Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

tinaki1275
13. dec 2010

@katty17 daj mi potom vediet ake boli fotky..chcem u nich dat urobit aj ja nejakych 200...tu je to strasne drahe ..

noemarta
13. dec 2010

@tinaki1275 ja si u nich stale davam robit foto a som spokojna, aj knihy som si dala robit a su super. 😉

merikac
13. dec 2010

@sunnygirl jaaaj, sikulka si,,ja sa chystam na pecenie, zajtra,,,dufam, ze sa mi podari,,,, 😀

tinaki1275
13. dec 2010

@noemarta tak to dam objednat.aj ja som chcela nejaku knihu ..ten ich softver nie je dufam prilis zlozity ..ja na tieto veci totiz nemam nervy ..☹

kafoditka
13. dec 2010

@noemarta ja mam coco chanel mademoiselle, lanvin- jeann a jill sander-jill. Ked som bola tehu vsetko mi smrdelo a odvtedy tam stoja.. teraz pouzivam ten chanel, ale velmi striedmo 😒

merikac
13. dec 2010

@booklover- jaaj, pobavila som sa na tvojich daroch,,hlavne pre maminu- prirucka o starostlivosti-seniiorov 😀 ......Mala place hned akonahle zisti, ze je v nepozornosti,podla mna to prameni z toho,,ze je pri nej moja mamina a ked zamrnkala,tak ja som bola hned pri nej a kedze nasi byvaju na prizemi a mala mi spava na poschodi,,a zrejme ju mamina nepocuje, ked mrnkala,,tak sa naucila takto riadne ziapat - aby ju lepsie poculi a naucila sa to uz aj na malickosti 😀

merikac
13. dec 2010

@gabika41 vsetko naj lucke a vlasten vsetkym Luckam,,,,len to najkrajsie z najkrajsieho, najlepsie z najlepsieho,,a hlave zdravicka-----a prajem to aj tej Lucie, ktoru zo srdca nemusim,,,ale co uz,,ked je potvora,,nech ma aspom zdravia a stastia nadostac, ked uz svedomie nema- to som si len tak odbocila od temy 😀

noemarta
13. dec 2010

@kafoditka to mas ale same tazke vone, to sa ani necudujem ze ti to smrdelo v tehu 😉 mne nastastie nic nesmrdelo v tehu, ale ja som v tehu nic moc nepouzivala, skor mi mm vonavka zacala smrdet vtedy.

@merikac a ty pracujes kadzy den, a z domu pracujes ci chodis do prace????
a davas si to vyplacat na papieri ako na dohodu ci??? lebo neviem ako to mam spravit ja. 😕 😕

merikac
13. dec 2010

@maxara....noo tak,,a ty si sa co nezdvihla z tych novak a nedokvitla k nam v klude, v pokoji ninku nakojit a pokecat? ani si len nesuchla 😠 ,,,no neviem, neviem ako to mam zobrat, ze si sa nam oblulkom vyhla, zacnem nad sebou uvazovat,ze asi preco 😒 ,,alebo ze by uz bolo neskoro?! 😀 😀

strasska
13. dec 2010

@noemarta
@kafoditka
ja mam problem si kupit vonavku, lebo ja vzdy dojdem domov s nejakou sladotou...ja neviem ci to v tej predajni necitim, abo to je kvoli tomu, ze toho kopec poovoniavam a uz sa z toho nevysomarim
ale stale sí vravim, ze si raz kupim nieco svieze, lahke...len mi to asi musi vybrat niekto iny ☹

merikac
13. dec 2010

@kafoditka - podpisat rodicak??, ja som nic podpisovat nebola,,,,,,,, 😕

merikac
13. dec 2010

@gabika41 tak tie nase viancne trhy, nemaju chybu,,polovica predavajucich cudne sfarbenej pleti,,,,,,,,,a to som len presla okolo autom 😀

merikac
13. dec 2010

@ericica kuurnik, a to co sa deje,ze znova zapal pluc,,kde to nachytalo,,drobatko malinke??? ☹ myslim na vas a hlavne tebe vela sil, zvladat to 😵

lenuss84
13. dec 2010

vsetko naj naj naj vsetkym Luckam prajeme!Adrika posiela cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk 🙂

lenuss84
13. dec 2010

@adelaine ahoj.ani mojej nechutil samotny zemiak.iba ked som jej don primiesala troska jablk.kompotu,alebo spon stavy z neho.ale s mrkvou papa super.malej strasne chuti karfiol som si vsimla.

lenuss84
13. dec 2010

moja dokina odporuca v malym mnozstvach zavadzat lepok medzi 4 az 6 mesiacom.nie skor ani neskor.malej som nadrobila piskotu do presnidavky.tak raz v tyzdni.alebo dva krat.

denisse
13. dec 2010

@luludi
a vy uz necvicite na dobro, ci tiez mate len pauzu?

denisse
13. dec 2010

@luludi
a ty uz prikrmujes? a davs malemu caj alebo vodu? a ako? lyzickou ci z flase?

merikac
13. dec 2010

@denisse ja davam malej pit z pohara,,tak sa jej najlepsie pije,,z flase mi nevie a lyzcikou jej je malo

strasska
13. dec 2010

@denisse uz ides na to? ja som sa rozhodla ze pockam do vianoc, ale tiez chcem dajako vodu poriesit, lebo Misko mi velmi pit nechcel

denisse
13. dec 2010

@strasska
este nie .. ja pockam este mesiac ... ale chcela by som dopredu poriesit pitie, kym este pit nemusi . lebo ked zacne jest, tak sa mi zda neskoro ju ucit pit ...

denisse
13. dec 2010

@merikac
a nezakucka sa ti? ja mam take zakuckavacie deti, ze sa toho bojim 🙂

strasska
13. dec 2010

@denisse ja to asi skusim jednym vrzom, ale myslim, ze ked Julka chce cumlik, tak by mozno mohla chytit aj flasu, ci?

luludi
13. dec 2010

@denisse davam len par lyziciek a potom normalne kojim - nech sa uci prehltat. Caj a vodu zatial nedavam, ale planujem ako @merikac davat pit z pohara, flasu urcite nie

luludi
13. dec 2010

@strasska @denisse presne tak, chcem ho naucit prehltat, potom mu aj cajik hadam pojde lepsie 🙂

ericica
13. dec 2010

@merikac zapal priedusiek ☹ ale podla mna to teraz nema take silne ako minule ale chrapci chuda male a kasle strasne ju lutujem.....no neviem kde to schytala bo rebi je zdrava aj my 😨

merikac
13. dec 2010

@denisse naucila som sa jej to tak davat, ze viem kedy mam ten poharik "prevratit" spat,,,,ale davam jej to z toho cucacieho poharika pre vacsie deti,,cize jej to moc ani netecie a uz sa naucila aj to tahat,,zo zaciatku som jej to len prevracala,,,,

merikac
13. dec 2010

@ericica viem,ze by si tu chorobu zobrala najradsej na seba, nech je mala v pohode,,,ved hadam jej lieky rychlo zaberu,,,,,,,,,drzim vam palceky

kafoditka
13. dec 2010

@ericica ☹ boze co sa to na vas stale lepi?? Prajem skore uzdravenie, myslim na vas..
@merikac ja som mu skusala davat caj do toho cucacieho poharika ale nevedel z toho pit vsetko mu to tieklo mimo ust..

merikac
13. dec 2010

@kafoditka no emma je taka pahltnica, ze scucne kazdu kvapku 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre