Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
10. jan 2011

@bambola marito deve lavorare 😉

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 poverino 😀 😀

bambola
10. jan 2011

@jaruska8 😀 😀 kazdy ppocuje co chce, myslim, ze aj maly pocuje prsniky 😀 😀

maxara
10. jan 2011

@mirka285 pas sa ma merat na najuzsom mieste a boky na najsirsom 😉 to som sa docitala teraz na jedenj konfekcnej stranke

@katarina7777 @bambola damy mam vas vyradit z juloviek? uz aj prepnite na slovencinu 😀 😀

bambola
10. jan 2011

@katarina7777 inac ja som prisla na to, ze ked nesedim vzdau tak to mala lepsie znasa a nevrieska lebo ma nevidi a teda ako keby vedela, ze k nej nemozem. alebo teda neviem preco ale takto si to myslim 😀 ked zacne mrncat tak sa s nou s mm zacneme rozpravat a ked pocuje tak je spokojna 🙂
ale je pravda, ze v poslednej dobe uz vieme odhadnut kedy s nou mozeme do auta, ked ma lepsiu naladu 🙂

katarina7777
10. jan 2011

@mirka285 diky, zajtra sa pomeram lebo mam ovulku a som strasne nafuknuta 😠

bambola
10. jan 2011

@maxara maxi a ked ma niekto velke brucho a malu rit (postava alla kleopatra z turca) tak sa to ako meria 😀 😀 😀 , pas sa meria nizsie ako boky 😀

maxara
10. jan 2011

inak moja kamoska ma termin v juni 2011 a chodi tam, oni su vraj sukromne cele a zakladatelka je vraj riadne prepnuta.. tak neviem co si mam o tom myslet.. podla mna to mame takto super.. verejne, ved aj my sme to tu nasli iba vdaka tomu, ze to bolo verejne a mame aj sukro, na tajnostky 😉

maxara
10. jan 2011

@bambola n tak potom sa to meria tak, ako pise mirka.. resp cez pupok a cez bedrove klby.. 😀 ale teda akoze to si aky nechutny extrem vytiahla 😀

katarina7777
10. jan 2011

@bambola inak my budeme mat velku premieru , lebo budem s malym po prvy krat letiet, dufam ze sa mu bude pacit lebo ja zboznujem cestovat a v marci nas caka 6 hodin v lietadle ale to uz bude aj s mm takze sa toho letu nebojim.
mna zas ked v aute nevidi zacne plakat, potom ked bude otoceny v smere jazdy to uz bude v pohode si myslim... pisem jak hotentot ale hadam si pochopila 🙂

katarina7777
10. jan 2011

@maxara to akoze co mas proti Kleopatre z turca? Zavidis? 😀 😀 😀 😀

maxara
10. jan 2011

@mirka285 @katty17 babyyyy potrebujem surne vediet, kolko stoja flasky tommee tippee v rakusku.. a nahradne cumle, nahodou neviete?

bambola
10. jan 2011

@mirka285 napadlo ma, ze som ti chcela napisat, ze i'coo kociky maju aj v petrzalke v enikibeniki ale z nejakeho neznameho dovodu ich maju ako i'cco, co bude asi preklep alebo ich neznalost alebo neviem 😠 ale su to urcite tie kociky, tak sa tam zajtra zbehnem kuknut lebo rovno tam v predajni maju este jedny co chcem kuknut a budeme aj v petrzalke tak to mam po ceste. aj ked ma trosku odradza, ze kafko povedala, ze su dost neochotni a nevyznaju sa v tovare 🙄 , ale srat na to ja si to odskusam aj sama 🙂

maxara
10. jan 2011

@katarina7777 jasne kati 😀 vzdy som chcela vyzerat ako rychlo prejdene jablko 😀

katarina7777
10. jan 2011

ja som 10 minut zehlila lebo leo zaspal ale uz je hore takze je po zehleni , idem mu chystat obed... dneska ma prdiaci den, prdi kade sa nosi 🙂

maxara
10. jan 2011

@katarina7777 prdi kade sa nosi je super spojenie 😀 😀 😀

katarina7777
10. jan 2011

@maxara ja napriklad v lete budem nosit slapky len s hrubymi ponozkami, najlepsie panskymi 😀

kafoditka
10. jan 2011

@bambola Mati to ja som natrafila na jednu starsiu tmavu pani s vlasmi po plecia tak ak mozes, skus sa jej vyhnut 😀 inak som si tam vsimla za ten cas, co tam sem tam vybehnem este tri mlade kocky, tak snad budu rozumnejsie... 😉 ja sa tam tiez chystam, potrebujem capice pre maleho, vsetko mu je uz male a chcem kuknut na chicco golfky

bambola
10. jan 2011

@maxara ani neviem preco ma to napadlo, lebo ja som tu zenu v zivote v telke nevidela len fotky nejake na nete 😀 😀

katarina7777
10. jan 2011

@maxara tak najskor som napisala chodi ale kedze sa nosi tak som to opravila.

bambola
10. jan 2011

@kafoditka to mam najradsej take stare rarohy co zaspali svoju dobu ale su najmudrejsie na svete 😠

bambola
10. jan 2011

babyyy mam sa stretnut s kamaratom a jeho frajerkou a ledva som cih prehovorila nech pridu do dubravky aby som ja nemusela do mesta a teraz mi vola, ze teda o kolkej, ze ci o 12. tak vravim, ze mala akurat spi tak, ze neviem a on, ze to potrebuju teraz vediet 😕 no chapete? vsak ja neviem kedy sa zobudi ani co a ako, jaj tito mladi, ved budu mat oni deti 🙂

katarina7777
10. jan 2011

@kafoditka filipko je velmi sikovny, ak si dobre pamatam tak si spominala ze chces kupit choditko, aj my ho mame a davam tam maleho na 10 minut a strasne sa mu tam paci , urcite sa aj Filipkovi bude a aspon sa tam trosku unavi .

kafoditka
10. jan 2011

@katarina7777 Kati no uvidim, akurat mi pisali z tej stranky, co som ho objednavala, ze ho nemaju na sklade a hned mi ponukli choditko za 90euri 😠 😠 no dakujem pekne, ale neprosim.. 😖

kafoditka
10. jan 2011

@katarina7777 a dakujem za Filipka 😉

katarina7777
10. jan 2011

@kafoditka ja mam choditko z chicca ale neviem kolko stoji lebo ho doniesol jezisko, skusim najst link

bambola
10. jan 2011

inac ja som vcera dala malej na olovrant mixovany banan-jablko a vecer uz bola taka spokojnejsia, kludnejsia 🙂 neviem ci to ovocie malo na nu taky blahodarny ucinok ci byvala hladna. ale inacc vecer okolo siedmej sme zistili, ze ona cez den dostala len jednu davku mliecka 😕

monline
10. jan 2011

@noemarta to by bolo super, díky..tak ak sa dovtedy nič nestane, teším sa na stretko u @maxara

kafoditka
10. jan 2011

@katarina7777 Kati dakujem, vypada super ale ja som na tie dva-tri mesiace pozerala nieco lacnejsie, tak cca 30evri 😔 treba mi odlozit na golfac a autosedacku, nechcem vrazat vela penazi aj do choditka... uz som pozerala aj tu na konovi bazar a celkom sa da vybrat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre