Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
6. jan 2011

@maxara 😀 no jasneeee 😀

tinaki1275
6. jan 2011

@kafoditka toto je vyslovene smutne..vacsina z tych ludi (ja poznam aj zopar bab)si mysli ze ich budu vsetci odsudzovat ..nechapu ze uz nezijeme v 19.storoci ..ale kym neublizuju inym tak nech si robia co chcu ..ublizuju tym sami sebe..
@maxara ja mam v prahe asi 5 -6 kamaratov - z toho 3 slovaci co odisli zit do prahy z toho dovodu ..je tam silna gay-komunita..

gabika41
6. jan 2011

ja sa im az tak necudujem....ked som bola v Izraeli,tam boli pripady,ze ani rodicia a ani surodenci nevedeli nic....tato spolocnost na to este nie je pripravena,pokial ani tie registrovane partnerstva neboli schopny schvalit.... 😖

mirka285
6. jan 2011

ahojte...tak sa idem postazovat,ja mam zase tu zlatu zilu a tak ma to zacalo boliet,ze sme sa museli vratit z mesta domov...tento krat je to o to horsie ze ju mam vonku a nejde mi zatlacit dnu,uvarila som si dubovu koru a idem si do nej sadnut strasna bolest...boli sme v Eurovei,ale ked ze ma to strasne bolelo mrkla som len Next,HaM a obzrela som si zappika nazivo....detsky vypredajovy tovar uz davno rozobraty,nic pekne nemali,kupila som malej par veci,ale z vypredaju len legingy a bolerko,tie ostatne veci uz z novej kolekcie Next...Novy Quinny zpp celkom ujde,ale co sa mi na nom nepaci tak neda sa celu zlozit ako ine golface,ale treba zlozit konstrukciu,a sedacka mi ostane zvlast 😒 moc mi to nepride prakticke,ale dizajnovo sa mi lubi viac ako macleren...idem si sadnut do lavora,potom este dojdem,asi zomrem od bolesti 😢 😢 😢

noemarta
6. jan 2011

@mirka285 boooze, tak tahaj k lekarovi s tym ☹ ☹ ☹ ☹
ja som tiez nic nenasla v nexte, ale zatial mi ani z novej kolekcii nic nepadlo do oka,zatial vseeetko ma.

noemarta
6. jan 2011

@katty17 a ozaj, vy uz mate zuby????
ja davam prikrm a potom na zapitie prso....
ale ja davam zatial iba vzdy obed a sem tam nejaky ten olovrant - ovocie.

bambola
6. jan 2011

@mirka285 ju miri ☹ snad ti ten analny kupel pomoze 😀 (duf&m, ze si sa aspon trosku usmiala 😉)
my sa zajtra ideme kuknut na to icoo 🙂

merikac
6. jan 2011

@mirka285 juuj mirka,,ako radi noe,,chod ty pekne k lekarovi....istotne bude mat po ruke aj ine riesenie ako sedacie kupele ....

kafoditka
6. jan 2011

@mirka285 Miri radsej s tym chod, aby sa to nezhorsilo este viac.. ☹

kafoditka
6. jan 2011

To ja tu mam jedina skoro 7 mesacne dieta co nema ani jeden zub?? 😕

mirka285
6. jan 2011

kupel mam za sebou,ja slzy v ociach a Gabo si ma chce fotit,no chapete to?trapko....@ maxara urcite saty cislo jedna so satkou 😉

merikac
6. jan 2011

@kafoditka tak uz mi je jasne komu ich emma kradne :D

merikac
6. jan 2011

@mirka285 a to si ta chce fotit uz po kupely,,,ci ked si sa mocila 🤐 😉

mirka285
6. jan 2011

@merikac ked som sedela v lavory a mocila si prdel 😒

kafoditka
6. jan 2011

@merikac no to hej 🙂 Emmka ich ma v pocte aj za Filipka 😉
@mirka285 srandista ten tvoj Gabo.. 🙄

merikac
6. jan 2011

@mirka285 a sa cudujes??..............ved chlap,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

merikac
6. jan 2011

@mirka285 miri a kupila si si tie servitky,,ci vlhcene obrusky??? je ich dobre puzivat po kazdej toalete aj ked ides curat ked si na tom takto mizerne

monline
6. jan 2011

@merikac ja bez starostí? mám tu tretí deň na prázdninách synovca 10 ročného, čo má apetít chlapca vo vývoji..a zajtra prídu rpe neho a rovno mi tu nechajú svokrovcov na víkend, kedže švagrovci doma organizujú mecheche a starí by im tam zavadzali..tak mne nebudú 😖 to aby som sa náhodou nenudila a mohla sa dokonale venovať vypekaniu a vyváraniu v kuchyni

tinaki1275
6. jan 2011

@kafoditka ja mam 6-mesacne co nema zuby ale neboj ako to tak vidim ani za mesiac ziadne mat nebude..🙂
@mirka285 tot uz nie je sranda ,fakt by si mala ist k dr..

tinaki1275
6. jan 2011

@mirka285 ozaj videla si ten novy model zapp xtra co je polohovatelny ?

merikac
6. jan 2011

@monline no pekne si vyfasovala,,asi si ich niecim nasrala,,alebo uznali,,ze ti dali nedostatocny darcek k vianociam,,tak dohanaju,,,,,,,,,,,,

mirka285
6. jan 2011

@merikac jasne,servitky mam na zachode miesto toaletneho papiera...ked som bola doma supr mi to zmizlo,a len vytiahnem paty z domu a hned sa neviem vysrat 😢 Gabo mi povedalze asi nemozem nikam chodit a musim byt pekne doma 😒
@tinaki1275 Mati urcite pojdem ak sa mi to nezlepsi...Gabo mi teraz poskladal tu stolicku a mne sa paci,je presne taka ako som si predstavovala,takze ja nemam voci nej ziadne vyhrady...Kafko a tebe co na nej neslo posuvat?

tinaki1275
6. jan 2011

ozaj baby co hovorite na britax b-mobile?kamoska si ho chce kupit..

mirka285
6. jan 2011

@tinaki1275 Mati dnes som ho videla aj mi ho predavaka predviedla,je peknucky,jedine co mi vadi,ze sa sklada zvlast konstrukcia a zvlast ti ostane sedacka,cize dva diely mas,co je trosku neprakticke ☹

merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 presne toto som si pomyslela aj ja,,ked vacsine uz zubky sli a nam este nie a zrazu sa to rozbehlo zavratnou rychlostou

oacka
6. jan 2011

@mirka285 počkaj,aby nabuddúce v tom lavóre od teba nechcel aj dačo iné,keď si sa mu tam tak zapáčila! 😀 😀 😀

merikac
6. jan 2011
merikac
6. jan 2011

@tinaki1275 mne sa celkom paci,,hlavne koli polohovaniu

mirka285
6. jan 2011

@merikac ved Matka sa najprv pytala na Quinny zapp...nestihas citat,co?britax som nevidela,nepaci sa mi moc...

merikac
6. jan 2011

@mirka285 si ma odhalila :D

tinaki1275
6. jan 2011

@mirka285 ..ja mam ten predosly model co nie je polohovatelny ale pouzivany a uz mam nanho kupca tak uvazujem ze kupim ten novy model..
tu je ten britax...http://www.britax.co.uk/pushchairs/b-mobile

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre