Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zuzik1983
28. mar 2011

@gabika41 to aj moja uz chape 🙂

monline
28. mar 2011

@kafoditka skús stlačiť ľavé ctrl a súčasne krútiť kolieskom na myši

kafoditka
28. mar 2011

Baby dakujem, uz to mam v poriadku 🙂

mirka285
28. mar 2011

baby tak moja Linda sa az teraz zobudila,ja uz som mala strach ci neni chora,ale zobudila sa s takym usmevom od ucha k uchu,ze vsetko je ok....@maxara Peti este som prstom nepohla,teda pardon zapla som mycku 😀 Linda vie dat papa,urobi tapi tapi tapusky a hovori len tata,baba,ale nie vedome,takze ukecana po mne asi nebude 😒

kafoditka
28. mar 2011

@mirka285 no ved sa neboj, ked spusti , budes prosit, aby bola chvilu ticho 😀 alebo budes drzat tempo s nou 😉

katty17
28. mar 2011

ahojte babule.
ani nasa sandricka nevie toho prilis.tiez sa este neplazi. vzdy ked sa chce niekam dostat a nedari sa jej, tak sa tam proste dokotula 🙂 ale za to jezka a indiana robi neustale 😀
@katka55 - Nivy su super ale chodi tam uz velka verejnost. ale je to tam naozaj velmi fajn a aj pre deticky. my zaciname s kurzom plavania buduci pondelok tak som zvedava. a ak sa nam tam velmi zapaci premyslam ze by sme chodili raz do tyzdna a to nam vyjde na dva mesiace.akurat do leta 🙂

katty17
28. mar 2011

@mirka285 - miri sandra sa zasa nezastavi co sa tyka blabotania. tak nam zacina rano. o siedmej rano sa zobudi a hned spusti. rozprava si, demontuje postielku .... 😀 ale su to len take slabiky. de-de, be-be, pa-pa, rrrrrrrrrrrrrr, 🙂 som zvedava ci bude vediet vyslovit r lebo teraz ho neustale vrieska 🙂

katty17
28. mar 2011

@kafoditka - domi uz ste vybrali s babami saty? 🙂

kafoditka
28. mar 2011

@katty17 Kati este nie, neboli sme spolu... ja som presla s mm vsetky shoppingy a nikde nic nebolo 😒

kafoditka
28. mar 2011

No ukrivdila som Filipkovi - vie povedat ham a mnam - to hovori uvedomelo vzdy pri papani 🙂

monline
28. mar 2011

veru ani ja som ešte prstom nepohla...ráno som skúsila dať malému kašu, prvú lyžičku si dal, potom ukázal ee...dal si pol lyžičky výživy, tak som skúsila ešte uvariť riedky puding, spravila som veľkú dieru do fľaše a dala mu, vypil asi 4 hlty....takže teraz som ho nakojila a zaspal..
môj ukáže, že sa má tak tak všelijak, ráta si pršteky, akože- tomu dala na lyžičku, (myšička, čo varila kašičku), vie, že ho pošteklím, tak sa dopredu smeje..ked robíme hop hop na koni, tak sa zakláňa skôr (akože šupneme ho do blata, to ho úplne zakláňam dozadu, akoby padol)..ťapušky neukáže, len sa mu to páči...papa- to otrčí pusu na pusu- pretože ked odchádzame od našich, vždy povieme papa, ibaže má zakrútené ruky do deky a moja mama mu vždy dá pusu..moc sa mu nechce ukazovať, ani hovoriť..ešte ukáže ee, ked nechce jesť a mrmle si dáá, jááj, báá, maa, ale len jednoslabične....štvornožkuje, stavia sa, ale na preteky to ešte nie je..na nočníku vrieska, takže kakáme výlučne do plienky 😀

katty17
28. mar 2011

@kafoditka - ved ked nabehne letny tovar do obchodov urcite si vyberies 🙂 ja som bola pokukat jeden den v auparku len tak v rychlosti a musim povedat ze by som si navyberala rozne saty 🙂 ale na bezne nosenie 🙂

vierkaha
28. mar 2011

@maxara Peti a to si kde našla v TT za 70 € 😕 ja som obzrela všetky a najlacnejšia bola mestská plaváreň niečo cez 80 €, ale tam sa pláva v sobotu a vodu menia v nedeľu 😝- teda aspoň čo ja viem a v ostatných je to 100 € za osem hodím ( 1 hodina = 30 min)
@katka55 nemáš za čo 😉

A čo sa týka rôznych zručností tak malý zatiaľ nelozí, ale v beháku behá o 106, ťap ťap nevie ani papa, ale zato vie robiť baran baran buc ( len musím byť v strehu lebo on sa niekedy tak hodí, minule mi skoro nos zlomil 😒 ) keď chce jesť začne capakať s puskou a keď mu niečo chutí tak robí mňammmmm, vie zdvihnúť ruky keď chce ísť hore a keď niečo chce a ja nereagujem tak na mňa kričí NENÁ.

noemarta
28. mar 2011

ahojte koceny...
nestiham si vas citat dozadu, ale .... my sme mali tuto noc strasnu, sice spala nela do osmej, aleeee.... celu noc bola hore, aj kazdych 30 minut, furt mrncala, co som zavrela oci, tak zas..... uz som v noci na nu aj zvysila hlas ☹ a aj tak nic.... neviem co sa dialo...
Nasa Nela tiez jak pise mirka nevedomo vie povedat mama, tata, mnam mnam...lozit nelozi, ale da krasne papa a vie aj tak tak vselijak, ona si dokonca este ani z lahu nesadne... aaale neva, dobehne to., nestrielam z toho.
Teraz konecne zalomila vonku, som sa asi 20 minut prechadzala aby vobec zaspala,... a ja som tak unavena, ze sa mi total nic nechce robit, iba pracku som pustila, ale inaaac.... niiiic... vidim ze sme vsetky nejake lemry... 😉

katty17
28. mar 2011

@noemarta - maci mozno to bude dalsim zubkom. my sme mali praveze paradnu noc a to aj potiahla spinkat do osmej co je nezvyk 🙂 . ja uz od rana pobehujem, robim uctovnictvo, malej som navarila obedik, odcvicene brusko a teraz ficim zehlit 🙂 sandricka kuka Duck tv. 🙂

katty17
28. mar 2011

@noemarta - ozaj maci, ani sandra sa este sama nevie posadit. sedi len ked ju ja posadim. to sa udrzi ale sama nie. a nejako to ani neriesim. ved hadam to raz pride 🙂
baby, ja som vcera primerala sandru k rocnemu chlapcekovi a bola rovnako vysoka .

tinaki1275
28. mar 2011

Dobre ranko damy ,ste sa nejako rozpisali 🙂 to sa mi paci ..vidis @maxara staci postrasit ze bude prestavka a vsetky sa snazia 😀 ani nestihnem dozadu reagovat ..
my sme mali klasicku noc ,budenie kazdu hodinu cca.. akurat ze potom potiahla do desiatej a my s nou ..mm isiel neskor do roboty ..a este som bola nadsena lebo zjedla na ranajky 3/4 jogurtu ,taky uspech nebol ani nepamatam...mame zas e krasne 24 stupnov tak obleciem malu a pojdeme von ,nech mi zbehne cas..akurat mam nahlave mastne hniezdo tak budem za hviezdu a na siltovku je horuco .. 😒
Leia vie povedat mama, a aj baba (teda otec ) rozlisuje to podla toho ku komu chce ist ,co ma tesi lebo hovoria ze bilingvalne deti zacinaju neskor..vie dat papa ale len ked sa jej chce a tlieska len ke sa jej chce 😀 ale nikdy nie ked jej ja robim tapy tapy (alebo v grectine ze palamakia 😀 mm ) chuda je zmatena ..

meruska
28. mar 2011

@monline ja mam MAM flase a cumlik velkosti cislo3

@tinaki1275 rano o 6 vypije 210, ak nezje obed tak o 12:30 dostane 180, okolo 15:30 zas 210 a o 19:20 zas 210 a v noci 90 ml

maxara
28. mar 2011

@kafoditka @denisse @gabika41 @leanax no tak to ste ma ukludnili.. to je tusim na tom ninka este celkom dobre.. ona najprv tak funela a ja som jej stale opakovala, ze tak robi jezko a tak sa to naucila aj zopakovat, ale inak to tiez robi bezne aj len tak.. a vie aj tap tap, to uz dlho, aj zuby mame a aj mama vie a papa ked je hladna.. takze vlastne som celkom spokofon tedaa 😵 vdaka za info, takze mame cas na taketo somarinky.. som sa zlakla ze ju zanedbavam, ked stiham aj kona 😅 😔

@kafoditka ctrl minus a minus dovtedy kym sa to nezmensi

maxara
28. mar 2011

@mirka285 no ale zas Linduska a Filipko a Nikolka sprintuju o zlom krky.. A ty pekne sed, lez a urcite neries upratko 🙂

@kafoditka zase som aktualna ako vecernik 😅

@vierkaha whoops, tak to asi bola Nitra.. niekde bolo na nejakej stranke tusim na nejakej zlavovej, zlavadna alebo zlavodom, ze mozes si kupit lacnejsie, ale ze v BA normalne stoji 150e a TT (alebo NR) 70e ..

maxara
28. mar 2011

@vierkaha nieeeee bolo to na nejakej darcekovej stranke, kde ponukaju zazitky darceky.. a tam to bolo..este som bola nasrata, ze keby mi to niekto kupoval cez nich, tak v BA 150 a tam niekde inde 70 a to je aj s proviziou pre nich za sprostredkovanie 😒

maxara
28. mar 2011

@tinaki1275 😉

vierkaha
28. mar 2011

@maxara no veď sa mi to hneď nezdalo 😉

maxara
28. mar 2011

@vierkaha 🙂 no tak soraaac 😅 som sa asi pomylila.. asi urcite.. 😉

leanax
28. mar 2011

Dievčatá kúpila som mojej malej šuštiakovú súpravičku krásnu veľkosť 86 tak sa teším je jej akurát. No som celkom zmetená z tých veľkostí, moja malá má dnes 8 mesiacov, ale je na svoj vek väčšia a mám z toho myš maš kupovať jej vecičky. Ona už teraz nosí veľkosť 86 a to je asi na staršie detičky, v bazáriku sú krásne veci čo by som jej aj kúpila ale sa bojím aby jej to nebolo malé. Neviem po kom je taká veľká tá moja hviezdička ja a môj muž nie sme vysoký ani nadváhu nemáme.

maxara
28. mar 2011

@leanax mozno je po postarke 😉 to aka je teraz vooobec nesuvisi s tym, aka bude finalna verzia.. a z cislovania som aj ja na nervy, akurat dnes som jej vytriedila dalsie oblecko a schvalne som vybrala na jednu kopku 86tky bodyna, mam aj podedene ale aj nove a kazde bolo ine.. neboli dve rovnako velke

maxara
28. mar 2011

INAK 9 mesacnikom by som rada pripomenula prazdne miesta v tabulke, ktora caka na aktualizaciu 😉

vierkaha
28. mar 2011

@maxara neva, aj keď je pravda, že by som takú cenu brala.
BAby mm sa zobudil po nočnej a vyzerá to tak, že tichá domácnosť pokračuje - no ako chce ja mám výdrž dobrú 😠

bambola
28. mar 2011

Ahojte,

hadajte kto sa vratil? 😀 😀
dakujem @katka55 za oznacenie verneho prispievatela, cize slusne povedane zavislacky 😠 😀

v Prahe bolo super, vsak Praha, ne 😀 Ani sme vsetko nestihli, cize budem rada ak sa podari stretko s @denisse v Dubravke 😉 Musim pochvalit nasu Matku lebo to je dieta s bozskou trpezlivostou 😉 oba dni nam spala doobeda v kociku po 2,5hodiny 🙂 ale museli sme jej davat vela papat lebo bola stale hladna 😕 nejako sa nie ze rozjedla ale az rozozrala 😅 otestovali sme golfac a ja som po dvoch dnoch odchadzala z Prahy cela vytrasena lebo samozrejme cela praha je vykockavena 😠 😀 ale kocik vydrzal a ako som spominala nase trpezlive - vytrasene dieta tiez 😀 asi preto tam maju vsetci tie starsie kociky, odperovane a s velkymi nafukovacimi kolieskami, takze @luludi ten co mam ja doma (mimochodom pozicany z prahy😉) som tam videla na kazdom rohu a zoparkrat som videla aj taky ako mate vy 😉 takze v prahe su in 😀, fakt 70% kocikov bolo takychto 🙂

gratulujem novym zuborom, tusim @kafoditka a @bellablonde
@monline dankovi skore uzdravenie
@miki060707 prijemne oslavy

a uz si viac nepamatam 😅

maxara
28. mar 2011

@vierkaha a to preco ste pohadani?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre