Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
30. sep 2010

@petrap001 ja dufam ze nejaku au-pairku nalakam na more a 6 mesiacov dovolenky ... 😉 aj ked nie je zvykom ist robit au-pair do grecka...ja by som tiez rada pracovala aj v zime,ale bohuzial..tu nic nie je..skapal pes... 😖

bambola
30. sep 2010

@petrap001 najdi si slovensku aupair 😀

bambola
30. sep 2010

@tinaki1275 ja pridem aj s malou aj s mm na more a 6 mesiacov 😀 😀

katty17
30. sep 2010

@maxara - maxi cize este sa rozhodujes kedy dat nausnicky majelj? ja tiez nad tym premyslam. urcite chcem dat nastrelit, lebo ked som bola v pondelok u pediatricky a tam malemu 2 mesacnemu babatku prepichovali uska, to bolo nieco neskutocne zleeeeeee !!! taky plac u dietatka som este nikdy v zivote nepocula... ☹ mamicka toho babtka normlane radsej vysla z ordinacie lebo to uz nezvladala... ale zrejme to je indy - vindy...kazdy ma iny prach bolesti...

bambola
30. sep 2010

@katty17 katy u rolnej? ja ak dam prepichnut tak dam asi u doktorky, uz som sa s nou o tom bavila a nejako po ockovani by sme mohli. ale ja som skor teraz v stadiu, ze sa rozhodujem ci vobec prepichovat :-/

silvia.vesela
30. sep 2010

ahojte kočky

ako sa dnes mate? Ja akurat upratujem, maly spinká- uvidim dokedy mu to vydrzi..... 🙂
Tesim sa, ze maly nedostal teplotu po ockovani, je to dnes sice treti den, ale to by nemal uz dostat.
Ako reagovali vase deticky na ockovanie?

tinaki1275
30. sep 2010

@bambola waw uz som jednu nalakala..a jedna izba vam bude stacit? a jeden plat?upozornujem vopred ze moja mala je hyperaktivna uz teraz 🙂

kafoditka
30. sep 2010

caute baby,
ja som bola dnes s malym v detskej fakultnej na Kramaroch skrz tu jeho zvacsenu oblickovu platnicku a som rada, lebo to ma v poriadku 🙂 Ale samozrejme som sa vytocila do nepricetna, lebo zaparkovat na kramaroch je uplne nemozne a ked KONECNE najdete jedno volne miesto po pol hodinovom bludeni tak nejaky cesky chuj musi parkovat cez dve miesta! 😠 😠 debil.. Potom som skocila do Baumaxu kupit si nove velke kochliky a dnes idem presadzat moje kvetinky - teda len tie dve, ktorym sa u mna dari 😅 Maly mi akurat zaspal, idem trochu upratat a potom s nim pojdem na prechadzku..

@katty17 ja budem chodit s malym plavat na Zahradnicku do SNOPu, to mam najblizsie...

maxara
30. sep 2010

@katty17 nie nerozmyslam.. toto je nedorozumenie.. reagovala som na stary prispevok, co napisala sarai na strane niekde predvcerom a to tak, ze aj to baby zle pochopili, tak uz to nejdem rozoberat..
Idem dat Ninke prepichnut usi po ockovaniach, teraz dostane na uvitani do zivota krasne nausnicky, ale tie nie su na prestrelenie a tak dame si uska prepichavat.. snad to zvladneme..

katty17
30. sep 2010

@bambola - ano u nej. strasne mi to bolo luto ako to malicke plakalo. to uz ani nebol plac ale brutalny rev. ☹ a poviem ti ze to vobec netrvalo kratko :(

silvia.vesela
30. sep 2010

a ozaj, mna boddezov pribeh dojal, paci sa mi ako sa stara o malicku....aj ked urcite by to mala byt samozrejmost, ze rodic sa stara o svoje dieta, a je to jedno ci je to mama alebo otec....ale v dnesnej dobe uz nie je nic samozrejmost, tak klobuk dole pred nim. Jasne, ze to z boddeza nerobi nadcloveka, ale myslim, ze o to mu ani neslo.
Chcel sa podelit o svoj pribeh. 🙂

maxara
30. sep 2010

@bellablonde 😀 Bellinka dakujeme za gratulku k mm meninam, odovzdam 😉

katty17
30. sep 2010

@maxara - jaaaaj, tak uz si rozhodnuta. 🙂 my sme uz mali uvitanie do zivota na miestnom urade 🙂 stretla som tam aj nasu Allex 🙂 bolo to velmi rychle. cele to trvalo asi 20 minut 🙂

tinaki1275
30. sep 2010

@silvia.vesela moja mala zvysenu teplotu a bola uplackana nasledujuce 2 dni po ...evidentne ju bolela nozicka,ale zvladli sme to .. 🙂 uz teraz mam ale obavu z nasledujuceho 😒

katty17
30. sep 2010

@kafoditka - domi a kedy chcete zacat chodit? vraj na pasienkoch je tiez take cosi pre babatka. je to vraj novucke a skvele. kamoska tam chodila a odporuca. vraj tam ani po skonceni plavania nevyhanaji maminky s detickami... cize mas kopec casu na obriadenie seba aj maleho... lebo vo viacerych centrach dost nahanaju :(

zrzulka
30. sep 2010

@katty17 kam ides chodit na plavanie??, aj my chcemeeeeeeeee 😉 tiez cim skor ak by sa dalo

@maxara maxi miska dakuje 😉

maxara
30. sep 2010

@silvia.vesela Ahoj Silvi, vidis, tebe som chcela este IP napisat.. ked neodpisem hned, potom zabudnem.. tak idem na to 🙂

bambola
30. sep 2010

@katty17 dokelu 😒 ja osobne teda pri tom urcite nechcem byt, nebudem hrat hrdinu. videla som v nemocnici ako malej brali krv z rucicky a uz to som sa rozplakala ☹ a to mala neplakala ale spala. no neviem....asi si to riadne premyslim 😒

zrzulka
30. sep 2010

@kafoditka ani nepis to parkovanie na kramaroch otras a co dr?? ako sa ti pozdavala?? dufam ze si tam na mna nenadavala???a dlho ste cakali???

maxara
30. sep 2010

@katty17 no to dufam, ze to bude rychle, lebo ... mame potom ten obed v restike a sem sa mi vsetci dovalia.. a budu az do rana zurovat.. 😀

maxara
30. sep 2010

@zrzulka 😉

fadriana
30. sep 2010

caute kocky ste tu vastky s babetkami co su narodene v juli?

zrzulka
30. sep 2010

@fadriana ??????? my sme jun a je tu par ks aj august

zrzulka
30. sep 2010

@alllexa v pohode, ved ak sa bojis kup polohovatelne lehatko... nas je v nom akoby v polosede. vyvysena poloha sa dokonca odporuca pri refluxe... a co potom hovori mama na autosedacky??? ved to je to iste v podstate

kafoditka
30. sep 2010

@zrzulka nie necakali sme, sestricka nas hned brala..doktorka v pohode, nejak sme sa nevykecavali, bola prijemna, vysetrila maleho, povedala nech dojdeme o pol roka na kontrolu a tot vsio.. 😉 inak pekne bludisko su tie Kramare.. 😒

kafoditka
30. sep 2010

@katty17 a nemas nejaky link na to? Keby to vypadalo dobre tak mozem skusit aj tam, ked hovoris, ze je to nove a su dobre ohlasy..

zrzulka
30. sep 2010

@kafoditka tak som rada ze ste oki... o pol roka len na prevenciu ci preco?? a jj bludisko... ja tiez kramare nemusim

fadriana
30. sep 2010

len nedavno som sa zaregistrovala mam konecne trosinku casu ze sa opytam mam 2mes.dcerku a dost place je strasne nachylna na moju stravu nikedy ked si nedam pozor place od bolesti bruska aj cely den vie nekto poradit co ma podobny probleem?dakujem

kafoditka
30. sep 2010

@zrzulka opat na kontrolu, ci sa mu to rastom telicka nebude nahodou zvacsovat..

robika
30. sep 2010

@fadriana moj maly plakaval skoro stale, jednak som vysadila mlieko, co dost pomohlo a davali sme mu kazdy vecer Infacol a mozem povedat, ze bolesti bruska prestali, z toho infacolu neprestali hned, trvalo to asi 2-3 dni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre