Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
18. feb 2010

babule neverte tomu a hotovo... mozno ti co maju nejake znamienka tak si to matky spojili s takym niecim... napr. ja mam taky tmavsi, asi tam ze o tri odtiene tmavsi od koze, flak na solare, alebo medzi prsami az skoro pod nimi, viac pod pravym akoze nejake svetle materske znamienko, ma to priemer asi 4 cm, a nikto mi nikdy nespomenul, ze by sa mama niekde buchla medzi kozami... podla mna je to individualne, alebo sa to len tak hovori...
kafoooo - ty zajaciiiik

kafoditka
18. feb 2010

MAXA... ale v septembri mam 26! 😉 😀 😀

maxara
18. feb 2010

kafo ale ja uz v juni 29 😕

maxara
18. feb 2010

to je strasneee, jak rychlo starnem, ako povedal Lasica, Vianoce su z roka na rok stale castejsie...

naty1976
18. feb 2010

oacka ja mám pocit, že som voči naším až príliš tolerantná a trpezlivá, môj muž má v tom obdivuje, on by vraj toľko trpezlivosti nemal, naši sú veľmi tvrdí až perfekcionalisti, obidvaja pochádzali z chudobnejších pomerov a podarilo sa im dosiahnuť veľa a to chcu aj po mne, ja som našťastie/žiaľ iná, ja som spokojná so svojím životom už teraz, ale preto že som jedináčik (na viac detí nebol čas) zlíznem si všetko sama, teraz aspoň chápete prečo čakáme tretie bábo 😉

mirka285
18. feb 2010

ja mam 33,to som uz stara paka medzi vami mladicami 🙂

naty1976
18. feb 2010

kafoditka ja som prvé mala ako 21 ročná

kafoditka
18. feb 2010

maxi, ja mam manzela junoveho, milujem rakov!!! 😉 🙂

maxara
18. feb 2010

oacka - aj ja chapem, ze to tak nemyslia... a podobne, ale moja najstarsia sestra ma teraz 39, mama 61 a oni si vedia tak inak pokecat... zato ja s mojou sestrou mam problem vyjst, mozno preto, ze mala od mojho malicka take materske sklony ale nebola moja matka a ked sa snazila byt starsia sestra, tak to vzdy zle dopadlo...

naty1976
18. feb 2010

mirka ja budem mať v oktobri 34 takže aká stará

denisse
18. feb 2010

dobry vecer 😉
nenormalne vela ste toho popisali .... 😝
mirka, stale nie si najstarsia .. ja budem mat v juli 35 😉

maxara
18. feb 2010

kafo, ale ja som este blizenec a nas nikto nema rad... ☹

denisse
18. feb 2010

maxi, ty si taka vestica 😀 21.6 je este blizenec? alebo uz rak? to je moja dcera 😉

denisse
18. feb 2010

lebo ked je to blizenec, tak blizencov milujem 🙂 🙂

naty1976
18. feb 2010

ja som váha a váhy sa majú radi s blížencami

no nie že si budeš myslieť Maxi, že ti vyznávam lásku 😀 😀 😀

maxara
18. feb 2010

21.6. by mal byt blizenec, nie?

tatianka.g
18. feb 2010

moj manzel je blizenec a ja ho veeeeelmi milkujem

kafoditka
18. feb 2010

mam sice 25, myslim, ze na prve dieta tak akurat, vcera ma sestra zoznamila s kamoskou, ktora ma 22 a ma 7rocneho syna.. no kava. A teraz je znova tehotna- 22tt.

denisse
18. feb 2010

ja práve neviem .. ja sa v tom velmi nevyznam a neviem presne kedy sa to lame .. mam pocit, ze niekde som to videla tak a inde inak ...

maxara
18. feb 2010

naty ano to presne si teraz mysliiiim 😀 😀 😀 len je obcas s nami tazko, si myslim...

oacka
18. feb 2010

maxi, ja mám termín 23.6. a modlím sa,aby malá neprišla skôr,lebo ja bliženca nekcééééém! veľmo ťažké povahy! 😀 😀 platí to aj o tebe? či mám zmeniť názor? 😉

naty1976
18. feb 2010

tak to neviem viem, že ja mám troška problém s rakmi a to je práve ynamenie, ktoré nám vychádza na nae júlové bábetka, či sa mýlim

oacka
18. feb 2010

od 22.6 začína rak,myslím.

kafoditka
18. feb 2010

moj manzelik je rak- narodeny 25.6. 😉

oacka
18. feb 2010

ja som 26.6:, kafoditka. 🙂

mirka285
18. feb 2010

maxara blizenci su neni zli,oni su proste svojski 😝 inak najlepsie si rozumeju medzi sebou,vsetci moji najlepsi kamosi su blizenci a aj v robote som si najviac rozumela s kolegynou blizenkynou 😉 na druhej strane moj prvy manzel bol blizenec a skoro sme sa prizabili 😀 zato teraz spolu vychadzame velmi dobre,tak neviem asi sme sa k sebe nehodili ako manzelia 🙂

maxara
18. feb 2010

denisse ano, ono je to niekedy problem presne zistit, neviem preco to raz pisu tak, a raz zase inak... ja si myslim, ze blizenec, lebo jun ma 30 dni, ale neviem... aj by som kukla po nete, ale neviem, ktorym sa riadit, takze...
kafo, tak to uz anooo, ako 15rocna mat babo... to je ako moja babka 😉 ona mala 9 deti a medzi nim a prvym bol mensi vekovy rozdiel ako medzi prvym a a poslednym
tatianka aj moj manzel je blizenec 😀 😀

naty1976
18. feb 2010

s chlapmi rakmi nemám skúsenosti, iba so ženami ale tvoj manžel kafoditka vyzerá na fotke ako veľmi kľudná a nekonfliktná osobnosť 😉

oacka
18. feb 2010

raci sú zas náladoví...

denisse
18. feb 2010

ja som rak 😀 12.7 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre