Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

kafoditka
12. mar 2011

@maxara inak svetovy ocino, ze sa takto vynasiel 😉

bambola
12. mar 2011

@mirka285 ti musim napisat, dnes som zase videla Bee (aj minule ale som zabudla) nazivo a je uplne uzasneeeee 😵 som sa zalubila, ale asi to bol nejaky starsi model lebo predne kolecka boli male ale zadne velke (tusim aj nafukovacie) a to by mozno na zimu slo 😀

kafoditka
12. mar 2011
luludi
12. mar 2011

@bambola ano, ano, dnes sme boli v Eurovei 🙂 ja som kavičkovala s mojou najlepsou kamoskou z Popradu a zaroven mojou svedkynou na svadbe a Bubo tak vela plakal, ze ho mm chudak celu dobu nosil po Eurovei. Ale boli drsne krasni, vsak? 😉 😀 😵 Si ma mala prezvoznit, by som ta aspon bola prisla postiskat aj s bobkou krasnou, no .. 😵

Máme treti zub - preto bol dnes bubo taky onicom... nakoniec vysiel spodny.. horne vyzeraju, ze tiez co chvila vylezu... buduci tyzden bude narocny

Krasny vecer.

bambola
12. mar 2011

@luludi ja som si aj myslela, ze ho dostal na zodpovednost a ty sa tam tiez niekde pohybujes 😉 lebo vyzerali, ze su na prechadzke nie na nakupoch 🙂

bambola
12. mar 2011

@kafoditka ano ano to je ooooon 😵 juj a ta farba 😎

kukucka26
12. mar 2011

ahojte mi sme taky velky ako vy, caka niektora z vas uz druhe babo?
🙂

luludi
12. mar 2011

@bambola zevraj pohybujes... rovno napis, ze som sa flakala 😀

kafoditka
12. mar 2011

@kukucka26 tak predsa boli dve ciarky??

kukucka26
12. mar 2011

kiezby moja nie druhy test bol negativny ☹ ale mrcha nikde talk nechapem ten druhy bol najlacnejsi 1,29 a dva testy znacka dr.max citlivost 25 tamten prvy bol axiom citlivost 10

kafoditka
12. mar 2011

@kukucka26 tak skus kupit este jeden z tych drahsich, co maju vysoku citlivost a potvria na 99% tehu 😉

kafoditka
12. mar 2011

@bambola Mati laska na prvy pohlad, vsak? 😵
@luludi Luci no jednoznacne si si to vyborne zmenezovala 😎

kafoditka
12. mar 2011

@mirka285 kde tolko trcis?? 😀 ako dopadla dnesna seslost??

maxara
12. mar 2011

no co baby? pozerate superstar?

dugyna
12. mar 2011

@maxara hej maxi ako podmas

bambola
12. mar 2011

@kukucka26 si kup este taky test ako predtym alebo proste este nejaky iny 🙂
@kafoditka mozem si nechat zajst chut 😠

kafoditka
12. mar 2011

@bambola naaaapodobne 🙄 ale tak teraz sa moja teutonka fakt nasrala 😀
@maxara hej kukam v obyvacke a pc mam v detskej, tak len chodim nakuknut co pismenkujete

maxara
12. mar 2011

@dugyna jeeeezis ty zijes? 😀

dugyna
12. mar 2011

@maxara hej hej zijem neboj sa 😀

monline
12. mar 2011

čaute, tuším aj vy pozeráte superstar..malý mi ešte nespí, dnes mal trocha posunuté spanie, tak spal poobede neskôr ako inokedy, tak až o chvíľu pôjdem uspať...
čo nové? ako sa máte?
aha..dugy zavítala 🙂

dugyna
12. mar 2011

@monline 😀 my uz hajame v telke nic tak nuda..

bambola
12. mar 2011

@kafoditka ty mozes malemu lozit do izby a pocitacovat tam ked uz spi? nooo tak to u nas je po ulozeni spalna tabu, neexistuje 😀

maxara
12. mar 2011

@dugyna ozaj ma napadlo, pisali ti noemarta a booklover aby si ich pridala do sukromnej? 😕 pridas ich preventivne?

@bambola ja som tiez hore pri ninusi, pozeram telku na sluchatka a notbukujem

kafoditka
12. mar 2011

@bambola hej hej lozim mu tu ale zatial sa nestazuje 😀 v BA si vacsinou beriem notebook do obyvacky ale tu doma mam klasicky pc, tak mi nic ine neostava 😉 cista zavislost..

dugyna
12. mar 2011

@maxara kuknem ale myslim ze su tam pridane

dugyna
12. mar 2011

@maxara booklover tam uz je a noemaru som pridala

maxara
12. mar 2011

@dugyna oki, si supis

tinaki1275
12. mar 2011

@maxara viem z e vsetky deticky nepapaju tak dobre ako Linduska akurat ze vase maju aspon dobru vahu ..moja je nizka vahova kategoria.. 🙂 a este nepapa..a mne ani mlieka viac nevypije ked nepapa..predtym aspon to mlieko pila viac.. dnes napr.teraz pred spanim nechcela ani len mlieko ,a to bolo uz devat hodin a pila o siestej 120 ml mlieka lebo vyzivu aj kasu mm odmietla (ja som odskocila na kafe s kamoskou )nechapem...ale tak uvidim co mi povie dr.buduci tyzden...inac Ninka je hviezda v tom super tragaci ..🙂)
@kafoditka ja som skusala dnes cerstvy pomarancovy dzus s vodou v pomere 1:1 ale nadsena nebola..od zajtra skusim ale uz normalne pomaranc..a potom aj dzem..ten pomarancovy je domaci od svokry ...

kafoditka
12. mar 2011

baby dobru noc, idem do hajan..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre