Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
22. mar 2011

@maxara ake prekvapko? tak dobre mas ich odpustene 🙂

katka55
22. mar 2011

ahojte 🙂 vy ste toho uz stihli tolko popisat 😕 my sme sa len o 9 vyhrabali z postele, tak mame sklz 😀 dnes nas caka plavanie, sa tesim 😉 ozis, mati @bambola, takze dnes mate odvoz? ak by nie, tak daj vediet a prideme 😉
@maxara ze genital 😀 😀 tm je sisi 😀 😀

maxara
22. mar 2011

@katarina7777 😉 neprezradim 🙂 tes sa.. a mozno si dam aj suknu a silonky, ale nie zelene 😀

maxara
22. mar 2011

@katka55 inak genital je moje oblubene slovo, ked nechcem nadavat 😀 ale prevzal ho do nespravneho prirovnania, nie? Chuda Ninocka 😀 vecer pocas sprchovania ma to napadlo a samozrejme som dostala zachvat smiechu 😀

katka55
22. mar 2011

jaj a este som chcela, ze aj patrik najprv dlho, dlho nic a potom jeden tyzden sa sam posadil, druhy tyzden uz stvornozkoval ako vichor, a dalsi tyzden sa uz presuval popri nabytku na nohach. musim mu uz kupit tie clenkove sandalky, lebo ma iba tenisky 😒

katka55
22. mar 2011

@maxara a ked nadavas na zenu, tak je potom co? genitalka?? 😀

vierkaha
22. mar 2011

@maxara Peti 4.4. nemôžem, v bipe budú baby days tak pôjdem na nákupy a už som od januára dohodnutá s kamoškou, ale ďakujem za pozvanie - aj keď ja by som sa aj sama navtierkala 😉

bambola
22. mar 2011

@katka55 kati dakujeme 🙂 dnes ide s nami zase mm takze odvoz mame 🙂
inac volala si tomu maserovi? musim to kuknut aj ja

maxara
22. mar 2011

@katka55 tak potom pica 😀 lebo to uz viem ze je zena.. ale ked neviem, co za sogera to je predomnou, tak automaticky nadavam v muzskom rode, takze genital, ud, vejmrda a podobne.. 😀

maxara
22. mar 2011

@vierkaha 😀 😀 jasne, ved to mas v mene 😉

kafoditka
22. mar 2011

@maxara ze vejmrda 😀 😀 😀 odpadla som teraz

maxara
22. mar 2011

@kafoditka ale to az ked ma naozaj serie.. samozrejme zacinam setrnejsimi.. a este aj vytrtilek 😀 😝 😔

katka55
22. mar 2011

@bambola ano, volala som a masirujem sa vo stvrtok po plavani. ide aj mm, tak bude strazit 😉
@viekaha baby days v bipe? tak to sa tam konecne vyberiem uz aj ja. sa tam len chystam a nic 😅
@maxara presne som vedela, ze u zeny to bude jednoduche a priame 😀

maxara
22. mar 2011

@kafoditka a toto byva vacsinou dvojica dementov, akoze v pravom sa susni korytnacka a slimak v lavom sa ju snazi predbehnut rychlostou o 1 km/hod rychlejsie.. tak to je dvojica Vejmrda a Vytrtilek

alllexa
22. mar 2011

Ahojte dievcata, idem sa trochu postazovat - som dost znicena, maly sa mi zdal byt vcera vecer nejaky horuci, zmerala som mu teplotu a po odcitani 38,5. Tak som bola v soku, lebo doteraz nikdy teplotu nemal, ani v nemocnici, a to mu vysiel uz piaty zub. A cez den bol v pohode, usmieval sa, ani nema soplik, ani ziadne ine priznaky choroby. Tak som nasadila Panadol. Ale ani po hodine mu to nekleslo, tak sme mu davali chladnejsie zabaly. Potom uz mal len 37. A o druhej v noci som ho zase merala a zase mu to vystupilo, tak sa situacia opakovala. Len som mu este nemola dat Panadol, tak som dala Nurofen. A rano to iste. Teraz ma 37,5, ale cele rano bol umrncany a teraz zaspinkal. Nemali ste niekto nieco taketo? Je to zo zubkov? Kolko to moze potvrvat?

maxara
22. mar 2011

@katka55 no ano, ale to preto, ze uz viem, ze e to konkretny clovek.. to ked viem u ineho sofera, tak aj jeho potom konkretizujem 😉 😀 chapes.. ked si za nim, tak nevies, ci soferuje zena alebo muz..

vierkaha
22. mar 2011

@maxara šak to 😀 😀 😀

maxara
22. mar 2011

@vierkaha 🙂 takze teba uz nevolam, pockam, kym sa sama narves, dobre?

@alllexa mozno je to 6ta choroba

tinaki1275
22. mar 2011

dobre ranko ..my po asi zatial najhorsej noci .. ☹ zaspala o dvanastej a az do pol druhej a potom kazdu polhodinu rev..a to s viburcolom .. 😒 o siestej rano dostala nieco ako nurofen -sirup ..potom spala az dve a pol hodiny..a odvtedy skoro stale reve..alebo sa zlosti ..nenecha ma ani prebalit ju normalne ma zlostne kope.. ☹ v noci pila mlieko 3x! vypila celkovo asi 400 ml ..nechapem..teraz zadriemala ale to bude na 20 minut.. 😒
@vierkaha dufam ze u nas su to uz konecne zuby ..este ma napadlo kup aj novu krabicu mlieka..mne sa raz stalo ze som celu krabicu vyhodila,malej nechutila a z novej mi pila normalne..
@aalexis007 mne mala spavala s jednym papanim celu noc az do siedmeho mesiaca ..odvtedy papa aj 2x..u na scaj nepomaha vobec..proste sa zobudi o polhodinu zase a zase..tak radsej dam mlieko a mam zvycajne 3-4 hodky ako tak klud..aj ked v poslednej dobe uz ani to nepomaha..

vierkaha
22. mar 2011

@katka55 baby days bývajú každý mesiac, vždy prvý pondelok, utorok a stredu v mesiaci a zakaždým majú 20% zľavy na niečo iné a terza v apríli by mali byť na jedlo, ja tam idem hlavne na kaše a čaj. Lebo Hipp feniklový ( ten chutí malému najviac) tam majú aj mimo akciíí za 2€ a tu stojí 4,5- 5 € 😒 Takže ja keď tam idem tak zakaždým kúpim aspoň 10 ks. A kamoškin malý pije Aptamil tak tá ho tiež nakupuje na tony 😀 No a keď už som tam tak zbehnem do Spar- u a Hoffera a občas aj do Mullera ( ten je v Brucku )mrknúť malému nejaké hračky - tak je to zakaždým tak na celý deň 😅

vierkaha
22. mar 2011

@maxara ok 😉

katka55
22. mar 2011

@vierkaha aha... tak dakujem za infosky 😉 ja totiz nerada nakupujem vo velkom, tak preto sa mi tam neoplati chodit, ale pojdem skusit a uvidim 😉 a minule sme boli v Brucku a do Mullera sa mi uz nechcelo ist, ze co je to za obchod 😕 tak nabuduce uz pojdem aj tam 😀

tinaki1275
22. mar 2011

@alllexa asi 6.choroba..teda kopa deti tu to uz mala..
@maxara trochu si mi vylepsila naladu tymi super nadavkami.. 🙂

maxara
22. mar 2011

@tinaki1275 no aspon tebe 😉 ked pridem domov, tak napisem, co som komu zase vymyslela, dobre? 😀

maxara
22. mar 2011

odchadzam, packo

nebbia
22. mar 2011

@alllexa A u doktora ste neboli?Ja by som sla,pre istotu...

tinaki1275
22. mar 2011

ozaj baby ako je to s pudingom? vraj sa uz moze robit z UM? niekde som to citala..ale nejako si nie som ista ..akoze normalny puding ako oetker ? sa mi zda z eto ma vela eciek.. 😒

tinaki1275
22. mar 2011

@maxara budem cakat 🙂

miki060707
22. mar 2011

@alllexa môj malý to mal min. týžden, a trvalo to tri dni, k tomu aj sopliky, ale tie má stále, tie nachytá od svojej sestričky, dokonca mal 39.5 a liek nezabral, až zábali a mal 38,5, potom mal aj 37 a za pár hodin 38, môže to byť viroza, alebo aj zubky, dnes sme boli na kontrole, ušká mame čisté, len sopel nám zostal....
idem si vás prečítať

miki060707
22. mar 2011

@alllexa a uvidiš, či sa ti vysipe, ked nie, tak je to viroza, a ked hej, tak tá 6tá choroba...mi sme sa nevysipali....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre