Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

luminkasp
18. jan 2011

@luludi
@bambola aj alberto spava s nami, aj tere spavala, tere dllllllllllllho a alberto uvidime dokedy bude 😉

oacka
18. jan 2011

dobré ránko,nie je sa čím chváliť, jeden hotel v Meduline a jeden V Punate na Krku,oba robia all inclusive a pri oboch je piesková pláž. v Punate sme boli,vieme presne,kde je ten hotel, tak asi sa vyberieme tam, je rovno na promenáde,blízko pláže,aj blízko centra... http://www.adria24.sk/hotely-holiday-all-inclus...
http://www.adria24.sk/hotely-park-all-inclusive...

oacka
18. jan 2011

kristínka s nami spala zatiaľ iba raz,keď mala horúčku... cez deň sa jej už pár dní tiež horšie zaspáva,ale hlavne krátko spí,iba max.. 45min,a to už zvykla aj hodinkua pol... ale jej sa to stále mení...

miki060707
18. jan 2011

@kafoditka tak ti nabehol rodičák a začína sa na dvojku, mne sa aj materská začínala na dvojku 🙂

pekné ránko prajeme

mirka285
18. jan 2011

dobre ranko...koceny co vy mate za nespave deti,Linda este stale spi,rano sa zobudila o siedmej dostala mlieko a zalomila 🙂 ona saza nezaspi inde ako v postielke,takze ja mam opacny problem,ak sme aj u nasich ,nevieme ju na posteli uspat,ona proste chce svoju postielku...

meruska
18. jan 2011

@oacka neide o chválenie, ale my čo necestujeme aspoň posnívame s tebou 😵

bambola
18. jan 2011

@luminkasp prosim ta co je dlllllllllllllllho 😀

denisse
18. jan 2011

ahojte
@katty17
@bambola
@luludi
@noemarta
aj barunka spi so mnou v posteli .. uz asi tri mesiace ... a mne to takto vyhovuje, kedze jej davam v noci x krat cucnut ... ani ma to az tak neobtazuje, ak hned potom spime dalej ... tieto noci ja povazujem za super ... horsie je, ked si cucne, rozculi sa a nespi ...
zatial to neriesim ... pre mna je vsetko s dietatkom jednuduchsie riesit, ked uz dieta rozumie, co mu hovorim ... s nelou som mala to iste a ked mala rok, tak sme sa oducili (plakala veeeelmi asi 4 noci, ale nebol to taky ten bezprizorny plac maleho babetka, ale uvedomely, ktory ja uz dokazem vydrzat ... uz bolo mozne ju z toho placu dostat, uputat ju niecim inym, rozpravat sa s nou .. ona mi uz v roku rozpravala, taze chuda stale dookolo v tom placi opakovala "mami, cici ceeeem", ale bolo to ovela jednoduchsie, ako s babetkom, ktoremu darmo vysvetlujes) .. takze ja urcite do roka neriesim vooobec ... jedine, ze by sa vyskytli nejake nove okolnosti ....

mirka285
18. jan 2011

@oacka tak vy uz dovcu planujete...ka nejak nie som stotoznena s tym,ze by sme isli na dovolenku,neviem,mala akurat zacne chodit,a mam taky vnutorny pocit,ze jej bude lepsie u babky na dvore so svojim bratrancom v bazeniku 🙂

denisse
18. jan 2011

@mirka285
s tvojou predstavou dovolenky s rocnym deckom sa uuuuuplne stotoznujem 🙂

bambola
18. jan 2011

@mirka285 tak ale ty si kupila taky fesi bazenik, ze to jej uplne staci 😀 😀
@oacka zavidim, v dobrom 🙂 ja dufam, ze aj nam sa podari, ale to by sa museli priaznivo sklbit dokopy casove aj financne naroky 🙄 a ak nie, tiez kupim malej bazen a vycapim ho k nasim na terasu 😀

maxara
18. jan 2011

@katarina7777 😀 😀 😀 ty chces aby som pukla od zvedavosti?

Inak ked nahodou planujete doniest nieco varene masovite alebo take ku comu sa hodi nieco kysele, tak to kysele v ziadnom pripade nenoste.. mam doma mrteeeee uhoriek, calamad a podobnych kyslych somariniek 😉

@oacka to ti dosla vyplata, kedze si z materskej nastupila najprv na dovolenku a az potom si ju zrusila a isla si na rodicak 😉

Baby a o to parkovanie sa nebojte.. ja obehnem Borisa a Turnu, nech si daju auta do dvora a vlastne pokial nezastavite pred branou, tak to bude ok.. 😉 a pripadne este vybavim parkovanie pred Vladom 😕 uff..

noemarta
18. jan 2011

@denisse akurat mi spominala jedna moja kamoska co ma uz trojrocneho syna, ze jej pediater povedal, ze cim dlhsie dieta spi s vami, tym to je pre neho lepsie, jeho vyvin.... ze sa citi bezpecne, citi matku a to je hlavne, ze je to dobry start do jeho dalsieho rastu. Tak neviem..... 😕 😕 😕 asi nerobime zle.....
Samozrejme ze by som bola za, keby nela spala sama vo svojej postielke, ale proste ked kojim, a co chvilu, to sa nedaaaa, ved by som viac vystrelovala k postielke ako spala. 😒
Nooo my mame ist tento rok v auguste do polska na svadbu tak som zvedava ako to zvladneme...

mirka285
18. jan 2011

@denisse ono je to tak,ze cloveka to aj laka a nakoniec dojde odtial vycerpany viac ako ked by ostal doma...s Tomaskom som bola prvykrat pri mori ked mal tri roky a zdalo sa mi to akurat...

oacka
18. jan 2011

@mirka285 neviem,akých starých brantrancov má Linda, ale nechať Kiku s jej bratrancami je pre mňa oveľa riskantnejšie ako nechať ju samú na pláži v Chorvátsku. 😀 😀 😀 veď to je len na týždeň,ak nebudeme chorí,tak to zbehne až príliš rýchlo. 😀 naši majú na dvore bazén a okolo neho samé schodíky a dlažby a odkedy bratovi synovia vedia chodiť a behajú okolo bazéna,tak ja si tam neviem oddýchnuť, ja sa strašne bojím,že si nabijú huby...

denisse
18. jan 2011

@mirka285
tiez si myslim, ze by ma to viac vycerpalo ... mne viac pomoze, ked budeme u babky, kde mi ju vezmu a budem mat chvilky pre seba ... s trojrocnym asi pojdeme aj my ... len chuda nela pojde az 6 rocna prvykrat, ale myslim, ze nic nezmeska 😀 aspon si to uz bude dobre pamatat ...

kafoditka
18. jan 2011

Myslim, ze s rocnymi detmi na dovcu - to je taka dvojsecna zbran. Mam kamosky, ktore boli s malymi detickami a nevedeli si vynachvalit, ale poznam aj take, co z tej dovolenky nic nemali, lebo dieta si nevedelo zvyknut na nove prostredie, bolo mu strasne teplo a ked zapli klimu, zasa nemohlo spat, lebo hucala...cely cas deti preplakali a rodicia boli total na nervy... Neviem, ci by mi toto stalo za tolko tisice. 😒

noemarta
18. jan 2011

@oacka cooo len chodte, ved uvidite ako to vsetko dopadne, s nami tiez nasi chodili uz ked sme mali pol roka.
Ja som tiez bola s nelou v polsku ked mala 3 mesiace a podotikam ze cesta trvala 8-9 hodin, a zvladla to super, takze ja by som isla. 😉
Tiez uvazujeme ci pojdeme....

noemarta
18. jan 2011

@kafoditka myslim si, ze to zalezi od povahy dietata..... takze bud hop alebo trop.... 😉

kafoditka
18. jan 2011

@noemarta asi zalezi aj od deticiek...napr. my ked chodime do CA -a to su 2 hodiny cesty - tak vzdy vyrazame tesne po obede, lebo viem, ze maly vtedy prespi aj 2 hodky. A ked sa nahodou po ceste zobudi, mam co robit, aby som ho zabavala a aj tak to v autosedacke dlho nevydrzi...kolkokrat sa mi stalo, ze som ho musela na dialnici na 5 minut vytiahnut a ukludnit, lebo reval ako zmyslov zbaveny a prepotil celu autosedacku 😒 Takze ja si absolutne netrufam na nejaku 7-8 hodinovu cestu autom napr. do Chorvatska, aj ked nebudem klamat, strasne rada by som...

oacka
18. jan 2011

no ak budeme zdraví,tak ideme, obaja sa na to veľmi tešíme,dúfam,že sa do leta nič nepokazí.... negatívne pocity nemáme a negatívne skúsenosti vôbec neriešime,bude ako má byť, poznám ľudí,čo boli na tých istých destináciách,ako my s Romanom a nám tam bolo super a oni sa celú doovolenku presťažovali...je to rozhodne o povahe či už malých alebo veľkkých...... a aj o šťastí, aby sa nám nič nestalo, ale to sa môže aj veľkému aj malému stať.

oacka
18. jan 2011

@kafoditka my sme s malou boli v maďarsku,ke´d mala 3 mesiace a prežili sme, a to mala ešte vajíčko,ktoré nenávidela... ke´d budeme musieť robiť pauzy, budeme robiť,šak je to dovolenka! 😀

maxara
18. jan 2011

tak pozeram, ze sme ma pekne odignorovali 😀
ja som sa vcera akurat dozvedela, ze ideme na dovolenku do Spanielska do Alicante, k mojej kamoske, teraz tam byva a vcera sa po 4 mesiacoch konecne pripojila na net.. cize nas hned zavolala, lebo o nas nema ziadne spravy, bola v soku, ze eva caka druhe a jana prve decko.. 😀 to sme taka stvorka z ulice.. a este jedna nasa useda tiez ma, cize ostala len Mira, co nema dieta a ani len frajera, cize... skratka bola smutna a tak som jej slubila, ze urcite prideme.. ja to zvladnem urcite s Ninkou 😵

zuzik1983
18. jan 2011

baby to ja som na dovolenke nebola este nikdy 😒 a s malou si ani neviem predstavit teraz ist,uz len to balenie ma odradza.mozno sa raz dostanem,ale najskor az ked bude mala bez plienok...

meruska
18. jan 2011

@oacka mas pravdu, kazdemu sa paci nieco ine, take poznam, ze ja nieco vychvalim a druha osoba to iste stredisko ohovori ze ake otras...ja tiez nie som narocna a staci mi voda pohoda a klud...a hlavne mm k tomu 🙂
my sa chystame toho roku na 2 dovce 😀
na tyzden si vezmeme chatu od nasich...sice je to len 30 km od nasho sucasneho bydliska, ale bude to zmena, bude zahrada, bazenik a tak... ja aj toto nazvem dovcov 😀 😝
a na jesen by sme chceli ist na liptov, ale to uz do neakeho hotela, a navstivit i neake tie aqua 😝

meruska
18. jan 2011

@oacka vsetko teda zavisí i od povahy, kto chce nieco negativne si najde na vsetkom

oacka
18. jan 2011

@maxara jeeeej, super! to budete mať krásne počasie v Španielsku! kedy ty vlastne ideš na operáciu? predoperačné už máš teda za sebou?

kafoditka
18. jan 2011

Baby Filipovi sa sfarbili tie jeho modre ocka na nejaku kalnu zelenu 😒 nedefinovatelnu...vase deticky maju uz stabilnu fatbu ociek, ci sa to este meni?? Hovori sa, ze po polroku sa farba ustali a taka aj ostava...

luludi
18. jan 2011

ja sa priznam, ze ako byvaly zamestnanec cestovky vobec netuzim ist k moru na dovolenku 😅 ani trochu

meruska
18. jan 2011

@kafoditka moj ma este stale rovnake modre, ale my este nemame pol roka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre