Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

ericica
20. feb 2010

mojalili a to si mala chut kazdu pol hodinu cvicit...man by to bavilo asi len par dni....
mirka a to je ake cvicenie skus trochu opisat.... 🙂

ericica
20. feb 2010

a to budes aj lyzovat????alebo sa len pozerat???

ericica
20. feb 2010

akurat som si kuk tvoje brusko uz ho mas pekne gulatee.....dnes si ho aj ja sfotim 😵

mirka285
20. feb 2010

vola sa to Kalanetika s Lenkou Malou,ja som to mala na kazete vtedy a si predstavte ze teraz som to hladala na nete a normalne som to nasla na dvd tak som si to aj hned objednala a uz na mna pekne caka v sufliku 😉 mi pekne sibe,ze?a cvicila som len toto,ale poctivo kazdy den okrem nedele..lenze to som bola mlada a chcela som byt este aj pekna,tak uvidim co teraz ked uz som stara koza ci budem mat tolko elanu 😀

mirka285
20. feb 2010

ericica mne to cvicenie vyhovovalo lebo nepotrebujes nato vela miesta,neskackas pri tom,robis skor pomale pohyby ale zamerane na konkretny sval..ani sa moc nespotis pri tom ale ucinok je zaruceny,a su tam aj cvicenie na panvu a panvove dno,a na brucho proste sa mi to zdalo velmi vhodne po porode..mne to tiez niekto poradil kto to mal odskusane a faktsom neolutovala

dugyna
20. feb 2010

Janat ja by som to nekombinovala s bioparoxom,je to sice lokalne,ale aj tak je to antibiotikum.to hrdlo kloktaj slanou vodou a skus si ho vytriet florsalminom,nakvapkas ho na palicky do usi a vytries s tym mandle,aj mas na nich biely povlak tak ho zotri...mne toto vzdy velmi pomoze.a prvy krat som skusila homeopatikum homeogen9,a velmi pomohlo na hrdlo,uz na druhy den bolo o dost lepsie.takze vydrz uz s tym penicilinom uz urcite zacal zaberat a skus to co som ti napisala

mirka285
20. feb 2010

mojalili no super,hned by som s tebou menila a isla niekam na hory 🙂

mirka285
20. feb 2010

idem si oholit nohy,vyzeram jak chlpaty pes 😠

dugyna
20. feb 2010

Mojalili posli mi ten recept na parene buchty,dakujem

katarina7777
20. feb 2010

diky mirka za tip, tu kalanetiku si objednam, ja som chodievala cvicit pilates a potom na vyburenie sa fit box... vsetky stresy ma hned presli a ked ma nahodou nasrala nejaka kolegyna v robote hned sa lepsie udieralo 🙂

katarina7777
20. feb 2010

mirka to ze mi rastu chlpy na nohach nie je novinka ale mne zacali rast aj na bruchu 😖

lenkaaninka
20. feb 2010

katarina aj mne aj som mm hovorila že aha ja mám chlpaté brucho a on že no iste len si nanho lepšie vidíš 🙂

chlap no čo už...ale aj mi všetko rýchlejšie rastie aj vlasy aj chlpy ale fakt ....toť som si farbila vlasy a už mi riadne vyrastajú ....

tutifruti
20. feb 2010

lenkaninka 😀 😀 😀

mojalili
20. feb 2010

KEd tu spominate tie chlpy, mne prestali rast na nohach 🙂 Teda len tak 1 na cm stvorcovy 😀 😀 SUPER VEC...

Nebudem lyzovat,len manzel s Lili, ja budem relaxovat, teda dufam. Doma by som stale neco robila..no uvidim, ako nam bude...

ERICICA - asi som to zle napisala, cvicila som PIlates rano 1/2 hod, naobed 1/2 HOD a vecer ked mala zaspala...vzdy ked spinkala...no uvidim teraz, ked budem mat deti, ako sa to bude zvladat... 😀

Dugy, idem na to. Faaaaakt jednoduchy a nenarocny na material... 😉

lenkaaninka
20. feb 2010

ale najhoršie to je že máme sprchový kut a podvozok si pokosiť je horšie a horšie minule som sedela ako žaba ale čo za také dva mesiace 🙂

šak si tam ani cez pupok neuvidím

mojalili
20. feb 2010

Lenkaaninka - ja ju si na podvozok nevidim...musim si zavesit zrkadlo 😀 😀 😀

katarina7777
20. feb 2010

Lenkaaninka s tehotenstvom nastavaju rozne "technicke" problemy 😀 😀 😀

lenkaaninka
20. feb 2010

ale to ked ideš do prava tak v zrkadle dolava ? 🙂 takže už máš nacvičenu techniku 😀 nieže si tam niečo ufiknem 😀 to by bola pre mm tragédia....

mojalili
20. feb 2010

😀 Neufiknes, neboj🙂 Moja dcera na mna pozera..."Mami, ty mas na pupulke chupy. Ked budem velka, aj ja budem mat chupy"🙂 😀 Vcera sa s tatkom (nevlastnym) kupala prvykrat, tak si pekne pozrela muzský podvozok.....muz hovoril, ze stale robila potapaca...🙂 potom si na to zvykla a ked vyliezla vody, tak mi vysvetlovala teoriu pipikov a pupuliek a curania postojacky 🙂 🙂 🙂

ericica
20. feb 2010

mojalili 😀 😀 😀
ja som sa tesila ze ked budem mat chlapca aj tatko si bude mat s kym rozumiet ale on je vyteseny ako blcha ze bude dalsia baba 😖 no co uz pomaly si zvykam aj ja....
a ako sa holite pred porodom (myslim zospodu) lebo teraz si este dociahnem na susurku ale ku koncu ma holi uz mangelik 🙂

kafoditka
20. feb 2010

no mne ked odtece plodova voda tak pred odchodom do nemocky ma muz urcite este oholi, alebo to zvladnem so zrkadlom 😀 Zda sa mi nechutne, ze ma nejaky ucen bude skrabat na suchi s britvou v nemocnici s nohami na koze...fuj fuj fuj!!!!!

kafoditka
20. feb 2010

na sucho.. to tie dlhe nechty robia ze neviem pisat 😉

lenkaaninka
20. feb 2010

ale to doma ešte stíham a jeden fígel vám poradím ja ked som rodila druhý tak plodovka mi o pol druhej poobede odtiekla a pred osmov večer som porodila ale bola tem ženská ktorá rodila ešte o tri hodky menej lebo celú dobu čo prišla do nemocky čupela a tak to vlastne urýchlovala...

mojalili
20. feb 2010

Hm...no som zvedava Lenkaaninka, aky budem mat druhy porod, prvy stal za ..... 😠 😠 😠 😠 .12 hodin...tak snad 2. bude lepsi 😉 Alw tos cupenim si zapamatam🙂

ericica
20. feb 2010

vidis lenka to je dobry napad.....vyskusam.....
a o tom holeni mi ani nehovor...mne ked mamina hovorila ako ich taky stary sanitar holil no fuuuj des 😒 😖
ale volakedy tie nase mamy sa neholili a male tam padžo 😝 😝 😝 a potom ked im to vyrastalo tak ich to pichalo a svrbelo ....ja ked sa tri dni neholim tak mi to uz zavadzia...bleeeeeeee
ale nenechala by som sa oholit od dakeho sanitara 😠

ericica
20. feb 2010

mne sa mala narodila pomerne rychlo aj ked mi porod vyvolavali....od vecera jedenastej som mala kontrakice a 4:15 bola na svete...a druhy budem mat asi zase vyvolavany kedze si zase zajednam svojho dr...

lenkaaninka
20. feb 2010

ja by som ako mm chcela aby bol so mnou on moc nechce ale ja stále hovorím že normálne ide a hotovka ale jasné že ked na to príde tak sa ho spytam že či chce či nie lebo hovoril že on to neznesie že ma to bude bolieť a on sa bude môcť iba prizerať...

mirka285
20. feb 2010

tak uz som tu oholena,nejedena 😝 ma veru prvykrat holil niaky ucet nasucho,mi to bolo pekne trapne vam poviem ☹ tentokrat uz pojdem do porodky pripravena 🙂 aj my mame len sprchac,ale taky ze sa da v nom aj sediet,takze nastastie zatial to zvladam..akurat ze nam praskol tak ho bude treba vymenit,nastastie to netecie lebo ma dvojite dno,a moj milovany povedal ze nebude snad teraz v zime vymienat kut 😒 tak kocky keby ste nevedeli,tak kut mozte vymienat az na jar 😠 inac dnesny obed som odflakla,urobila som len cestoviny s tuniakom a parmezanom,a maly si dal s grankom...sa mi dnes nechce volajako 😖

mojalili
20. feb 2010

No som tu opet, v detskej to je divocina. Musela som hrat na klaviri a dcera tancovala...teraz ma nahradilo CD🙂 Tak ma strasne bolia krize....ja blba som davala 25kg boxy o skrine dole, asi tym to je 😒

lenkaaninka
20. feb 2010

mirka my máme murovaný ale časom to chceme dať do fujare a rohovú vanu dať lebo tak sa dajú aj tri deti naraz okupať 🙂
ja som urobila kuracie rezne a zem.kašu a deti zhodnotili ž e zemiaky su sladke že nejaké divné ...ktovie čo to bolo za odrodu tak zjedli len rezen...

mojalili samozrejme ty čo si pipi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre