Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

maxara
1. mar 2011

a tu su vynoveni

maxara
1. mar 2011

aha, moment, ono mi to este neulozilo zmeny

kafoditka
1. mar 2011

@maxara sadne ti to tam jak rit na serbel 😵

maxara
1. mar 2011
bambola
1. mar 2011

@maxara super 😎

mirka285
1. mar 2011

@maxara treti je gitarista a co su ostatni traja?

bambola
1. mar 2011

@mirka285 prvy bubon, druhy husle, treti klavesy a posledny gitara (podla toho ako visia na stene)
spravne? 😅 @maxara

kafoditka
1. mar 2011

@maxara husle -bubon -gitara - harfa??

maxara
1. mar 2011

akozeeeeeeeeeee ☹

bambola
1. mar 2011

@maxara @kafoditka kazdy vidime to svoje 😀

maxara
1. mar 2011

@bambola bubon, pod nim gitara, napravo hore klavesak a pod nim spevak 😒

mirka285
1. mar 2011

@maxara vsetkych vidim okrem spevaka 🙂

maxara
1. mar 2011

@mirka285 ten spevak sa pozera dolava a ma straaaaasne dlhe vlasy 😀

maxara
1. mar 2011

momentalne pozera na gitaristu

bambola
1. mar 2011

@maxara mne gitara pride skor ako husle a spevak ako gitarsta (tymi vlasmi asi myslis ten obluk a ja som si predstavila, ze ten obluk je akoze trajektoria, ktoru opisuje ked hra na tu gitaru 😉 )

denisse
1. mar 2011

ahojte ...
my sme dnes vstavali o 7:15 ... a ja teda nedavam malu spat v istych intervaloch, ale snazim sa stale o rovnakej hodine .. vstava medzi 7-8 a bez ohladu na to, ci o 7 alebo az o 8, tak ju davam na doobedny spanok okolo 10.30 ... to spi pol hodiny ... takmer na sekundu presne, ju podozrievam, ze ma v sebe stopky ...

a poobede ideme na spanie vonku o 14.00 ... a podla toho ako dlho spi (je to den odo dna ine ... pol hodiny az dve hodiny), tak bud ide podvecer este raz na pol hodiny, alebo uz az na noc ... kupeme o 20.00 ... o 20.30 chodi spat ... a v noci sa budi podla potreby ... 3-5 krat na kojenie ...

@maxara pekne su tie obrazy a nebud smutna, ze tam kazdy vidi nieco ine, prave to je na nich uzasne ... podla mna ... napriklad mne klavesak pripada ako dvaja, co sa biju 🙂

mirka285
1. mar 2011

@maxara vlasy az po zem 😀 Peti ked parim v tom hrnci,tak na pokrievke je take okienko,to ma byt zavrete,ze?

bambola
1. mar 2011

@denisse teraz som ich tam zbadala aj ja 😀

aalexis007
1. mar 2011

@maxara máš talent - krásne obrazy 🙂

vierkaha
1. mar 2011

Baby chcem sa vás opýtať môžem Maťkovi do cestovín pridať trochu paradajkového pretlaku a spolu to rozmixovať? Lebo niekde som čítala, že paradajky sa môžu až od 1 roka, ale zase mu kupujem príkrm kde sú cestoviny s morčacím mäsom a paradajkami a ten je od 6. mesiaca 😕

luludi
1. mar 2011

nam teraz 4 h nesiel prud, vraj planovana odstavka, az na to, ze to zabudli vyvesit oznam...hmm

@kafoditka nasla si?
@maxara : tie obrazy su super a super vyzeraju aj v tvojej obyvke... no co ti poviem, si sikovna 😉
@mirka285 : u nas sa vari kazdy druhy den 🙂

vierkaha
1. mar 2011

@maxara Peti veľmi pekné obrazy, inak tan môj kamarát zase nezvláda tento štýl 😉 on musí presne vidieť to čo ide maľovať. Skrátka že bez predlohy to nevie

denisse
1. mar 2011

@vierkaha
paradajky su alergen ... ale ked uz mal v prikrme a nic sa mu nestalo, tak ich kludne moze aj ked nema rok .. oni odporucaju vsetky alergeny az od roka, ale ak deti na to nijak zle nereaguju, tak urcite mozu aj skor ...

vierkaha
1. mar 2011

@denisse no veď ja viem, ale keď predávajú príkrmy kde sú paradajky a sú od 6. mesiaca tak som z toho zmätená 😅

denisse
1. mar 2011

@vierkaha
nebud, kludne daj 😀

kafoditka
1. mar 2011

@luludi nenasla 😒 ale nevadi, kamarat google mi urcite poradi 😉

katka55
1. mar 2011

ahojte 🙂 tak my sme dnes uz obehli dr. kvoli potvrdeniu na plavanie a zistila som, ze som malemu nevybrala rano masko na obed, tak bude na hippke 😒 aj tak ju ma radsej ako doma varene 😀 a dnes idem konecne do kadernictva, tak mi prosiiim drzte palce 😅 ale ziadna velka zmena sa nekona, takze by to malo byt ok. @bambola ano, su narodeni v jeden den, len ten moj bol trosku vacsi cvalik 😀 tusim ma aj podiove umiestnenie v tabulke medzi najtazsimi 😀 a vidis, to ma ani nenapadlo, ze plavanie maju na vymesacie. no aky pekny darcek sme si pre nich pripravili 😉 uz len neochoriet... 😖

luludi
1. mar 2011

http://koktail.pravda.sk/foto.asp?r=sk-kkoktail...

pozerali ste uz roby z oskarov? mne sa tradicne pacila Helen Mirren a potom taka ruzova ako keby baletkovska kreacia, meno herecky si moc nepamatam 🙂

luludi
1. mar 2011

@kafoditka ide o tzv. uzkost z odlucenia: deti zvyknu byt cez den viac naviazane na matku (niekedy ju bez placu nenechaju ani ist na wc) a horsie zaspavat, v noci sa castejsie budit a overovat si, ci je maminka nablizku, reaguju placom a strachom na cudzich ludi a podobne.. mate nejake "priznaky"?

bambola
1. mar 2011

@luludi lulu my mame odstavku zajtra a aj nam to vyvesili 😉 mozno vam to nejaky dobrak zvesil. chcela som si nabit vsetky baterky do pocitaca ale teraz ma napadlo, ze to mi ani wifi nepojde co? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre