Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mojalili
15. dec 2010

@denisse @kafoditka Vidim, ze kočky bojujete s detickami v noci ako ja s Danko uz dobre 3 tyzdne...plac, ani nechce pit, len proste sa zobudi a place...tak ju kazdu 1 -1,5 hod musim uspat...uz som si aj zvykla, pokial nechce byt hore v noci... @kafoditka, nam nezabera Viburcol, aj som to nechala tak, lebo uz aj Paralen cipok vie dokonale vytlacit, ked sa rozpusti, vidim to na plienke. Niekedy mi to pride, ze krici len preto,a by vzbudil pozornost.. 😒

maxara
15. dec 2010

@gabika41 Jeej Gabika, dobre ze si dosla, tebe som chcela napisat, ako sme to mali my s tymi klbikmi.. kontrola v mesiaci, potom v troch mesiacoch a potom o tri mesiace (cize v pol roku).. tak preto Mirka ide "az" teraz, lebo ide uz treti krat

maxara
15. dec 2010

@mirka285 Rajkaaaaa???? preboha nie, ved vies, ze by som si tym nasrala do tej mojej nevymachanej huby 😀 a to je pre mna este horsie..

kafoditka
15. dec 2010

@mojalili no ja dufam, ze tak dlho to trvat nebude.. Danko uz ma spodne davno vonku a s hornymi sa zevraj kazde dieta trapi dlhsie, ale si vezmi, ze Filip ma pol roka a nema este ani jeden zub..

DENISS este stale uspavas na rukach? ja som zobrala z auta vajco a cez den ho uspavam v nom. Hupem ho az kym nezaspi, lebo ked ho dam do postielky tak v kuse bojuje a otaca sa na brucho, konikuje a ked ho otocim na chrbat tak dokolecka no iste.. vo vajci ho uspim pomerne rychlo a netrpia tym moje krize a chrbat..

mirka285
15. dec 2010

dobre ranko...my sme spali ku podivu dobre,zobudila sa o pol piatej,ale stacil kjej dudel a v momnente spala,potom o pol siedmej dostala mlieko a potiahla do pol deviatej,takze super...
@maxara ja ta podpichujem s tou Rajkou,vsak vies.....a na klbikoch som bola iba dvakrat,v 6. tyzdnoch a teraz....
@kafoditka neviem,ale mne mala ked je unavena zaspi pekne v postielke,sice len na 15-20 minut ale asi jej to staci...potom je dobra,neni nervozna...ja to na nej vidim kedy je treba ulozit do postielky,pozri temu kazde dieta sa vie naucit spat....mna to naucila sestra,ako to s nou mam robit a u nas to zabera,Linda je od narodenia kludne dieta...

kafoditka
15. dec 2010

@mirka285 Miri ale my nemame problem zaspat v postielke, len takto vyvadza odkedy ho bolia tie zubky alebo co.. to len posledny tyzden nevie v nej zaspat cez den, stale sa len prehadzuje, je nervozny z toho... predtym nebol problem - dala som mu cumel, hracku do ruky a odisla z izby a on zaspal krasne sam...

maxara
15. dec 2010

@mirka285 😕 ahaaa , tak @gabika41 beriem spat 😉 to ja som tak bola na kontrolach s klbikmi 🤐

Inak pisem si s Frantiskom a je super.. takze nehneva sa a brucho mi kukne zajtra vecer

mirka285
15. dec 2010

@kafoditka jaj tak to potom nic len vydrzat ☹

mojalili
15. dec 2010

@kafoditka Kafko, LILI mala prvy zubok v 8.mesiaci, takze je to vazne individi.
@denisse Deni, ako si na tom s rukami? Mne to preslo , mozno tak na 10% to niekedy citim. takze je to ozaj kojenim.

bambola
15. dec 2010

@gabika41 my sme boli na klbikoch ked mala mala tusim 6tyzdnov a mame ist na prekontrolovanie ked bude mat 8 mesiacov ale mm povedal ortoped v ruzinove, ze ani to uz nie je treba. ale tak kuknut to pojdeme 🙂
@maxara vecer? hmmmmmm ............. 😀 😀

bambola
15. dec 2010

@kafoditka domi male vcera pedina kukala do pusky a povedala, ze to na zubky ani zdaleka nevyzera este a ze kojene deti mavaju vacsinou zubky neskor. takze to kakanie 5x denne je len tak 😀 viem, ze fifo nie je kojeny ale tak vynimky su aj tam aj tam, podla mna ma na zubky cas, vobec by som sa tym netrapila pokial mu nechces davat chrustat vlasske orechy 😀 😀

maxara
15. dec 2010

@bambola 😀 pri svieckach

mirka285
15. dec 2010

@maxara kukne??aky ochotny 😉
@mojalili tak super,ze uz tie ruky apon nebolia 🙂

maxara
15. dec 2010

@mirka285 😀 ano, zlaty je..
@bambola to bol samozrejme vtip.. ma sluzbu zajtra, cize mu to je jedno, kedy pridem a tak som si vybrala vecernu hodinu, lebo okrem toho, ze pride Michal domov a bude s Ninkou, tak v meste lepsie zaparkujem..

bambola
15. dec 2010

@maxara ja som pochopila ze ftiiiiip, len mi tie sviecky prisli smiesne pretoze som ti chcela este predtym napisat, ze ak sa chces vyhnut akemukolvek nevhodnemu zblizovaniu tak zakladom je aby tam neboli ziadne sviecky 😉

maxara
15. dec 2010

@bambola 😀 😀 😀 no ale ked vypadne prud.. pre istotu si nejaku vezmem do kabelky 😀 😀 😀 to by bolo ine peklo, kebyze vypoadne prud a ja vytiahnem sviecku, ze? 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
15. dec 2010

caute,
tak taka som nasrataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😠 😠 😠 😠
ako hodinu som presedela s malou v aute, ktora tam uz zacala skriekat a bola som stale v ivanke, tak som to vzdala a vratila som sa domov, akoooooooooooooooooooooooo uplne ze v p... 😠 😠 😠 😠 😠
Teraz som bachla malu spat a za hodku idem znovu von ale nastastie iba sem do ivanky k pedine.
Tak zajtra mam ist k tomu gyncovi na jednu, tak haaaaaaaaaadam to uz zapchy nebudu.
Fasa mi zacal deeeen.... este ze pekne snezi. 😉

maxara
15. dec 2010

@noemarta 😀 😀 😀 no tak to som bola asi lepsie na tom vcera, ja som aspon dorazila, sice som hodinu meskala, ale aspon ..hoci nic z toho

katty17
15. dec 2010

@katka55 - kati, jasne ze sa pridaj 🙂 zaberieme cely plavecky kurz julovciatkami 🙂

bambola
15. dec 2010

@noemarta nestras so snehom, tu ziadny neni 😀

katty17
15. dec 2010

dobre ranko babulky.
my sme mali dobru nocku. o pol osmej zalomila. papala o druhej , potom o piatej, teraz o desiatej a uz zasa spinuska v postielke. tak idem chytro vsetky kolaciky pocukrovat 🙂

noemarta
15. dec 2010

@maxara keby som nemusela ist na 11stu s malou na ockovanie, tak si to vystojim v tej zapche, aleee to by som niiic nestihala, ved cooo ja uz nejake vydrzim, prinajhorsom budem dnes skraabat steny od bolesti.... 😒

katty17
15. dec 2010

@noemarta - marcelka to su zasa take zapchy?

noemarta
15. dec 2010

@bambola to faaakt, u nas snezi statocne a aj statocne ju uz navalaneee,aspon z toho sa tesiiiim. 😉

katty17
15. dec 2010

@bambola - v dubravke nieje ziaden sneh? v ruzinove teda je 🙂

bambola
15. dec 2010

@noemarta noe skus repik ak mas doma. neviem ci ti to pomoze na toto ale mne to pomohlo pri hojeni nastrihu a celkovo sa mi tak vycistila susula 😉

katty17
15. dec 2010

@noemarta - co ta boli? to co si pisala ze pocitujes svrbenie?

noemarta
15. dec 2010

@katty17 jo jo, z kazdej strany, v ivanke stojis v strede dediny k semaforom asi 40 min. a isla som to vyskusat aj zo smeru madarov, od mostu pri bratislave a tam je to detto. TAk som to vzdala!!
ty uz peces??? ja chcem az tento vikend zacat. a co pecies, zatial asi same suche zee??? daj typ..

katty17
15. dec 2010

@noemarta - marcelka a ten rosalgin v roztoku?

bambola
15. dec 2010

@noemarta
@katty17 je tu take poprasene co vcera trosku nafukalo ale inac nie. ja som rada lebo to mam potom tazke s kocikom aj ked dnes sa do tej kosy nechystam 😠
ja som bola prekvapena ked sme sa vratili v nedelu z BB lebo tam dva metre snehu, oco nevysiel autom ani k domu a tu v BA ziadny sneh. no skoro jar 😎

katty17
15. dec 2010

@noemarta - zatial same suche kolaciky. klasika ako su pernicky, linecke kokosove a kakaove. vanilkove. medvedie labky. ale potom cchem urobit taky kolacik s gastanovym pyrem. tak som zvedava ako sa podari 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre