Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katty17
7. mar 2011

@noemarta - maci vynosila som ich na svadby... 🙂 ale ja celkovo zboznujem saty. aj do prace som casto nosievala saty. @maxara - peti dobru nocku. pekne pozeranie seherezady 😉 . idem si to aj ja kuknut a potom si jednym ockom kuknem superstar 🙂

kafoditka
7. mar 2011

@katty17 katy tu stoja 30eur...

alllexa
7. mar 2011

Pridavam fotky z plesu...

mirka285
7. mar 2011

@maxara Peti uz som to tu dnes asi sto krat spomenula,ze si nemozem dat na seba saty bez podprdy a vsetky mi radite presne take 😒 to znamena,ze ma vobec nepocuvate,ci necitate 😢 a inak @noemarta presne vystihla ake saty chcem...pekne a pritom jednoduche a nenapadne...je to moja druha svadba,takze nechcem ziadne ovacie ani kreacie 😀
@kafoditka su moc lacne tie topanky,ved za 3o euri nemam ani letne slapky 😕

mirka285
7. mar 2011

@alllexa vsak ty uz si stihla kocka 😉

alllexa
7. mar 2011

@mirka285 - diky, ale to len v tych satach, lebo sa od pasa rozsiruju a zakryvaju boky🙂

mirka285
7. mar 2011

@alllexa pristanu ti,si v nich taka mladica 🙂

kafoditka
7. mar 2011

@alllexa fesanda si 🙂
@mirka285 pisu, ze 30.. no to mas asi vsetky slapky znackove potom..

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka no tie Guessove co som si vcera objednala stoja 46 euri,a take obycajne slapky co mam z Auparku,tak 30 je bezna cena,no ja neviem,mne sa zdaju lacne strasne alebo ja nakupujem v drahych obuvach 😔

kafoditka
7. mar 2011

@mirka285 Miri, ved ja ich nejdem kupovat, len som napisala, ze sa mi pacia... 😉 na obrazku su pekne, bohvie ako vypadaju nazivo

mirka285
7. mar 2011

@kafoditka ved ja viem,aj mne sa pacia...ja po takych vysokych teraz nekukam,si to eviem predstavit,ze kocik a take stekle ☹

alllexa
7. mar 2011

@mirka285 - dakujem!🙂 Ja by som sa rada zmestila do takych siat, co som mala ako popolnocne, lebo v lete pojdeme na dve svadby...
Inak, ked mas problem so satami, ze si tam potrebujes dat podprsenku, tak skusala si take tie silikonove nalepovacie kosicky? To by nestacilo? Alebo pouzit nejaku taku samodrziacu, bez ramienok... Alebo su take, ze ramienka su zdobene strasovymi kamienkami, takze je to elegantne, ked vykukaju...

kafoditka
7. mar 2011

baby dobru noc, opustam vas, mamina mi tu pinda, ze odkedy dosla z prace sedim za pc a ani sa s nou neporozpravam, tak teda idem za nou.. dobre sa vyspite

mirka285
7. mar 2011

@alllexa tie samolepiace podprdy vobec nedrzia,este mozno na malych kozach a ja mam dost velke...a proste nechcem sa vkuse strazit potom aby mi nieco nevykukalo a nepadalo,takze ja si radsej vyberiem saty pod ktore si tu podprdu mozem dat...a co sa ty bojis,vsak do leta este nejake to kilecko pochudneme a saty raz dva oblecies...
@kafoditka dobru

monline
7. mar 2011

@mirka285 inak- to je pekné, vyberať si šaty na vlastnú svadbu..🙂

mirka285
7. mar 2011

@monline no chcem byt pekna proste,ale nie precackana,predsa sme uz postarsi s Gabom 😀

monline
7. mar 2011

@mirka285 ja som na druhej mala také maslové, strih pod prsia, hore taký vzorovaný materiál, od prs jemne do A saténové, po zem a na tom bol kabátik do pásu kombinovaný z týchto dvoch materiálov...ale nemáme jedinú fotku! a- neviem si spomenúť akú som mala kyticu!! ale boli to ruže a tuším maslové..či ružovkasté? fakt mám okno..bolo to zbuchnuté strašne narýchlo, potrebovali sme vziať úver na dom a nechceli nám ho dať kým nie sme manželia..a predtým nás to ani nenapadlo, ja som sa už nechcela vydávať a mužovi to vyhovovalo ako to bolo...ale aspoň som si mohla nechať dve priezviská, to začalo platiť len pár dní pred našou svadbou, čiže mám priezviská oboch mojich detí

monline
7. mar 2011

@mirka285 musíš byť nie pekná, ale najkrajšia a určite aj budeš! 🙂 niečo jemné, nežné, čo ti spraví krásnu postavu

monline
7. mar 2011

@maxara Peti ako ti je? tá nádcha ustúpila? je to lepšie? dnes si rýchlo zdúchla..

mirka285
7. mar 2011

@monline ved pojdem kuknut do toho salonu a nejake kusky poskusam...a ozaj,nechcem svadobnu kyticu,chcem len jeden kvet...a ako to,ze nemas ziadne foto,teeeda ☹ ja budem mat sobas v Sali,nechcem mat tu u nas,nevyhovuje mi starosta sucasny a ked uz v Sali tak jednoznacne musim byt pjekna,nech maju o com vypravat 😝

monline
7. mar 2011

@mirka285 taká krásna dlhá kala..🙂 vidíš..však ty musíš zvážiť, aký kvet sa ti bude hodiť k farbe šiat 🙂 keď budeš skúšať, pekne sa nafoť vo všetkom, čo si skúsiš, lebo inak vyzeráme v zrkadle a inak na fotke..
a ja nemám fotky, lebo brat síce fotil (bola to minisvadba, 16 ľudí iba), ale pokazil sa mu fotoaparát, takže vyšli dve fotky, na ktorých ani nie som resp nejaké ohňostroje sú cezomňa..to bol foťák na film, takže on poctivo fotil..😀
v Šali to bude mať inú atmosféru, bude to udalosť 🙂

bambola
7. mar 2011

@mirka285 krasne saty si si nasla, na tych ruzovych sa mi paci ako su spravene prsia ale na tych fialovych sa mi paci farba, tie ozdobky a to, ze su tak obtiahnute okolo bokov a celkovo take zaujimave 🙂
a to sa budeme trepat az do saleeeeeeeeeeee??? 😨 😀 😀

baby ja mam jedine ako-tak spolocenske saty a tie som mala dvakrat, mm na promociach a brachovi na stuzkovej, niekde vyhrabnem foto z mobilu

bambola
7. mar 2011

to su oni, vzadu sa viazu na snurovacku co je dost pracne a stuha na maslu 🙂 no a kedze som vykojena asi to v nich uz tiez nebude nic moc 😠 😒

monline
7. mar 2011

@bambola ty si také dievčatko ešte 🙂

bambola
8. mar 2011

Dobre ranko 🙂

tak uz sme hore, tata sme vyprevadili do prace a zase zacina byt mrzuta ako vcera 😒 resp akonahle sa jej nevenujem tak zacne "lamentovat" jajajajjaja, no ako stara babka 😀

@monline to je spred styroch rokov ked mm promoval 😉

kafoditka
8. mar 2011

Dobre ranko 🙂 celkom dobre sme spali, tu od rana svieti slniecko, ale teplomer ukazuje -10 🙄
@mirka285 akurat vecer som rozmyslala ci si das kyticu alebo nie 🙂 uz som sa docitala, ze nie, ale ako hovori Mon, ta kala by sa ti naozaj hodila, ale este si viem predstavit jednu bohatsiu orchideu do ruky, pripadne jeden kvet z nej do vlasov 😉 joooj taku peknu temu sme vcera mali, mi to pripomenulo chystacky na moju svadbu.. ja som strasne chcela mat svadobnu kyticu z tulipanov, ale kedze som sa vydavala v auguste, tak o tom nemohla byt rec. Kamaratka mi nakoniec spravila z ruzi a ta sa mi pacila..

kafoditka
8. mar 2011

@bambola Mati pacis sa mi v tych satockach, idu ti 😉

luludi
8. mar 2011

dobre rano,

bubo mi zacal spavat pol noci na bruchu,takze som polnoci pocuvala s jednym uchom na strazi, ci dycha.. U nas zacina byt kriticka situacia s mackou, vcera ju mm takmer z okna vyhodil..

@bambola: velmi ti tie saticky pristali 😵 bubo zase lamentuje, ze dededededede ;)

maxara
8. mar 2011

Dobre ranko,
no tak vecer som musela plachnut, lebo Ninusa uz je tak zvyknuta.. Seheru som si ani nepozrela, lebo Ninka mala svoj vecer, tlacila a nemohla sa vykakat, tak som musela rurkovat. Co som uz dlho nerobila, tak som bola trosku sklamana, ze zase mala tvrde hovno. Dnes dostane na desiatu aktiviu.

@mirka285 ale draha, jasne ze pocuvam a citam ta velmi pozorne.. tak po prve, nehovor mi, ze ked ja mozem mat korzetove s podrpskou bez ramienok, tak ze ty nemozes.. ja chapem, ze nechces podprsenku pod take saty ako dala katty a preto ich nenosis, ale korzet ti drzi aj sam, ked je dobre usity, co predpokladam, ze je, kedze tie saty nevyzerali nijak cinsko. (ked sa ti kozy v korzete nezdaju pekne, tak mas zly typ korzetu) Ved korzety su prave na to. A tie, co som dala, mali tak vyssie ten dekolt. To si clovek pri korzetovych vobec neuvedomi, ze vlastne skoro ziaden vystrih nema.. teda podla toho aky korzet. No a po druhe, viem, ze chces jednoduche, nenapadne a tak, ale rozhodne sa necitim, ze by som ti dobre poradila, kedze na mna saty nikde nemajua toboz nie pekne, cize nechodim okukovat male saty, ale hentie mi padli do oka, ze take by som chcela, keby som bola krasna a teba si v nich viem predstavit a ked este noe pridala stekle a klobuuuuk, tak uplna mnamka 😵 ale samozrejme odbocka z temy. Podla mna saty si musis vybrat sama a ked sa nebudes vediet rozhodnut, my ti mozeme pomoct hlasovanim, lebo napr ja som si svadobne vybrala tak, ze cestou okolo salona som ich zbadala vnutri visiet a strasne ma popchla chut si ich vyskusat. Ale ked som vosla, zdali sa mi male, tak som sa opytala, ci maju nejake na mna. Tak vytiahla troje saty a z toho jedny boli tie moje. Skusala som si ich ako posledne a veru aj predavackam sa pacili najviac a aj mne. A to moja podmienka bola ramienka a podprsenka. 😉 Ale ked som sa v nich videla, tak to bolo ine kafe oproti tym s ramienkami a podprsenkou. A prsa som v nich mala normalne pekne cely cas. Sak ste mi ich tu chvalili 😉
A este ma napadlo, ci prva ci druha svadba, ziadna seda myska sa netoleruje. Musis byt krasna a ziarit tak, ze vsetci hned spoznaju, kto je tu nevesta. Ved ked ti pridu hostia nastajlovani viac ako vy, tak co potom.. Ved aj na velkej bielosatovej svadbe je fopa, ked si hostka da biele saty. To sa proste nesmie, bonton. Tak urcite ze nemusis mat biele, ale trosku ine ako bezne by byt mohli, hm? Ale napr tie fialove, co si dala, tym ze maju tie kamienky, ci co su to, tak vyzerali podla mna take ako chces ty a splnaju aj to, ze budes aspon trosku vynikat 😉

boze preco ja raz nemozem mat plnohodnotny obsahovovyzivny ale hlavne KRATKY monolog?

@monline no ja sa akoze choro necitim, len mam sopel, aj to taky hlboky nejaky, nevysmrkatelny, ale Ninusa ani naznak choroby, tak si myslim, ze je to len nejaka alergicka zalezitost, tak neviem, ci ma chces doma 😒 Ale akoze nikam sa nechystam, iba k tebe, tak ak ma vezmes aj so soplom tak v pohode.

mirka285
8. mar 2011

dobre ranko...
@bambola Mati ty s tvojou postavou si mozes aj vreco obliect a budes vyzerat dobre...bby co mate dnes v plane?ja netusim co varit,no idem zistit co Gabo dnes...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre