Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
20. sep 2010

ja som dnes po 1x sa snazila zaradit ako tak do pracovneho procesu a zistila som, ze z domu to nejde,,proste ked vidim malu ako si mrnka alebo uz zufalo hladi na hracku, tak nemam to svedomie ju samu nechavat,-az mi zvieralo srdiecko, ☹

mirka285
20. sep 2010

@merikac tak to ano,a moja sestra kupila naozaj kazdu "haraburdu" 😉

merikac
20. sep 2010

@mirka285 ozaj Miri, dozvedela si sa dnes, kde viazne tvoja objednavka sani?

monline
20. sep 2010

@merikac ja z času na čas robím nejaký návrh do bývalej práce, ale až ked mi večer malý zaspí, takže veľakrát idem spať až o druhej v noci, cez deň si to neviem predstaviť, nedá sa od neho odbiehať k pc a robiť po kúskoch, potrebujem sa pri práci sústrediť..

bambola
21. sep 2010

Ahojte,

tu kriminalku stare mesto sme vcear pozerali aj my ale je to dost pribrzdene, cely cas sa tam nic nedialo a polovica filmu boli zabery nocnej bratislavy.navyse fialova podla mna vobec nie je herecka (nieto este dobra herecka) a tusim hrala vysetrovatelku ktora pochadzala z Martina ale s tym bratislavskym "ne" jej to asi tazko niekto uveril 😀

@merikac no ja sa tiez snazim ucit sa do skoly ale nejako to cez den nejde, tiez sa potrebujem na to sustredit. a zase vecer zaspavam s nou o desiatej a potom mi je uz tazko o polnoci vstat a fungovat.tak som to dnes vyriesila tak, ze som vstala teraz s priatelom. on siel do prace a mala snad s jednym krmenim do 10 pospi 🙄

co sa tyka pavuka, ja som proti 😠 , vela som o tom citala. ale je pravda, ze ked som ja bola mala tak som pavuka mala ale tieto "dnesne" pavuky sa mi zdaju aj dost nestabilne, mali ste vidiet ten moj 😀 vsak uvidime ako to bude ale kedze sa to kupovat nechystame tak jedine, ze by sa nejaky u nas "ocitol" inac nie.

lenkaaninka
21. sep 2010

čaute baby vobec nestíham sem chodiť aj teraz idem žehliť. Ninka ešte stále kašle a ked ideme na prechádzku tak behá tak dneska ked príde zo školy tak musíme byť doma. Malý večer vypije flašu a o druhej dalšiu a ráno zasa no proste hladoš a tak som ho približne vážila a pribral 1,2 kg za mesiac. 😵

A baby schudla som na 77 kg už mám ako pred tehotenstvom a ešte tých 7 kg chcem dať dole. idem si vás prečítať aj ked nemám šancu všetko. Maxi je už po operácii???

merikac
21. sep 2010

Dobre rano krasulky,,,istotne ste vsetky vypinkane do ruzova 😉 😀

@monline
@bambola - ved to, ide o to sustredenie a aj ked mam malu pri sebe v lehatku,,aj tak stale na nu cumim co robi,,tiez som si vcera vecer dlho potiahla pri PC
@lenkaaninka gratulky k vahe,,tesim sa s vami z kazdeho zhodeneho kg, lebo viem ake to niektorym z nas ide tazko- mne momentalne vobec ☹

adelaine
21. sep 2010

@mirka285 , @noemarta..
pekne ste to zdokumentovali,
musim povedat, ze sme tam kocky 🙂 aj ja musim zhodnotit, ze bolo
fajnovo, risino spal este aj doma, som ho vonkunejako znicila 🙂)))

kafoditka
21. sep 2010

Caute fesandy...
Take stretka by mohli byt castejsie 😉 Dobre mi to padlo, vyvetrala som si hlavu a maly mi potiahol v kociku po 2 mesiacoch neuveritelne 3 hodiny 😕 Nas dnes caka ockovanie ☹ Som zvedava, ako to maly zvladne...
Vsetkym vam prajem pekny den 😉

merikac
21. sep 2010

@kafoditka drzim palceky, aby ocovaie malo hladky priebeh a hlavne reakcia po.... 😵

kafoditka
21. sep 2010

@merikac dakujem moja, dam urcite vediet... 😉

lutsine
21. sep 2010

pekny den,ako sa mate? Máme dole vprave cervene dasienko a maly je nervozny,je dobrucky a akonahle da prstek do ust tak nastane navalovy plac,ktory nie a nie utisit.....je mozne ze mu idu zubky?

adelaine
21. sep 2010

@kafoditka veru kafko, daj vediet...nas to caka o 2 tyzdne, uz teraz sa toho obavam ..

bambola
21. sep 2010

@merikac nuz ja by som si potiahla tiez kludne aj do druhej ale kedze musim ist s nou do postele o desiatej tak taka rozospata vstat o polnoci, to by mi neslo 😒 to radsej asi fakt privstanem, aj ked mne sa vzdy lepsie ucilo v noci ako doobeda 😅 nuz co....teraz to uz nie je o nas ale o nich 😉

@lutsine fuha, ze by tak skoro? 😨

adelaine
21. sep 2010

@lutsine a neposkrabal sa nechtom na dasnach? teraz ked si tam vlozi prstek, tak ho to potom boli?
ak zubky, tak najskor okolo 4 mes..tie 2 mesiace su prilis skoro

maxara
21. sep 2010

Dobre ranko kvakulky moje,
tak vam moc zavidim to stretko vase.. ja sa tak rada s vami vsetkymi stretavam. Teda zatial som nestretla ziadnu, co by bola vyslovena truba, tak predpokladam uz len same pozitivne zazitky zo stretiek 😀 ..

@robika no to dufam aj ja 😉 vdaka

Ja tu hraciu deku sice nemam, ale mam taku hrazdicku CHICCO, co som dostala od jednej baby, takze testujem, Ninku tu este nejako neohuruje, tak ale je este malinka. Ale musim povedat, ze sa na to usmieva a kuka a kuka.. je tam take ze sa to stlaci a zacne to hrat, alebo sa da brnkat do visiacich hraciek, krutit kolieskom, stlacat zabka, ktora rozkruti koliesko.. a tak..ale aj mne sa zda to byt drahe..

@merikac no veu si to vystihla.. mam taky pocit aj ja.. akonahle som prisla domov, tak na staraj sa, ziadna babka, nic.. ale musim povedat, ze mi ju prenasa on, ked je doma a nepinda.. ale zas ma pocuje stonat, lebo vecer to mam ubolene z celeho dna, takze to nevladzem ani len stat..a vcera som to fakt prehnala.. som povedala, ze dnes sa ani nepohnem

@monline aj ja chcem pavuka.. akurat som hovorila mame vcera v obchode.. len neviem, podla coho vyberat a ci je to naozaj vhodne, ale aj ja som mala pavuka a tiez v pohode vsetko, chrbat mam skriveny az od puberty.. a v pavukovi som kvasila kludne aj cele hodiny, som ho milovala aj ked som uz vedela chodit sama

@lenkaaninka ano zlatko, uz sa hlasim z domu.. ma pustili na treti den domov

mirka285
21. sep 2010

dobre ranko...
@merikac tak som tam teraz volala,no takze problem preco to este neposlali je ten,ze sanky im dodavatel bude naskladnovat az v polke oktobra,takze hned ako im pridu mi ich posielaju...vraj mi poslali aj mail,kde ma o tom informovali,ale mne nedosiel,alebo som ho omylom vymazala...

alllexa
21. sep 2010

@bambola @monline - no presne, ta Kriminalka Stare mesto je totalne nevieryhodna, stacilo mi prvych par minut ako diskutovala so sefom o novom mieste a ked on este zahlasil, ze ako dobre, ze maju na oddeleni dalsiu zenu - to uz som vyprskla smiechom - na ziadnej kriminalke zeny nechcu a ked prijmu nejaku, tak je to zazrak. Vladne tam totalna diskriminacia - zazila som to na vlasntej kozi.

merikac
21. sep 2010

@bambola to je pravda,,mne sa tak rano nechce synovi robit ranajky a desiatu do skoly,,nastastie mne mala zaspava sama,,,,,

merikac
21. sep 2010

@mirka285 parada,,cize ak by si si objednala s tym nejake veci na nosenie pre drobca hold smola- dovtedy aj vyrastie z toho,,tak zrus tie capacky,,istotne sa to da

alllexa
21. sep 2010

@adelaine - vy ste mali stretko? Ani som nepostrehla:(

alllexa
21. sep 2010

@maxara - ako Ti je dnes? Uz je lepsie?

bambola
21. sep 2010

@alllexa mne sa pacilo ked zahlasil lasica, ze pozna niekoho kto sa dobre vyzna v starom meste 😀 to asi mysleli tie dve ulice 😀 😀 neviem ci ste pozeravali ale mne sa celkom pacilo Mesto tienov, to som pozerala v archive na markize

alllexa
21. sep 2010

@bambola 🙂 proste Fialova chcela za kazdu cenu hrat policajtku, tak vyprodukovala nasilu serial🙂
Mesto tienov som nepozeravala, ale dik za tip, kuknem v archive...

maxara
21. sep 2010

@alllexa dnes? od vecera ma dost boli ta jazva nad pupkom, ledva sa hybem, horsie ako vcera.. asi som to vcera prehnala, lebo fakt som 4 hodiny behala s mamou po meste, nakupovala som.. je fakt, ze tuto turu by som asi mala rychlejsie zmaknutu za normalnych okolnosti, ale zas mozno aj nie, lebo sme boli v takych obchodoch, kam chodim cumiet len cez vyklad. No a dnes budem len lezat. Stipe ma to a mam nad nou taky tvrdy kusok, kopcek.. snad mi tam nic nezabudli..

maxara
21. sep 2010

BABY PROSIM CHVILKU POZORNOSTI
ked som bola mala, mala som taku knizku, kde boli cislovky od 1 do 10 a na kazdu cislovku bola kratucka basnicka. Mama mi ich vravievala, ale knizka zmizla. Knizka bola taka tvrda ako byva leporelo, ale otvarala sa normalne ako knizka. Volala sa nejako "DO DESAT" alebo "desat pomocnikov".. nazov presne neviem a preto to nikde nemozem najst a ani zohnat. Pozerala som aj v antikvariatoch. Poznate tu knizku prosim? Ak ano, dajte mi vediet, ak sa mi ju nepodari zohnat, potrebujem aspon znenie tych basniciek, pamatam si totiz len od 4 do 9. ☹ a fakt som ich zboznovala.

sarai
21. sep 2010

ahojte. aj ja som pozerala vcera tu kriminalku. tesila som sa na nu uz dlhsie. bola som zvedava, co nasi zas vyprodukuju. ale bolo to celkom vpohode.
baby, nebyvaju vase deti niekedy pri kojeni nervozne. moja mala je poslednyh par dni taka nervoznejsia, ked ju zacnem kojit. zacne dychcat, mrncat, prisaje sa, potom pusti, a takto dokola.

bambola
21. sep 2010

@sarai toto presne robi aj moja mala, fuci do tej bradavky, pustaju, potom tak kyva ustockami okolo nej ako keby ju hladala ale ma ju rovno tam a neprisaje sa....... je taka zvlastna, neviem co jej vadi 😠

navyse ja mam posledne dni asi nejako viac mlieka lebo zase mavam tvrde prsia, nie sice taky extrem ako som mala na sestonedeli v nemocke ale dost tvrde.

bambola
21. sep 2010

@maxara maxi napis jednu slohu k nejakemu cislu. inac ja som kupila v knihkupectve knihu Môj Macík tak som sa tiez z toho vytesovala 😀

bambola
21. sep 2010

predstavte si to moje dieta este stale spi 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre