Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

dugyna
19. feb 2010

ericica inak gratulujem k princeznicke 🙂

my ideme na morfo v ut..som zvedava..lebo mala sa v stredu na poradni neukazala...dr sme totiz nepovedali ze uz vieme co to bude 🙂 🙂 😀 ..chceme s drahym vediet co nam budu tvrdit dr podla sona 😀 😀 😀

janatt23
19. feb 2010

ericica, no ten fialovy je peknunky, ale ozaj bude asi neprakticky. sa hned zaspini. aj malinke ked to chyti ....

mirka285
19. feb 2010

zase sa tu pise o sto dvesto,som pekne hnila potom len vylehujem v posteli,vlasy mam mastne ze langose mozem na nich vyprazat,no nic,musim so sebou nieco spravit 😝

maxara
19. feb 2010

oacka teba som uz opravila
ericica - ja mam striebornosvetlozeleny a predavac mi povedal, ze tieto materialy sa daju lahko poutierat, od takeho akoze jedlo a podobne a pripadne sa daju aj prat, teda ak sa ti da dat dole 😀 😀

maxara
19. feb 2010

mirka moje vlasy napodobne... ani gumicku nemusim mat a drzia pekne v cope 😀 😀

kafoditka
19. feb 2010

dugy ahoj... tak na urieknutie v brusku sama neviem. Myslim, ze staci, ak budes mat na ruke cervenu snurku. Ale nesmie byt v nej ziadna ina farba a ked sa ti nahodou roztrhne, tak ju zahod a kup si novu, nemozes je znovu zauzlit. Ved s nasim babatkom sme jedno telo, tak staci, ked bude mat mamina na ruke snurku.

a k tomu chytaniu bruska: mne to zatial nejak extra nevadi, ale keby mi ho chcel pohladkat niekto, kto mi nie je sympaticky alebo nemam z neho dobry pocit, tak urcite poviem nie. Ci sa to hodi alebo nehodi, proste by som povedala nie, ze mi to nerobi dobre...

dugyna
19. feb 2010

maxara - mam 24 v maji budem mat 25, termin 9.7, BA, cakame dievcatko na 100% geneton sa nemyli 😉 jedine ze by vymenili krv 😀 😀 😀 ..meno este nemame..a volame ju Dugynka..a podla cinskeho neviem ako pocitat lunarny vek..ale podla tej druhej tabulky nam to vylso

ocka takze myslis ze ked som mala uplne najcervenesjie tricko ake som mohla mat..cice s cirnym..ale viac bolo cervenej a dotkla si mi ta osoba bruska..tak nemohla urieknut malinku..lebo od vcera na nic ine nemylsim

oacka
19. feb 2010

ericica,je to krásna farba. ale ja sa tiež snažím vyberať neutrálne,lebo dúfam,že druhé sa nám zadarí chlapec,tak aby bolo aj preňho. 😀 to sú úvahy! po troch rokoch nepolodnosti už myslím rovno na druhé! 😅

karinnka
19. feb 2010

Ahojte...Ani sa Vas neda docitat 😉 Ani neviem naco reagovat...
Tak ja budem mat v Aprili 31....ercica gratuluje k dcerke...snad ste mi este jednu nechali 😉

oacka
19. feb 2010

a prečo myslíš, že ti ju uriekli,dugy? máš z tej osoby čudný pocit? No moja mama zas hovorí,že malému decku netreba obliekať červené,lebo že mu hneď "spadne z očí", my to tak voláme. že stačí tá stužka,aby sa tá energia presmerovala tam, či tak nejako...

dugyna
19. feb 2010

kafoditka mala som na sebe cervene tricko..s ciernym vzorovanim...ale viac cervenej ako ciernej..lebo som nevedla ine nic vymysliet pre tou navstevou...no a povedat nie ..bolo v tej situacii dost blbe 😒 ... a odvtedy na nic ine nemyslim len ci to malinkej nemohlo nejak uskodit /to je totiz mojho otca pritelka..boli u nas na navseteve..ale mne pripada ako taka carodejka ../

mirka285
19. feb 2010

dugy ja mam na ruke tiez len cervenu snurku a myslim ze to staci..

janatt23
19. feb 2010

baby, idem hladat cervenu snurku ...

ericica
19. feb 2010

pomozte mi vybrat farbu prosim???
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7146831&tab=1

oacka
19. feb 2010

dugy, trápiš sa tým úplne zbytočne, podľa mňa by aj tebe bolo blbo,keby niečo, a ak ti je, tak urob nejakú z tých procedúr,čo sa tu spomínali a bude! pomôže to aj bábu.

katarina7777
19. feb 2010

mirka, maxa tie vlasy ani nespominajte... dneska idem konecne po vyse 2 mesiacoch kadernikovi... uz ich nosim len v gumicke 😒

Ja neviem ja na tie urieknutia moc neverim... asi preto ze viem aka velka bosorka som ja!

Ale tiez mi vadi ked mi niekto koho vidim raz za rok ide chytat brucho 😠

Ja planujem kupit sedo-cierny kocik, ze ked nahodou druhe bude dievcatko 😉

Maxara poslem ti IP s udajmi do tabulky.

ericica
19. feb 2010

prosim hodte link na julovky 2010 nechce sa mi vyhladavat chcem si kuk bruska....dakujem za gratulacie 🙂
karinka ty chces dievcatko aj ked uz jedno mas???

dugyna
19. feb 2010

oacka mirka..no to je mojho octca pritelka ..ako som pisala...a boli u nas na vsetve snazim sa ju tolerovat..ale aj mne aj drahemu pride ako carodejka....voalkedy uriekaval na dialku moju mamu..

mirka285
19. feb 2010

ja mam taku tu vysivaciu bavlnku a normalne uletenu ako vrkoc,a nosim ju uz dlho,v mojomzamestnani ludia prichadzali o velke peniaze a potom vedeli byt zli,tak ja preto ☹

ericica
19. feb 2010

dugy a to co budes robit ked sa mala narodi pustis ju k nej....
lebo poznam pripad ze jednej mojej kamoske uriekli dieta a mala s nou dlho problemy 😖 😖 😖

kafoditka
19. feb 2010

Dugy, ja si tiez myslim, ze je to v pohode, cervenu si mala na sebe a keby ta uriekla-alebo nedajboze malinku- tak by si to patricne pocitila... bolo by ti zle, unava, pot... ak sa citis dobre, tak sa zbytocne netrap.. 😉

oacka
19. feb 2010

inak aj som nejaký čas pred otehotnením nodila tú šnúrku,lebo som normálne cítili,že určití ľudia mi neprajú,a že sú radi,že nemáme bábo... tak som sa chcela chrániť pred ich zlou energiou. a asi to pomohlo. ale teraz nenosím, ćítim sa nejako silnejšie.

mirka285
19. feb 2010

ericica tie s tymi farebnymi kruhmi su vsetky supove,ja by som sa za takym urcite otocila 😉

dugyna
19. feb 2010

oacka rozmyslala som ci sa nema okupat v ocistci ako tu iekto spominal

..co sa tyka malinkeho tak tomu verim..bojim sa aby jej nemohla nejako ublizit..ked sa mi dotkla bruska...proste je nieco mi na nej vadi..ale neda sa to popisat...vyslovene zle som sa necitila..len malinka sa tam potom nejak"nepokojne " vrtela..a ma pichlo a potom trochu pobolievalo brusko..tak ma chytila panika..ci nie z toho ze sa ma dokla bruska..mozno si to namyslam..ale proste neverim jej..

kafoditka
19. feb 2010

no nic baby, idem si ja hlavu umyt a hodim natacky 😉 som na tom podobne ako ty MIRKA 😲

katarina7777
19. feb 2010

oacka aj ja este ani prve baby nemam a uz sa chystam na druhe...my sme spolu uz skoro 10 rokov, najskor sme babetko nechceli a potom ked sme sa rozhodli tak to trosku trvalo kym som otehotnela... som zvedava ako to bude len s jednym vajecnikom 😒 ...moja mamina mi hovori ze najhorsie je otehotniet s prvym, ze tie ostatne uz idu ako na beziacom pase... kolko by ste chceli mat deti?

maxara
19. feb 2010

ericica mne osobne sa paci najviac ten fialovy a podla mna aj chlapec taky moze mat... ved je to babatko, nie pubertak... ale ak nie ten, tak asi ten zlty, ci zltozeleny
dugy opravene
baby suh;asite s tym, ze vek tam napisem taky, aky budeme mat, ked budeme rodit podla terminu? napr ja mam teraz 28, v juni 29, a rodit by som mala na konci jula, takze si napisem 29, oki?

ericica
19. feb 2010

maxara ja mam 30....a ked budem rodit budem mat takisto... 😉

janatt23
19. feb 2010

no ja som chcela mat vzdy len jedno dietatko, no manzel ma zrusil, ze surodenec musi byt. tak by sme chceli dve. no odtup chcem urcite minimalne 3roky...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre