Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. jan 2011

@maxara jaj tak sme sa sice pochopili, ale zle som sa vyjadrila. Ja ako nerodena bratislavcanka zijem v tom, ze nemocnica u milosrdnych bratov je na heydukovej.. 🤐 tak som si to aspon ujasnila..

bambola
7. jan 2011

@kafoditka ano, dobre 🙂
@maxara jaaaaaaaaaaaj, a to ja si milosrdnych a heyducovu mylim, prast jak uhod 😉
@katty17 a ty mi tu nehadz okom po chlapovi 😀 sak mozno vam pichal epidural ani neviete 😉

bambola
7. jan 2011

@maxara nooooooooo, nieje ale robil rok aj chirurga ale to v onkologickom na klenovej 😉 ale to neviem ci som tu spominala 😕

kafoditka
7. jan 2011

@bambola Mati ty si u koho rodila na Antolskej?

bambola
7. jan 2011

@kafoditka Lamprechtova , a ty?

kafoditka
7. jan 2011

@bambola to je taka strasne mila mlada doktorka, spinava blondinka, polodlhe vlasy, nizsia? Ta ma tusim prijimala, ale rodila ma Latekova alebo Latakova, tak nejak.. celkom v pohode bola

bambola
7. jan 2011

@kafoditka taka nie stihla ale pevnejsia (nie tucna) , hnede vlasy, moze byt aj spinavy blond a taka sneda , pekna a velmi mila 😉 ale uz odisla do slovinska 😒 . mm kamaratka tak sme sa s nou dohodli 😉 u lattakovej som bola na utzv 10tt a tiez mila 🙂

katty17
7. jan 2011

@bambola - mati ja a marcelka sme rodili u dr. kozolkovej. skvela lekarka. ale anesteziologicku mi ani nespominaj. nastastie neviem ako sa vola. ale bola to taka mlada lekarka . hrozny pristup. nechala ma tam trapit do poslednej chvile a ked mi sla pichnut injekciu tak uz bolo aj neskoro. a to sa bola na mna tri krat kuknut...

maxara
7. jan 2011

@kafoditka @bambola milosrdni su na SNP a vchod maju z Kolarskej 🙂 a Heyducka je kolma na Kolarsku a je to kusok dalej.. a je tam iba onkologia.. a u milosrdnych je interne, chirurgia, LDCH a onkologia plus ambulancie rozne

kafoditka
7. jan 2011

@maxara 😉 tak uz som mudrejsia

bambola
7. jan 2011

@katty17 ci to nebola ta mm spoluziacka, lebo spominal, ze tam ma nejaku nie moc sikovnu spoluziacku 😀

bambola
7. jan 2011

@maxara no, ale som vedela, ze je to nejako na kope 😉

kafoditka
7. jan 2011

@bambola tak to si ju mylim asi s inou..

bambola
7. jan 2011

@kafoditka ja asi viem koho myslis, nemohla sa volat federova?na nu mi ten opis sedi. to je mm spoluziacka 😉

katty17
7. jan 2011

@bambola - mati Sandra sa vola po risovi 🙂 a vasa mala matka?

maxara
7. jan 2011

@kafoditka 😉 uz si uuuplne najmudrejsia z toho, co?

@bambola tm ma vsade spoluziacku, sikovnu a aj menej sikovne

kafoditka
7. jan 2011

@bambola moze byt... inak ona mi povedala, ze otehotnela tiez v septembri min. rok ale asi potratila chudatko.. taka bola zlata, mi jej prislo hrozne luto vtedy.. viem, ze je vydata a tak okolo 30tky..

bambola
7. jan 2011

@kafoditka aha, tak ona asi nie je vydata 😕
@maxara noooooo, tak vies, v kazdom fachu sa vyskytnu 😀 ale ta co ma rodila nebola jeho spoluziacka, ona koncila tusim o rok ci dva skorej 😉 a spoznali sa az po skole 🙂 a vies ked rocne konci 300 lekarov tak sa stane, ze mas v kazdej bratislavskej nemocnici spoluziakov 😎
@katty17 no vsak aj mala je po andrejovi, preto ma vsade volaju jeho priezviskom, aj som mala tendenciu to opravovat na zaciatku ale ked si tto pediatricka nepamatala ani po tretej navsteve tak som to nechala tak 😉

maxara
7. jan 2011

@bambola ano a navyse to ma svoje vyhody 😀 zaklopes a ides 😀 ziadne cakanie.. ja som bola teraz milo prekvapena, lebo som sa spytala F ku komu ma Mirka s tou ritou zbehnut a on ze, nech dobehne.. a potom som mu este napisala, ze ona by sa ale potrebovala objednat na konkretnu hodinu, lebo ma malu a on ze, ved ju poinstruujte, ako sa ku mne dostane, heslo je vase meno 😀 a Mirka mi tu zahnojila, ze maxara alebo petra?

kafoditka
7. jan 2011

@bambola Mati keby som videla foto tak ti isto povieem, ci je to ona ale takto je to tazko...

merikac
7. jan 2011

@gabika41 chodievame tak okolo 4 von,,,istotne raz v tyzdni,,ohlasime sa .-))))

merikac
7. jan 2011

ahojte babulky,,prave sme sa vratili z lyzovacky,,,wouuuuuuuu, po minulorocnej pauze,,jaka naplast na dusu- v prvy moment som mala pocit,,ze mi odidu nohy,,,,,ale potom som to zvladla,,len problem bol v tom,ze som sa ledva natrepala do nohavic a keby som si na svahu v tej rychosti prdla,,tak istotne sa mi gate rozletia na vsetky strany 😀

merikac
7. jan 2011

idem pocitat co riesite,len letmo som precitala maxin posledny prispevok,,a uz som sa musela na Mirke smiat 🙂)))))))))))))))))

bambola
7. jan 2011

@kafoditka tak neni vydata vravi mm 😉 tak to bola ina 🙂

maxara
7. jan 2011

@merikac sa nesmies na mirke smiat, ved ju boli ritusa ☹

mirka285
7. jan 2011

caute..tak akoze Peti mala si pravdu,ledva som dosla na postu a domov,ked chodim,viac ma to boli 😔 co preberate?

ericica
7. jan 2011

ahojte kocky 🙂
idem si precitat co mate nove 🙂 malinka je uz tyzden velmi nekludna cely den by sa len nosila 😒 uz ma vsetko boli aj vcera vecer som chcela pozerat film a ani za svet nechcela spat skoro cely film so ju drzala na rukach a stala s nou uprostred izby a cez reklamu som sa ju pokusala uspat ale nechcela 😖
a dnes detto rano zaspala s revom na rukach a teraz som ju chcela zobrat na taku mini prechadzku vsak skoro od novembra sme neboli na prechadzke lebo bola chora ,aale zacala v kociku vrestat ,,,ste mali vidiet aku spatecku som hodila 😀 a doma zaspala zase s placom na rukach.....

ericica
7. jan 2011

@merikac juj Maji uprimne zavidim ja sa uz ani nepametam kedy som naposledy lyzovala asi sa to budem musiet znova naucit ☹ a kde ste boli?

noemarta
7. jan 2011

ahojte, uz sme doma, od jedenastej som bola s malou u nasich a teraz sme dosli.
o com si pismenkujete??? vidim ze preberate anesteziologa, @bambola pocuuuj, teraz ked som si pozrela este raz tvoj album, tak mne sa zda, ze tvoja polovicka mi robila prednasku o epiduralke 😕 😕 a ja som mala pri sebe taku mladu, ale veeeelmi sikovnu a zlatu anesteziologicku. 😉
A neviete kto je ferino maxinin, tajnaaaaa laaaaaaaaaaaaaaaska 😀 😀 😀

@merikac tak aj ty si lyzovala, supeeer zee, a kde ste boli???
@mirka285 bola si ty u toho lekara????? 😠

merikac
7. jan 2011

@maxara ved ale to sa neda nezasmiat sa,,ked si predstavis ako povie" som tu na odporucanie maxary,,,a hned by mohla dat aj link a stranu na ktorej sa o nom pisalo:D...ale zas,,,,myslim,,ze ona sa hambit nemusi,,ved kazdy chlap sa rad pozrie na pekny zadok,, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre