Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
5. feb 2011

@petzi verím, tieto naťahovačky sú na celej záležitosti najhoršie..ale ty si aj tak vyhrala- synčeka 🙂

mirka285
5. feb 2011

@monline Linda obkukala od Kafkovho Filipa 😀

monline
5. feb 2011

@maxara ozaj..a ty tak súrne už potrebuješ nový kočík, že ideš na tour de golf len dva týždne po operácii? akože- kedy sa chceš šetriť? predpokladám, že Ninka pôjde s tebou..takže ju budeš všade vláčiť vrátane autosedačky..zdá sa ti, že sa ti rana ideálne zahojila? treba riskovať?

monline
5. feb 2011

@mirka285 daniel musí odkukať od Lindy..ked on je taký pohodlný..na brušku je od začiatku nerád a radšej začne kričať a zúriť, ak na niečo nedočiahne, než by sa viac snažil...ako jeho otec, tiež je nervózny ked sa mu nedarí 🙂

monline
5. feb 2011

dnes nič nie je v telke..čo pozeráte?

mirka285
5. feb 2011

@monline prepinam dokola programy,akoze aj idu fily,ale vsetko som videla....

kafoditka
5. feb 2011

@monline ja nepozeram telku, maly spi, mm v praci a ja sa nudim, tak pozeram blbosti na nete...

monline
5. feb 2011

@kafoditka aj môj je v robote, nika s niekým telefonuje už pol hodinu, malý konečne spí, tiež sa nudím..mám na niečo chuť, ale sama neviem na čo..domáce zemiakové slané lupienky..ale kto by mi ich upiekol? takže si asi spravím bezkofeínové kafe a budem tu...

@mirka285 ja už v telke nepozerám takmer nič..škoda že nedávajú večer sitkomy ako priatelia, dva a pol chlapa a pod..ešte aj fraseira dávajú okolo druhej v noci (to pozerávam 🙂)

maxara
5. feb 2011

@monline ja potrebujem vzdy vsetko co si vezmem do hlavy 😉 a hned.. inak budem strasne nervozna.. a neboj, okrem toho, ze Ninka musi ist so mnou, kedze mm robi, tak beriem so sebou mamu alias aupairku a oca cez technicke parametre, aj ked hovno sa do toho vyzna, ale viac hlav, viac rozumu.. takze neboj, ziadna namaha.. 😉 inak ja nikam neberiem autosedacku nikdy.. teda iba do auta, ale z auta ju nevytahujem. radsej vyberiem kocik alebo len Ninu hopa. A golfac potrebujem zrazu hned, lebo sa chystam do tych kosic a to vlakom, cize tam sa s velkym sportiakom nezmestim. A potrebujem ho hned, lebo zial uz som si to zaumienila.. A este detail, kazdy kociar ma napisany nosnost 15kg, tak ja neviem.. na toto sa musim spytat v predajni.

maxara
5. feb 2011

@monline @mirka285 ja browsim po nete, mam sluchatka na usoch z telky, ale kedze tam nic nie je, tak len pocuvam.. ani nepozeram.. ale po sto rokoch som si zapla Postu 😀 😀 😝 niekedy nechapem tych ludi..

petzi
5. feb 2011

@monline ano ,ved to je najdolezitejsie.mam maleho a je zdravy.
rychlo rastie,vsetko mame,nic nam nechyba,takze som za to
velmi vdacna ... 🙂

maxara
5. feb 2011

@monline ja som bola dnes strasne nasrata, lebo este rano som michalovi hovorila, ze mam dnes chut na strasne nezdravu veceru a to chleba vo vajci, ze si dam tak okolo 16tej a ze on mi to prihotovi.. a potom ked prisiel ten spravny cas, tak zistil, ze nemame ani jedno vajce.. mna to strasne nasralo.. chleba vo vajci som mala naposledy ked som dosla z porodnice a chytil ma zlcnik z neho 😖

mirka285
5. feb 2011

@maxara podla mna ma kazdy golfac nosnost 15 kil,ale nase deti uz budu pomalicky priberat...a uplne chapem,ze musi byt hned,ja ked si nieco zaumienim tiez to musim mat hned...

kafoditka
5. feb 2011

@monline Mon ja dnes ani necvicim, nechce sa mi a okrem toho Mirka kazala odpocivat 😉 aj som si dala 1 kocecku cokolady a 3cm-ovy kusok marlenky 😵

meruska
5. feb 2011

ahojte, prve kolo oslav za nami a nedopadli teda tak ako som ocakavala ☹ ale co uz

mirka285
5. feb 2011

a inak ja sa tiez nudim a surfujem po nete co by som kupila...boze ja som strasna,vymyslam asi fakt od nudy,lebo dnes som malu prikryla normalne dekou,na to som dala nanoznik a nic nepadalo z kocika,tak ja nechapem co som uz rano spekulovala,ze mi nieco treba...

mirka285
5. feb 2011

@meruska a to co ako,preco?vsak tak super si to pripravila,krasnu tortu upiekla...co sa stalo?

meruska
5. feb 2011

@mirka285 to nepatri na konika ☹

mirka285
5. feb 2011

@kafoditka veru ani ja necvicim,dnes sa nam to telo formuje do krasy 😀 a nebudem tu ani pisat co som dnes jedla,ale ked tolko navarili,tak co som mala robit?ved by sa urazili,keby som nic nechcela...

mirka285
5. feb 2011

@meruska ale nebud smutna,niekedy proste veci nevychadzaju podla nasich predstav ☹

kafoditka
5. feb 2011

@mirka285 si ospravedlnena 🙂 ved si slusne vychovana a nepatri sa odmietat hostitelku 😀 este k tomu svokru.

meruska
5. feb 2011

@mirka285 veru len skoda ze sa to stalo na mm narodeninach, ktory s tym nic nemal spolocne ...

maxara
5. feb 2011

@mirka285 no ved tiez si myslim, vsetky mali napisane 15 kg.. takze to neriesim.. opytam sa na to, ci su naozaj z kvetu makoveho a ked tak kupim nejaky pevnejsi.. jasne, ze ma chapes 😉 😀

monline
5. feb 2011

@maxara zdalo sa mi, že si písala o vyložení rodičov v senci a opätovnom naložení 🙂 takže si trúfaš, tak ti držím palce, nech nájdeš ten, čo hľadáš 🙂
poštu som nedávno videla, českú, mladá baba chcela stretnúť sestry, prípadne aj otca, ktorý odišiel zo svadby s jej mamou, lebo šiel po mixer..a nevrátil sa nejakých 28 rokov 😀

maxara
5. feb 2011

@meruska Meruuu ☹ pod do sukra sa vyliat.. naco ho mame, ha? 😔

maxara
5. feb 2011

@monline naopak, najprv ich nalozim, vezmem so sebou a na konci cesty ich vyloizm 😀

maxara
5. feb 2011

@monline 😀 😀 😀 😀 no takeho zenicha by som nechcelaaaa 😝

monline
5. feb 2011

@maxara
@mirka285 tak to s tou váhou som netušila

@kafoditka stačila ti jedna kocočka? si dobrááá 🙂
@meruska ako vážne to je? len nejaký rozmar, či niečo závažné?

bambola
5. feb 2011

@monline podla smernic EU su vsetky golface oficialne do 15kg ale napriklad maclareny su az do 25kg, ale na stitku najdes 15

monline
5. feb 2011

@maxara ahááá, takže som to pochopila práve opačne...tak to je iné 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre