Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

gabika41
26. jan 2011

dobre ranko vsetkym 🙂 aj do PE sa vratila zima...bude ho aj na sanky dost 🙂

kafoditka
26. jan 2011

kocky ja vam poviem, ze odkedy ukladam maleho spat skor - uz po 19tej, tak mi lepsie spi. Tesne poobede chodime na prechadzku, sme aj dve hodiny vonku, tam mi spi a po 16tej mu uz nedovolim spat-zabavam ho, hrame sa..o 19tej kupanie, a hajde spat. V noci sa zobudi okolo 1 na papanie a potom potiahne do 5:30-6:00, vtedy dostane skore ranajky-mlieko- a spi este hodinku. Ja si zaklopem na zuby a drevo, ale som strasne rada, ze sa nam takto upravil spanok aj nocne papanie. Dufam, ze to bude tak nadalej, aj ked neviem, co s nami urobia zubky, ale tak poradime si 😉

aalexis007
26. jan 2011

Dobré ránko - to je zase čas - akože pohľad z okna nádherný (krásne sneží) ale ja už tiež chcem JÁÁÁR 😉

oacka
26. jan 2011

@kafoditka to je super, aj naša tak spí v noci. budí sa presne tak isto.

aalexis007
26. jan 2011

@kafoditka ja tak isto kúpam malého presne o 19:00 a spinkať chodí tak okolo 19:30. Ale my sme hore každé 2 hodinky na papkanie a ráno je už okolo 6:00 - 7:00 vybúvaný.

katty17
26. jan 2011

@kafoditka - domi my choditme stale takto vecer spinkat. od siedmej kupeme, masirujeme, papame a o pol osmej ide spinkat. potom potiahne do pol osmej rano. 🙂 dufam ze to takto uz ostane 🙂

adelaine
26. jan 2011

@kafoditka my sme tiez risho kedysi ukladali okolo 19.30 ale budil sa mi o 5 rano vyspaty,
a uz tam recnil...teraz ho ukladame o hodinu neskor a zobudza sa po 7 rano....ale mam pocit,
ze tento cirkus nesuvisi s vyspatim, nevyspatim....mam pocit, ze ho nieco trapi, preto tak vyvadza,
on ma zatvorene oci a krici zo spanku :(

oacka
26. jan 2011

Kristínka mľaská ostošesť,svrbia ju horné ďasná,už tam cítiť jeden zub, ale blbo sa mi tam pozerá,tak neviem zistiť v akom je stave. ja sa strašne teším na leto, šmejdím po nete a hľadám letné šatky. 😀 😀 zajtra mi celá rodina odchádza na tri dni do prahy, dúfam,že sa mi tu s Kikou nič nestane,lebo ani jedna babka ani dedko ani mm nebudú doma. a dúfam,že tam nakúpia kopec vecí pre Kiku!!!! 😀
celebritné účesy sú skvelé,ale treba rátať s tým,že im to každý deň dáva dokopy kaderník, takže pre nás je podľa mňa najdôležitejší dobrý strih, z ktorého raz dva urobíš dobrý účeš aj sama...

kafoditka
26. jan 2011

@oacka ja mu tu nocnu davku mlieka postupne znizujem - zo 180 sme uz na 120 a zajtra mu uz dam len 90ml... zatial neprotestuje a staci mu to. chcela by som takto docielit, aby prespal celu noc, uvidim, ci to pojde, zatial je to na dobrej ceste a nebudem nic silit. Aj tak som uz vdacna za to, ze sa budi len raz, moje srdiecko 😵 😵

oacka
26. jan 2011

@kafoditka ja mám opačný prípad,ja by som bola rada,keby v noci pila aj viac ráz. ja som nešťastná,ke´d v noci pije len raz.. 😀

oacka
26. jan 2011

@kafoditka dnes pila len o polnoci,ale včera vypila o 3:30 120ml a 4:30 zas 120ml, tak som sa tešila!!!!!

kafoditka
26. jan 2011

@adelaine Mati aj nam sa toto stavalo...ale uz je dlhsie pokoj.(klop klop) myslim, ze je to len docasna zalezitost, ale zato viem, ake je to neprijemne... ☹ mozno su to fakt tie zubky..

kafoditka
26. jan 2011

@oacka 😀 😀 ty si sa rozkamaratila so spankom??

oacka
26. jan 2011

@kafoditka ja nechcem byť zlá k unaveným matkám na materskej,ale ja mám momentálne na materskej taký veget, že vobec nie som unavená... zatiaľ sa vyspím,koľko potrebujem....musím to hneď zaklopať,aby sa to nezhoršilo! ke´d som musela každý debilný deň vstávať o šiestej ráno, lebo o ôsmej som už musela stáť pred tabuľou,to bolo miliónkrát horšie!

adelaine
26. jan 2011

@kafoditka dufam, ze je to tak ako pises....
ked vam to ustalo, mam aj ja nadej 😉 ale vy tiez zubky este nemate, nie?
ked mal toto zle obdobie Filipko a zubky mu nevyrasili, bohvie preco to bolo.... 😒

booklover
26. jan 2011

@emanuel22 kazde babo je ine 🙂 ale odkedy sme skusili davat na nocnik, aj nasa dcera pochopila zakony fyziky. gravitacia nepusti a lahsie sa jej tlaci po sediacky, ako po leziacky 😀 a ved to nakoniec aj nam 😎

luminkasp
26. jan 2011

dobre rano maminky, konecne som nahodila nejake nove foto mojich deti, su na fb, tie co chcete kuk, nestiham davat na dve miesta 😉 vcera sme dali prvu mrkvicku, albertik spapal 10lyzicek, konecne sa dockal;)

luminkasp
26. jan 2011

@oacka tesim sa s tebou, ja unavena som, rano musim vstavat s malou do skoly a cely den sa nezastavim 😉

oacka
26. jan 2011

@luminkasp pri dvoch malých deťoch je to úplne o inom... neviem,či som ochotná sa na to v budúcnosti podujať. 🙂 vidím to na kamošoch,čo majú 2 deti za sebou...permanentne unavení, permanentne v strehu...

booklover
26. jan 2011

@oacka ja mam rana rada. skor mi vadia dlhe noci... 😒 ale co sa materskej tyka, dalo by sa, nebyt skoly. predomnou statnice, a dieta sa viac hybe, chce debatovat. a ja zas potrebujem ticho a klud na ucenie 😖 zhanam z radov rodiny opatrovatelku....

luminkasp
26. jan 2011

@oacka ja myslim, ze 3 rocny rozdiel ako mame my je dobry, ja obdivujem tych, co maju menej, to uz by som asi chodila s jazykom po podlahe 😉

kafoditka
26. jan 2011

@adelaine ano Mati, maly je stale bezzuby 🙂 neviem, ja som si to uz vysvetlovala aj tym, ze mal mozno zle sny..

luminkasp
26. jan 2011

som sa vas chcela opytat, ci davate vsetky um, lebo ja nechcem davat, aj ked uz sme vcera zacali s prikrmami 😉

oacka
26. jan 2011

@luminkasp tri roky je super.... ale ja tak je to už mamina na plný úväzok, ja som len mamina v zácviku. 😀
@booklover ja si absolútne neviem prestaviť,že by som sa teraz mala venovať škole!!!!! ve´d ja nemám mozog! allebo práci ako noe a merikac... ja som taká prešťastná,že môžem lebediť doma a nemám nijaké iné záväzky....celý život som o tom snívala! len nech je malá zdravá,potom bude všetko super....

oacka
26. jan 2011

@luminkasp nedávajú všetky UM, ve´d kľudne dojči,aj keď dávaš príkrmy,to je normálne.

bambola
26. jan 2011

@luminkasp ja vobec nedavam UM, a mala papa uz vyse mesiaca. vsak preco ked ju kojim?

oacka
26. jan 2011

@bambola ty si jeden čas spomínala,že Maťka málo pribrala,rozbehlo sa to potom?

tinaki1275
26. jan 2011

Dobre rano damy -tak mi po takej napoly dobrej a napoly zlej noc i, ale hlavne ze s nam nezhorsil zdravotny stav(klop klop) stale nam zatekaju sopliky ,a dnes som nic nemohla odsat 😒 az ked som dala pfysiomersperj s morskou vodou do nosteka ,tak sa nieco rozpustilo a vyslo ..ale aj tak..mam paniku co s nou urobi ta zima na svk .. ☹
my mame dnes asi 15 stupnov a trochu zubate slniecko tak ju vytiahnem von k moru trochu poprechadzat hadam jej to urobi dobre..
@oacka ozaj kolko ma teraz Kikuska vahu? len pre informaciu ,nechcem provokovat 😀

oacka
26. jan 2011

Kristína už hodinu a pol spí... o desiatej mala jesť...to je nezvyk,musím jej zmerať teplotu...

oacka
26. jan 2011

@tinaki1275 7450g 😀 a Leia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre