Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
11. feb 2011

Ranko 🙂 moje dieta skakalo do druhej v postielke a potom potiahlo do 8 rano 🙂 asi je nieco vo vzduchu damy, ked nam krpci ponocovali.... pocasie uuuuplne ze otras ale uz mam plan na dnes - smer kocikovo a Ikea 😉 ja mam podozrivo dobru naladu, dufam, ze mi ju nic nepokazi
Vsetkym prajem pohodovy den zvlast tebe @mirka285 😉

gabika41
11. feb 2011

@maxara...a to sa Ti uplne zahoji,alebo pocas pripadneho druheho tehotenstva to moze povolit....?

gabika41
11. feb 2011

...a inak aj tu v PE otras pocasie sa poladovica robi...

bambola
11. feb 2011

Dobre ranko 🙂

tak ja som musela ist o pol 10 s mojou slecnou zalahnut a dnes v noci som konecne prisla na to preco ona je stale skoro na ciciku. Pretoze mm chrape 😠 ona sa na chrapanie tak poloprebere a uz hlada cicku 🙄
Vcera som malej uz musela ostrihat ofinu lebo to mala uplne v ociach , no lenze sa samozrejme mikala tak som to neodhadla a ma to kratsie ako som planovala. mm hned ze je na debilka 😠 tak vravim, ze majka z guru tak sa zatvaril, ze ved to je to iste 😔 ale zlata je podla mna aj tak a navyse jej to dorastie 😔
@mirka285 prajem pekny, uspesny a orgazmicky den 😀 😀

maxara
11. feb 2011

@mirka285 prispevkov trubka 😀

maxara
11. feb 2011

@gabika41 tam mi nema co povolit.. ten krcok mi zasili, cize to je normalne zacelene, len nakrivo. A teraz mi vypalil to krive miesto a to tkanivo, ako sa bude hojit, tak pekne mi to obrastie a je to..

maxara
11. feb 2011

@bambola Aj Ninusa to mala kratsie ako som planovala 😀 🙂 ale to je pekne na takych malych babatkach 😵 urcite je krasna

meruska
11. feb 2011

pekny dnik, co dnes idete porabat, teda okrem mirky? 😉

maxara
11. feb 2011

INAK!
Aj my sme mali blby vecer a noc.. preto som isla dymit od kompu radsej do spalne, lebo ako som sem napisala story, tak Ninka zacala hore revat, mm ju bol akoze ukladat do postele, tak som utekala. Nakoniec sme museli rurkovat a este potom sa trepala a metala v posteli.. no hroza.. okolo 22hej sa zacala ukladat, tak aj ja som sa ulozila a o 22:35 som zacula, ako vonku nieco buchlo a niekto vola "Peto, Petooo" takym dost desivym krikom. Ale kedze som bola v polospanku, tak som presne nevedela, ci sa mi to zdalo, alebo co to bolo.. ci zlodej, alebo len tak niekto.. stuchla som do mm, ze vonku niekto krici a nieco sa asi stalo, ze nech sa ide pozriet. Len kym on pochopil, ze som ho zobudila, uz som vstala aj ja a cez okno som videla suseda za nami, ako stoji na terase a pozera sa smerom k druhemu susedovi. V tej rozospatosti ma nenapadlo sa pozriet k tomu druhemu susedovi, som myslela, ze nieco sa stalo ich velkemu psovi, co tam ma taku velku budu, lebo uz vysla aj jeho zena a syn. A vtedy som pocula, ako nejaky muz zakrical "Spadla, volaj prosim 112tku, ale rychlo.." A oni sa vsetci rozbehli dnu. A az vtedy som si vsimla, ze ten druhy sused stoji na terase a sklana sa nad jeho zenu, ktora lezala na zemi polkou tela na terase a polkou v obyvacke 😲 . On potom 112tke hovoril, ze spadla a nereaguje, ale ze dycha a nie je fialova. Prosil ich, aby rychlo prisli. Tak som kukla na hodiny, bolo 22:38 a sanitka prisla az 22:53 cize 15 minut!!! 😲 keby to bola porazka, tak dakujem pekne. Medzitym ju poprikryvali, vtiahli do obyvacky a skusali s nou hovorit. Asi po piatich minutach pohla nohou a rukou a asi za dalsich 5 minut sa spamatala a chcela vstat, resp aj vstala, ked zrovna muz a dcera riesili nieco ine a skoro im znova padla. Ten muz jej tam nieco vysvetloval, ukazoval jej, ze spadla a kde a ona stale chcela vstat a oni ju museli nasilu drzat na sedacke. Mala som z toho pocit, akoby bola chora, lebo ten muz bol v celku s chladnou hlavou ako keby to cakal. A ona ako keby nechcela strasne ist so zachranarmi, ked prisli, tak chvilku lamentovala, ale potom sa k nej pritulila dcera, spolu sa objimali, dcera pri nej klacala a vyzeralo to tak, ze prosi mamu, aby isla, aby sa dala vysetrit.. ☹

maxara
11. feb 2011

@mirka285 prijemny sexualny zazitok prajem 🙂 😉

ywett
11. feb 2011

@maxara
no mam dost...si si teda vytrpela...

pekne ranko vsetkym aj ked zamracene, uprsane..ale ide vikendiiiiiiiiiiiiiiiiiiik

luludi
11. feb 2011

ahojte,

vonku je dnes asexualne pocasie... extra nechutne.. nic sa mi nechce 😖

cigaretka5
11. feb 2011

cafte baby akurat o vytriedila svoje a mm veci do charity ............. atak mam gut pocit

bambola
11. feb 2011

@cigaretka5 mama raz odniesla do charity asi tri krabice veci, boli uplne ciste akurat mozno tym pobytom v krabici trochu pokrcene a samozrejme sice mali svoj vek (boli demode 😉 ) ale boli zachovale a nepotrhane. no a v charite jej povedali, ze to vsetko musi vyprat a vyzehlit a len tak jej to vezmu 😠 tak to pekne odniesla a dala ku kandliam na sidlisku, cigani si pobrali. cize defacto charita ale bez buzeracie 😠

cigaretka5
11. feb 2011

@bambola no ono je to v tej charite haluz viem, ja to riesim tak ze vytriedim veci, hodim info na www.podajdalej.sk a vzdy sa nikto ozve bud si osobne vezmu alebo poslem postou a zaplatia postovne

bambola
11. feb 2011

@cigaretka5 aha, to je celkom fajn 🙂

cigaretka5
11. feb 2011

no niekedy ti ludia prachy neposlu, ale kaslat na to. Ja som to tiez davala ku kontajneru ale to i pride strasne nedostojne......Takto mam aspon pocit ze to niekto vyuzije a zasa to psotovne ma nezabije

bambola
11. feb 2011

@monline @maxara @noemarta baby ukradnem vam nejake fotky z kafe u maxi nech aj na fejsbuku vidia, ze zijem aktivnym spolocenskym zivotom a netrham si doma vlasy na materskej 😀 😀

bambola
11. feb 2011

@cigaretka5 juj len som niektore inzeraty precitala a mam pocit , ze musim ist a nieco im poslat ja take nemozem citat, mi je z toho smutno 😔

cigaretka5
11. feb 2011

@bambola no sak aj mne , a ked vdim tie nase preplnene skrine................... Podla slovenciny su to ludia s nizsim vzdelanim a ti to asi fakt nemaju lahke, ked robia za minimalne mzdy

bambola
11. feb 2011

@cigaretka5 asi urcite, ale je mi luto, ze sa najdu aj taki podvodnici, ktori si z toho spravia kseft 😒

bambola
11. feb 2011

@monline prosim ta a co su to tie kolekcie vo fotoblogoch?

monline
11. feb 2011

pekný dník baby
aj ked lulu píše, že je asexuálny, mirka bude dôkazom, že sa mýli 🙂 ja som s drobčekom doma sama, lebo nika zo školy ide rovno do pezinka, príde až v pondelok a muž dnes robí, príde ráno, čiž u mňa multiorgazmický večer nehrozí😀
@bambola a pozrela si si tie kolekcie? našla si ich? ak chceš, pošlem ti fotky aj meilom, len mi označ ktoré mám poslať..a inak- ak chceš ukázať aktívny spoločenský život na FB, neobklop sa tromi deťmi 😀
@maxara ..lepšie? je cítiť, že sa tam niečo dialo, či nie?
@mirka285 už asi vítaš drahého, som zvedavá na tie plné kufre darčekov 🙂

monline
11. feb 2011

a ozaj..dnes máme 8 mesiacov, miery idem zistiť 🙂

ericica
11. feb 2011

@monline jej mon aka super fotka 🙂 a gratulka k 8 mesiacom.......noo to ti teda nezavidim ze budes sama doma s malym,mne dosiel mm vcera domov bol az v holandsku tak sa tesim ze teraz bude az do utorka doma 🙂 idem si vas precitat....
inak pekny aj ked uprsany den sa zela 😉

bambola
11. feb 2011

@monline pozerala som kolekcie ale nejak som to nepochopila, ze kto to tam dava, preco a podla coho sa tam niektore fotky dostanu. dik netreba uz som si stiahla 😉
to nevadi, ze som obklopena troma detmi 😉 ale ste tam aj vy vyfotene 🙂 mne len doslo nedavno tak trosku smutno, ze niektori kamarati sa mi uz moc ani neozyvaju resp. aj ked sa ja ozvem tak nemaju cas a medzi nimi bohuzial aj jedna z mojich najlepsich kamaratok 😒 ale tak co uz, dalo sa cakat

monline
11. feb 2011

Takže Daniel má 8,6 kg a toto sú dnešné fotky 🙂

zuzik1983
11. feb 2011

ahojte 🙂
idem si vas trosku pocitat,lebo zas akosi nemam cas .len co malu presiel kasel,tak uz 2 dni horucky 38,5.boli sme do pol stvrtej hore, 2,5hodiny pospala a o 6 zas 😒 aj akosi vela kaka(do zelena) od pol noci3x ,mrzuta je, vobec neviem,co to zas je.2 dni bola ok 😕 mozu to byt zuby?lebo ked kukam,tak tam nema nic,ziadne cervene ani opuchnute dasienka.rozmyslam,ci nemam zajst s nou k doktorke,ked je pred vikendom,aby nahodou nieco sa nestalo...

monline
11. feb 2011

@ericica díky 🙂 zas my to zvládneme, budeme mať celý deň pre seba 🙂

@bambola to sa stáva...žiaľ..
malý plače, idem ho nakojiť, tak až neskôr-..pá

zuzik1983
11. feb 2011

@monline aky je krasny 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre