Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luludi
20. dec 2010

@mirka285 my doma pouzivame len ekologicke cistiace prostriedky bez chemie, clovek si na to rychle zvykne, ked sme u svokrovcov zvykne ma po upratovani boliet hlava dost dlho. 😒

oriesok
20. dec 2010

ja dávam malej čajík hipp kamilkový a feniklový ten zbožňuje..

mirka285
20. dec 2010

@luludi Luci podla mna by som s tymi ekologickymi ten vodny kamen nevycistila,my mame strasne tvrdu vodu a ani s tymito smradochmi mi to nejde total vycistit 😠 no takze uz som ako tak poupratovala,nechapem kde sa berie u nas tolko prachu 😠 okolo tretej pojdem s malou von,idem teraz pobalit darceky 😉

mirka285
20. dec 2010

@oriesok a nebojis sa ,ze male bude mat z tych cajikov pokazene zuby?ci vy este zubky nemate?

luludi
20. dec 2010

@mirka285 ja mam po liecbe stale precitlivelu kozu na chemiu, preto je to u nas nutnost, ale to verim, ze by som vodny kamen nevycistila bez poriadneho prostriedku, kvoli tomu kupujeme vela octu - podla mna si v obchode myslia, ze nie sme tak celkom v poriadku 😉 prach mi nespominaj..u nas sa asi koti..plus nasa macka neznasa, ked je niekde prach, to sa vie prist so mnou vyvadit, ked jej vadi, co je vacsinou kazdy druhy den

alllexa
20. dec 2010

Ahojte, boli sme s malym na kontrole a vobec sa mu to nehoji:( Ak sa to do dvoch dni nezlepsi, budu ho treti raz operovat:( Takze Vianoce pravdepodobne stravime na Kramaroch...:(

zuzik1983
20. dec 2010

@alllexa chuda,tak to mi je luto,nie je nic horsie 😒

gabika41
20. dec 2010

@ tak som Vas konecne docitala.Vsetky mate velmi pekne stromceky a samozrejme aj deticky.......
@maxara a pustis sa do zariadovania toho domu?mas moj obdiv,lebo ja som v tomto skutocne poleno 😀
priznam sa ze raz som z pracovnej vychovy na zakladke dostala 4!!!!!!!!!!!!!! si pametam,ze sme z peria mali akusi kyticku robit,no hrozne a to si zober ze pri mojej povahe blizenca ( podla cinskej som kohut a to k tomu este ranny ) som jej samozrejme musela vysvetlovat,ze to snad nemysli vazne.............( to som mohla byt tak v 5 triede ) 😀
fakt sa bojim,ked raz to moje dieta bude take drze ako ja,tak nebudem nic ne robit iba chodit do skoly vysvetlovat 😀

luludi
20. dec 2010

@alllexa :( zlaticka moje nestastne... to hadam nebere konca. Drzte sa 😒

oriesok
20. dec 2010

@mirka285 my ešte zúbky nemáme.. a sestru mám dentálnu hygieničku, tak o zúbky sa nebojím.. 😉 už máme doma prsťáček.. to je taká "zubná kefka" pre najmenšie detičky.. na prvé zúbky..

noemarta
20. dec 2010

vidim ze viacere si neviete predstavit vianoce bez naj sam super rozpravok, vsetky ich viem naspat, tesim sa na neee!!!
Akurat som dorobila suhajdy a kokosove pusinky, aspon nieco. zajtra pokracujem. A viete cooo, tie svetielka mi vymenili aj bez bloku, hi hi, kto vie do kedy zas pojdu...
@mirka285 pocuj nakoniec tie nase male herecky predsa budu mat modre tie oci, nasej sa tiez furt menia, som zvedavaaaa.... 😉
idem este von s malou, sice do teraz spala vonku, ale teraz sa napapala a ideme mm oproti, kukneme aj svokru..

mirka285
20. dec 2010

@oriesok aj ja by som chcela sestru dentalnu hygienicku 🙂 ja len,ze z tych sladkych cajov sa rychlo pokazia zuby 😒
@noemarta tak ty si sa dnes cinila,ja som bola kupit nejake drobnosti co potrebujem na pecenie a vo stvrtok upeciem jeden kolac taky orechovo cokoladovy a tiramisu spravim...tiez som bola vonku hodinku a na poste,sme sa vyvetrali trosku...
@alllexa to snad ne ☹

bambola
20. dec 2010

tak uloha splnena, stromcek kupeny 😵 uz mam ozdoby ale este stale m chybaju svetla 😠 vecer idem este na na kup do teska lebo teraz som uz malu nechcela nadrapovat kedze som ju povlacila po auparku a hornbachu chudatko a tak chcela spat ale drzala sa statocne. inac vsade mrte ludi, som z toho taka unavena. no ale idem pokracovat dalej ked uz mam tu vrtulu v zadku. musim vybalit veci co sme mali v BB , dat prat aspon tri pracky ale kedze to nemam kde susit tak postupne dnes dve a zajtra. a potom skocim do toho teska, mozno aj az vecer okolo deviatej aby nebolo tolko ludi aj ked pochybujem. su ako besni 😒
@luludi my ideme zajtra o 13 na rehabku tak by sme sa mohli stretnut ked skoncime teda okolo 14h a myslela som, ze by sme sli do redcafe oproti lidlu. v tomto dubravskom som este nebola ale na raku je tiez a je tam celkom pprijemne 😉 a este by sa niekto mohol pripojit z karlovky, dubravky, a dnv 😉 @mirka285 @katka55 hm? samozrejme aj ine casti republiky sa mozu pridat 😀 😀 ja potom zavolam katty ked sa dohodneme, ze ako sme sa dohodli 😉

bambola
20. dec 2010

@allexa 😒 😒 😖 😖 ☹ ☹ 😢 nemamm slov ☹

ericica
20. dec 2010

ahojte 🙂

@alllexa tak to je mi moc moc luto ja by som sa na tvojom mieste asi zbalznila 🙄 🙄 🙄 treba mat fakt silnu naturu na to...moja kamoska ide zajtra rodit a ani s nou by som si nemenila.....by som sa zblaznila v nemocke v najkrajsie dni v roku....
noo ale maly je na prvom mieste a silno drzim palce aby sa mu to zacalo pekne hojit.....budem na vas mysliet 🙂

lela1809
20. dec 2010

@alllexa jaj tak to je mi luto ☹ chudatka moje ☹ dufam ze sa to co najskor zlepsi 😖
@noemarta si sikula takto vypekas 🙂
akurat referujem mm ze ako tu vypekate... normalne ma hryze svedomie ze som upiekla len medovniky 😒 este nam nieco donesie moja mama...
@mirka285 ale take vyborne tiramisu by som si dala 🙂 tak mozno na Silvestra urobim 🙂 si mi urobila chut MNAM

carrie84
20. dec 2010

@alllexa - to snad nie! Chuda male, dufam, ze sa co najskor uzdravite a pojdete domov.

maxara
20. dec 2010

Ahojte krasavy
@kafoditka PREPAAAAC 😔 jasne, ze je to vasa vec a ty vies najlepsie, ake mate problemy a s cim.. a uz som ticho

Boli sme s Lelou nakoniec v tej BA.. esteze sa obetovala 😀 lebo neviem, ci by som to sama zvladla.. najprv sme sli do SNOPu vybavit ten brusny pas, teta ma kukla a hovori Prebohaaa, to aka ste dorasovana po jednom decku 😲 no dikyyyy 😀 ale bola zlata bola velmi, urobila mi dva pasy a jeden mi spravila rovno taky pevnejsi, co drzi aj chrbat.. a povedala, ze papier znesie vsetko, ze ona to tak nejak napise 🙂 CAS VIANOCNY..
no a kym mi tie pasy usila, to trvalo taku hodinku aj s jej obedom, isli sme s Lelou na mildu na langos.. vsetko bolo v pohode, az kym sa nezobudila Ninka.. dala som jej mliecko a ked som ju vytiahla grgat, spustila taky brutalny rev, ze fakt som nevedela co jej asi tak je ☹ zdekovali sme sa do tej budovy dnu a tam som ju prebalila.. cely cas hulakala uplne strasne.. esteze som mala po ruke Lenku, lebo by ma asi svihlo ☹ No zo vsetkych tych obchodov vykukali ludia, co sa to deje.. a potom sme zase vysli von, Ninka uz zadudkala dudku a zdalo sa ze sa trosku ukludnila alebo od vycerpania zaspala ☹ no aj zo spanku mrnkala trosku, tak sme radsej sli po tie pasy. Tam ma Lenka s oboma kocikmi cakala, vybrala som pasy, tete som sa podakovala a utekala som von. Ninka spala ako polienko, Laurinka tiez, tak sme sa rozhodli, ze sa este trosku poprechadzame v tych ulickach. Az sme zasli niekam a tam horel kontajner a ja som volala 150.. dufam, ze Dugyna by toto volanie odobrila 😎 Smrdelo to na celu ulicu, dymilo a dost rychlo odtial ten dym vychadzal.. no my sme potom odisli, necakali sme na hasicov, tak ani neviem, ci tam boli.. 😒 lebo nic som hukat nepocula.. No a potom uz bolo dobre. Nasadli sme do auta a isli sme radsej domov, pre kazdy pripad.. Ninka mava taketo bolave zachvaty len velmi ojedinele a vtedy ju uplne setrim a obskakujem, tak sa snazim byt v takych chvilach radsej doma.

@alllexa 😲 chuuuudatko, drzte sa a snad to prejde a zacne sa to hojit a nikam nepojdete

@monline @gabika41 baby, ja sa toho bojim, ale beriem to, lebo sa budem realizovat, urobim si prieskum trhu a ked budu stavat nasi, tak uz budem kapo.. a navyse tento chalan je taky, ze mi jasne povie, ze toto nie toto ano.. takze ziadne lamanie si hlavy nad tym, ktore vybrat z 5 peknych.. no a navyse, nemusim sa starat zatial o peniaze a remeselnikov.. proste mam vyhladat a ukazat mu na schvalenie a hotovo.. 🙂 Mo potom ta rada zneuzijem, ked budem potrebovat poradit.. alebo kupelku vymysliet 😉

monline
20. dec 2010

@alllexa juj, chúďatko malé..myslím na vás, nech sa mu to rýchlo zlepší a začne hojiť, nech nemusíte sviatky tráviť v nemocnici, nech už malinkého neoperujú ..držte sa

kafoditka
20. dec 2010

@maxara 😎 ...no neviem neviem, myslim, ze Dugy by si nejaku tu pripomienku nasla 😀 Zlata teta v SNOPe, mohlo by byt takych viac..
@alllexa 😔 strasne vam drzim palce aby sa to malemu zacalo konecne hojit a bol zdravucky..

mirka285
20. dec 2010

@maxara no neviem neviem ci by to Dugyna odobrila...takze ste to zvladli,ps usity,vy doma v teplucku tak je vsetko v poradecku,nie? 🙂 mne Gabo dnes kupil nejaky darcek a chodi okolo mna a premeriava si ma ci mi to bude dobre 😕 a prave zahnojil.ze ty si dost ceckata,ze?
@bambola Mati ja uz stretko nestiham do Vianoc..

monline
20. dec 2010

@maxara jasnačka, som ti k dispozícii, budem rada, keď budem môcť poradiť, ohľadom stavieb a kúpeľní viem pomerne dosť 🙂
práve som sa nasrala, až tak, že som tvoj príspevok čítala 3x, lebo mi unikal význam...muž mal ísť teraz večer pre výplatu, ale práve volali, že až v stredu ráno! doriti my nikdy nezažijeme normálne vianoce bez stresu a naháňačiek? to aby som ešte v stredu po bankách lietala, povkladať peniaze, po obchodoch nakúpiť darčeky, aj kopec všetkého, čo potrebujeme, pritom zajtra idem s malým na poradňu a ak mi ho zaočkujú, tak môžem ísť doriti, lebo bude mať dva dni teplotu...chodítko som objednala s podmienkou, že sa mi ozvú a potvrdia mi dodanie do vianoc, rovno sa na mňa vykašlali, takže zajtra musím nejaké v senci kúpiť...ale dnes mi prišla zásielka s knihami, aspoň niečo, objednala som pre seba knihu pre mamičky s radami ako sa nezblázniť..tak ju idem čítať 🙂

monline
20. dec 2010

@mirka285 smejem sa...ten ti vie zalichotiť 😀

lela1809
20. dec 2010

@maxara no rada som ti pomohla 😉 ked si si po nas este aj zasla 🙂
tak Laurinka uz vaute bola trochu mruzuta... ked sme prisli domko tak som kukla do plienky a my sme boli pokakany 🙂 tak rychlo prebalit a stale rucky v puse a mrncala... a opat hnacka ☹ tak sme okupali a dala som jej papat a vobec nechcela...len plackala 😖 spapala 20ml 😒 ulozila som ju do postielky a zahajkala...asi sa nam opat tlacia zubale....
no tak hadam v noci nieco spapa...
@mirka285 😀 lichotnik jeden 😀

maxara
20. dec 2010

@kafoditka a vies co? este jedna urcite existuje, lebo co som si objednala tie fruity faces pre decka, tak som banan dala mm (ze ja v tom budem nosit Ninke banan, ale prd, lebo uz si donho vlozil harddisk) a zistili sme, ze fuci ☹ tak som napisala tete, ze ten banan fuci a ze dufam, ze ostatne nie, lebo som ich zabalila pod stromcek deckam 😒 a ona mi napisala, ze mi posle obratom druhy, samozrejme gratis a ci suhlasim 🙂 takze jasne ze suhlasim.. velmi ma potesila

@mirka285 ano, nakoniec vsetko v poriadku 😉 a si si ista, ze je to na oblecenie?

@monline 🙂 tak snad ti ta knizka pomoze sa nezblaznit.. oki, takze urcite sa spolieham, ze ta jedneho dna vyzdvihnem a vezmem na tu stavbu, ak teda Gabo ten dom kupi 😉

maxara
20. dec 2010

@lela1809 ano vydavala take zvuky ako moj pampuch, ked je pokaku 😉

gabika41
20. dec 2010

@allexa to je teda fakt smola,drzte sa 🙂
@maxara pokial narazis na zaujimave stranky,daj vediet,lebo potrebujem rady ( mame rozostavany dom.....) 🙂

maxara
20. dec 2010

@gabika41 oki, budem podavat reporty.. inak ja som tiez blizenec a kohut v jednom a predstav si, ze aj mm.. takze vrazedna kombinacia 😀 😀 😀

luludi
20. dec 2010

@bambola bambi, risko mal cely vikend teploty, dnes cez den bolo dobre, ale poobede zase teplotoval, ked budeme zajtra v pohode, urcite prideme. 🙂 posli mi do IP este pre istotu na teba cislo 😵 😵 😵

mirka285
20. dec 2010

@maxara ano,je to oblecenie,lebo sa pytal aku nosim velkost...no ale popravde,neviem si predstavit co mi kupil 😕 no necham sa prekvapit...uz som si obriadila malu a idem cvicit,Gabo robi utorok,streda,stvrtok,takze aj ja budem sama ☹ aspon,ze piatok je uz doma...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre