Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. okt 2010

@lela1809 to co je za haluz?? 😀 😀 este mi povedz, ze si narodena 11teho a tvoj muz 25ho a odpadnem.. 😕 😀

lela1809
7. okt 2010

@kafoditka som narodena 18teho a muz 21 😀

kafoditka
7. okt 2010

@lela1809 😉 a nie je Peter? Ty kokos, ja som sa teraz tak zamyslela, ze meno Peter ma spravadza cely zivot : Otec je Peter, moja prva laska bol Peter, ten 5 rocny vztah tiez tak a za Petra som sa aj vydala.. 😲 😅

lela1809
7. okt 2010

@kafoditka nie nie 🙂 je Daniel 😀 ale je to sranda ze?? obe sme panny a mame rakov a pred tym sme mali 5roc vztah 🙂

merikac
7. okt 2010

babule,,oacka, je niekde na dovolenke?? davno neprispela,,alebo som ju prehliadla?

oacka
7. okt 2010

@merikac ahoj, akurát si vás trošku čítam a šmejdím po informáciách ohľadne 3mesačných detí. máme toľko nového,že sa mi nechce ani písať. 🙂 ale dnes som na teba myslela,že či ešte cmúľate palček, lebo moja už nič iné nerobí, iba pallec v hube.. 😠 😠 😠 , včera som dokonca zistila,že sa ho dsnaží prepašovať do pusy aj počas kojenia!!!!! som myslela,že to len cicku drží v ruke a ona nenápadko trepala palček vedľa bradavky. 😠 dnes to robila celý deň. ako ju odnaučím od toho palca??????:

kafoditka
7. okt 2010

@merikac maspravdu, dlho sa tu neukazala...

@lela1809 nahodicka 😉

oacka
7. okt 2010

a nakupujem veci na MMB, zas ma to chytilo. 🙂

merikac
7. okt 2010

@kafoditka my o vlku a ten nas nenapadne sleduje 😉 😀

merikac
7. okt 2010

@oacka veru cmula a neviem ju to odnaucit,,doslova to ma ukludnovadlo,,ked jej vypdne dudula,,strci palec a za par minut spi,,,vyberem palec,,vyplesti oci,,a zas hlada ,,a tak dokola,,az sa obcas vzdam,,palec jej necham kym tvrdsie nezaspi a potom si ho aj sama vypluje ☹

merikac
7. okt 2010

@oacka a u koho najradsej nakupujes- ci je jedno,,co ti cinkne do nosa??

mirka285
7. okt 2010

oacka aspon obcas napise...ale je tu vela bab co len citaju a neprispievaju....teda prispeju len ked nieco potrebuju,ze baby....mohli by ste obcas poklebetit len tak s nami nie len ked potrebujete poradit...to bola vyzva 😉

lela1809
7. okt 2010

@kafoditka tak to ano 😉

@oacka krasnucka je 🙂 ako babika 🙂

oacka
7. okt 2010

@merikac hľadám veci od nextu, tie sa mi páčia. jedno, kto predáva. a hľadám staršie fotky, lebo tam si zjednám dobré ceny, aby sa ich predávajúce zbavili... ale už si dám pauzu, lebo minule sme boli v Kiku a tam majú také krásne vecičky za pár korún!
mne sa vidí,že tá moja dcéra začína byť dobre vychcaná... už to neni len také voľne pohodené miminko,ale samostatná osobnosť...dosť hlučná osobnosť,keď nie je po jej. 😀

oacka
7. okt 2010

@mirka285 ja ich aj začínam chápať, tie neprispievajúce. me sa už ani nechce zapájať sa do debaty, nejaká som vypľutá a toľko by som chcela rozoberať,že radšej ani nezačnem... 🙂

kafoditka
7. okt 2010

Babule, aj vam sa drobci uz nahlas smeju? Moj Filip posledny tyzden.. taky je bohovy pri tom, ja som uplne namakko z neho 😅

mirka285
7. okt 2010

@oacka ale ved mozes kludne rozoberat,ved sama vidis ze my stalice tu uz preberame snad vsetko...

oacka
7. okt 2010

@kafoditka jeeej, aj naša už začína. a tak smiešne vzdychá a ochká a výska,keď sa jej niečo páči... hrozne je smiešna. ale aj hrozne zlostná,keď sa jej niečo nepozdáva.

mirka285
7. okt 2010

aj Linda sa uz obcas nahlas zasmeje,mna teraz dojima ze si uz sama chyta hracky...baby dnes bude v Adela show Kollar,tak to si pozriem,jeho mozem,nehra sa na chutneho a povie co si mysli.....

bambola
7. okt 2010

@merikac @oacka aj moja mala cumla ale keby aspon pri tom zaspala ale ona len zurivo cumla a hlada a stve sa a nakoniec to aj tak skonci a musi byt cicik 😠 ale vraj to mna po mne, ja som tiez nemala cumel ale len palce, no a moja mama tiez, cize je to tak hlboko zakorenene u nas v rodine , ze nema zmysel s tym bojovat 😀

kafoditka
7. okt 2010

@oacka to je uplne ine babo, vsak? A moj si vie tak kecat sam pre seba. Lezi v postielke, hra sa s hrkalkou a rozprava, sem tam si nahlas povzdychne, zvyskne, usmeje sa... no ja len kukam 🙂

oacka
7. okt 2010

@mirka285 keď ja neviem, o čom točíte, lebo čítam len posledné dve strany.... a nechcem hneď začať s mojimi starosťami...ale nechápem, kde na to berete čas a mozog. ja začínam byť úplne debil, neviem sa sústrediť ani na Evu, nie to na nejakú knihu alebo tak. ani Panelák už nie som schopná sledovať!

kafoditka
7. okt 2010

@mirka285 Kollar je aj moj clovek.. sa mi lubi, ze ma takeho dobrosrdecneho ducha.. pomohol uz vela ludom, co boli v nudzi, len ten jeho vkus na zeny je na zaplakanie 😀

bambola
7. okt 2010

moja obcas tak zvyskne ale vacsinou sa len dasni (rozumej zubi bez zubov 😀 ) a tak krasne sa vie usmievat, najma ked je zla a potom na mna hodi ten usmev tak nemozem. moja sa inac zobudi a uz sa smeje, to urcite nema po mne lebo so mnou po zobudeni nie je rec 😀

mirka285
7. okt 2010

@oacka no ved ja som minule skonstatovala,ze ked mame kazdy en cas na kona tak mame dobre deticky 😀

mirka285
7. okt 2010

@bambola to asi vsetky deti sa rano usmievaju...ja som rano tiez neprijemna,ja rano ani nerozpravam kym sa nepreberem...

oacka
7. okt 2010

@kafoditka presne. ale naša hračky moc nechytá, ona radšej obchytáva mňa. dáva mi ruky do pusy, hladká ma, chytá ma za nos, trhá mi vlasy, ale je zlostná jak čert, teraz reve hádam ešte viac ako ke´d bola celkom drobunká, ale trvá to len chvíľku...lenže hne´d musím konať,lebo sa skoro zadusí. teroristka malá!

kafoditka
7. okt 2010

@oacka dobre s nami nacvicuju tie dietky 🙂 a to maju len tri mesiace.. 😅

mirka285
7. okt 2010

@kafoditka vsak ale co mu ostava...no vybera si take zeny medzi akymi sa pohybuje...

lela1809
7. okt 2010

@oacka ako sa tie deticky menia kazdym dnom 🙂 my sa este nesmejeme..ale dnes sa nam (asi) omylom podarilo chytit do ruky hracku tak odvtedy do vsetkeho stucha a ked je v kresielku tak skusa chytat hracku 🙂 tak som sa z toho vytesovala 🙂 ale zase este nedvihame hlavicku ☹ no musime to cvicit lebo vraj mame poslednu sancu do 20teho..potom mame poradnu... ale ked ona sa tak jeduje na tom bruchu 😠

padam do postele...dobru noc vam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre