Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
26. nov 2010

ahojte babule.
tak my sme uz na tom sa sandrickou ovela lepsie. uz sa jej pekne dycha a v noci paradne spala. papala vecer o pol osmej a potom az rano o piatej 🙂 . dokonca aj vcera uz bola veselucka cely den aj ked sme mali meninovu navstevu bola cela vyskerena. jupiiiiii. radsej si tri krat odklopnem 🙂
baby, vcera ste mali prijemne stretko ako vidim z fotiek. chutne fotky ste porobili. uz aby sme sli na tie vianocne trhy ;)

lenuss84
26. nov 2010

ahojte.moja mala sa mi uz tretiu noc budi kazdu 1,5hod na papanie.ja uz som z toho chora.dnes som stretla dokinu/bola som tam utorok na očkov./ a ona mi kazala prist zas utorok,ze ju odvazi.lenze ako ja poznam svoju doki /je striktne na vylucne kojenie do konca 6.mesiaca/ tak mi povie ze mala pribera ok,ze to je take obdobie,ze potrebuje castejsie papat.a to ja malej uz tyzden davam na obed po 2 lyzicky zeleninky+dokojim riadne.kamoska chodila 1 cely mesiac kazdy tyzden k tejto dokine co sa jej zdal maly hladny,kym to dokina pochopila a dala jej papier o prvom prikrme.ta kamoska je nastvana sama na seba.povedala ze mohla radsej pocuvat mamu a nemusela maleho trapit este cely mesiac.to mal 5 mesiacov.odkedy mu zacala davat na obed zeleninku a hlavne vecer troska kase+dokoji,tak maly je spokojny a hlavne spinka.tak neviem co mam ja robit.ved mala mi v noci krasne vedela prespat 4-5 hodin.dokonca aj viac vedela potiahnut.a teraz toto....

lenuss84
26. nov 2010

@katty17 ako to robis ze ti mala tak krasne spinka.ja som to taketo tiez mala ale tie krasne casu su fuc...

katty17
26. nov 2010

@lenuss84 - tiez sme mali teraz velmi zle obdobie co sa tyka spanku a zdravia. nespinkala mi mala ani hodinu v kuse v noci :( ale akonahle zacala opat krasne dychat tak sa to dostalo do starych kolaji 🙂
zmenila som jej aj mliecko (ja nekojim) a papa ako o dusu 🙂

lenuss84
26. nov 2010

@kafoditka tvoj fesak je riadne sikovny.to ti uz sedi takto pekne sam?

oacka
26. nov 2010

@lenuss84 veď urob pokus, že jej dáš po kojení večer kašu a uvidíš,čo sa bude diať.. ale radšej tú kašu odskúšaj prvý deň skôr,aby si vedela,že nemá na ňu nejakú negatívnu reakciu. sú deti,čo aj kašu spapajú aaj tak sa v noci často budia...

oacka
26. nov 2010

@lenuss84 a to je aký papier o prvom prríkrme,to nechápem...

oacka
26. nov 2010

@katty17 to som rada,že je malá spokojná, prečo ste menili mlieko???

maxara
26. nov 2010

@bambola no moja Ninus chce vzdy hned papat a ja uuuurcite skor nevstanem ako ona 😀 a ja sa obliekam vzdy az po jej papani, kvoli podprsenke 😅
Ta riekanka je sedliaci unaveni po praci a cigani s bicyklami na chrbte 😀

maxara
26. nov 2010

@lenuss84 uz ma zacal aj balit, takze urcite chce sex 😀

oacka
26. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 ťa vlastný muž ešte balí? to je ako???

maxara
26. nov 2010

@oacka 😀 jasneee, teba nie? 😀 ved predsa ked chce sex, musi ma zbalit 😀 no je to srandovne veru

lenuss84
26. nov 2010

@oacka to nasa dokina ma taky natlaceny zoznam zeleniny ze co je vhodna davat babu.a je tam aj sposob pripravy jedla.a ze sa ma davat najskor zelenine,potom az ovocie.nieco take ako je tu na str.1800 co tam niektora kočka hodila od svojej dokiny.ale ten papier mi je nanic.ved viem ako uvarit zeleninu.ja len chcem,aby mi poradila,ako malu viac nakrmit vecer,aby sa nam vratili tie krasne prespate noci...

strasska
26. nov 2010

@oacka a ciapka co si si objednala ti stihne dojst na vianoce?

lenuss84
26. nov 2010

@oacka no uz aj nad kasou som uvazovala.a aku mam uvarit?mozem normalne redsiu krupicovu s plnot.mliekom?taku nasa dokina kazala varit aj tej kamoske.len musela odsledovat,ci maly nebude mat zlu reakciu na plnotucne mlieko.a kedy jej tu kasu asi tak mam dat ako pokus?doobeda?

denisse
26. nov 2010

ahojte ...
tak po tyzdni bez skolky je nela uz takmer ok a zacala mi kaslat barunka ... ☹ chudatko moje, ked place tak pocut, ze je akoby zachripnuta a neviem rozoznat ci ma vlhky ci suchy kasel .. rano sa mi zdalo, ze vykasliava, volala som Dr, kazala dat mucosolvan ... a teraz sa mi zda, ze "steka", len obcas odkasle ... tak neviem ... ach jaj .. sa z tych chorob nevyhrabeme 😒

katty17
26. nov 2010

@oacka - boli sme doteraz na nutrilone ale nepacila sa mi jej stolica. neustale ju mala az prilis riedku. tak uvidime co porobi zmena mliecka.

oacka
26. nov 2010

@lenuss84 tak to som teda nepočula,že normálne mlieko s krupicou.... ja som dala s UM ryžovú kašu,čo môžu deti od 4.mesiaca....

katty17
26. nov 2010

@lenuss84 - s plnotucnym mliekom??? nieeeeeee !!! ved taketo malicke deticky nemoze kravske mlieko. kasicky su rozne. najdes v obchodoch . su take v prasku a ty si ich zarobis... ale su aj take mliecka na noc. zrejme su vydatnejsie.

oacka
26. nov 2010

@strasska pani napísala,že stihne.

denisse
26. nov 2010

baby, aj mne sa barunka v noci budi niekedy po hodine a pol, niekedy po dvoch, maximalne troch ... ale ja nemyslim, ze je hladna ...

oacka
26. nov 2010

@maxara 😀 😀 😀 😀 jemine, no ja ani neviem,ako to robí ten moj... ale balením by som to isto nenazývala.... kočky, ja mám takú chuť na cigaretuuuuuu! vy ste tu všetky nefajčiarky? odkedy som prestala kojiť,tak ma to hrozne láka!
@lenuss84 normálne v obchode alebo v drogériii alebo najlepšie v lekárni dostaneš kúpiť kaše pre deti od 4.mesiaca.. zalej to umelým mliekom,alebo niektoré sú také,že stačí ich urobiť s vodou. opýtaj sa v lekárni.

katty17
26. nov 2010

@denisse - denis, sandra sa tiez prebudi v noci niekolko krat. ale to len zamrnci, dam jej dudlik alebo len pohladim po brusku, ona sa otoci na druhy bok a spi dalej... 🙂 .

denisse
26. nov 2010

@katty17
my nemame dudlik ... takze ja vacsinou vstavam a v lepsom pripade chvilu, v horsom aj dlho hojdam na rukach 🙂

maxara
26. nov 2010

@zrzulka tak tu ho mas.. viac sa mi s nim srat nechce 😔
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album...

katty17
26. nov 2010

@denisse - ja ju praveze nechcem ucit na ruky lebo uz teraz ma pobolieva chrbat. neviem si predstavit ze by som ju zdvihala pokazde a nosila ju po byte 🙂 som mala dost ked sme boli par dni u nasich a tam ju nasi nosili na ruka. prisli sme domov a nechcela uz ani za svet lezat... 😠 . preco nechces davat dudlik? sandra ho cez den ma malokedy, len ked zaspava. potom ho vypluje 😉

katty17
26. nov 2010

@maxara - velice chutnu maliarku mate doma 😀

maxara
26. nov 2010

@katty17 😀 no ved na to ze ma len 4 mesiace jej to ide perfektne 😀

katty17
26. nov 2010

@maxara som sa zasmiala ked ti ta kocka okomentovala fotku ze ci to maluje uz tvoja Ninka 😀

kafoditka
26. nov 2010

@maxara jeeej velmi pekny obraz si z toho vytvorila, naozaj sa mi paci 🙂 Peti pls ked chodia sedliaci unaveni po praci, tak ako to chodia vojaci? 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre