Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
18. feb 2011

@mirka285 nevybrala si z koša tie obľúbené? 😀

@ericica veľmi pekná súprava

ericica
18. feb 2011

@mirka285 vies Miri len ked vidim niektore maminy vyobliekane ako fifleny citim sa ako vidiecka hus ale ja sa v teplakoch citim super,nehovorim ze sa niekedy do mesta nevyobliekam ale neni to casto...ale mam rada aj rifle,dnes som si v taku kupila take fajnove naspodku stiahnute gumickou ,,,,stylove su a velmi pohodlne....tesim sa z nich 🙂 🙂 🙂

ericica
18. feb 2011

@monline dakujem dufam ze mi aj sadne 😝

kafoditka
18. feb 2011

babulky dobru nocku, idem do hajan..

monline
18. feb 2011

@kafoditka dobrú noc 🙂

mirka285
18. feb 2011

@monline nic zle som na nom nenasla,ale trebalo by ho vidiet nazivo,hlavne ake ma kolieska,ci nebudu moc hrkotat,inak vyzera fajn..treba to brat tak,ze tri deti v nom nevyvozis,ale to ani nechces,nie?ateplaky som nevytiahla,vyhodila som ich do kontajnera,strasne som ich uz mala natiahnute,vsak som ich nosila v 9 mesiaci este

ericica
18. feb 2011

@kafoditka dobru 🙂 idem aj ja majte sa a vyspite sa doruzova 😵 😵 😵

mirka285
18. feb 2011

@ericica Eri ja sa tiez niekedy vyobliekam ked chcem byt za peknu,hlavne ked idem do Nakupnych centier,ale to preto,ze mam kopec znamych,nech neohovaraju,ze no,ta je na materskej a veru to aj vidno 😀 a dnes som bola v Tescu v teplakoch a ako dobre,a tu po Devinskej chodim casto v teplakoch...

monline
18. feb 2011

@mirka285 to je prvý golfáč, určite ked sa budem rozhodovať, pozriem kočíky naživo, však ja ani neviem ešte čo na nich pozerať, pri nike som mala úplne inakší športový kočár 🙂..a rozhodne nechcem kočík na tri deti 😀 a nechcem ani veľa investovať...nika mi nechcela byť v kočíku, chodili sme tak, že ona tlačila detskú buginu a ja prázdny kočík..malý je lenivší, tak uvidíme...mám aj športový kočík a zas až toľko nechodíme po nákupoch, že by sme potrebovali extra špeci buginu...bol by daniel divný v červenom? nie, že?

mirka285
18. feb 2011

@monline mne sa pacia chlapci v cevenych kocikoch,vobec by nebol divny,teraz je to normalka uz....

monline
18. feb 2011

@mirka285 červený vyzerá oveľa lepšie ako ten modrý a zelený nechcem už ani vidieť, taký má hlboký a športový..pôvodne som chcela čierny alebo tmavošedý s farebnými vymeniteľnými poťahmi

robika
18. feb 2011

Ahojte, som si myslela ze tu uz nikto nebude a tu vas je dost 🙂
dufam ze sa mate vsetky fajn a deticky su zdrave, lebo akosi som vobec nestihala ani citat, nieto este daco aj napisat...
Filipko sa mi zacal plazit, ale zatial iba cuva, zubky este nemame ziadne. A zacal mi viac papat, to ako som sa tu postazovala 😀 na obed zje uz 90 ml a na olovrant dnes prvy krat zjedol 50, sice ovocie este stale nema rad, tak mu ho musim davat so zeleninkou, potom to spapa...

robika
18. feb 2011

@mirka285 Mirka ako sa ma Linduska, uz je jej lepsie?

mirka285
18. feb 2011

@monline cerveny je fajn,ved aj na cerveny ozes usit nejaky pekny potahja mam tiez cerveny golfac,ale druhy kocik mam tmavohnedy,tak som chcela nieco vyrazne...

mirka285
18. feb 2011

@robika akurat,som dnes rozmyslala ci sa jej to vobec zlepsuje..asle asi trosku ano,ale az od dnes..poobede som jej len raz odsavala sopliky,takze asi sa to zlepsuje,vcera mi uz aj super spala celu noc,tak snad to uz prejde.

mirka285
18. feb 2011

@robika no ked sa uz plazi tak do dvoch tyzdnov zacne aj stvornozkovat,uvidis..postupne sa ti aj rozpapa,to sa nemusis bat...

robika
18. feb 2011

tak to je fajn, ked jej to uz prechazda, ale nejako velmi dlho sa jej to drzi a lekarka co povedala?

monline
18. feb 2011

@mirka285 dáš mi link na tú babu, čo šije tie poťahy?

@robika no super, rozpapal sa...ten môj včera aj dnes odmietol mäso so zeleninou, čo som varila..tak neviem čo vymýšľa, uvidím zajtra, niečo cestovinové mu uvarím

robika
18. feb 2011

@monline tie golface vyzeraju dobre, ja som uvazovala ze ci vobec potrebujem golfac, lebo nakupne centra tu nie su, na dovolenku pojdeme ked tak raz za rok, tak neviem ci ho vyuzije, ale mozno by som tiez takyto kupila, ako si dala link, lebo ta cena nie je vysoka na to, ze ho pouzijem raz, 2 krat za rok, len neviem ci ho Mirka @mirka285 odsuhlasila

robika
18. feb 2011

@monline tak ten moj malicky huncutik nezje ked mu nieco navarim ja, robim to tak, ze doma varene a do toho trochu z kupovaneho a je spokojny 🙂 , mozno chcel mat Danielko bezmasity den

mirka285
18. feb 2011

@robika nam dala ten Sinupred a povedala,ze teraz vsetky deti su chorlave,ze to je vo vzduchu 😀

katka55
18. feb 2011

potvrdzujem, ze mirka bola dnes v tescu v teplakoch 😀 som ju videla, ale som sa nepriznala 🤐

mirka285
18. feb 2011

@robika uz som ho pozerala,nenasla som ziadnu chybu na nom a ked ho nebudete pouzivat kazdy den tak urcite vysdrzi,len sme skonstatovali ze neviem ake ma koliecka,musela by som ho vidiet na zivo...

robika
18. feb 2011

inak ja som zistila, ze chcem novy sportovy kocik, to co mame je na hovno, uz som ho zacala do neho davat, lebo vanicka je nam mala, ale vobec sa mi ten sportovy nepaci, akysi je maly, ked tam dam maleho, tak je tam taky napratany, sice moze to byt tym fusakom, ale rozhodla som sa, ze chcem novy sportovy kocik a nejaky poriadny, ale este som nestihla nejaky pozriet...

mirka285
18. feb 2011

@katka55 no teda 😕 a co si sa nepriznala??inak aspon vidite,ze neodrbavam 😀

monline
18. feb 2011

@robika daniel vymýšľa! 🙂 minule som kúpila hippku rizoto s brokolicou a neviem čím, vôbec to nechcel jesť, tak som to pichla do mrazáku..a pred týždňom z dmky špagety, čo sú od 8 mesiacov..nepáčilo sa mu, že sú tam dosť veľké kúsky, mrkva v kockách..tiež som dala do mrazáku, neviem, či to niekedy ešte zje, ale hodiť do koša mi je to ľúto..asi budem kupovať len tie osvedčené, čo mu chutia..pritom z môjho taniera zje aj kúsky, nie je, že by nevedel jesť..

robika
18. feb 2011

@mirka285 ja som Ta este nazivo sice nevidela, ale v teplakoch si ta neviem predstavit, ale podla mna si ten typ, co este aj v teplakoch vyzera tak bohovsky, ze take teplaky chce potom kazda baba...

monline
18. feb 2011

@robika mirka napísala, že treba vidieť a skúsiť, ale nenašla na nom nič vyslovene zlé 🙂

katka55
18. feb 2011

@mirka285 my sme akurat tlacili vyzivku v tych food courtoch tak som nechcela kricat cez cele tesco, ze ahoj mirka z konika 😀 nabuduce sa priznam 😉

mirka285
18. feb 2011

@robika no to pochybujem,vsak vidis,ze ani Katka sa ku mne radsej nepriznala 😀
@monline Linda zosrotuje vsetko ale tiez sa tvari ze kusky jej vadia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre