Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

monline
20. feb 2011

@tinaki1275 ja dávam malého do behátka na pár minút 5-10 asi 2-3x denne, podľa toho ako ho to baví..teraz nerád leží pod hrazdou, nerád je na lehátku, prevalí sa na zemi na štyri a nevie sa pohnúť, tak len húpe zadkom a hnevá sa...v behátku môže ísť sám kam chce, tak to ho baví.....a malej kľudne daj biely jogurt..Daniel má rád nesladenú aktiviu, občas mu do neho primiešam ovocnú výživu, niekedy aj s keksíkom a na to otvorí pusu vždy..a aj večer ked mu dám kašu, chutí mu viac, ked je v nej ovocná výživa s keksíkom, prípadne len ovocie..a zeleninovo mäsové jedlá má rád ak tam je paradajkový pretlak...ale dnes uprednostnil suchú ryžu s kuracími prsiami, divila som sa 🙂

@maxara ty sa dáš tuším ukecať na všetko 😀 😀

@kafoditka strašne rýchlo to letí, že? ja sa teším aspoň tomu, že ten môj je taký drobček..že ani nie je extra šikovný, že je stále taký malý...dve kamošky majú teraz chlapčekov, ktorí majú za pár dní tri mesiace, jeden má cez 7 kíl a druhý už 8, nosia oblečenie tak veľké ako daniel..ja ešte chcem bábätko 🙂 (myslím daniela ako bábo, ufff...nie, že sa iné pritrafí 😀)

@bambola ten maraton iná sranda 🙂

alica26
20. feb 2011

@bambola ak budeme loziť, určite sa zúčastníme, to musí byť riadna sranda 😀
@kafoditka ..presne som dnes nad tým rozmýšľala, ked som sa na drobca dívala, ako nám rýchlo narástol... 😉

alica26
20. feb 2011

Inak baby ahojte, som tu bola cez víkend velmi málo, boli sme u maminy, prišla aj segra...bolo nám velmi fajn... 🙂 Akurát ma od včera riadne pobolieva hrdlo a dnes sa pridružila aj nádcha... ☹ , dúfam, že to Domčo nechytí.. ☹

gabika41
20. feb 2011

ahojte...tak uz sme sa aj my vratili z ciest....ako sa hovori vsade dobre doma najlepsie.... 🙂 inak mala sa mi zacala tento tyzden aj pretacat a aj stvornozkovat a ked nahodou vidi ovladac,tak to je doslova raketovy pohon vzadku.... 🙂

mirka285
20. feb 2011

caute krasulky..taaak uz sme doma,mala obriadena,samozrejme,ze spat ani za svet,vystraja v postielke...tak my sme si dnes tradovali s Gabom po Auparku,boli sme kuk v tom CA cku,tu fialovu bundicku nemalu ale mali tu tyrkysovu,tak som ju malej zobrala,v Nexte som jej kupila tenisky k nej,a samozrejme jedny saty,vsak to by som si neodpustila,v Adidase teplakovu supravu a potom som si spokojne sadla na kavu a kolacik 🙂 po dlhej dobe som si vychutnala kavu a stihla sledovat aj ludi okolo,a videla som to ruzove Bugaboo tak som hikala aky je to pekny kocik,Gabovi sa pacil,ale hned ma schladil,ze ked dam prec Teutonku nebudem mat ani jeden poriadny kocik aspon trosku do terenu a musela som mu dat zapravdu ☹ mala by som cvicit,ale proste sa mi dnes nechce,tak si idem lahnut ku telke a uzijem si zbytok vecera 🙂

alica26
20. feb 2011

@mirka285 ..jeeej, tak my s mojim mužom sme už dávno nikde neboli... mali by sme si to aj my nejako zariadit... 😀

mirka285
20. feb 2011

@alica26 no my sme takto boli prvykrat odkedy je mala na svete,mne to naozaj urobilo dobre...

maxara
20. feb 2011

@monline no ako vidis.. 😀 😀 😀 cakam najprv zoznam babul, co sa k nam pozvali na utorok, takze Kafko, Mon, Noe, Bambi, Mirka a ??? este niekto sa prida? 😀
a potom cakam zoznam vychodniarok, co budu u nas kempovat na zahrade 😀

@mirka285 cmuk cmuk, ako ste si pekne uzili dnes.. ja som sa rozhodla, ze musim bezpodmienecne ist do tej filharmonie na nejaky koncert.. normalne tuzim po tom..

Inak dnes som este nezacala malovat, len som si nachystala vsetko, lebo hladala som igelitovy obrus na zakrytie mojho "stojanu" a kym som ho nasla, zotmelo sa.. reso nenasla som ho, ale vymyslela som si nahradu 😒 a potom sa ja zobudila ninuska

tinaki1275
20. feb 2011

@maxara vidis ako sa moj napad s kempovanim ujal 😀 vychodniarkam sa paci.. 😀
my dnes bojujeme s postielkou uz asi polhodku ,ale nejako divne..az mi jej je luto ...baby ja mam pocit ze je namesacna.. 😒ona sa normalne so zavretymi ocami pretaca a potom sa zrazu posadi 😖 som ju nasla uz dvakrat sediet a nemotorne sa kyvat a oci normalne zavrete 😕 ulozila som ju normalne na chrbat a spala dalej

tinaki1275
20. feb 2011

@mirka285 joj to je fajn ze ste si takto uzili .. 🙂 zavidim 😉

maxara
20. feb 2011

@tinaki1275 no uvidime 😀

kafoditka
20. feb 2011

@tinaki1275 Mati neboj, to iste robi aj moj maly, v noci ho najdem ako sedi a spi - tak ho len polozim na brusko a spi dalej..

kafoditka
20. feb 2011

Baby kukam superstar a ten Rytmus je ppc sexi chlap 😝

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka no vidis Domi,rozisiel sa s tou svojou frajerkou,ale kedze si vydata,tak mas smolu 😀
@maxara ty mas dnes velmi dobru naladicku,co bolo nieco??

mirka285
20. feb 2011

a inak nechapem kto navliekol na Tinu tie biele saty,uplne zle,zle,zle 😒

tinaki1275
20. feb 2011

@mirka285 hadam len nejaky "rukal" nie? 😀 maxi este nemoze.. 😒

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 S tou Praznovskou sa rozisli? sak aj dom spolu stavali a to je jeho manazerka k tomu.. no smolka 😀

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 v tych bielych cizmach mi pride ako mazoretka..a saty zle

tinaki1275
20. feb 2011

@kafoditka no tak to si ma ukludnila..ja som sa uz bala ze to je nejaka porucha..ale robi to len teraz asi tyzden..a kvoli tomu aj horsie spi .. 😒

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka no veru rozisli,som zvedava koho si najde...

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka Tina je krv a mlieko a tie saty ju este viac ztucnovali a k tomu mne sa paci jej postava aj ked je pri sebe,ale tie saty jej teda moc nepridali...

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 urcite nejaku cicu..tato Praznovska bola kocka, vysoka, chudunka, pekne vlasy, len jej fejs si nevybavujem..

tinaki1275
20. feb 2011

@kafoditka dosla ti aj druha sprava odo mna s pokracovanim?? som sa rozpisala a teraz som to chela preposlat gabike a kukam ze to v odoslanej nemam.. 😠 tak este dufam ze aspon tebe to doslo ..

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 vystihla si to presne.. neviem ci maju pravo frflat stylistke do vyberu, ale v kazdom pripade pre dnesny den zla volba..

kafoditka
20. feb 2011

@tinaki1275 Mati neprislo mi nic 😒

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka chudunka???ona mala zadok jak my dve dokopy....mala typicku cernossku postavu,stihly pas,vacsie stehna,obrovsky zadok...

tinaki1275
20. feb 2011

@monline tak som dala na olovrant bielu activiu a zjedla viac ako polku a bez ovocia.. 😕 nechapem..mne zase vyzivy nechce..a to ich dva mesiace papala super..no uvidime hadammsa rozapa..a stym behatkom skusim tiez tak ..aj tak sa po 5minut uz nudi ..

tinaki1275
20. feb 2011

@kafoditka no tak budem musiet pisat zas.. 😒

monline
20. feb 2011

@tinaki1275 aj mne prepošli čo bude dalej v tej šeherezáde 🙂 dík

@mirka285 súhlasím, s Nikou sme skonštatovali, že má desné šaty, že sa jej nehodia, pritom ona je kočka..ten opasok zvýraznil veľké kozy, ktoré vôbec neboli v tom výstrihu pekné

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 tak potom to bola v casopise, kde som ju videla odfotenu cista retus.. predpokladam, ze si ju videla nazivo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre