Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
18. nov 2010

@mirka285 Tiez si myslim, ze kvoli kasi urcite KIKA nechudne. KAsi na drhu je viac, skus inu....je to podla druhu mlpiecka. Bolo by dobre, ked budes davat UM, aby aj ta kasa bola z toho mliecka...napr Sunar - Sunarka.
ALe tiez si myslim, ze to nie je z kase, a nejdu jej zubky????? Vtedy deti malo papaju....

mirka285
18. nov 2010

@mojalili cudne to je s tym Kikinym chudnutim,ze?ved vzdy do nej nieco natlacila,aj prsnik stale ponukala,uz zacinam mat cudny pocit,aby namala nejakeho bacila alebo co...este nema tolko pohybu aby vydala taku energiu,ze az chudne...mali by ju poriadne vysetrit,ja by som na tom trvala ☹

bambola
18. nov 2010

dievcata videli ste niekto cele spravy? tak je to od 1.1.2011 na jednotnom rodicovskom 195€?

oacka
18. nov 2010

@mirka285 nepovedala, také to bolo celé čudné... že podľa nich teda ešte nechudne,lebo od poslednej poradne 25.10. alebo tak nejako pribrala 90g.... že ešte týždeň mám počkať..... a potom zoberú krv... tiež hovorila dačo o zúbkoch,že z nich môže byť taká zlostná... ona má helicobactera,či jej neurobil nejakú infekciu.... ale kaká aj ciká normálne. a celá naša roddina okrem mňa a Kiky mala nedávno zlú črevnú virózu,všetci vracali a bolelo ich celé telo,aj synovci a mm...či sa to aj na ňu nenalepilo....

mirka285
18. nov 2010

@bambola pozri temu RP tam zas pisu baby nieco ine,takze som z toho magor.....
@oacka davaj jej nadalej co pekne papala,aj tu mrkvicku,aj tu kasu,aj tvoje mlieko a urcite trvaj na nejakom dokladnom vysetreni....

oacka
18. nov 2010

kočky, už aj po napapaní sa ešte 2x s plačom zobudila, môžu to byť zúbky???? som si ju pritúlila,pohladkala a spí ´dalej, raz som jej aj dala prsník na ukľudnenie.

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 takze som spravne pochopila, ze 256 evri mame istych, ak to prejde parlamentom? Inak ty si iny surfista na nete, oci mas vsade 😀

bambola
18. nov 2010

@mirka285 ja uz som myslela ze konecne nejake definitivne stanovisko a rozhodnutie a schvalene ☹ maju v tom bordel 😒 😠

kafoditka
18. nov 2010

@bambola stale len chodia okolo horkej kase a nic neni furt iste 😠

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka iste to neni,ale myslim ze nam tych 256 zostane,tych 20 mesiacov a potom prejdeme na jednotny...ale este to neni cierne na bielom...Domi ja mam prehlad,vsak sa nudim,mala uz od pol osmej spi....

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 dobre, nabuduce nemusim hladat na nete a pytam sa priamo teba 😀

kafoditka
18. nov 2010

Baby, treti den mi to meska.. vobec necitim, ze by mi mali kramy prist... ziadne nafuknute brucho, bolest prs, ani pažravosť... 😕 zatial to neriesim, ak do nedele nedostanem, budem musiet kupit test ☹

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka vsak mne tu uz z toho konika drbe,vsak ja uz mam vsetko nastudovane,povies mi nazov kocika a ja ti zachvilu vysypem jeho parametre 😀

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka co to co to?mozno to len hapruje este po porode...ja ked dostanem teraz kramy idem si uz supnut tu Danu..

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 zaloz si temu : Poradkyna pre detsku vybavu 😀

merikac
18. nov 2010

@kafoditka aj ja som ju chcela pochvalit-@mirka285, ze ozaj stiha vsetko,,,ja neviem,,,tak ako som bola v pohode- vsetko mala pod kontrolou a posledny 2 tyzdne nestiham vobec nic,,aj k zubarke som chcela ist, aj krvny obraz si dat spravit a ho...o som tento tyzden stihla............teraz som taka chrchlava a soplava, ze dovi ,,,,,,neviem co by som si mohla dat aby mi to zabralo

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 ale ja som mala uz tri cykly po sebe uplne presne na 21.den.. 😒

ywett
18. nov 2010

ahojte maminy..
ako sa mavate? my sme vcera boli kuk vo viedni a zajtra mame na plane tatry.
kupili sme nosic liliputi, tak ho hadam vyskusame v praxi...zda sa mi tam nasa malicka, taka stratena...bok toho jej ide cez usta a zuzle to furt...

merikac
18. nov 2010

@kafoditka fuu, ja som sa ta chcela spytat,,ze ako si na tom uz v utorok,,,,,ja na tvojom mieste by som nevydrzala a uz by som si test iste urobila 😨

mirka285
18. nov 2010

@kafoditka nieco take by som mohla ist robit po materskej..vsak ja citam vselijake info o kocikoch a veciach ktore sa mi pacia aj na rakuskom a nemeckom webe,mne fakt drbe..Gabo mi povedal ze ja nepotrebujem kocik pre malu,mala ani teraz nechce byt v kociku,ze ja si hladam kocik pre seba,ze mala bude utekat a ja ho budem tlacit prazdny 😀

mirka285
18. nov 2010

@ywett jej a vies ze aj ja by som isla do Tatier...tisko zavidim 🙂

merikac
18. nov 2010

@ywett 😀 aj moja ho stale zuzle,,,,a tiez som mala prvy moment taky, ze jej je to este velke a to ju tam davam az od 4. mesiaca

merikac
18. nov 2010

@mirka285 Mirka, tak mi zisti kde a zakolko dostanem kupit novu strechu na buzz quinny,,,, 😅

ywett
18. nov 2010

@mirka285
pod mame velky apartman a kamosi nenpridu, bo malinnka im sopli 😀

@merikac
a si spokojna? asi jej to obalim plienkou, nech zuzle plienku..alebo cumlik do ust..a paci sa tam drobcovi vasmu v tom?

kafoditka
18. nov 2010

@mirka285 to vystihol teda 😀 ale ja vazne najprv beriem do uvahy, ci sa paci mne a az potom kukam, ake ma parametre a ci by sa v nom Fifovi pacilo 😕 jakyyy cynik je zo mna 😝

mirka285
18. nov 2010

@merikac ja stiham lebo Linda je v pohode a asi mame fakt rezim...cez den sa prehrame a poobede chodime von,dnes sme vydrzali az dve a pol hodiny...a tym ze cez den nespi,vecer vzdy o pol osmej zalomi,no zlata to dievka moja 🙂

kafoditka
18. nov 2010

@merikac ja radsej pockam do pondelka a uvidim.. ved moj mm je z toho nervoznejsi ako ja sama..

mirka285
18. nov 2010

@merikac a co mas s tou strechou?
@ywett cez vikend ideme do Sale ku svokre,ale tie Tatry zneju ovela lepsie aj ked ani dobra svokra neni zla 🙂

merikac
18. nov 2010

@ywett ja mam ergonosic liliputi a paci sa jej len ked chodim,,ziadne take, ze si ju tam vlozim doma a robila by som si po byte 😖 ,,,,,treba ist von a tam ani necekne 😀 ,,,doma sa jej v nom nepaci,,,,,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre