Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

noemarta
8. mar 2011

ahojte holky,
akoooooooooo ja som sa zobudila s total opuchnutym okom, total sa my vyrasil jacmen 😔 😔
@monline, takze ja nedojdem, ved som jak keby mi niekto natankoval do oka....
Vidim ze este stale osatujete mirku na svadbu, hi hi 😉 😉
Idem nieco robit, tak prajem pekny den.

kafoditka
8. mar 2011

@maxara Radana sa vydala? ak mas jej foto, ukaz 😉

noemarta
8. mar 2011

@mirka285 pre malu maju krasne saty v Garlene alebo som videla pekne saty v zare. Lebo aj ja ocumujem pre Nelu, kedze ideme aj my v auguste na svadbu 😉

noemarta
8. mar 2011

@maxara hm.......... akoooo takto by som sa na svadbu urcite neobliekla 😕 😕 😕

maxara
8. mar 2011

https://picasaweb.google.com/108752651310160327... toto bola jej kytica :D a jej svadobna sien / kancelaria na urade 🙂

lutsine
8. mar 2011

ahojte ,chcem sa spytat,odkedy mozu deti citrusy? zaujima ma hlavne cerstva odstavena pomarancova stava....

mirka285
8. mar 2011

@maxara Gabo nema rad,ked je mala v modrom...a inak Radana to ponala po svojom,ma guraz 😉
@noemarta Maci ty pekne obkukavaj saty pre deti a potom mi das tip

maxara
8. mar 2011

@noemarta ani ja, ale od Radany som cakala presne nieco take.. a bohovsky sa hodi k svojmu muzovi a urcite keby bola v bielych satach, bola by jak trapka..a nieco by musela skratka vymysliet 😉

bambola
8. mar 2011

@maxara boze moj, somo ake ma dlhe vlasy. ale tak vidim, ze sa k sebe hodia 😀 presne toto som myslela tym ked som povedala, ze je taky iny 😉

noemarta
8. mar 2011

@maxara tak vidim, ze su obaja take typy "nezavistlakov"alebo ako by som ich nazvala... ja proste tento styl nemusiiiiim....
@mirka285 o.k. budem zhaaanat... 😉
Idem nieco robit, pa zatim.

bambola
8. mar 2011

@mirka285 gabo je metros od neho by som ani neocakavala, ze navlecie malu do modreho 😀

kafoditka
8. mar 2011

@maxara Peti kedze Radanu maaalinko poznam, tak musim povedat, ze tento styl k nej ide, obaja su s jm na rovnakej vlne.. ale nepochopila som to boa s kozusinky a plysovou liskou ci co to je a ani kytica sa mi nepacila, ale celkovo to bola fakt velmi originalna svadba

katty17
8. mar 2011

ahojte babulky.
my sme mali paradny spanok. spinkala celnu noc od siedmej vecera az do rana. a teraz zasa spinka 🙂 o chvilu ideme trosku polabzovat do palace.
@mirka285 -miri ten link co si teraz hodila naposledy je tiez uzasny ohladne siat. kolekcie elegance, chic a fiesta su vazne paradne. vybrala by som. aj tebe 😀 a aj ramienkove s podprdou 😀

kafoditka
8. mar 2011

@bambola vies, ze Gabo neznasa modru na malej, takze skor bude ta ruzova alebo biela 😉

katty17
8. mar 2011

@noemarta - maci, a je cosi proti jacmenu? potiera sa to niecim alebo to len tak zmizne? ja idem vo stvrtok so sandrou ku koznej s tym jej ockom a este aj s tym fliacikom pod bruskom . som zvedava co to bude. a ci vobec budu vediet co to je.
@mirka, viem si ta predstavit aj v bielych,lahkych, padavych satach.... jedny take krasne su v tom linku co si sem dala ako posledne 🙂
@noemarta - ozaj, chcem ist k majke na vlasy. som si s nou pysala a urobila by ma. tesim saaaa 🙂 a dam si u nej aj rychlokurz spravneho licenia 😀

katty17
8. mar 2011

@mirka285 - miri, ani ja by so m nedala malej na svadbu modru 😉

kafoditka
8. mar 2011

@maxara pockaj, teraz pozeram, to ta jedna ruza bola jej svadobna kytica?

kafoditka
8. mar 2011

@maxara aha uz mi to doslo 😕

katty17
8. mar 2011

@maxara - peti, radana to vazne ponala uplne svojsky 🙂 proste ina mlada nevesticka. boli ste na svadbe?
@mirka285 - mne sa velmi pacia v tomto linku http://www.labelluria.sk/index.php?option=com_f... saty v kolekcii fiesta a hned tie prve biele 🙂 krasna jemna elegancia. 🙂 a k nim krasny kvietok do ruky 🙂

mima89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maxara
8. mar 2011

@kafoditka ona mala saty od Lenky Srsnovej, nejaka kolekcia vina alebo take nieco.. a jej kytica bola prave ta liska, to je tiez z kolekcie lenky srsnovej.. a kvety co mala v rukach to len dostala

mirka285
8. mar 2011

no dobre baby,tak uzatvaram debatu saty,potom vam hodim foto,ktore som si vybrala 😉 a pocujte,mne to uz trochu leze na nervy s tym hlasovanim,otvorim FB tam sa na mna vyrutia same linky,tu detto,ja nehlasujem za nikoho 😒

maxara
8. mar 2011

@katty17 nie neboli, lebo ju mala v pondelok a michal nemohol z roboty a ninka vtedy bola nervava zo zubov 😖 ale velmi sme chceli

katty17
8. mar 2011

@maxara - peti, kytica bola ta biela chlpata vec s ruzovymi nohami? ci som to nepochopila? 😀

maxara
8. mar 2011

@mirka285 ani ja uz nehlasujem za nikoho, ved vsetky deti su v nejakej sutazi.. obcas ano, ale vacsinou sa mi nechce ani kliknut a nieto sa este registrovat, aby som sa potom nezbavila spamu.. 😒

mirka285
8. mar 2011

@maxara tak aj ty si hnusoba ako ja 😀

maxara
8. mar 2011

@katty17 ano, dobre si to pochopila 😉

Proste su svojski a mne sa to paci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre