Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

meruska
17. dec 2010

dobre ranko...
@karinnka 510 € 😲 ☹

aj u nás je -10...a to mi treba isť na poštu..

meruska
17. dec 2010

@kafoditka všetko naj veľkému fešákovi k polročnému výročiu 😉

karinnka
17. dec 2010

@kafoditka Ten cas tak leti....Prajeme Vam vsetko naj 😵

kafoditka
17. dec 2010

Dakujeme kocky 😉 v petrzalke mi ukazuje -13 😕 to uz aj sopel v nose zamrza.. 😀

katarina7777
17. dec 2010

@kafoditka filipko gratulujeme 🙂

katty17
17. dec 2010

ahojte baby.
Tak BRUTALNE som nahnevana , vytocena az mi je do placu. dala som si vyvolat 260 fotiek cez HAPPYFOTO v rozmere 10x15 cm. keby ste videli co mi prislo. nieco hrozne. vsetky fotky pokrkvane, kazda fotka ma iny format. dokonca niektore nemaju ani 5x5 cm. proste nieco hrozneeeeeeeeeeeee. !!! zurim ako .... 😠

katarina7777
17. dec 2010

baby rozhodla som sa drzat 90 dnovu dietu, uvidim dokedy vydrzim 😒

adelaine
17. dec 2010

dobre ranko, veru, riadnakosa je dnes,
my v ruzinove sme dnes mali -9,9 st.C, vobec netusim,
ako dnes vydrzim kocikovat 😖

katarina7777
17. dec 2010

@katty17 to je ako mozne???

adelaine
17. dec 2010

@katty17 to je sila! treba to reklamovat, prosto vratit 😠 😠 to co ma byt ?
aky fuser to vyvolaval?

kafoditka
17. dec 2010

@katty17 Katka 😕 a to preco? ved ja som si dala vyvolat cez happy foto uz 2x a fotky mi prisli super, presne v rozmere, aky som si zadala.. reklamuj to!! Zavolaj tam a spytaj sa na to..

kafoditka
17. dec 2010

@katarina7777 Kati no poviem ti, ze ja som vydrzala tri tyzdne s touto dietou.. 🤐

adelaine
17. dec 2010

@kafoditka ale zisli ti pekne kilecka dole, nie? aj za ten cas..

katarina7777
17. dec 2010

@kafoditka a kolko si schudla?

miki060707
17. dec 2010

@katty17 čožeeeeee, to faaaakt? no ja zíííram, ako to mohli odoslať, určite to reklamuj, ja osobne si tam dávam stále vyvolávať, a všetko dobšlo dobre, určite to reklamuuuuj...

inak krásny dník., malý zaspal, tak vás idem prečítať...

kafoditka
17. dec 2010

@adelaine no ano, ale akonahle som zacala normalne jest, boli hned spat 😒 tak som musela cvicit a az potom sa nejake tri odlepili, ale upravenu stravu mam+ dodrziavam pitny rezim..

miki060707
17. dec 2010

@karinnka ježiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiš, to je jaká suma, kôli tomu, že si išla dva krát na čierno, šak oni su neni normálny....boože, to môžu taku sumu vymáhať, sakriiiiš 😖

kafoditka
17. dec 2010

@katarina7777 moja vaha pred tehu bola 57kg a uz vtedy som sa zle citia..teraz mam 58,5 ale chcela by som to potiahnut na takych 54kg, uvidime, ako sa bude darit..

miki060707
17. dec 2010

@kafoditka jeeej, gratulujeme k pol roku,...leti to rýchlo, čooo? 🙂

miki060707
17. dec 2010

@luludi už si zachytila moč, si myslim, že u chlapcov to pôjde lepšie, ja som u soni ani nemohla, ale teraz môžem asi lepšie, 🙂

mirka285
17. dec 2010

dobre ranko....
@karinnka no to ti teda poslali uzasny vianocny darcek ☹
@katty17 ty tam zavolaj a tak im vycisti zaludok,ze dalsie fotky ti vyvolaju zdarma ako ospravedlnenie 😕
@katarina7777 odporucam drzat az po sviatkoch...treba ju drzat poctivo aby mala efekt,ale je ucinna urcite... baby to je vonku taka kosa?moja milovana Linda dnes spala do 9.30,zboznujem ju 🙂

miki060707
17. dec 2010

@lela1809 vieš, čo mne malý nevypije nič, ani hlt, vôôbec, lekárka, že mám stále ponukať, ale ponuknem a nič....čo už, ani sona vôôôbec nepila..a je ok, ale budem ponukať nadalej..

miki060707
17. dec 2010

@mirka285 no to máš super dieťa Miri 🙂 klop klop, aj mne malý dobre spinká, do sedmej a teraz zas zaspal...celkom som spokojná, klop klop....

miki060707
17. dec 2010

ja som bola s malým včera na mat. centre 🙂 lebo sona bola taká soplava, ale už jej to prechádza, ale včera zas šimona to chytilo, sopliky, zv. teplotu mal po očkovaní a potom sa s nim malá rozprávala, tak sople nanho preniesla, a on tak "miluje" vysavať ...no ale pomôže pri soplíkoch...

maxara
17. dec 2010

Pekne ranko, u nas bolo vecer -12, rano okolo 8mej bolo -11 a teraz -9.. fuuu kosa je..
Baby aj ja som trosku maaalinko nasrata.. alebo len rozcarovana, lebo vcera som si dala do albumu k tomu prvemu obrazu ten druhy a jedna baba mi tam napisala, ze by ho chcela, ze kolko zanho chcem a ja som jej tam jasne napisala, ze nie je na predaj, ze to je nas obraz a predstavte si, ze mi ho admini vymazali ☹ by ma zaujimalo, ake pravidlo som porusila.. akoze ze tam nebolo dieta? ved aj dugyna mala asi 73 fotiek svojho kocika z kazdej strany, len co sa o milimeter posunula, tak znova fotka.. a ja si tam nemozem dat jeden posraty obraz? ved ten tiez suvisi s Ninkou, som s nou na materskej a realizujem sa.. kua 😠

@katty17 😲 😲 😲 to je katastrofa, urcite tam hned volaj !!! ved prvy april bude az o 4 mesiace 😠

@kafoditka tak ale ty nemas ziadnu vydrz v tom dietovani a cviceni 😉 si na tom ako ja.. az na to, ze ja uz ani nezacinam..

ale kedze musim, tak som si povedala, ze po Novom Roku snad zacnem.. aspon teda nejako striedmejsie jest, lebo teraz sa brutalne obzierame, stale chodime na nejake oslavy a doma ani nevarim, co nam furt vytravuje a potom zase obzerstvo a zase travime.. cize tak..

katty17
17. dec 2010

baby, tak volala som tam a ze oni mi poslu do mailu vysvetlenie. kokos, viete co mi poslali. nejaku automaticku odpoved ktoru posielaju vsetkym nespokojnym zakaznikom. tak som tam volala naspat a vraj si mam napisat reklamaciu !!! takto z rana ma hned vytocili . a to som sa tak tesila ked som sla na postu. uz mam tri krasne rucne robene fotoalbumy a fotky ziadne. hlavne ze tam su otvory na rozmer 10x15 a niektore nemaju ani 7x7 cm.
zbytocne vyhodene peniaze !!! ☹ teraz aby som utekala do auparku a dala si ich vyvolat na pockanie za dalsie peniazky. ☹

bambola
17. dec 2010

@katty17 😨 to nasere 😠 len im tam pekne zavolaj a zisti ako im to treba vratit a ze nech pekne vyvolaju nove. inac tie co ti poslali v inom formate nemohla si mat tak nastaveny fotak, ze sa vacsie prosto spravit nedali?

bambola
17. dec 2010

@katty17 debili. neda sa ist niekde za nimi osobne? za sluchatkom su totizto velmi mudri , ja mam rada v takychto pripadoch osobny kontakt.

adelaine
17. dec 2010

@katty17 daj si tu namahu, napis tu reklamaciu,
a mala by si ich este nastrasit tym, ze
im urobis taku reklamu, ze takychto podarenych fotiek nebudu mat sancu viacej
robit..

katarina7777
17. dec 2010

@mirka285 ja ju chcem zacat v upravenej forme uz teraz aby som sa cez sviatky neprezierala, cize budem sa snazit dodrziavat napr. bielkovinovy den, ale budem kombinovat povolene potraviny vramci dna , cize vajicka, syry , ryby a maso v jeden den... tak si to nejak predstavujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre