Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
20. feb 2011

@tinaki1275 Mati nemusis to pisat, hovorim, ze vytiahnem info od Mirky 😉

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka hej,ja sa s nimi poznam,Rythmus je byvaly krupier,a chodili ku nam do kasina,naozaj ma velku prdel,ale to ma geneticky dane,lebo ona aj dost cvici,ale zadok ma stale obrovsky,ale mne sa to pacilo a Rythmusovi zjavne tiez...Domi ja viem tiez len prvu cast Seherezady,druhu mi Mata neposlala,nebolo kedy..

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 no ved ja som chcela tu prvu cast preposlat, svokra je teraz zvedava, ked vie, ze poznam dej 😀

mirka285
20. feb 2011

@kafoditka posielam cakaj

kafoditka
20. feb 2011

@mirka285 dakujem 🙂

tinaki1275
20. feb 2011

@kafoditka neuveris na pisala som to zase a ono to proste po odosli zmizlo .. 😕to ma niekto bojkotuje na konovi asi ..alebo co ..no nic prepisem este raz a poslem aj @monlinea aj @gabika41

monline
20. feb 2011

@tinaki1275 moja, ved to pošli na meil, ktorý mám na FB, pre istotu..alebo to napíš do wordu a skopíruj sem, ...teda...je mi ľúto, že s tým máš toľko starostí

kafoditka
20. feb 2011

Kocky dobru noc, maly akurat dostal papat a spi dalej, tak idem aj ja..
@tinaki1275 Mati skus to poslat radsej na FB ako pise Mon, mas istotu, ze nam to pride hned...

tinaki1275
20. feb 2011

@monline @kafoditka uz sa to aassi preposlalo 🙂 tak sa pytajte ak chcete este nieco konkretne ,ja som uz vela zabudla..tu teraz leti KISMET...novy serial celkom fajn .a Strieborne mesiace.. 😀 vsetko turecke..

tinaki1275
20. feb 2011

no znicena som riadne ..idem ja do postele..dobru vsetkym . 🙂

monline
20. feb 2011

@tinaki1275 dakujem ti pekne...kedže to nepozerám, len okrajovo viem ktoré tie postavy sú..a z toho, čo si napísala, mi nebolo jasné čo sa udeje práve so šeherezádou a nejaké detaily, potom ked tu budeš, to preberieme cez ip...dobre sa vyspi, aj ty kafko, sladké sny

gabika41
21. feb 2011

pekne dobre rano sa praje..... 🙂
@tinaki1275 ...dakujem...to teda bude este velmi zaujimave....

noemarta
21. feb 2011

Dobre ranko sa praje, po dlhsej dobe sme konecne v celku dobre spali.
🙂 🙂
@bambola to fakt, ze som si to nevsimla, tu fialovu.... 😉 😉 😉
@maxara, ja ti dam dnes vediet co a jak so zajtrajskom, uvidim co dnes v praci....
@mirka285 fiiiha, to ste mali peknu nedelu, vidim ze si aj dobre nakupila, dobry den.

maxara
21. feb 2011

@mirka285 @tinaki1275 😀 😀 😀 😀 len co odidem, uz aj ma ohovarate 😀 😀 😀
bali ma taky jeden chlapik a bavim sa na tom aj s mm 😉 tak z toho taka fajn naladicka.. chce so mnou hrat sdm hry 😀 😝 a mam si vybrat, ci chcem byt domina alebo subka 😀 tam to skoncilo
ty rukal.. 😀

Inak aj ja som si vsimla tie Tinine saty, ze ty vole, to co je.. chudatko.. ale tak jednom okom dnu, druhym von 😀

maxara
21. feb 2011

@noemarta ty len pekne nevymyslaj a prid.. musis si aj od roboty oddychnut 🙂

maxara
21. feb 2011

Inak som si vsimla, ze cim mam lepsiu naladu, tym vacsia debilina mi zase vojde do zivota.. ja som zase v soku z info, co som sa vecer dozvedela, skoro som odpadla, ale kedze som mala dobru naladu, tak ma to len tak lizlo.. zas o mojej sestre, takze to tu uz ani pisat nebudem.. ved si pomyslite ze co sme to za rodina 😠 ☹

maxara
21. feb 2011

a este PEKNY DEN 🙂

mirka285
21. feb 2011

dobre ranko..
@maxara nemusis to tu pisat,ale zajtra mi to povies,dobre?
@noemarta veru dobre bolo,vdaka tebe som sa zastavila aj v tom adidse a suprava zlacnena zo 40 na 20 euri,no a nekup to potom..a mama sa nam vcera ponukla,ze ak by sme si chceli vybehnut do Rakuska zalyzovat,tak neni problem,ze ona si zoberie dovolenku a mozme ist...myslim,sem na Stuhleck,ze rano pojdeme,vecer sme spat...a dnesna noc bola aj pre nas dobra,ani raz som nevstavala k malej v noci a spala az do pol deviatej,takze super...moj dnesny plan dna je poupratovat,navarene mam zo vcera...

maxara
21. feb 2011

@mirka285 Miri posuskam ti to, lebo su prazdniny a budu tu smradosi.. ale vykopnem ich hore, nech dusia v izbe. Ja tiez dnes chcem trosku upratat a mozno vam upeciem JAMRČNÍK 😀 som ho predvcerom testovala, mm velmi chutil, tak sme mu vymysleli meno. Je to kolac samozrejme. No sak mam teraz take vesele nove historky, tak neprist bude skoda, musim vam ich zavesot na nos 😀 😀 😀

mirka285
21. feb 2011

@maxara no tak to si nemozem nechat ujst 😀 s Lindou to uz vyzera v pohode,od vcera ani neodsavam,vysiel jej aj ten dalsi zub,ale spodny jej este asi pojde,tak je trosku mrncava,ale zoberem kocik a vysmarim ju na dvor spat...

kafoditka
21. feb 2011

Caute 🙂 aj my sme celkom fajn spali 😵 dnes ideme mm kupit rifle a malemu chcem tu bundu konecne, pacila sa mi z H&M co dala link tinaki, tak ju pojdem pozriet.
@maxara no zvedava som a tesim sa na historky 😉 o ktorej mame u teba spicha??
@mirka285 super, ze ti mama takto pomoze s malou a ty mozes vybehnut na lyze s Gabkom, urcite chodte, dobre vam to padne 🙂
@tinaki1275 Mati dakujem za ip, prisla mi 🙂

kafoditka
21. feb 2011

@mirka285 beries golfac? davas do neho len deku, ci??

mirka285
21. feb 2011

@kafoditka chod sa pozriet do toho CA cka mali tam pekne prechodne bundy a do Auparku pozri tu v Benettone...jaaj a ja som si vcera kupila lak na nechty,ze 10 dnovy tak som zvedava kolko mi vydrzi,lebo som za dna vyvalila 8 eur 😕

mirka285
21. feb 2011

@kafoditka beriem golfac,deku,nanoznik a vezmem malej overal a do toho ju supnem potom....inak ten moj overal je zazracny,stale tam malu vpracem 🙂

kafoditka
21. feb 2011

@mirka285 ok pojdem, ja som si minule kupila obycajny cerveny astor, pretrela som ho nakoniec priesvitnym lakom a drzal mi vyse desat dni pekny a to som normalne umyvala riad, zmyvala podlahy a pod. ..som nechapala. Co to bola za znacka? take drahsie su tusim MF..

mirka285
21. feb 2011

@kafoditka Domi aj ja som kupila Astor,boli najdrahsie zo vsetkych a akoze najviac dnove,tak som zvedava...lebo ja nekupujem lak podla znacky ale podl farby,ale fakt ma to sere ked po dvoch dnoch lak zosupany,tak dufam,ze tento vydrzi dlhsie...

maxara
21. feb 2011

@mirka285 no ked sa tak nad tym zamyslam, mozno pre vas to nebude take vesele 😀 😀 ale ja sa dobre bavim, teda.. a s tou segrou, to je uz pre mna klasika.. aj som to cakala, no ved vam poviem.. pisat o tom je na dlhoooo..

@kafoditka 🙂 neviem o kolkej.. ja osobne vzdy vravim, ze co najskor, lebo potom strasne rychlo odchadzate. Takze kludne aj o desiatej, ale ked si zratam cestu plus nejake pobalenie deciek.. tak tipujem ze skor ako o 12tej nepridete 😒 Ale ak sa podari, tak jasne v pohode.. No Mon ide este na klbiky, tak ona asi pride neskor.

A chcete ten jamrcnik? Alebo radsej nieco ine?

mirka285
21. feb 2011

@maxara ty vobec nic nechystaj,vsak sme na diete 😀

bambola
21. feb 2011

Dobre ranko 🙂

bol uz niekto von? ako to tam vyzera? 😉
@noemarta noooo mame dve fialove ciapky, zimnu bundu, pyzamko, pancusky 😀 teraz jej zhanam letna satocky a tiez sa mi pacila ta fialova bunda co mirke v caa 😉 sme sa s mm aj smojou mamou minule zhodli, ze malej strasne fialova pasuje 🙂 ale tak ja sa to snazim neprehanat so ziadnou farbou 🙂
@mirka285 no mozme si zalozit kocikove poradenstvo 😀 a budeme sa skvele aj doplnat lebo ty budes pre tych extravagantnejsich zakaznikov a ja pre tu klasiku 😀 ale musim povedat, ze potom Bee som pokukavala isty cas aj ja 😉 a ten nie je zrovna klasika 🙂 ale tak ja uz na kociky mozem zabudnut kedze uz mam a minule dokonca mm povedal, ze ked bude druhy chlapec tak bude mat ruzovy golfac lebo som taky kupila 😠

kafoditka
21. feb 2011

@maxara no my dorazime mozno este pred dvanastou 😉 a ty len tie papuce zajednaj, teraz nas bude ovela menej, tak si mozme vyberat z nich 😀
@mirka285 Miri ja som s astorom spokojna, ale vzdy si cerveny lak zafixujem priesvitnym, tak vydrzi pekny aj tyzden...
Dieta mi zaspalo, idem rychlo hlavu umyt a trochu si namalovat Dominiku na tvar - ako moj milovany manzel hovori 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre