Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
9. jan 2011

varsaryovu som este nikdy nevidela dogabanu...ma vkus...

dugyna
9. jan 2011

@mirka285 diky 🙂 . A Lidnsuka uz nema hustesiu stolicu, ci este nepapa prikrmy?

dugyna
9. jan 2011

@luludi pocuj ak chces tak by som ti to mohla aj ukazat, nazivo ked si z BA 🙂

mirka285
9. jan 2011

@dugyna ona ma taku normalnu hustu,sulec alebo ako by som to nazvala 😀 ona prikrmy je o sto dvesto,mlieko mame len rano a vecer...vykaka sa v ppohode,ani brusko ju neboli,ale nakadene ma aj 5 krat za den...za taky mesiac ju aj ja zacnem skusat davam na serbel,uz som skusala,ale strasne sa mi rozplakala,ze co to s nou robim 😕

dugyna
9. jan 2011

@mirka285 tak malej sa tiez nie vzdy paci nasrbliku..ona ma radsej umyvadlo kedze tak som ju to ucila...sak skus niedy pocas kakania ju supnut na serblik a povedat jej kaka a vies poprdej ustami....a potom si casom mozno na to zvikne bude kakat raz za den ked jej to taklto naznacis.
To aj Miska sa trha za prikrmami, len nechapem preco jej chuti viac Hippka ako doma varene, tak ale v rakusku su hip lacnejsie ako u nas tak tam jej vzdy nakupime 🙂 .
A ty uz nekojis? ked hovoris ze len rano a vecer?
My mame prikrm na obed a vecer ma kasu-ale to robim to co sa daju zarabat vlastnym mliekom, a potom sa mi este aj tak dokoji.

mirka285
9. jan 2011

@dugyna aj moja lubi viac kupovane,nezdaju sa mi v Rakusku lacnejsie,ale urcite vacsi vyber,napr. lososovu nemaju u nas vobec....ale ja jej to miesam,dnes mala na obed spenatovu hippku a primiesala som jej do toho zemiaky na vnatke,sprasila plnu misku...ja som nekojila vobec,my sme od zaciatku na umelom mlieku a z kazdeho mi grca,takze uz davam len rano a vecer...

mirka285
9. jan 2011

@dugyna to davanie na serbel urcite budem skusat,Tomas nosil plienky do dva a pol roka a nechcem aby aj mala tak dlho nosila 😕

dugyna
9. jan 2011

@mirka285 som nevedela ze ste od zaciatku na UM, a aj z toho francuskeho?inak zase niekedy deti z toho grckaju lebo zjedia viac ako mozu..kedze flasa tece lahsie ako prso neskoro zistia ze su uz plne a preto potom mozu grckat.
tak u nas v DM stoja od 1,55 a 1,79...a v bippe v rakzusku 1,29 vsetk druhy tie 190g, a ta ovocna 240g ta 1,39. a ano vyber maju teda lespi.ale mojej malej napr. ten losos nechutil vobec uplne ho odmietla, ale miluje to s hovadzim a bolonske spagety 😉 .
urcite skus ono ide o to aby si vzikla na nejaky zvukovy podneta a pochopila ze je s tym spojene kakanie, a ked sa tak vykaka treba ju pohcvalit ale ked jej to nejvyjde nesmie z teba citit sklamanie.budem drzat palce

mirka285
9. jan 2011

@dugyna ja som len v Tescu pozerala hippky,u nas ta lososova chuti,cestovinove a s ryzou vsetky...Linda nelubi vlastne len tu s kukuricou,ale ani sa jej necudujem,ta ani mne nechuti...to francuzske uz mi aj baby radili,to chcem skusit este...no tak som zvedava,to som nevedela,ze aj zvukovy podnet treba,tak budem skusat 😉

dugyna
9. jan 2011

@mirka285 no z tej lososovej mna naplo tak mozno aj preto, sorry ze som to tu tak napisala..ja lososa moc nemusim.a presne ani ta kukuricova malej nechutila inak vsetky ostatne zatial hej.
daj potom vediet ako vam to ide 😉

mirka285
9. jan 2011

@dugyna ok 🙂 no baby idem nieco robit,mala sa zobudila,chce sa hrat...

maxara
9. jan 2011

Ufff, tak to som stastna, ze tento megadlhy prispevok o dugyninej vybavicke nebol pre mna 😀
inak @mirka285 ty mas doma Lidnsuku? 😀

maxara
9. jan 2011

nejako tu skapal pes

kafoditka
9. jan 2011

halooooo kde ste vsetky??
@maxara co porabas?

dugyna
9. jan 2011

@mirka285 no my to iste idem sa hrat mala sa tiiez zobudila 🙂
@maxara maxi 😉 😀

maxara
9. jan 2011

@kafoditka je nedela, tak relaxujem.. teraz Ninka doobedovala, trosku sme sa este pohrali a teraz som ju uspavala a ja mam teraz volno, takze browsujem..

maxara
9. jan 2011

@dugyna 😀 si sa dlho neozvala, kde si trcala?

luludi
9. jan 2011

@maxara variim 😒 a hned za tym ma caka zehlenie

strasska
9. jan 2011

@maxara v tom poslednom linku mi to babatko na tej stranke pripomina bambolovie Matku 😀

kafoditka
9. jan 2011

@maxara no maly sa teraz neuveritelnych 20min. hral sam v postielke 😕 a uz vykrikuje, tak sa idem venovat, ale priznaj, ze pri tom browsovani si vychutnavas dalsiu cokinu, ha? 😀

maxara
9. jan 2011

@strasska ano mne tiez 😉 mozno ju mamina predava na taketo ucely 😀

@luludi o pol strvtej varis? to co ma byt, ved je nedela 😀

maxara
9. jan 2011

@kafoditka veruze nie, ale uz ma to napadlo, ze si po nu zbehnem.. kedze o nej viem a od zajtra ju mam zakazanu, tak by som ju mala zozrat hned, nech nepokusa, nie?

kafoditka
9. jan 2011

@maxara 😀 jasneee len si daj ale od zajtra natvrdo!! 😉

maxara
9. jan 2011

@kafoditka ja nejdem tak natvrdo, lebo ja viem, ze ja diety nedrzim.. ja som na tom ako noe.. teraz zacnem s pitnym rezimom, cvicit teraz nemozem, ale obmedzim tie perlicky pomimo, ako cokolada, dupla a pod.. takze len normalna strava a veeeela vody.. po operacii urcite budem musiet jest velmi malo, lebo si nebudem moct plnit moc brucho, takze potom zacnem aj s malinkymi porciami castejsimi a potom pridam cvicenie

sarai
9. jan 2011

@mirka285 ahoj mirka, Linde davas mlieko len rano a vecer? a davas jej aj nejaku veceru? alebo kolkokrat za den jej davas jest? a cez noc ti ona prespi, ak si dobre pamatam. lebo ja davam malej prikrmy a kojim pri tom, no mam pocit, ze toho mlieka uz tolko zas nevypije. hlavne v noci a cez den uz pomenej. niekde som citala, ze ak vypije uz menej mlieka, mam jej dat mliecne vyrobky, aby toho zas nemala malo.

kafoditka
9. jan 2011

@maxara paci sa mi tvoj plan 😉 rozumne na to ides, ale sak v tvojom pripade ako inak 🙂 prisla mi bavicka - moja sestra- tak mam na chvilu vystarane

maxara
9. jan 2011

@kafoditka no to mas super.. mne teraz pampuch chrape, takze pohodka.. ale zachvilku zacinam druhu smenu 😀

kafoditka
9. jan 2011

@sarai ahoj, aj moj maly ma UM len 2x v noci a 1-2x za den, ostatne su prikrmy a Mirka spominala, ze bude davat malej biely jogurt od 7 mesiaca tak ja tiez skusim, ci mu bude chutit, aby som doplnala ten mliecny prisun... Inak odkial ty vlastne si? A aky si rocnik? Ty si taka tajna, ze o tebe dokopy nic nevieme 😀

kafoditka
9. jan 2011

@maxara maju k tebe pristup toho 30teho aj polovicky?? 😀 Moj ma vtedy volno a okrem ineho neviem, ci by ma pustil sam autom do PK.. 😒 Ale tak zajtra ideme az na Panty do Race a potom na Vajnorsku a vsetko chcem odsoferovat ja tak sa budem moooc snazit 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre