Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
27. jan 2011

@denisse A dobre si spravila! 🙂 🙂 fesanda si

denisse
27. jan 2011

@kafoditka
ja vobec nenosim sukne ani saty ... som absolutne nohavicovy typ ... ale tak tieto svadobne nelutujem 😉

kafoditka
27. jan 2011

@denisse Deni a to aj v lete ked je 30stup. si das gate? ja by som sa roztopila asi 😀

denisse
27. jan 2011

@kafoditka
ano, aj v lete ... dokonca v lete o to viac, lebo mam spojene vnutorne stehna a ked sa mi o seba suchaju, tak to strasne svrbi a potom stipe ... takze si medzi to musim vlozit latku 😀
nosim tenke tristvrtove vacsinou ...

kafoditka
27. jan 2011

@denisse 😀 inak to s tymi stehnami poznam aj ja 😝 😝 neznasam, ked sa mi o seba tru..ale ja zasa cele leto beham v sukni, tielku a zabkach - to milujem 😉 a mam este jedny oblubene saty, tak tie nosim uz 3 leta jak kočka mlade 😀

luludi
27. jan 2011

@noemarta krasne saty, uplne ti sedeli 😵

@alllexa u teba sa mi neskutocne pacil uces 🙂
@denisse ze aka si bola kocka 🙂 krasna kytica

noemarta
27. jan 2011

@kafoditka ty v tych dlhych vyzeras total ako take dievcatkoooo, v tomto co ti tiez velmi svadci vyzeras uz tak dospelacky, no maminaaaa, inac aj ja mam podobny strih teraz. 😉
@denisse veru dobre si spravila, saty ti pasuju.... tvoj mm posobi strasne mlado, on je mladsi od teba????

fuuuu, som spraskala celu misku pudingu, bleeee......

mirka285
27. jan 2011

@denisse myslim,eby si mala nosit saty castejsie lebo ti pasuju,kocka si...
@kafoditka a tebe jednoznacne sto krat viac pasuju dlhe vlasy,poviem ti to rovno,segra ta odrbala 😀
@noemarta a ty sa nenapchavaj,bude ti zle...

denisse
27. jan 2011

@noemarta
mladsi o pol roka 🙂

kafoditka
27. jan 2011

@mirka285 😀 uz na tom pracujem..

denisse
27. jan 2011

baby, to som ale mala tak o 8-10 kg menej nez teraz po dvoch detoch ... ja sa musim tiez dat do chudnutia, ale u mna este nedozrel cas ... zatial sa snazim aspon viac nepribrat a ked uz budem menej kojit, tak sa do toho pustim ...

maxara
27. jan 2011

@denisse Deni, ja si myslim, ze si dobre urobila 😉 krasna si bola nevesta

bambola
27. jan 2011

baby som chcela, ze ked uz tu tasite tie pekne fotos, ze ja som bola za kocku asi jedinykrat na stuzkovej a mam jednu taku velmi peknu fotku s mojim ocinom ale som ju hladala a musela som ich niekomu dat lebo zrovna tato jednna je nevyvolana 😒 potom este na jednej je ma celkom vidno ale ta je s byvalym a to sem trepat nebudem 😀

maxara
27. jan 2011

@luludi a u mna sa ti co pacilo?

noemarta
27. jan 2011

@mirka285 ved uz mi aj je divno.... 😒 😒
@kafoditka fakt ti idu tie dlhsie vlasy, si taka sexica 😉
@mirka285 tebe treba prestrihat na krajnovu a tiez budes za sexi herecku a mozes sa vydavat, schudnuta si, takze mozete ist na to, som zvedava ake saty si vyberies, huraaaa
@denisse fakt vyzera mlado, taky chlapceeek 😀 😀
@bambola co zo stuzkovej, my chceme SVATEBNIIIIII, kedy sa vydaaaas????

maxara
27. jan 2011

@bambola ale daaaaaaj 😀

noemarta
27. jan 2011

@maxara myslim si, ze ty si u vsetkych bodovala s velkym sexi vystrihom, to sme nemala ani jedna 😉 😉
Ale okrem toho, si bola pekne upravena, pekne princeznovske saty.. 😉

maxara
27. jan 2011

@noemarta natri Mirku, je naozaj schudnuta, alebo len pise, ze konecne kilo dole? 😀 spoznam ju vobec? 😀

kafoditka
27. jan 2011

@noemarta
@maxara ano ano Petine megakozy 😀

kafoditka
27. jan 2011

@maxara ale furt je rovnaka, ona je furt chuda...predtym aj teraz.. 😉

maxara
27. jan 2011

@noemarta tu je taka zakulisna a je vidiet, aka som stihla 😀 😝 a aj uces mi tam je trochu vidno a moji druzbovia a druzice 😀

bambola
27. jan 2011

@noemarta no to nie je otazka pre mna, ale vsak tento rok uz na konovsku svadbu ideme v septembri, ze @mirka285 😀
@maxara povedala som bratovi nech mi ich oskenuje ale hra hokej tak mu to trva 😠

noemarta
27. jan 2011

@maxara ja zas vidim len velke kozy 😀 😀 😀 😀 nie som chlap hi hi
Podla mna je schudnuta, pasik ma jak laňka, a stehna nema uz, akooooo, ako pise kafoditka ona bola aj pred tym chuda, ale teraz je taka spevnena, to je ten spravny vyraz 😉

maxara
27. jan 2011

chodte do riti, vsetkych vzdy len moje kozy zaujimaju.. 😀 este som nasla taketo aha, kde som ja na roztrhanie

mirka285
27. jan 2011

@noemarta Maci mas to u mna,Kafko spatne vidi 🙂

noemarta
27. jan 2011

@bambola tak mirka je mirka, ta sa tym netaji, ale vy ostatne slobodne, nejako sa vam do toho nechce coooo.....
vam to vyhovuje, ze keby daco, tak sa zbalim a odidem.... my vydate to uz musime riesit a o to je ten vztah krajsi, viac ho upevnis, nez ked tresknes dverami a ides k mame, alebo ku kamoske, no neeee, povedzte vydate zienky, mylim sa????? to mate riesenie iba na chvilu..... 😉

maxara
27. jan 2011

@noemarta no tesim sa na nu 😵
a tu je mm na roztrhanie, vsimnite si, ako si to uziva

bambola
27. jan 2011

baby tak namiesto ucenia som nasla kopu takych superskych fotiek 😀 som nevytiahla uz ani nepamatam 😀

noemarta
27. jan 2011

@maxara ale vsak bud radaaaa, my co nemame kozy ti ticho zavidime 😉 😉
ako sorry, ale na tejto foto som si akoze co mala vsimnut, zas vidim ...... 😀 😀 😀

maxara
27. jan 2011

@noemarta mas pravdu, ty patosacka jedna.. ale problem je niekde inde, slobodne su slobodne, lebo muzi ich nechcu 😀 😀 nie ze by oni nechceli 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre