Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

oacka
19. feb 2010

tak budeme čakať! 😀 😀 idem hľadať tie babätkovské denníky

meruska
19. feb 2010

ale baby velmi nie je vela casu na cakanie, lebo to je dopredaj starej kolekcie, na trh vychadza nova a ta bude podstatne drahsia... podla mna uz nove farby nedodaju
som volala s kamoskou z nemecka a hovorila mi ze to vsade teraz len dopredavaju posledne kusy

oacka
19. feb 2010

ešte jedna poznámka k autosedačke Jane - Nemci si ju veľmi chvália,vraj vyhráva testy a tak, ale ona má takú presnú opierku na hlavičku bábätka a mojmu synovcovi sa tam nezmestila hlava, takže švagrinej bola ta sedačka nanič. ale vraj hlboká vanička Jane je ako jediná povolená normálne ako autosedačka, že tam môžte prevážať dieťa počas jazdy. ale neviem ako to funguje.

oacka
19. feb 2010

ja som čítala na koníkovi, že jedna kočka tam dobre nakúpila tietoo modely už pred dvoma rokmi a moja známa minulý rok, podľa mňa oni dajaké zľavy zas urobia...

kafoditka
19. feb 2010

oacka aj concord ma taku vanicku na prevazanie. Su na nej take otvory, cez ktore das bezpecnostne pasy v aute..
Manzelovi som povedala ze definitivne concord, ale stale pokukujem ockom po jane nomad 2009 farba utopia..

jaruska8
19. feb 2010

Ja mám zase rada okrúhle kočíky aj vaničky, pripadá mi to také milé. 😉 No, aj tak ešte uvidím. Inak, kamoška má Neonato a je veľmi spokojná. Ďalšia má zase Casulaplay a je veľmi nespokojná a to sú dosť drahé kočíky, tak si vyber. 😒

kafoditka
19. feb 2010

oacka co ty na to? aka farba sa ti pozdava?

tatianka.g
19. feb 2010

zdravim vas tu je link na kociar ktory sa paci mne http://www.babytrend.sk/silver-cross-kombinovan...

oacka
19. feb 2010

na mňa je to moc tmavé,kafoditka, jane nomad má všetky farby také, aj švagriná ma takú sivú s oranžovou. ale tám modrá vo vnútri je krááááááááááááásna!

tatianka.g
19. feb 2010

kolko ste ochotne dat alebo ste uz dali za kociar?

meruska
19. feb 2010

kafoditka... mne sa paci ta ista farba 🙂

katarina7777
19. feb 2010

Inak sme horsie pri vybere kocika jak chlapi ked vyberaju auto 😀 ... som rada ze nie som jedina co ma take problemy s vyberom... uz som si pripadala jak sibnuta lebo vacsinou hned viem co chcem.... teraz sa rozhodnem a na dalsi den surfujem po nete ze co ak najdem nieco lepsie...

oacka
19. feb 2010

mne by sa páčila táto vanička,hoci aj pre dievča:http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-capazo-pro-carr...

kafoditka
19. feb 2010

oacka, to kde si nasla, ta je perfektnaaaaaaaaaaaaa!! to by som si mohla nakombinovat so sportakom, nie?

katarina7777
19. feb 2010

Tatianka mne chcu kociar zaplatit rodicia a povedali mi ze na ceny sa nemam pozerat... a to uz mi medzicasom hovorila aj svokra ze oni nam ho chcu kupit... este bude bitka 🙂

oacka
19. feb 2010

práve som zitila,že toto je ako pre mňa:http://www.o-baby.de/katalog/jane/jane-slalom-pro-form... , ke´dže čakaáme dievča. keď ja ešte nechcem kupovať kočík, stále čakám,že nájdem lepšie....

jaruska8
19. feb 2010

Veru, sme hroznééééééééééé, inak ja som aj pri autách taká istá, teda niežeby sme kupovali, ale snívať môžem o Volkswagene beetle. 😀 😀 Tiež taký milý, okrúhly. 😉

oacka
19. feb 2010

ja som o tej vaničke presne tak rozmýšľala,že ju skombinujem sa športiakom a autosedačku potom dajakú inú dokúpim. je to na o-baby za nejakých 79 euro.

oacka
19. feb 2010

a ešte ju majú na sklade, kafoditka!

katarina7777
19. feb 2010

Aj mne sa pacia kociky s modrou farbou... len potom by som chcela mat dievcatko tak planujem kupit kvalitny kocik a hned aj pre druhe... cize nejaka neutralna farba .

kafoditka
19. feb 2010

oacka, ten je feeesny, mm zamietol akukolvek trojkolku 😒

katarina7777
19. feb 2010

moj brat mal pre male trojkolu jane aj peg perego a bol spokojny, takze dufam ze ked kupim trojkolku aj ja nebudem nadavat .... ked tak na neho 😉

oacka
19. feb 2010

šak to nasadíš aj na štvorkolku... treba sa na tej stránke poriadne poobzerať a kombinovať. ke´d mne sa jane designovo moc nepáči,... len to že je veľký a kvalitný.

katarina7777
19. feb 2010

ja som hodila foto do albumu zatial mojho favorita ale este uvidim aku farbu...

jaruska8
19. feb 2010

Kafroditka, prečo???? 😒

oacka
19. feb 2010

aj táto farba je pekná,katka, čo máš v albume, zaujímavý kočík, také čisté línie,to sa mi páči.

maxara
19. feb 2010

babule, tak sa vam tu serkala s tou tabulkou... vy zo mna zachvilu spravite kompikoveho frajera... 😀 😀
no podarilo sa mi ju dostal do pdf, tak ak mi to album nezobrazi fakt ma drbne... ale NEVZDAM SA 😀 😀 , ked uz to dotiahla az sem... a co je pozitivne, ze uz to viem sama, takze kludne mi piste IP, ked zistite o sebe nejake ine udaje, bud nove, alebo budete chciet nieco opravit, dobre? 😉

dugyna
19. feb 2010

castro vitaj 😉

maxara hod nam link na tu tabulku uz sme nedockave 😉

jaj kocky ja som tak rada ze nemusim riesit kocik ze uz ten nas mame 😉 a som velmi spokojna

jaruska8
19. feb 2010

Ono, tie trojkombinácie vyzerajú na prvý pohľad, že sú drahé, ale ke´d si zoberiete, že kúpite len hlboký, potom musíte aj športový a autosedačku musíte kúpiť určite, takže to nakoniec nie je až tak veľa. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre