Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
11. nov 2010

@bambola - uz dva mesiace ma na zadocku taky pluzgierik a nic mu nepomaha. Uz minuly tyzden sme tam boli a povedali nam, ze mame na to davat jodovy roztok a zasyp. Teraz mame ist na kontrolu a kedze mu to nemizne, tak asi to treba vyrezat:(
A co mate vy? Inak, s kocikom sa tam urcite zmestite, je to velka cakaren.

liluu
11. nov 2010

čaute baby, robila som tortu mm k meninám, aha
myslíte žeto spozná???

bambola
11. nov 2010

@alllexa ja idem s malou k neurologicke na kontrolu

maxara
11. nov 2010

Caveste bambule,
moja Ninocka je to najuzasnejsie babo na svete.. uuuplne objektivne 😀 po ockovani ani nepipla, vecer sa na mna smiala, v noci som sa zobudila na to, ako sa rehluna zo sna, vstala pekne az rano o pol 7mej, bez teplotky.. no super, tesim sa, ze to tak dobre znasa..
dnes sme boli dat prezut auta, cize som si aj zasoferovala.. ALE rano o 8mej som isla z domu po Radanu, isla som na zltom kabriolete, lebo mm musel nalozit pneumatiky a ked Radana zistila, ze je vkabriolete, tak uz aj chcela dat dole strechu 😀 tak sme si uzili par novembrovych lucov takto v kabraci.. trosku sme si prikurili, zima nam vobec nebola, este som aj kurenie musela stiahnut.. no parada.. tak sa nam kecky vyvetrali.. juuuuj.. no a potom sme doma pofotili Ninocku na rozne motivy, krasna je.. vecer budem mat nejake nahlady mozno, ak to stihne.. take neupravene.. tak ak sa mi bude chciet, zavesim sem 🙂 tesim sa ako male decko... no a potom som ju zase bola hodit do BA, na Kramare a samozrejme zase bez strechy, cizeeeee.. ked ste videli dnes nejaku trubku jazdit bez strechy, tak to jaaaaa 😀
Inak keby ste chceli, Radana ma teraz volnejsie obdobie, co som teda od nej vyzvedela, tak ak by ste chceli pofotit ratolesti, tak dam kontakt 😉

@bambola ano, nakoniec som zobrala ten ruzovy, sral to pes.. ten crimson, lebo su dva ruzove..

denisse
11. nov 2010

@maxara
dik za ten viburcol, vcera som teda dala a o poznanie lepsia noc .. teda nie dokonala, ale lepsia nez vcerajsia .. dnes som si bola kupit dalsie balenie tych cipkov a podla uvazenia jej budem davat ...

maxara
11. nov 2010

@denisse nemas zac, ved moc som ti nepomohla.. ale teraz si sa mohla spytat v lekarni

maxara
11. nov 2010

@denisse prave som si nasla toto ako odpoved od homeopaticky
Homeopaticky liek sa opakuje vzdy pri zhorseni, teda nie preventivne a ak
zabera, tak by sa postupne davky mali znizovat, resp, nebude treba tak
dlho, ani v takej frekvencii ako na zaciatku.

denisse
11. nov 2010

@maxara
v nasej najblizsej lekarni tety nevedia ... to musi byt nejaka skolena na homeopatiu ...
a trosku ma matie to, ze ja ten viburcol nepouzivam ako liecbu nejakej choroby ... len na ukludnenie ... tak neviem ...

kafoditka
11. nov 2010

@katty17 dakujem za video, no jednoduche to urcite nebude 😉 inak aj ja mavam vzdy vyssi tep, okolo 30 za 10sekund a to este nejdem na 100%... 😉
@mojalili akoze dobre chytlave video si sem zavesila 😉 som bola s malym na prechadzke a stale som si spievala Slniecko sa zobudilo, popretahovalo si kosti 😀 😀 poznas to, ked ti stale dokolecka jedna pesnicka chodi po rozume 😀
@noemarta ja by som aj zajtra sla, ale cakam dvoch kurierov.. a pochybujem, ze obaja dojdu doobeda 😒

kafoditka
11. nov 2010

@maxara jeeej Radana ti fotila malu? no urcite sem potom hod fotos, Ninka bude urcite na spapanie 😉

maxara
11. nov 2010

@lulu1983 pozeram, ze ti maly corol okuliare.. 🙂 viem si predstavit ako sa okuliare bez okuliarov tazko hladaju 😀

@zuzik1983 kupila som si zatial len vitaminovy doplnok Panthenol kapsule.. a k tomu uzivam kyselinu listovu, zelezo a zinok

@alllexa @bambola tak som v tom pridrbanom obchode internetovom spravila poriadky, ze mi dnes odoslali zasielku a aj s tym ruzovym fusakom (sice nie je fialovy, ale tiez je pekny) a este mi aj zlavili postovne z 200 na 100. Dopravu kurierom. A este mi to stale vychadza lacnejsie ako keby im fungovala slovenska stranka, lebo tam boli ceny v EUR a spolu ma to vyslo 278,- a kedze ich vlastnou chybou im nefunguje, tak som to objednala z ceskej verzie, pricom si musim platit aj to postovne a to ma spolu vyjde po prepocitani z Kc na EUR 274,- 🙂 tak ma to postovne az tak nesere

maxara
11. nov 2010

@denisse ja som sa tej homeopatky priamo pytala na zubky.. napisala som, ze mam babo ktoremu prave idu zubky, poradili nam viburcol a vyborne nam zabera, len neviem ako dlho jej ho mozem davat, lebo vsade sa pise len 1-2 denne ale nie ako dlho.. a toto mi odpisala.. a to bola na nete registrovana homeopatka

maxara
11. nov 2010

@kafoditka 🙂 ano Radana fotila malinku.. ked budes chciet, tak jej brnkni, viem, ze ma teraz viac volna trosku

katty17
11. nov 2010

@maxara - peti, tak sup sup sem s fotkami malej. velmi som zvedavucka. tiez sa chcem dat s malou nafotit lebo s nou nemam ziadne fotky :( vsetci naokolo s nou maju, len ja nie. :(
ozaj, na zubky su velmi dobre aj take geliky. vyborny je OSA ale ten maju len v rakusku. ja jej teraz davam calgel a ten je tiez dobry. malej to dokonca chuti. 😀

alllexa
11. nov 2010

Uz hodinu mi Misko v kuse strasne place:( Nic nepomaha - na hcvilu pomohla rurka, aj sa vykakal, potom opat spustil. Aj babycalm som mu dala a nepomohol. Chodim po byte s nim hore-dole, hojdam ho a stale nic. Uz som z toho strasne unavena:(

maxara
11. nov 2010

@katty17 este ich nemam.. ☹ az tak niekedy vecer, mozno rano

denisse
11. nov 2010

@maxara
aha ... tak ale to je taka odpoved, ktorej velmi nerozumiem .. ako mam znizit davku cipku? dat jej polku? a pri dietati sa to tazko odhaduje, ci uz problemy ustupili ... tak neviem ... nie som velmi mudrejsia teda 😀

denisse
11. nov 2010

@katty17
tak ja som malej dala calgel a hodinu som ju nemohla utisit, co tak revala a zurivo si pastou suchala dasna, asi ju to stipalo alebo co .... uz jej ho teda nedavam ... 😉

denisse
11. nov 2010

@alllexa
ach boooze ... musis dufat, ze sa vysili a zaspi ... 😒

denisse
11. nov 2010

🙂 @alllexa
inak uz som ti miule chcela napisat, ako ta obdivujem, ze mas take narocne dieta a nevadilo by ti hned mat druhe a zanedlho tretie .. ja som mala taku extremne narocnu nelu a kym nemala dva roky, tak som na druhe ani nepomyslela

tinaki1275
11. nov 2010

Ahojte babule..tak my sme konecne nasli nove byvanie..taky mensi domcek 110 stvorc.metrov+vonku extra spajz..a zahradka mala asi 300metrov stvor.je to hned vedla mm prace teda nemocnice..asi 400m..je to tam celkom fajn hlavne sa tesim ze moje zvery - 3 macky a pes budu mat kde byt..a mala tiez sa bude mat kde v pohode hrat ..ale to stahovanie co ma caka ma teda vobec netesi .. ☹ este ze dosla kamoska a bude moct postrazit malu kym ja budem balit ...boze to bude show..idem vas rychlo docitat..aby som bola v obraze.. 😉
ozaj baby vy tu stale o vianociach a nam sa zblaznilo pocasie,dnes sme nali 27 stupnov v tieni .. 🙂

tinaki1275
11. nov 2010

@denisse mne moja homeopaticka hovorila ze viburcol mozem aj d10dni v kuse ale max 2 denne..teda kym pretrvavaju problemy ,lebo je tam predpoklad ze to proste ustane....ja som napr.chamomillu vulgaris davala malej na koliku mesiac a pol v kuse..a teraz som si ju zase kupila ,lebo vraj zabera skvele aj na zuby ..

oacka
11. nov 2010

@alllexa dnes nie si sama,naša Kika nevie zaspať,zlostná je z toho celý deň ako čert....celý deň ju uspávam, a zbytočne...

tinaki1275
11. nov 2010

@alllexa na teba som myslela s tou chamomilou tiez nechces skusit?a este lepsie na travenie je vraj colocynthis..skus to pohladat na konovi alebo aj inde ja som z pociatku neverila ale mne to pomohlo pri malej..z revania po kazdom jedle je len revanie tak kazdy treti stvrty den raz max.dvakrat ..

tinaki1275
11. nov 2010

@monline blahozelame Dankovi k 5 mesiacom ..a dufame ze mu rychlo vyjdu zubky 😉

alllexa
11. nov 2010

@denisse @oacka - no som hotova... az teraz sa ukludnil, dnes to bolo mimoriadne kriticke, dokonca ani po kojeni sa neupokojil. Uz som myslela, ze budem volat na pohotovost, ved dve hodiny v kuse plakal:(
@tinaki1275 - aha, dok za tip, kuknem sa na to.
Jej, budete mat domcek? To je parada! Fiha a take pekne pocasie mate, to vam zavidim!🙂

tinaki1275
11. nov 2010

@alllexa no ja sa tiez tesim ze bude viac miesta aj ked oblast sa mi az tak nepaci ..ale aj tak fajn ..🙂

katty17
11. nov 2010

@denisse - preto mi odporucili OSA. denis vazne calgel tak stipal? ved je sladky, nie? mala ho zboznuje 🙂 oblizuje si celu pusinku po nom a rehoce sa pri tom. 🙂

katty17
11. nov 2010

@alllexa - sasi a nema maly misko problem s hlienikmi? aj vtedy deti dost plackaju a dost dlho.

maxara
11. nov 2010

@tinaki1275 gratulujem k novemu byvaniu 🙂

@katty17 calgel obsahuje ten lidokain, co je anestetikum.. ja som zatial zo zaciatku kupila ten dologel, on je taky prirodny, len kamilky, valeriana a propolis.. a vraj ked tento bude o nicom az potom mam siahnut po tom calgele, mi odporucili 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre