Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

alllexa
19. nov 2010

@merikac - ja som dnes akurat bola na upsvar a pochopila som to tak, ze materska je len tych 28 tyzdnov a kedze rodicovske sa vyplaca za cely mesiac, tak az od 1. decembra dostanem prispevok a za tych 10 dni asi nic, kedze materska mi konci 21. novembra.

robika
19. nov 2010

@oacka a kika Ti odmieta flasu, alebo z nej nevie pit, lebo moj Filipko normalne zabudol co sa robi s flasou a nevie tahat, iba to tak okusuje (zatial bez zubkov)...

mirka285
19. nov 2010

@bambola neskladala,dostane ju od nasich na Vianoce,a aj tak sa da pouzivat az ked dieta samostatne sedi,takze mame este cas...a ta Stokke je najdrahsia stolicka na trhu a mne sa nazivo ta Hauck paci viac a myslim,ze splni tu istu funkciu.a kedze je to robene pre deti vobec sa nebojim,ze by sa prevracala,snad vyrobca neni blby 😕

alllexa
19. nov 2010

Co sa tyka vyrevania maleho, tak aj mne to mama radila, ze proste niekedy babo place len tak. I ked samozrejme, ked mozem, tak ho vzdy vezmem na ruky, ale mne place tak casto, ze jednoducho ja uz niekedy nevladzem, tak skusam cajiky, rurky a pod. a niekedy, ked sa chcem najest a v kuse reve, tak uz nemam inu moznost, len ho nechat vyplakat, aspon na par minut..

alllexa
19. nov 2010

@mirka285 @lenuss84 @bambola - no presne, dieta by sa nemalo davat do sedu, ak samo nesedi, ani nie je dobre podkladat ho vankusmi, lebo ta chrbtica sa musi najprv dobre dovyvijat v lahu.

mirka285
19. nov 2010

@alllexa to nebude nejaka blbost?mne konci materska 3.decembra a to akoze cely mesiac nedostanem peniaze?to sa mi nezda......

alllexa
19. nov 2010

@mirka285 - no fakt si nie som ista, lebo zase priamo na toto som sa nepytala... Lebo mne vlastne spominala nieco o peniazoch este za november a to som si myslela, ze sa pomylila. Lebo stale ma upozornovala na to, ze u nich sa berie len cely mesiac.

mirka285
19. nov 2010

@alllexa memozu ma nechat cely mesiac bez penazi,to je protizakonne,bud mi musia za december vyplatit materku alebo rodicak a kedze matersku mi vypocitali do 3.decembra tak mi za december uz asi vyplatia roicak....aspon ja si tak myslim...neviete niekto ako to je??????

bambola
19. nov 2010

@mojalili ja viem ze hauck maju v akcii preto som sa spytala mirky ci je taka stabilna ako ta stokke (mam s nou skusenost). ta stokke je fakt draha, typovo rovnaka ako ta hauck, cenu som si vsimla az neskor 😠 ale tak predpokladam, ze ked rastie s dietatom tak ked mi po nej trojrocna bude lozit hore dole tak to stolicka ustoji 😕

mirka285
19. nov 2010

@bambola a ked nie pojdeme im ich spolu oplieskat o hlavu 😀

merikac
19. nov 2010

@miki060707 este novy zakon neni schvaleny, tak rozhodnutie je podla stareho,,dokonca mam napisane, ze tych 256 eru, mi priznavaju do dna dovrsenia 2 rokov dietata-a nie do 20 mesiacov ako bolo navrhnute

merikac
19. nov 2010

@alllexa to som si myslela aj ja,,ale mne konci materska 19.11- cize dnes,,,,a 256 mi priznali od 1.11.2010

merikac
19. nov 2010

@katka55 Katik, diky,,uz som si ich objednala,,,,,,,,,,,, 😵

mirka285
19. nov 2010

@merikac cize ked ja som na materskej do 3.12,tak od 1.12 by som uz mala dostat rodicak ak som to dobre pochopila??

bambola
19. nov 2010

@alllexa @lenuss84 joj ved ja ju nedavam sediet, len ked sa mi pritiahne tak ju chvilku necham kym ma rovny a pevny chrbatik, ale to je par sekund a asi dvakrat denne, nemyslim, ze jej to robi zle a je cela stastna 😵

bambola
19. nov 2010

@mirka285 ja chcem tiez tu stolicku na vianoce za to hladam 🙂

merikac
19. nov 2010

@mirka285 my sme tiez chceli kupit tu istu stolicku ako mas ty,,,a asi 2 tyzdne do zadu, bol mm, na povale, som ho poslala, nech pohlada po Denisovi hracky v skatuliach,,a zniesol z tade drevennu stolicku po Denisovi,,,- 😀 - som bola v tom , ze sme ju niekomu pozicali a nevedeli komu a ze nam ju nevratili,,a ze istotne ju uz zahodili,,,ku podivu vyzera dobre,,,ale dala som ju bratovi, nech ju zreparuje,,dokupim uz len sedak,,alebo usijem

katka55
19. nov 2010

@merikac tak dufam, ze pomozu 🙂 lebo mne napr. homeo kvapky nezabrali a toto super 😉

mirka285
19. nov 2010

@merikac nahodou ta stara stolicka drevena bola super,aj Tomas ju mal,ale on ju mal este po mne a mojej sestre,takze ju znicil 🙂
@bambola aj ja ju tak akoze posadim obcas nech ma radost,ved to len na par sekund.....no a dufm ze ta stolicka bude dobra....

lenuss84
19. nov 2010

@bambola no jasne ved ja som to nemyslela zle.to s malou robim aj ja takto...nmyslm ze im to nejak ublizuje tych par sekund denne.tak pa

alllexa
19. nov 2010

@merikac - aha, tak potom asi tak, lebo aj mne spominali november a myslela som, ze to sa pomylili...
@mirka285 - ano, my budeme mat rodicovsky od novembra, lebo v novembri sa nam konci materska, a Ty od decembra...

mirka285
19. nov 2010

@alllexa tak ma tu nestras 😀

mirka285
19. nov 2010

dosla kamoska,tak cafte zatial 🙂

bambola
19. nov 2010

@merikac ja som dokonca videla, ze sa ta stara stolicka este aj predava 🙂 a keby som nenarazila na tuto co mam vyhliadnutu uz dllllho tak ju kupim, ale je pravda,, ze tym ze ta stolikova doska je naspodu tak zabera dost miesta 😒 co u nas je kazdy kusok miesta drahy 😠

kafoditka
19. nov 2010

Caute 🙂 my sme sa boli tulat v Auparku a kupili sme jeziskov nasim mamam - parfemy a mojmu ocinovi koselu do obleku. Potom sme si dali obed a este sme zasli do mekača na ladovu kavu, mnam 😝 Filip bol svetovy, dnes sa od rana smeje a vyprava sam so sebou..

@mirka285
@alllexa ked prechadzate na rodicak napr. 5.12. tak tych 5 dni vam este vyplati socialka - normalne vymeriavaci zaklad na den krat 5 v tomto pripade. Potom zvysne dni do konca mesiaca vyplati UPSVaR.. Tak mi to povedala krstna..

katty17
19. nov 2010

@bambola - my sme tiez chceli tu stoke stolicku . risi ju stale chce ale ja som uz upustila. ta cena ktoru si nasla je len cena za stolicku. plus prislusenstvo ktore je tiez dost drahe. nam to zratali a cena vysla na 250 eur. skoro som odpadla. ta hauck je velmi podobna. cize ja som tiez za tuto verziu 🙂 chceme bielu stolicku aby sme ladili . a kedze v ponuke su len dve a to stoke a hauck tak nieje o com 🙂 inac v rakusku maju teraz na stoke akciu 😉 ale len na tu v prirodnej farbe ☹

katty17
19. nov 2010

@kafoditka - domi ake parfemy ste kupili? kde ste kupovali? skoda ze si nedala vediet ze chcete kupovat, mam kamarata ktory predava za skvele ceny 😉 ja chcem tiez risimu jeden vziat pod stromcek. a plus mu chcem kupit pekac 😀

bambola
19. nov 2010

@katty17 no ja tolko ppenazi tiez nedam za jednu stolicku, ved to potom ani nepredam. ja chcem prave tu v tej prirodnej farbe 😉

kafoditka
19. nov 2010

@katty17 ahoj, mojej mame sme kupili calvina kleina euphoriu a svokre beauty tiez od kleina.. na jeden z nich som mala zlavu 15eur, takze nas dobre vysla.. ale dakujem, zlata si 😉 boli sme vo fanne v auparku.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre