Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
19. feb 2011

caute 🙂
@bellablonde juli ja mam dnes spodny tlak 55, takze mam v prsach uz dve kavy aby som mohla existovat, asi je fakt blby tlak.. dnes idem do eurovei so segrou a s malym, zajtra dojde mm z prace na obed tak chceme niekam vybehnut na prechadzku.. cize vikendovy program mam zadeleny 🙂

bellablonde
19. feb 2011

@kafoditka 😲 zena, davaj si bacha, drz sa segry per pazuch 😀 😀 , nieze ta dakde v eurovei svacne o zem
barometer nam ukazuje tlak 1009 hPa, nevyznam sa, ci je to malo alebo ale citim sa teda dobre pod psa

mirka285
19. feb 2011

asi je nieco vo vzduchu,lebo ja som jak mechom uderena dnes ☹

kafoditka
19. feb 2011

@bellablonde 😀 uz je lepsie, kavy zabrali a tlak poskocil na 75, takze pohoda. Ja som mala pred tehu stale nizky tlak, v tehu zasa vysoky a teraz mam pocit, ze sa mi vracia zasa do starych kolaji, cize zas nizky... no neva, kupim si dnes fajnove cervene vinko a budem dorovnavat tlak 😉

janka_michal
19. feb 2011

@mirka285 ahoj chcela som ti len povedat,ze mam rodicovsky 256€

maxara
19. feb 2011

@mirka285 hrniec kupeny.. posledny kus.. ten co som aj mame kupovala, tak za 12,09 e. Mam ho v aute. Este som u nasich 😒

maxara
19. feb 2011

@janka_michal a dokedy si mala teda tu matersku? potom si ju nemohla mat do 31.12., ako si pisala. 😉

denisse
19. feb 2011

ahojte ..
baby, co ste kupili romer king plus .. kolko ste za nu dali? hladam na nete najlepsiu cenu ...

a
@maxara
akej znacky je ten hrniec? ja som bola v tescu a nic take som tam nenasla .. tak som kupila aspom to nerezove sitko na naparovanie ...

maxara
19. feb 2011

@denisse podla mna nema znacku.. kupila som ho normalne v domacich potrebach makro. Ale tam maju rozne znacky aj neznacky.. 🙂

denisse
19. feb 2011

@maxara
aha, takze nie v tescu? keby si mala chvilku a fotak po ruke .. nehodis foto? diiiiik ....

vierkaha
19. feb 2011

Ahojte, mne v noci asi niekto vymenil dieťa 😠 akože neviem čo mu je ale od rána mi ešte nepil mlieko zjedol iba jablko s banánom a trošku morčacieho mäsa s brokolicou a zemiakom jediné čo do neho ako tak dostanem je čaj, môže toto robiť kvôli zúbkom? Inak mala som doma rôzne vzorky mliek tak som mu skúšal aj Hami aj bebu aj nutra defense a aj sunar a absolúte nič nechce ☹

denisse
19. feb 2011

Inak my dnes mame urevany den .. doobeda bola nedobra, nielen mrzuta, ale aj vela revala .. spala ako zvykne doobeda pol hodiny ...
po obede sme vyrazili do tesca, cestou tam v pohode, aj chvilu v tescu pozerala a bola v pohode, ale potom ju to uz asi nebavilo, tak zacala sa mrvit, az plakat, som ju vybrala zo sedacky a niesla na rukach ... ked sme zaplatili, tak som ju dala naspat do sedacky a az domov tak strasne revala, ze este stastie ze to mame autom len par minut ... normalne ju napinalo na zvraacanie z toho revu, tiekli jej sliny a sople a vsetko si to rozotierala po tvari ...
prsili sme domov a ulozila som ju k poobednemu spanku ... a spala 15 minut 😕
teraz zase spi, ale nedavam tomu vela ...
prveho aprila sa chystame do blavy ku mojej segre, ale vobec neviem, ako tu cesti prezijeme, ona v aute vobec nechce spat ... uz pojde vo vacsej sedacke a asi kupim prenosny dvd prehravac, nech u mam v pripade nudze ako zbavit ... nooo .. bojim sa toho dost ... a potom z blavy by nas bez mm nasi chceli vziat na vychod ... no uvidime, ci sa to podari zrealizovat ...

maxara
19. feb 2011

@denisse http://www.zasielkovyobchod.sk/inshop/hrnce-tla... Deni, tuto je napr taky podobny naparovaci hrniec.. akurat tento je mensi, ako ten co mame my a je tam len jeden dierkovany hrniec. Ten co som kupila Mirke je vyssi a ma aj vysoky dierkovany hrniec a este ma taku dierkovanu vlozku navrch co sa da polozit a zakryt pokrievkou

denisse
19. feb 2011

@maxara
dakujem pekne, uz si to viem predstavit 🙂

monline
19. feb 2011

ahoj kočky
dnes je tu nejak mŕtvo, zrejme bola zážitková sobota...tak len dúfam, že večer tu svoj sobotný deň opíšete...ten náš bol fajn, síce sme trčali doma, ale dobre nám to padlo....
@denisse toto si fakt neviem vôbec predstaviť..fakt.. 😒 máš môj obdiv ako to znášaš..

janka_michal
19. feb 2011

@maxara ano mala som ju do 31.12.2010 mam to aj na papieroch z uradu., kazdopadne som rada, ze mam tak ako mam 🙂

maxara
19. feb 2011

@denisse nzc

@janka_michal tak to zrejme nejako dodatocne osetrili..

@monline ja na vas dnes kaslem.. mam nejaku robotku na PC.. ale mozem povedat, ze vcera som si kupila farby a mm mi natiahol platna 😵

katka55
19. feb 2011

@denisse ahoj. my sme si boli akurat vcera zajednat king plus v auparku a cena zavisi od potahu. ca od 199 - 210e 🙂

meruska
19. feb 2011

pekny vecer babule...ozaj tu je neako mrtvo..
u nas dnes bola taka snehova metelica ze som presla panelak dookola a vratila sa domov 😀 super dlha vychadzka

@maxara taky hniec ma doma i ja 😉

meruska
19. feb 2011

a ozaj nas uz hadam zubky dotrapili, lebo zas spinkame cele noci 🙂

tinaki1275
19. feb 2011

no baby tak dnes ste toho vela nepopisali ..chvalabohu aspon stiham 😉 my sme dnes boli u svokry .. 😒 no mala este v aute cestou k nej dostala taky hysak..fakt nechapem..az som sa zlakla.proste revala ako najata a2x som zastala a vybrala ju zo sedacky a prestala a potom zase..ked som dosla k svokre tak sa to len zhorsilo.. ☹ a svokra este na nu robila stale tutuli-mutuli a to mala ked je nervozna neznasa..takze to bolo este horsie..a do toho svokor ze daj mi na ruky a daj .. 😒 na to zacal plakat aj druhej nevesty maly ,chudak asi zo spolupatricnosti..asi po polhodine sa mala ukludnila ale nechcela ist k nikomu okrem mna a mm..ale nejako sme to prezili a doma potom aj pospala..teraz vecer bola nadsen alebo mi kamoska doniesla choditko po jej dcere a je super mala sa v nom hrala polhodnu uplne sama..pre mna to bolo ako zazrak .. 🙂 este som jej neodsunula tu podlahu aby mohla chodit ale aj takto sa jej to paci lebo stoji a a hra sa s tymi hrackami co su na tom ..
ozaj ako dlho v tom deti nechavate a ako casto ?

kafoditka
19. feb 2011

Caute 🙂
Tak dnes som potrajdala po eurovei, kupila som si nieco pre radost a pozerala som som malemu prechodnu bundu a nic pekne som nenasla. Teda neviem, co si mam konkretne predstavit pod pojmom prechodna bunda, lebo tie, co mi ponukali predavacky sa diametralne odlisovali.. bud mi ako prechodnu davali total hrubu, taku zimnu ako ma teraz Filip , alebo potom uplne tenucku, ako sustakovu 😒 a zlatu strednu cestu som samozrejme nenasla, lebo neviem co to maju vyrobcovia za trend, ale vsetko pre chlapcov co sa bund tyka som dnes videla cierne, tmavosede, tmavozelene... a pre dievcata taaaaaake prenadherne kusky, ze som sa len kochala pohladom 😖 @mirka285 bola som aj v benettone a bundicky nemali ☹ ale v pondelok ich pozriem v tom auparku este... no a pekne piste co ste dnes porabali, aby som mala co citat, ked docvicim...idem na to

tinaki1275
19. feb 2011

@denisse no tu cestu ti nezavidim ☹ my sme s malou teraz urobili za 18 dni 2900km a obcas to bol des..teda ked sme tahali 500km tak sme poslednych 200km stali kazdych 30 km .. 😒 ale inac nasa leia bola fakt velmi dobra v aute..ale uz to na nu bolo vela..a sedacku sme otocili poslednu dlhu cestu co sme isli z alp do viedne uz v smere jazdy lebo ona hysacila ze nas nevidi.. 😒 u nas muzika pomahala ale nie na dlho ..skor som jej podavala stale inu hracku a zuzlala keksik alebo mala v cucatku banan...proste ked nespala tak sme ju zabavali ..

meruska
19. feb 2011

@tinaki1275 jeeejda tak to ste z nej urobili riadnu cestovatelku, tolko kilometrov

tinaki1275
19. feb 2011

@meruska no ono sa to inac ani nedalo .vieden -Bj a nazad potom vieden- insbruck a nazad a medzitym este male vylety do 150km...ale bolo to obcas narocne..

meruska
19. feb 2011

@tinaki1275 uff ved to musela mat uplne naburany bioritmus 😀

katarina7777
19. feb 2011

caute kocky, nestiham vas citat tak som vas aspon prisla pozdravit, dufam ze sa mate vsetky dobre 🙂

tinaki1275
19. feb 2011

@meruska no kupodivu ona bola cela vytesena,akurat nechcela tuhu stravu a spala cez den trosku menej ale inac sa stale smiala a vobec neplakala.....teraz je uplne mimo ..ale hadam sa rychlo aklimatizuje 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre