Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 keby boli v bledunkej ruzovej alebo fialkovej alebo aj v cervenej, tak vtedy hej 😉

jaruska8
7. mar 2011

@denisse Ozaj, ma napadlo, vy už máte športový kočík??? lebo na tých fotkách asi ešte bol hlboký, nie???? Naša malá milovala byť v hlbokom do chvíle, kým nechcela všetko vidieť, potom tam bola nespokojná a aj plačkávala, teraz máme športový a zase v poho, ani na mama nemusí vidieť, aj si pospí. 😉

noemarta
7. mar 2011

caute holky, tak do teraz som si vas citala...
noooo k tym satam dlhym, ja dlhe saty nenosim a uz vobec nie tie strihy co sa pacia @katty17. Ja vyzeram jak vo vreci v tych satach, ja sa v takomto style vobec necitim 😖 a urcite by som si ich neobliekla na svadbu, mne pridu take na plaz, bezne nosenie... 😕 😕 😕
@kafoditka ako dnes som bola v avione neviem od kedy tam je schantall ale maju tam krasne saty, s takymi bolerkami, ako tie su krasne na svadbu 😉 skus pozriet.
Nooo a teraz ku mne, akoooooooooo isla som si kupit tie riflove saty,akoooo uz ich nemali, a vobec ziadne pekne riflove saty nemali, som nasrataaaaaaaaaaaaaaaa 😒 😒 😠 😠 ☹ aleeeeeeee kupila som si peknu nike mikinu, @bambola fialovu podotykam, hi hi dlho som po nej poskulovala, ale stala 70evri a teraz 35,- no nekup ju a a a mali iba XS a si predstavte ze som sa do nej vtrepala, hi hi , potom som mm kupila tu istu mikinu co som mu kupila na narodky a co mu bola mala, tak o cislo vacsiu, Nele kraaasne nike baleriny cerveneeee za 14,-evri, siltovku cervenu a krasnu zajacikovu capicu v hmku. Tak som vytesenaaaaaa. takze celkom dobry nakup, akurat tie saty ma seru 😠 😠

mirka285
7. mar 2011

@katty17 tak ber hnede,lebo ked vezmes ine budes lutovat..
@kafoditka ja uz teraz neviem ake saty si na tu svadbu obleciem,ked ja ani neviem aka farba sa mi hodi a chcela by som dlhe aj napriek tomu ze sa mi moc nehodia 😒 a musim mat podprdu a mam pehavy dekolt,takze nemam rada ked ho mam moc holy 😖

denisse
7. mar 2011

ale aby som ju aj trosku pochvalila 😅
ona sa aj pekne sama pohra, plazi sa na zemi, berie si hracky ... stlaca klavesy na klaviri, aj na detskom pocitaci ... krasne si blaboce vselijake nezmysly ...
a v poslednej dobe aj trosku lepsie papa ... sice stale nevynechavam ani jedno kojenie, ale myslim, ze pije menej, lebo sa viac naje ... ale urcite este nikdy nezjedla nicoho viac ako 80 ml ... vo stvrtok ideme do poradne ...

@maxara ... ja mam taky dojem, ze u nas sa na 9 mesiacov do poradne nechodi .. my ideme teraz na 8 a potom az na 10 .. tak ti do tabulky potom asi dam len nejake domace meranie . 🙂

mirka285
7. mar 2011

@noemarta Maci inak ty si podla mna taky typ ako ja co sa tyka obliekania,chodis rada v sportovom ale vies sa aj ohaknut...

denisse
7. mar 2011

@jaruska8
hlboky, ale dviham jej operadlo do polosedu, aby videla von .., mozno jej ho este skusim otocit v smere jazdy, nech na mna nevidi ... 🙂

denisse
7. mar 2011

@mirka285
myslis, ze homeopat by mi poradil? svokra ma znamu detsku dr a ta je aj homeopatka a radila len tu chamomillu .. akoze na upokojenie ... ale neviem ... som to skusala a nezdalo sa, ze by to pomahalo ... teraz jej nedavam nic, len obcas viburcol ...

noemarta
7. mar 2011

@mirka285 na teda 😉 😉 😉 😉

kafoditka
7. mar 2011

@noemarta Maci tak si dobre pokupila 🙂 vidis, chantall ma vobec nenapadol, tam pojdem urcite kuknut a asi si si to zle precitala, ale ja nechcem dlhe saty na svadbu, to sme riesili na bezne nosenie v lete, zhanam nejake mile kokteilky nad kolena, chcem byt za peknu na svadbe, ved uz tak strasne dlho som nebola pekne nalicena a ucesana, v peknych satach..naposledy na vlastnej svadbe 😔
@mirka285 teraz ma napadlo, viem o jednom salone novom - spolocenske saty, chodia si tam poziciavat saty celebrity a obliekala sa tam aj Adela Banaska, maju celkom dobry vyber dlhych siat na rozne sposoby, mzno by si tam mohla nakuknut a keby ti nejake sedeli, tak si dat usit.. www.salonbb.sk

noemarta
7. mar 2011

@kafoditka jaj ano, ty si tam dala ten link na tie bielocierne, hm... vedela by som si na tebe predstavit tie v schantall, fakt tam maju pekne saty teraz 😉

kafoditka
7. mar 2011

tieto saty som mala ako popolnocne http://www.salonbb.sk/sk/nova-kolekcia-2010-2011/

mirka285
7. mar 2011

baby tak ja vam poviem tajomstvo,ja uz mam vybrate saty na moju svadbu a neviem sa rozhodnut medzi dvoma...co poviete na ne????pacia sa mi 14 a 13,ale pravdu mi povedzte,budu sa mi hodit???
http://www.miasposa.sk/ a kliknite na spolocenske saty,nie svadobne

kafoditka
7. mar 2011

tie kvetovane vpravo

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 fialove su wau 😵 viem si ta v nich predstavit,

jaruska8
7. mar 2011

@denisse Skús. 😉 Nám športový pomohol, nie nadarmo je hlboký približne do 6 mesiacov. 😉

jaruska8
7. mar 2011

@mirka285 Tie fialové super!! 😉

miki060707
7. mar 2011

@denisse tak potom je šikovnica malá, dcéra mala ale pol roka homeotpaiká nux vomica ....a nám zdá sa zabrali...

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka aj mna sa pacia tie fialove o trosku viac,chystam sa ist ich vyskusat,tak uvidim ako mi pojdu,ale splnaju moju predstavu o satach...

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 skus pozriet tu stranku, co som dala link, mozno tam tiez nieco najdes..

mirka285
7. mar 2011

a ake topanky by som si k nim mala dat?uvazujem o striebornych ???kedze bude teplo tak asi sandale,teda vonku prsty,ci?

katty17
7. mar 2011

@mirka285 - miri mne sa tuto pacia spolocenske saty. aj tebe by som tam vybrala 😉 dokonca jedna tetuska mi ta tam pripomina. je tam velmi elegantna v satickach 😉

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 Miri urcite sandalky, strieborna moze byt 😉 uzavrete by sa k takym satam nehodili..

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka tam su skoro vsetky saty farebne a ja chcem urcite jednofarebne...ja uz dlho hladam pre seba saty,ja tie salony mam vsetky presmirovane a tie fialkove splnaju najviac moje predstavy,a mozem si dat pod ne podprdu a byt v pohode 😀

vierkaha
7. mar 2011

Už sme doma to kafe sa trošku pretiahlo, ale strašne dobre mi to padlo a minula som kopec peňazí 😀
@maxara mali sme oslavu u nás doma, tak som pol dňa v piatok lietala po obchodoch a nakupovala a potom som upratovala a celú sobotu som zase chystala

kafoditka
7. mar 2011

@katty17 pekne kusky, naozaj, pacia sa mi hlavne c. 84 a 90

monline
7. mar 2011

@mirka285 mirka mne sa veľmi páči strih ružových, ale farba fialová, na fialových ma trocha rušia tie ozdôbky, je ich dosť...teba si viem predstaviť aj v smotanových šatách, vyniklo by tvoje opálenie a tmavé vlasy..niečo farebne jemné a nežné neprezdobené

@noemarta ty si ale aká šikuľka, pekne si poriešila nákupy a spokojná prišla domov 🙂

@katty17 tie motýľové šaty sú krásne, v hnedej a béžovej pôsobia elegantnejšie, preto sa ti asi viac páčia..ale k tomu štýlu šiat, k letu a pláži, k prechádzkam po pláži, sa hodia aj živšie farby, trebárs tá žltá je taká pestrá a pekná

@kafoditka na svadbu by si si mala dať asi niečo jemnejšie a nie také čiernobiele prísne šaty, si krásna mamina, nech je vidno, že žiariš v nejakej pastelovej farbe

mirka285
7. mar 2011

@monline chystam sa vyskusat aj ruzove aj fialove a uvidim...a mne tie ozdoby nevadia,ved ja to budem mat ako svadobne saty tak to si trosku ziada nieco,nechcem zase uplne hladke ved to by som bola ako v satenovom pyzame potom 😀 ja si myslim o sebe,ze mne pasuje aj ruzova farba,no kazdopadne zoberiem niekoho so sebou nech mi poradi...

mirka285
7. mar 2011

a moje najoblubenejsie a jedine saty co vobec mam su tieto.hiii inak ja mam fakt len jedny saty,ked neratam tie co mi doniesol Gabo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre