Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
28. okt 2010

Babulky dakujem, zlate ste, co by som ja bez vas robila.. asi by som umrela na abstak 😀 😀

maxara
28. okt 2010

A kdeze vsetky trcite?
Streda bola vcera. Zajtra su prazdniny, cize sa dnes k nam dotreepal synovec a mm s nim dusi nejake hry v obyvke a do polnoci asi bude, takze sem sa, ideme tukat 🙂

maxara
28. okt 2010

@merikac ale da sa, v sukromnej 😉

merikac
28. okt 2010

@maxara kafko, to isto vie,,ja to sudim podla seba, ked mi bolo naprd, ten tlak som potrebovala zo seba dostat, ale bolo to tak haklive, ze asi by som nenabrala odvahu ani ja ist sa vykecat tam,,,,,,,A ty co nemozes spat?,

miki060707
28. okt 2010

ahojte, ....idem si vás prečítať, asi ste vela nenapísali,...lebo som tu bola predchvilkou

miki060707
28. okt 2010

@kafoditka kafko nemám rada smutné situácie doma, hadam sa to niejako vyrieši...

maxara
28. okt 2010

@merikac ja viem, Meri.. pocuj, a ty nevies, ze mne je vzacne, ked mozem ponocovat tu s vami a rehotat sa? Ninuska pekne buvka tu vedla mna, ja notasujem a mm dole striela synovca 😀 . Dnes prisiel s tym, ze moja drbnuta sestra sa ide stahovat za tym frajerom do Viedne a ako vzdy neberie ohlad na tohoto mojho synovca, ze ako bude dochadzat do skoly. Vraj ma si najst ubytko, ktore vyjde lacnejsie alebo max tak draho ako intrak, tj 100 e mesacne, ak nechce byvatr na intraku, co on nechce.. a tak sa pytal Michala, ci moze u nas byavt 😲

merikac
28. okt 2010

@maxara normalne som gulila pri tvojich riadkoch očami a v duchu´si myslela že to asi zostane na vas,,ale dala si to tam na koniec,,,,no co- rodinu si človek nevybera,,,,
Ono je pekne byt hore,,ale ked neni s kym kecat, je to na ............ ☹ Este, ze si sa dnes pridala 😀

merikac
28. okt 2010

@miki060707 veru moc toho napisaneho neni,,nocne sovy maju útrum

merikac
28. okt 2010

@maxara Peti, priznaj sa, ze ty teraz vypisujes, nejaky mailik tomu primarovi?! 😉

maxara
28. okt 2010

@merikac no vidis.. ibaze ja prachy neserem.. a intrak stoji 100e, ibaze od nas musi denne cestovat, jest, prat by som musela.. a co toto? ved ona je pridrbana.. povedala mu, ze ma na vyber bud intrak, alebo u deda a babky.. a nasi sa hodinku na to u nas zastavili, tak sa pytam, ci o tom vedia a oni vobec nic nepoculi take.. no chapes? tak hlavne ze mu to da ako jednu z moznosti a nasi ani tucha nemaju 😲 ona je pridrb

maxara
28. okt 2010

@merikac 😀 😀 😀 Meri, moj frajer 😉 ma teraz dovolenku, isiel najprv na nejaky seminar do Tatier a odtial pokracuje v dovolenkovani na vychode.. vraj tam este ani poriadne nebol, tak chce pozriet 😀 ale normalne mi to pisanie OBCASNE chyba 😀

merikac
28. okt 2010

@maxara tak hold,,,niektore zenske ked zbalia chlapa akosi zabudaju na svoje dieta, lebo ho beru ako majetok, ze im patri a podvedobme si sprosto myslia si, ze on nemozu prist, naopak, robia vsetko pre to aby neprisli o toho chlapa a tak chuda dieta ide bokom..je to smutne,,, ☹

mirka285
28. okt 2010

@maxara ty zaletnicka jedna 🙂 baby skoda ze ste si nestihli pozriet ten album Valiky 12,normalne tam boli fotky holej baby a k tomu napisala par slov o sebe,ze je matkou dvoch deti a ze by si rada vymienala svoje skusenosti nie len s detmi ale aj eroticke 😀

miki060707
28. okt 2010

@maxara jeeeej da, tá tvoja sestra, čo jej šiblo, jako je starý jej syn??

merikac
28. okt 2010

@maxara normalne sa z teba stane zavislacka na virtualnom vztahu 😀 ....raz darmo,,cosi v tebe drieme z mladi 🤐

macik27
28. okt 2010

Ahojte môžem sa pridať? Už ste absolvovali očkovanie do nožičiek? Ato ste zvládali? Moju očkovali dnes, to bolo plaču ☹ teraz už spinká tak dúfam že vydrží až do rána 🙂

miki060707
28. okt 2010

@mirka285 ty kokso.....asi to hned stiahli, nie?

merikac
28. okt 2010

@mirka285 to tu na MK?...sak ked tak neskoro podavas info..............to musi byt dobre trafena hus

miki060707
28. okt 2010

@macik27 hej absolvovali, do jednej aj do druhej 🙂

merikac
28. okt 2010

@macik27 ahoj,,jasne, ze sa mozes pridat,,aj my sme absolvovali,,,narozdiel od niektorych dievcat, sme teplotovali,ale nebolo to nic hrozne,,,,trosku nekludna jedna noc

mirka285
28. okt 2010

@miki060707 baby to asi nahlasili adminovi hned,ale behom 5 minut tam mala plno komentarov 😀
@macik27 jasne ze mozes,nas ockovali vcera,a vsetko v poho,reakcia ziadna,ani teplota,mala krasne spala do rana do desiatej a dnes bola dokonca vynimocne dobra 🙂

mirka285
28. okt 2010

@merikac ja som to objavila a tam za par sekund plno komentov a behom 5 minut bol ten album fuc,skoda,sme sa mohli pobavit 😀

merikac
28. okt 2010

@mirka285 a co jej baby pisali?

miki060707
28. okt 2010

@merikac môžeš si domyslieť,.... 🙂 ale rada by som sa kukla na tie foto, že jaká blbá to mohla sem dať???

maxara
28. okt 2010

@merikac @miki060707 maly ma 17, bude mat 18.. ja si pamatam, ako sme riesili cela rodina, ked mal on tri roky, tak sa cosi hadali s mojim ocom ohladne jeho vychovy a v tomto som bola na ocovej strane a ona mu povedala, ze ked bude mat 18, nech si ide.. lebo ona mala plnu hubu 18tky, ked jej oco pristrihoval kridla (ked mala ona necelych 18).. tak sa obavam, ze sa jej to stane a synacik v 18tich plachne co najdalej od nej. Teraz je nevyrovnany, psychicky zdeptany, nevie sa zapojit medzi spoluziakov, nema kamaratov.. citi sa neschopny.. a opusteny ☹ preto mi to je luto, ho nechat niekde na intraku, kde ho podla mna sikanovali, lebo nejak tak sa vyjadril.. 😒 no proste krava zaslepena.. najhorsie je, ze ma este jedno decko, teraz nastupuje do prvej, nevie ani ako vyzera pismeno A a poriadne nevie ani po slovensky vyslovovat a ta krava ho drbne do skolyt v Rakusku? 😲 ja nemam slov

macik27
28. okt 2010

no tak to ste ma potešili mňa už strašili, nachystaj si panadol a obklady ale vyzerá že to bude bez reakcie

maxara
28. okt 2010

@mirka285 @merikac veru, bavi ma to.. 🙂 som zvedava.. dotraz som sa vzdy ozvala prva ja, ale posledny tyzden som si povedala, ze kaslem na to, bud nech sa ozve on, ale nic.. a predstavte si, na druhy den mi rano napisal, ze pekne ranko prajem 😀 takzeee, chce si pisat

mirka285
28. okt 2010

@merikac ze si asi pomylila stranku a ci je normalna a ze nikoho jej fotky nezaujimaju a ona im napisala nech ukaze jej fotky svojim manzelom,ze ich mozno zaujimat budu 😀

maxara
28. okt 2010

@macik27 my sme sa este neockovali, ale pre istotu mam paralen cipky, viburcol cipky, keby nemala teplotku a octanovu mast.. takze snad zvladneme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre