Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
28. feb 2011

@noemarta mne pripomina jeho styl moderovania ako Toplskeho

bambola
28. feb 2011

@noemarta noe mne tiez uz negrcala ani nepamatam ale asi sa vecer prezrala kase a potom este to mliecko na to 😔
suhlasim s mirkou, nelka konecne vystrie nohy 😀

noemarta
28. feb 2011

babyyy, boooze ja sa hambim za tych ludi, kukate tu jojkuuu 😅 😅 😅

mirka285
28. feb 2011

ja mam na to strasne nervy,ze sa vsetci jebu do o2 a nechavaju si svoje povodne cisla 😠 ja potom vyvolavam v dobrej viere,ze vsak mam zadarmo a ked mi dojde vysoka faktura pozeram ako puk kolko som pretelefonovala do inych sieti,kedze nikto mi nepovie,ze halo nekecaj tolko,lebo ja mam uz o2 😠 😠

noemarta
28. feb 2011

@merikac presneee, styl topolskeho 😉
@bambola, @mirka285 babyyy, teraz ste ma opisali ako keby som bola krkavcia mater, ze som ju naskladala do kociara, ale ona tam mala ozaj este miesto, len uz včul narastla o tri cm a to uz je dost, to uz by mala ozaj skrcene nohy... 😔 😔

kafoditka
28. feb 2011

@mirka285 ved ale Miri ked vytocus cislo dotycneho, ktory je v o2, tak ta to vzdy upozorni, ze "volate na prenesene cislo" aspon mne to vzdy ta baba brble do mobilu, ked vytacam segru... 😕

noemarta
28. feb 2011

@mirka285 a tebe pred tym hovorom nepipne alebo nepovie ze ta prepaja do inej sieti???

merikac
28. feb 2011

@vierkaha Vierka, to co bolo za zakomplexovaneho dr? 😕 ..... ved take male deti este vela raz padnu, udru sa,,,,,to mal co za jednanie????............

noemarta
28. feb 2011

@kafoditka akurat sme to napisali obe mirke, vidiiiis, my ta neignorujeme 😉

merikac
28. feb 2011

@noemarta no este dobre ze ste boli na poradni, lebo by si si ani nevsimla, ze narastla 😀 😀 😀 😀 ( srandujem,,,,)

kafoditka
28. feb 2011

@noemarta 😉

mirka285
28. feb 2011

@kafoditka
@noemarta ale to upozornuje len orane a ja mam t mobila,mna neupozorni nikto,az moja velka faktura..

noemarta
28. feb 2011

@mirka285 aj ja mam tmobile a upozorni ma to.

@merikac dnes som vam zjavne na smiech, dobreeeeeee.... 😉

merikac
28. feb 2011

@mirka285 presne pre toto som chcela aj ja nove cislo, lebo tiez idem v dobrej viere volat na cislo, ze ved mam zadara,,ale ked ma uz upozorni hlas, ze volam na prenesene, cislo, tak uz nepolozim, a vybavim si co potrebujem- ale ked budem v o2- tak mi to bude jedno, ze mam ine cislo aj ja 😀

miki060707
28. feb 2011

@mirka285 raz volala kamarátka tiež jednej a debatovali, šak obe mali eurotel a potom, ked jej došla faktúra, tak bola dobre nasratá...
boože, na tej JOJke, kokso, som vybuchla od smiechu, teraz pôjde desperádo 🙂 😀

merikac
28. feb 2011

@mirka285 😕 .........ja mam firemny t mobile a ked volam kolegyni, (ta je v O2)- tak ma upozorni 😕

noemarta
28. feb 2011

@merikac ci veris ci nie, ale narazovo asi narastla, lebo este u max som hovorila mirke, ze nela nosi furt ten isty overal, kt. je na 2-4 mesiace a furt bol dobry, a zrazu cez vikend kukam, ze je v nom nejaka vysponovana, takze taaak. na moju obhajobu, ze ju neskladam do kociara 😔 😔 😝

mirka285
28. feb 2011

@noemarta Maci mna to neupozornuje,to preco?nemoze to byt preto ze nepouzivam akciovy telefon?ale to je blbost,to by s tym asi nemalo byt nijak spojene,no ja teda nechapem...

merikac
28. feb 2011

@noemarta inac ja som si vsimla u Emmy to iste ako u denisa- ked bol mensi, ze ma obdobie, ked celkom dobre papa,,vtedy priberie,,a zrazu prestane jest- len velmi malicko a vtedy sa vytiahne

merikac
28. feb 2011

@mirka285 mozno to je v nadstaveni,,,tazko poveda, skus sa informovat u operatora

monline
28. feb 2011

@mirka285 aj mňa tmobile upozorní na to, že volám na prenesené číslo...ale mám program, kde mám v rovnakej cene hovory do všetkých sietí, čiže mi to je jedno

merikac
28. feb 2011

ten Desperado,,to je jaky kôl........... ved na to sa neda pozerat

mirka285
28. feb 2011

no teda baby,to musim zistit,preco to mna neupozornuje,nestaci ze ma ignoruju na konikovi,mna este ignoruje aj moj vlastny operator 😀

monline
28. feb 2011

@mirka285 tak už nám povedz kto to bol

noemarta
28. feb 2011

@mirka285 to je blbost,skus sa opytat v tmobile. 😕
despi, hi hi, musim vam povedat na neho pikosku, u nas vo vajnoroch, bola taka herecka s ktorou tento despi chodil, ona bola rozvedena, s dvoma malymi dievcatami a bola na talianov a zrazu ju bolo vidno s tymto juncom z jelky. a ona s nim bola dost dlho, a zrazu ked sme ho videli v tejto relacii, tak sa herecka hambila jak pes, hi hi a my sme sa vsetci rehotali, ze mala taliana, hih i

merikac
28. feb 2011

@mirka285 😀 ..........a inac, ja som si uz zvykla, ze vela veci aj ked sa pytam priamo je odignrovanych,,,,,,,

noemarta
28. feb 2011

@merikac @monline inaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac, aj vy dve ste ma odignorovali minule, nooooooooooooooo veru....
Som vam pisala, ze podla coho ste vy dve mna ohodnotili, ze som sa vam zdala priiiisna, haaaa, ze sa neviem smiat, ze som asi nepripustna, to tak sprosto posobim ????

monline
28. feb 2011

@merikac boože, aj ty? dúfam, že som ťa neodignorovala!

mirka285
28. feb 2011

ale baby ved vy to viete,kto mna,teda nas ignoruje a ona to vie tiez....

monline
28. feb 2011

@noemarta áno viem, pýtala si sa na to..asi podľa nejakej fotky z albumu, či maxiných momentiek, neviem odpovedať, ale taký dojem z teba šiel, ale ty si úúplný opak 🙂 je sranda ako sa môžu dojmy mýliť..a prepáč, že som na to neodpovedala, občas sa stane, že si síce prečítam, ale v rozpätí celého dňa a ked večer sadnem k pc, zabudnem...
ospravedlňujem sa aj ostatným, čo mi písali a nedočkali sa odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre