Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ludkala
26. okt 2010

@merikac dnes to na mňazas doľahlo,lebo vobec nechcela papať, a ja by som jej tak dopriala, bojím sa,že sa jej stiahne žalúdok,keď bude málo papať,a že si potom na to telo už zvykne... neviem, dnes ma to zas sere, tie jej chudé rúčky... a ešte tá moja matka...

bambola
26. okt 2010

@oacka
@carrie84 baby neblaznite ved v jednom roku by malo dieta mat priblizne (!!!) trojnasobok porodnej vahy, tak kde osem kilo v pol roku, v pol roku ma mat cca dvojnasobok al. o nieco menej 😉

petrap001
26. okt 2010

baby tak ja som mu dala tu kasicku 😅 ako normalne som ho nakojila kao vzdy a tak som mu spravila tych 120ml vody a dala som dve velke poloievkove lyzice tej kase a on to vsetko spraskal 😲 😲 no chapete tomu??ved to bola polka misticky.som z toho paf.a hned zaspal.takze uvidime co sa bude dnes v noci diat,ci to bolo na nieco dobre.ale tak to vyzera,ze hladny este urcite bol ☹

merikac
26. okt 2010

@ludkala a akuze ma mala vahu?

merikac
26. okt 2010

@petrap001 mozno ak byval hladny, tak to pomoze,,ale kdesi som citala, ze ak sa dieta v noci budi na papanie, tak ziadna kasicka to nevyriesi,,tak ale prajem nech buvate ako macovia v zime celu noc🙂

katarina7777
26. okt 2010

Caute kocky, idem vas citat aspon 10 stran dozadu ze o com ste tocili....dufam ze ste vsetky v poriadku... ja som prave doodsavala mlieko a vecer to je dost ubohe, som musela skoro az z paty tahat aby som 150 tku naskrabala 😀

katarina7777
26. okt 2010

a ozaj vcera som pred kupanim vazila maleho a mame konecne 6 kilov....jupiiii

petrap001
26. okt 2010

@merikac hm to si ma nepotesila velmi 😀 no uvidime.skusila som a ked nepomoze,tak ostaneme pri ciciku
@oacka ja by som ti tiez dala po riti 😀 neries jej vahu a nepocuvaj co ti hovoria ini ze kolko ma mala vazit.kazde dieta je ine a daj jej pokoj s tym UM ona chce len teba 😀 😀 😀

mirka285
26. okt 2010

baby ja nechapem preco chcete mat baculate deti?moja mamina dnes povedala na Lindu ze aka je buclata a to ma ledva 6 kil,to ona keby videla tych vasich cvalikov,tak povie ze su obezni 😀
@bambola dobre pise v jednom roku trojnasobok vahy,v polroku dvojnasobok...
@petrap001 som zvedava ako bude maly spat,daj vediet zajtra...

katarina7777
26. okt 2010

k tym golfacom mne sa pacia tieto http://www.aprica-italia.it/listaprodotticat.as... , maju krasne farebne prevedenia ale este som nepozerala kolko stoja.... tipujem okolo 250-300

katarina7777
26. okt 2010

no tu stranu s vasimi obedikmi som radsej preskocila lebo ma chyta hlad 😒

mirka285
26. okt 2010

@katarina7777 ten bledunkozlty je krasny...urcite by bol hned spinavy,ale aj tak sa mi paci...

ludkala
26. okt 2010

@petrap001 vám sa to ľahko hovorí,ke´d máte bacuľkov.

strasska
26. okt 2010

@ericica ano lepok sa ma zavadzat paralelne s dojcenim...ak chces teda pokracovat v dojceni, tak zaved lepok az neskor. Ak chces dojcenie po 6 mesiaci vyrazne zredukovat, tak zacni uz teraz...napr. nejakou kasou s lepkom

katarina7777
26. okt 2010

@mirka285 a taketo vytvorili pre fendi http://www.aprica-italia.it/scheda.asp?idcodint... ... to by bolo do nasej slovenskej zimy 😀

petrap001
26. okt 2010

@katarina7777 este tie s tymi malickymi kolieskami su velmi pekne ale ostatne sa mne osobne nepacia 😝
baby a to chcete kupovat taketo drahe kociky zas??? ved mate sportove nie??? ci to len do kedy planujete pouzivat???
ja mam ten svoj do 3 rokov takze to je otazka velmi dalekej buducnosti,nie??a to sa este take velke deti vozia v kociaroch? 😕 len sa pytam 😉

mirka285
26. okt 2010

@ludkala a kolko vazi tvoja mala alebo maly?

mirka285
26. okt 2010

@katarina7777 jezis ten je nadherny s tou kozusinkou,no nechcem ani vediet cenu 😝

mirka285
26. okt 2010

@petrap001 vsak golfac je len ten s malymi koueckami,ten druhy to je sportovy kocik...a pozerali sme len tak ze ktore su pekne aby sme mali prehlad...

kafoditka
26. okt 2010

@mirka285 miri vies si predstavit, ako by vypadali nasi chlapi pri takom kociku?? 😀 😀

mirka285
26. okt 2010

@petrap001 no moj Tomas sa ako dvojrocny uz nechcel vozit v kociku,tak som mla len tky jednoduchy olfac ktory som tlacila pred sebou prazdny a ked sa unavil tak sa viezol..no a nebudem predsa zbytocne terigat velky sportiak so sebou ked dieta chodi....uz chapes?

robika
26. okt 2010

@denisse mame presne toto http://www.slune-cz.cz/thermobaby-sedatko-do-va...
my mame velku vanu a dost zle sa mi nad nu naklana tak, aby som ho mohla bezpecne drzat, tak ked budeme pouzivat toto sedatko, budem mat aspon lepsi pocit...

mirka285
26. okt 2010

@kafoditka tak som ho schvalne ukazala Gabovi a Gabo ze jee aky pekny 🙂

petrap001
26. okt 2010

@ludkala nemyslim si ze moj alex je nejaky baculko 😕 a preco,ma tvoj maly problem s papanim? my jeme skoro kazde dve hodinky ak nie castejsie,tak musi priberat aj keby nechcel 😀

katarina7777
26. okt 2010

@mirka285 ten biely je z polarnej lisky a este maju aj z cicncily ak by si sa bala ze sa ti biely zaspini 😀
http://www.aprica-italia.it/scheda.asp?idcodint...

aj tento farebny je chutnucky , plus vazi len 5 kilov... kolko vazia tie maclareny?

http://www.aprica-italia.it/scheda.asp?idcodint...

kafoditka
26. okt 2010

@mirka285 no vidno, ze ma vkus 🙂

katarina7777
26. okt 2010

@mirka285 aj ja nebudem terigat velky sportak ked zacne maly behat, plus s nim budem lietat domov cize golfac budem urcite potrebovat.... ked tvoj gabo chce zistim mu cenu na ten biely 😉

mirka285
26. okt 2010

baby ja sa vas musim opytat na to sedatko do tej vane..takze naco mi je sedatko do vane ked tam sa dava dieta az ked sedi,ved to uz potom nepotrebuje sadatko,ci?

petrap001
26. okt 2010

@mirka285 no ved preto sa pytam,lebo vazne neviem 😀 no ved taky hej taky ten mini s malinkymi kolieskami co ma pol kila aj nakupom co tam budes mat 😀 ja len som myslela,ze katarina7777 ukazuje tie golface za tych 300 eur,tak preto som sa pytala 🙂

mirka285
26. okt 2010

@katarina7777 ale to by mi uz musel k takemu kociku aj poriadny kozuch kupit 😀 a tie golfky su fakt pekne,su take jednoduche ako tie maclareny,to su uz tretie ktore sa mi fakt pacia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre