Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

mirka285
28. feb 2011

@kafoditka tak si predstav,ze uz som sa dva krat na nieco informovala tu u nas vo fore a odpoved som nedostala,napriek tomu,ze som sa pytala menovite...no co uz ☹

miki060707
28. feb 2011

@vierkaha juuuj to ma mrzí, čo ste si vytrpeli, ja sa priznám, aj mne malý spadol z postele, stačila chvila nepozornosti, dala som ho tam, zobrala trika zo skrine a zarzu rachot, ale on spadol tak, že sa posuval a ručičky si dal pred tvár a len capol rukami, takže nemal ani kulilinček červené na tvári, či hlavičke, no ten strach poznám, nikomu to neprajem zažiť, nešli sme nikam, ale som bola psycho z toho.....malý bol uplne v pohode, lebo nemal fakt nič udreté...tak som rada......

miki060707
28. feb 2011

@mirka285 kto ťa ignorovaal Mirka??? 🙂 😉

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 hmmm, viem o com hovoris..

mirka285
28. feb 2011

@miki060707 myslim,ze ona vie ktora 😒

kafoditka
28. feb 2011

Baby mne sa maly za posledne dni strasne rozkecal, taky je podareny 🙂 a najnovsie ma zabavku hadzat sa v nasej posteli do perin, chyta pri tom zachvaty smiechu 😅 🙂

mirka285
28. feb 2011

@kafoditka moja moc nekeca,ale zato Gabovi dava pa pa a ked si vypytam da mi pusu 🙂

vierkaha
28. feb 2011

@miki060707 u nás to malo dosť podobný priebeh položila som ho na posteľ a len som sa otočila pre plienku a obrúsky, len Maťko má na hlavičke aj poriadnu hrču tak som radšej išla

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 jeeej sikovnica, ja ked mu poviem, nech mi da pusu, tak mi chce spapat nos, ma to nejak pomylene 😅

miki060707
28. feb 2011

@vierkaha no šak to hej, keby aj šimon mal len, čo odreté, alebo hrču, tiež by som šla, celý den som ho vláčila na rukách a vnútorne som sa triasla a vyčítala si, kokso, to sa mi pri dcére nestalo....hned som išla na nett na diskusii, jedny tvrdili, že treba isť, ked je hrča, udreté, jedny, že načo, že to bábo je už veľké, treba sledovať, či nezvracia a tak, správal sa normálne, tak sme nešli, tie ruky si našťastie dal pred seba...no bolo jediné šťastie, tento týžden sa nám to stalo...

mirka285
28. feb 2011

@kafoditka a najlepsie na tom je,ze pa pa ju moc neucim a vie to,teda aspon Gabovi vzdy rano da pa pa a hucim do nej tap tap tapusky a to nevie ani cirou nahodou...

monline
28. feb 2011

@mirka285 kto sa opovážil?
(spätne premýšľam, ale ja to dúfam nie som 🙂
mirka, dohadovali sme tu kafe u nás budúcu stredu, zatiaľ príde maxi, bambi sa chce zviezť s tebou a noe sa chce odtrhnúť od práce, kafko asi nemôže..tak dúfam, že prídeš 🙂

bambola
28. feb 2011

@mirka285 ja som si kukla pre istotu "kto ma spomina" a ja by som to nemala byt 😀

kafoditka
28. feb 2011

inak my sme tu asi najstarsie bezzube babo, co? 😕

monline
28. feb 2011

@mirka285 môj mi búcha do päste na ťapušky, nevie to..ale ukazuje, že sa má tak tak všelijak..a tiež mi dá pusu (ak sa mu chce) a tiež mi ide pri tom spapať nos či líce či bradu..žeby som chcela pusu ked je hladný? 🙂
dnes sme boli pozrieť trojmesačného Miška, musela som brániť môjmu aby bol pri ňom bližšie, stále ho chcel chytať a on veru nie je jemný..a stále do uší, do očí by mu šiel 🙂

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 Filipka tap tap tapusky absolutne nezaujimaju, ale zato moje vlasy su hotova pasia 😠

monline
28. feb 2011

@kafoditka mne malý dnes vytiahol náušnicu z ucha..ľahko sa vypína, hral sa a už ju mal v ruke..no a vlasy- to nám šklbe obom

mirka285
28. feb 2011

@monline teoreticky by som mohla prist,ale este neslubujem na sto pero lebo do stredy daleko 😔
@kafoditka a ty trapka co mas v stredu?

kafoditka
28. feb 2011

@monline si predstav, ze mam doma likvidatora mobilov. sestre a petovi tak oslintal telefon, ze jednemu odpalil displej a druhemu sluchatko tak, ze nic nepocuje.. 🤐

merikac
28. feb 2011

ahojte babule,,tak koonecne mam klud a cas na vas,,,,,,,,,,,den celkom v pohode- uz viem preco mala Emma zvysenu teplotu- ma 8 zubok, taky maly spicak 🙂 .......a co je tu nove?

merikac
28. feb 2011

@kafoditka aj emmu zacali fascinovat vlasy, taha mi ich doslova po vlasku,,,strasne sa jej to paci,,,,,,,a Emma vedela aj tapi, aj papa, aj ako sa ma,,ale len obcas nieco ukazala,,teraz posledny dva dni ukaze vsetko co len chceme, aj pusu da,,,no je strasne zlata,,,a ked sa na nu niekto nepozera a ona chce aby dotycny na nu pozrrel,,tak ta tak zlato pred neho hlavu na bok a taky usklabok urobi,,,,,,no na zozratie,,,,,,,

monline
28. feb 2011

@merikac no paráda, tak snáď bude na chvíľu so zúbkami pokoj...a Emma nemala ešte 8 zubov? prečo sa mi zdá, že hej? kto má 8 zúbkov ešte? denisina malá? Linda?

@kafoditka poznáme...malý mi tak dokúsal oslintal mobil, toľkokrát mu padol, že sa mi zlomil taký cuplík na ňom a potrebujem nový kryt, lebo sa mi rozpadáva

mojalili
28. feb 2011

@merikac jejda, vy mate uz ocny zub? nemaju tie ist posledne? NO super, gratulujem, o chvilku vas dobehneme, lebo slintame ako pes...🙂

My sme sa dnes boli fotit, mam len zopar zaberov, tak sa vytesujeme🙂
A ja som opet chora, mam anginu, ach jaj☹

miki060707
28. feb 2011

@merikac 8 zúbkov, vau vau, gratulujeme 🙂

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 Miri my ideme pozajtra do CA a neviem presne, kedy sa vratime.. este to Mon upresnim

mirka285
28. feb 2011

baby neviete mi poradit kde by som kupila nejake pekne bolerko,alebo take tie rukavy ale nejake pekne??pre mna samozrejme,nie pre LIndu

mirka285
28. feb 2011

@kafoditka jaaj,sa mate,aspon vypadnete z domu zase trochu 😉

merikac
28. feb 2011

@maxara petuska smutny pribeh si napisala,,ale stalo co sa stat sa malo,,,,,,,,,vzdy sa ma takato vec dotkne ani neviem teraz popisat svoj pocit, ale verim ze nic sa nedeje len tak,,,,,,,,,,,, ☹

miki060707
28. feb 2011

@mojalili jeeej, kráásne fotečky, aj ja som chcela isť do ateliery, škodaa, no nevadi, aj tak mi malý len teraz začal stabilne sedieť, by tam padal... 🙂
zase si choráá, hmm, tak sa vyleč a nech vás už choroby obchádzajú....

merikac
28. feb 2011

@mojalili krasne foto,,,,,,Lili je uz velka slecna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre