Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. okt 2010

@denisse no dnes veru ste nie, ale poprdkava stale..

maxara
7. okt 2010

Dorbe ranko, ci co to je.. ako vcera, ci predvcerom mon spravne poznamenala, maxi musi mat vsetko vychytane, tak som bola dnes na testy v diabetologickej ambulancii a som totalne rozcarovana, ako je to mozne, ze sa na mna nalepi kazde hovno co stretnem. Mojmu obvodakovi sa nezdalo, ze Ninka sa narodila velka, tak ze zopakujeme OGTT, na ktory som bola minulu stredu. No a samozrejme, ze som mala ten posraty cukor zvyseny. Ten nalacno som mala dobry, ale ten potom som mala 8,1. Myslim, ze 6,5 je horna hranica, ci 5,5.. neviem.. No tak uvidime..
K tomu vcerajsku, cely problem bol v tom, ze mal plne gule. Vtedy je horsi ako ufrflana zaba. A viete co? Mne v utorok prisli uz druhe kramy a v stredu, ked bol mm taky pakon, normalne mi prestali, aby som mu tie gule mohla vyprazdnit 😕. Nemali sme totiz sex od tej operacie, naposledy par dni pre nou, cize dlho. A sme sa v pondelok zhodli, ze sme unaveni, tak ze v utorok urcite, ibaze mi dosli tie kramy a mozno preto bol v stredu taky (teda urcite). No a tie kramy akoby to vedeli, len rano fliacik a cely den nic ani doteraz.. no ja neviem. Poobede mi nebolo dobre, tak som zaliezla aj ja do spalne a Ninku som mu dala do ruk, nech sa stara. Potom klasika, som sa opytala, preco sa sprava jak idiot, chvilku ticho, potom cosi zahnojil do periny a potom sa naklonil ku mne a povedal veeeelmi potichu a bez artikulacie pueeepaac.. no a potom som ho ostrihala, okupala som sa, on tiez, kedze bol cely od vlasov, okupali sme ninku a potom si prisiel na svoje.. a zas ma lubi 😀

@cigaretka5 zastrelit je ho malo, kde ma taketo stavy, totalne mu drbe.. ale ked potom zaliezol hore, bolo mi jasne, ze uznal, ze mam pravdu.. on sa totiz ani ospravedlnit nevie, ani povedat prepac.. to musim z neho pacit v posteli.. 😒

@zrzulka nuz, je to tazke.. ale tiez ho uz poznam.. aj som mu vcera povedala, ze je strasny magor, ked mu gule tlacia na mozog.. aj to uznal a zasmial sa.. no vidis.. a Miska je teraz v takom obdobi, ze sa este vela krat udrie.. ty za to nemozes, nevycitaj si to 😉

@noemarta a to je dalsia vec, co mi lezie na nervy.. vsetci michala zboznuju, aj moja mama.. ja mam dve svokry a on ma dve mamy, fakt.. ved on aj je zlatinko, ale z casu na cas mu takto priserne zadrbava.. vtedy normalne rozmyslam nad rozvodom 😀

@lulu1983 no ale predpokladam, ze nebuzerujes okolie, ked si robi robotu svojim stylom ci?

@denisse presne si to vystihla.. ani sa nenaje, ked vidi nieco, co ma byt inde.. 😠

@kafoditka ja mam to z DMky a to Ninke chuti a aj dobre kaka.. az na posledne dva dni, co som pozrala nejake hovadiny.. cim viac sa kojime, tym viac vetrov ma.. ale tak ona chuda ma aj MM aj UM aj cajiky..

denisse
7. okt 2010

@kafoditka
ked sa to bude opakovat aj ked sa zobudi, tak by som skusila rektalnu rurku ... mozno nemoze papat, lebo ma plne crievka ...

kafoditka
7. okt 2010

@denisse uz ju mam nachystanu.. 😉 snad mas pravdu..

kafoditka
7. okt 2010

@maxara no to som rada, ze je uz vsetko tak, ako ma byt.. 🙂 to je sila, ako chlapom vedia plne gule udriet na mozog 😕

denisse
7. okt 2010

@kafoditka
ja som tak raz panikarila este pri nele, sice som kojila, ale priebeh to malo uplne rovnaky .. prisala sa, raz potiahal, rev, ukludnila som ju, prilozila znova a znova .. tak som myslela, ze mam malo mlieka, skusila som druhy prsnik, nepomohlo, tak som v zufalstve otvorila nutrilon, nic som nemala pripravene, vyvarene, tak som ju na jednej ruke hojdala, druhou vyvarala, citala navod na nutrilon, volala mm, nech okamzite pride domov (bol to fakt priserny rev) ... samozrejme ani nutrilon nechcela, revala este viac ... vycerpana zaspala .. ked sa zobudila, tak sa pokakala a potom uz normalne jedla ... tak snad to bude aj u vas tak ...

kafoditka
7. okt 2010

@denisse kazdopadne dam vediet, ked sa zobudi..

alllexa
7. okt 2010

Baby, dobra sprava - uz maju novy Vigantol!

bambola
7. okt 2010

@maxara 😀 ako pekne si to opisala, esteze u nas tento problem nebyva pretoze u nas je to uz osem mesiacov (minimalne) 😕

@alllexa alex uz som tu pisala, ze uz maju ale zatial je to len davka, ktora mala ist povodne do bulharska ci rumunska a je ich len malo. napriklad kamaratka mi pisala, ze im do lekarne prislo len 30ks, cize tie co nemate sup sup kupit 🙂

monline
7. okt 2010

ahojte, tak sme sa vrátili z poradne, malý váži 6480g, pekne priberá, zaočkovali ho, to bolo plaču! Chúďatko moje...Teraz napapaný zaspal, dúfam, že mu teploty nevybehnú.

kafoditka
7. okt 2010

@denisse dakujem ti za radu, si zlaticko 😵 😵 Malemu som pomohla rurkou a fakt bol zapeceny - nakadil mi do dvoch plienok, potom papal - sice len 60ml ale predsa a ked sme sa pred chvilou vratili z prechadzky tak zjedol celu 120nu na jeden krat 🙂

tinaki1275
7. okt 2010

@monline nam rastie ako z vody zatko.. 😉

denisse
7. okt 2010

@kafoditka
to som rada, ze to pomohlo ... aj ja som dnes barunke pomohla rurkou, bo jej to nejak samo neslo

lela1809
7. okt 2010

😀 @maxara Peti som rada ze je to uz OK 😉 tak si mu pomohla a uz je vsetko v poriadku... no chlapi maju svoje dni 😉

@kafoditka .. aspon ze ta rurka pomohla... a mliecko je v poriadku a nemusis zhanat ine 🙂
@monline tak Danielko ma ockovanie za sebou 🙂 statocny chlap a je peknucky ako haja na foto 😉

my sme boli dnes u zenskeho... tak sa ma pytal ze ako? ci kojim... tak som mu hovorila ze som panikarila s tym mliekom... ze sa mi zda ze mam malo a on nieco taral ze to su zenske .. ze maju svoje dni raz za mesiac co su v strese a potom ked koja zase maju stres ze nemaju dost mlieka... tak sa zasmial... a potom ze este mi vysetri prsniky... a ked mi jeden chmatol tak mu rovno do tvare vystreklo mlieko 😀 😀 tak to mal za tie zenske dni 😀
inak vysledky su vsetky v poho 🙂 tak sme radi

kafoditka
7. okt 2010

@bambola sorry ale neda mi nereagovat.. vy ste s drahym uz osem mesiacov netutu-mutu? 😕 😉 A je to v pohode? Vies, pytam sa, lebo my sme s mm nesexovali 4 mesiace a normalne sme sa pristihli, ze sme si na to zvykli - nemat sex.. 😅 No ale hned sa mi zapla v hlave cervena kontrolka a akonahle som sa uplne zahojila tak sup sup na konika 😀 😀 A neviem, ale teraz je to este lepsie ako pred porodom, asi ma doktorka dobre zasila 😅

bambola
7. okt 2010

@kafoditka veru tak 😀 ja som bola na rizikovom tak sme nemohli a v sestonedeli som na to este nemala ani pomyslenie, potom som sa bala lebo ma este dole tahalo obcas, no a tak sa to nejako az doteraz. asi aj tym, ze mala spava so mnou a v podstate chodim spat o dve hodiny skorej ako mm.....ale uz je fakt nacase lebo si zvykneme, alebo mi niekam uuuuujde 😕 😠

kafoditka
7. okt 2010

@bambola veru veru.. prve dva - tri razy to nie je bohvieco, ale potom.... 🙂 🙂 🙂

maxara
7. okt 2010

@kafoditka veru kafko.. uz sa citim miestami ako vyprazdnovacka.. jednemu decku gule, druhemu decku creva rurkou.. ma poraza..

@monline tak si sa asi docitala, ako som vecer pochodila 🙂 nuz.. ja aj ked sa hnevam, tak to dlho neviem a ked je to mm vina na 100%, ze sa ja neplanujem ospravedlnit, idem za nim si vypytat prepac. To on potom vie, ze hned mu prepacim, lebo zo zaciatku sme s prepac bojovali dllllho.

@bambola 😕 😲 8 mesiacov? ved mm by slahlo o mur.. ja by som to vydrzala, lebo tiez nemam dvakrat chut, asi to je tym kojenim alebo co.. ale tak pre pokoj v rodine 😀 .. a zas az tak ma to neobtazuje

@lela1809 veru Leni, Ninku tlacia prdy, jeho zas nieco ine a ja musim ulavovat

maxara
7. okt 2010

@bambola ozaj a mm mi uz parkrat povedal, ze zabehne na slovnaftsku 😀 😀

maxara
7. okt 2010

@kafoditka ninke som klystir robila cez tu rektalku. prevarenu vlaznu vodu som jej striekackou pomaly strekla do rektalky.. ale boli sme dvaja, lebo sama by som to mala narocne

maxara
7. okt 2010

@monline ozaj, vdaka za fotky, uz su stiahnute 😉

@merikac dufam, ze ti uz je lepsie a ze to fakt nebude na lekara.. ja som mala sice silnejsie, ale kratsie.. a inak, dala som si tampon, inak by som ani nezvladala

kafoditka
7. okt 2010

@maxara Peti ty kokso, ved ty si vlastne taka vyprazdnovacko - ulavovacka... 😀 😀 ty sa teda mas.. 😉

bambola
7. okt 2010

@maxara ze "zase ma to az tak neobtazuje" 😀 😀 horsie je ale , ze ten moj sa prisposobi a keby som uz mala potom chut tak by som ho musela nahovarat 😠 takze vramci zachovania tutu mutu zivota nas oboch sa musim trosku totok 😀

@kafoditka ved to, ze ten prvykrat 😒 preto sa mi do toho tak nechce a navyse v miestnosti bude este aj dieta 😕 ale tak to asi aj u vas. jej prehodim plienku cez hlavu ak by sa zobudila nahodou 😀

bambola
7. okt 2010

@maxara @kafoditka maxi je ulavovacko- vyprazdnovacka ale aki su jej potom obaja doma vdacni, na rukach by ta mali nosit 😀

maxara
7. okt 2010

@kafoditka @bambola 😀 to je zivot co? sakra.. a ked nevyprazdnim/neulavim, bud pridem o bubienky,a lebo budem mat doma odutu bačkoru 😀 mozem si vybrat

@bambola ja mam zas taky problem niekedy, ze mm ma zacne akoze zvaaadzat (inak niekedy uplne hroznym sposobom, ze sa skor rehoceme dve hodiny.. uz som mu par krat povedala, ze moze byt rad, ze som si ho vzala, lebo absolutne nevie balit zensku 😀 ) a ja ked naozaj nechcem, ze sa nedam ukecat, tak on sa zatne a ked sa trebars na druhy den zlutujem a akoze vystartujem ja, tak hra urazeneho a nechce ani za svet.. takze potom je tazko.. lebo potom je zas urazeny, ze ma plno, potom zas, ze sexujeme len ked ja chcem.. cize potom ho mam doma oduteho a cakam, kedy ma zacne balit, aby som mu "pomohla" s vyprazdnenim.. no nie je to med lizat, veru.. s takym chlapom

maxara
7. okt 2010

@bambola 😀 no uz vidim Ninku, ako ma na rukach nosi 😀 😀 a ani mm by ma urcite neodniesol

kafoditka
7. okt 2010

@bambola tak vrtacka od suseda malej nevadi a par vrzgani postele by ju zobudilo?? 😕 😀

kafoditka
7. okt 2010

@maxara Peti o com to tu rozpravas??? To co je zvadzanie?????? 😨 😨

bambola
7. okt 2010

@maxara ti chlapi to je normalna veda 🙄 akurat, ze kazdy nas chlap ma to svoje a treba na neho najst patent 😠

bambola
7. okt 2010

@kafoditka to nie ale ona sa vie zobudi vzdy v takej prihodne chvili 😀

@maxara inac a ja sa pytam co je to zvadzanie 😕 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre