Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
6. sep 2010

@kafoditka no tak si to este rozmysli...alebo sa porad este s niekym...a ja uz mam sanky objednane pre Lindusu,tento tyzden by mali prist,dostane ich pod stromcek...

kafoditka
6. sep 2010

@mirka285 a odkial si objednavala?

mirka285
6. sep 2010

@kafoditka http://www.babyborn.sk/hraj-sa-so-mnou/sanky/sa... ,ja som si tie cervene,jedny pre Lindusu a jedny pre Simonka sestrinho,sa mi strasne lubia aj s tym fusakom nemaju chybu 🙂

merikac
6. sep 2010

@mirka285 fuu baby, vy ste pripravene na vsetko,,ze saaanky,,,a ake? klasika drevene, ci?

merikac
6. sep 2010

@noemarta ozaj pekna pozvanka,,,uz len nech krstinky dobre dopadnu, samozrejme aj
@mirka285 , nech prebehne vsetko tak ako ma a deturence nech su dobrucke ako anjeliky 😵

mirka285
6. sep 2010

@merikac no ja som sa pripravila na zimu,ale ja zboznujem sneh,hory,takze lyzovat nemozem teraz,tak aspon budem malu sankovat 😉

merikac
6. sep 2010

@adelaine maly,ze je risavy??? ved ma pekne tmave vlasy,,,,a ozaj ten tvoj mm, ma talent,,je to prijemne sa pozriet na foto, ktore vyvola nielen spomienky, ale je ak vkusne a ma smrnc,,ci ako by som to pomenovala,,,, 😀

merikac
6. sep 2010

@mirka285 a mne dnes prave mm, povedal,ze " no maminka nebude ani tento rok lyzovat" a tak som nanho asi skaredo pozrela,,ze nakoniec povedal,,ze no Emuska,,maminka lyzovat bude 😀

merikac
6. sep 2010

@mirka285 s kadial si objednavala?

zrzulka
6. sep 2010

@mirka285 hej hej aj ja poznam tu verziu ohladom rota tak asi na tom nieco pravdy bude... cize nedavas ockovat? my sme mali mat ockovanie uz v piatok ale sme nestihli... zeby znamenie??? 😀 recepty mam pricapene na nastenke, jednu davku objednanu v lekarni...

noemarta
6. sep 2010

@mirka285 @kafoditka dakujem za pochvalu...
no ja som nelyzovala tento rok kedze som bola tehoska, ale tento rok idem lyzovat a teta co nelyzuje bude varovat malu. 🙂 zboznujem zimu na horach.
dobry napad pod stromcek, krasne sanky.
@kafoditka na kysuciach neviem, ale rodina pochadza z terchovej.

zrzulka
6. sep 2010

@noemarta pekna pozvanka...s krasnou nelinkou... ty si z ivanky???

mirka285
6. sep 2010

@merikac par prispevkov vyssie som hodila link...mne vcera prisla ponuka z Rakuska z hotela na lyzovacku,tak som bola trosku rozladena,ze take 4 roky sa Rakuske kopce zdolavat nebudu...ale Lindu dam od 5 tich rokov do lyziarskej skolky urcite...my lyzujeme vsetci

kafoditka
6. sep 2010

@mirka285 paradne su.. 😉

zrzulka
6. sep 2010

@mirka285 paradne sane, ale ta cena 😒 my mame este take drevene s opierkou po miske... budeme za exotov ked s tym vyjdeme von :O))))

merikac
6. sep 2010

@mirka285 wou paradne,,aj s tym fusakom si objednala, ci bez?

mirka285
6. sep 2010

@zrzulka ta cena je praveze super nato ze to je aj s tym fusakom...a tie drevene predavaju stale,takze nebudete divni,neboj...

zrzulka
6. sep 2010

@mirka285 kamoska ma 3 rocneho syna a ten "lyzoval" uz tento rok....my by sme chceli tiez ist tento rok niekam na hory s detmi... uvidime ci to vyjde

mirka285
6. sep 2010

@merikac jasne aj s fusakom,nebudem si nicit moj Teutonia drahy fusak predsa 😀

luminkasp
6. sep 2010

@tinaki1275 chodim ku statnemu, mali sme stastie, ze nas dostal dobry pediater, ale uplne s uctou k jeho povolaniu, nie som velmi spokojna, tiez je velmi rychly vzdy. Inak tu u sukromnych tiez vela platis, ale nastastie som tam nepotrebovala ist.

zrzulka
6. sep 2010

@mirka285 jaj to je uz aj s fusakom?? tak to je potom fakt dobra cena. len za sane by sa mi to zdalo vela....zeby aj nam priniesol jezisko modernejsiu verziu sani??? 😀 hmmm uz vidim muza jak prevracia oci 😠

merikac
6. sep 2010

@mirka285 mirka, my sme maleho zobrali na lyze ked mal 4 - bola s nim zabava 😀

mirka285
6. sep 2010

@zrzulka no odporucaju najskor az od 4 rokov zo zdravotneho hladiska...vraj skor nie...

merikac
6. sep 2010

@mirka285 jeeej, dokonca maju na tej stranke aj najlacnejsie choditko ake som kde videla a ruzove 😀

zrzulka
6. sep 2010

@mirka285 mne sa to tiez zda skoro ale naozaj vidiet na svahu male deti s lyzami... oni sa skor so snehom len zoznamuju. tam o lyzovani nemoze byt ani rec. my by sme misku chceli postavit tiez tento rok... to bude mat 3 roky. ale to jej len poziciame lyze v pozicovni ze ci sa jej to bude pacit...

mirka285
6. sep 2010

@merikac ta stranka je super,ja som pozerala ze ma dobre ceny 🙂
@zrzulka no ved uvidis ci Vam ju zoberu,nam Samka sestrinho nechceli takeho maleho zobrat do lyziarskej skolky.

tinaki1275
6. sep 2010

@merikac apreco by si nemala lyzovat? ja by som mu dala..🙂))inac ja som lyzovala v januari v stvrtom mesiaci ...samozrejme som skvely lyziar a bola som velmi opatrna amoja doktorka mi to odobrila..🙂)
a tento rok sa uz neviem dockat...chodimekazdy rok na 2 tyzdne do rakuskych alp ...je to tam super..

mirka285
6. sep 2010

@tinaki1275 a to si beries operku na tu lyzovacku?my tiez lyzujeme v Rakusku ale s malou nepojeme urcite..by sme si moc nezalyzovali,ved mala bude mat len 7 mesiacov...ale na Slovensku budeme travit vikendy na horach aspon...

merikac
6. sep 2010

@tinaki1275 no presne pre to ako pise mirka,,ze ci bude nejaka opatrovatelka pri malej,,ved pojde s nami a vystriedame sa pri nej,,alebo niekde na chatu a aspom par krat si zalyzujem,,vzdy sa to da nejako riesit

nina88
6. sep 2010

@maxara nie je pravda ze sme tu po ockovaniach vsetci zdravi... To nevies ani ty ako ti vakcina zblbla bunky ktore ,,driemu,, a prepuknu ako rakovina alebo nieco ine, co sa nebude dat odovodnit...
Ja nie som zasadne ani za ani proti, nazor si stale tvorim a zatial som teda ockovanie posunula, mozno ho vobec nedam, uvidim co sa do roka naucim, ale chcem o tom vediet co najviac kedze to moze ovplyvnit cely dalsi zivot mojmu dietatu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre