Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
1. apr 2011

@monline wou denisse?????,, ona je na sk??? tak toto je infoska,,,,,,inac Emma je v poslednej dobe uplne na zozratie,,stale vysmiata, ako take slniecko ,, vied kde je ocko, vie urobit babal, vie nadstavit rucku ked jej kazem ked ju obliekam obcas sama stoji, ked sa pozabudne, naseho psa Asenu vola A.......proste je toho este vela,,taky rozum maly ,,,istotne je to uz podobne aj u vasich deti, ze takto napreduju a je uzasne ich sledovat, za aky kratky cas sa z batolata premenili na osobnosti 😀

maxara
1. apr 2011

@monline 😀 mojko, aj mna si pobavila, lebo neviem, ci som naladena na vianocnicka, hoci ja by som mozno aj mohla, kedze mam prave ovulku.. keby ma dnes mm znasilnil, tak ... 😀

merikac
1. apr 2011

@tinaki1275 dnes som bola nalzivo pozerat tu nunu co sa ti pacila,,bola som rozhodnuta ju kupit,len novu kolekcu 2011 dostanu az za pol mesiaca, resp, tie farby o ktore som mala ja zaujem, uz dostali fialovu sedu, a nejaku ciernu ,,,a som z nej sklamana aka je malicka ☹ a strieska uplne o nicom vobec neochranuje telicko, cize letny kock na loto nepouzitelny, som sklamana,,,,lebo sa mi hrozne paci,,,,,,,,,,,, ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

monline
1. apr 2011

@tinaki1275 ty už radšej spi, lebo kecáš somariny, Leiu moju krásnu nechaj spinkať a nedopuj ju 😀 😀

merikac
1. apr 2011

@tinaki1275 dobru noc,,,,,,,,,,,a coze je s mirkou, ked sa tu zriedkavo ukazuje?!

monline
1. apr 2011

@merikac emma aká šikuľka...tie deti sú zo dňa na deň šikovnejšie..počúvajú a občas sa zatvária, že úplne, ale úplne všetkému rozumejú 🙂

monline
1. apr 2011

@maxara načasuj si to na ďalší rok, neši dieťa horúcou ovulkou 🙂

monline
1. apr 2011

@merikac asi jej lezieme na nervy 😀....ale nie..viac sa venuje drahému 🙂

merikac
1. apr 2011

@monline na a sa cudujes, v teme o chudnuti sme jej dokazali ake sme slabosky 😎

monline
1. apr 2011

@merikac nieee, len jej dávame priestor medzi nami vyniknúť 😀

merikac
1. apr 2011

@monline 😀 jaaaaaaaaaj, som ja ale nechapava,,,,,,,,,a co daniel,,,uz ste fit?

monline
1. apr 2011

@merikac má sople, už mi to príde strašne dlho, ale výter bol ok..začal jesť, tak sa teším, bolo to hrozné, keď mi nič nechcel jesť, síce som kojila, ale aj tak chudol...☹ no a v pondelok berieme Niku na jedno vyšetrenie, tak mám strach, ale verím, že to bude dobré

merikac
1. apr 2011

@monline neboj, vsetko bude ok- budem drzat palceky,,,,,,aj emma odmietala stravu,,sice uz papa lepsie, ale nie z nej taka jedacka ako predtym,,a strasne jej zacala chutit cista voda, nevie sa je dopit

merikac
1. apr 2011

no noc, idem do perina na ucho,,,,,,,,,,,,,,bez aj ty,,ved maly zachvilku vstava na kojenie 😉 🙂

monline
1. apr 2011

@merikac dobrú noc 🙂

gabika41
2. apr 2011

@merikac to sa stalo v PE?Kde?Predpokadam ,ze pri Bille....

gabika41
2. apr 2011

dobre ranko babule...dnes budem tiez sama doma,chlapov za chvilu vystrojim na stavbu a svokra uz je v Polsku.....inak som zistila,ze sa musim zacat natierat kremom na opalovanie,lebo vcera ma veru riadne chytilo.... 🙂

mirka285
2. apr 2011

dobre ranko....
@monline @merikac vy traposky 😀 aby ste vedeli poviem vam tajomstvo,ideme dnes na vylet do Trencina,vybrala som si tam svadobne obrucky,tak ich idem kuk nazivo a dufam,ze ma nesklamu ako Mery ta nuna 🙂 a inak dobre ranko a dufam,ze bude pekny slnieckovy den 😉

denisse
2. apr 2011

@maxara
@luludi
ahojte, len rychlo sa hlasim a potvrdzujem dnesne stretko o 13,30 ... vcera vecer som sa nemohla od barunky pohnut, plakala, hrozne zle sa adaptuje, dufam, ze dnes to bude lepsie ... o to vdacnejsia som vam, ze pridete blizko ku mne .. dakujeeeem 🙂 a tesim sa 🙂

ostatnym prajem krasny vikend ... 😉

maxara
2. apr 2011

Dobre ranko mrzane moje. 😀
Ja uz som osprskovana, napapana, mam navarene, vypitu kavu.. no proste som sikulka. Mm a Brano isli chalupu a potom k nasim a teda mi zobrali auto, lebo viezli nejaku velku haraburdu, cim bolo znacne ohrozene @denisse @luludi nase stretko, ALE! kedze ja som majster organizator, tak vsetko je uvedene na spravnu mieru a auto mi vratia. Vezmu male a az potom pojdu k nasim. Takze zatial neohrozene. Idem kuknut mapu a potom sa ozvem, teda asi Lulu, lebo na Denis nemam kontakt.

@mirka285 Dufam, ze aj ja som si mohla o tom tajomstve precitat 😀 pevne verim, ze ta obrucky nesklamu a pocko vam vyjde. Davajte si na ceste pozor 😉

maxara
2. apr 2011

@monline drahaaa, ved prave tak som to myslela, ze by bolo bejby iba za predpokladu znasilnenia, lebo dobrovolne by som to neurobila vediac o ovulke 😉

kafoditka
2. apr 2011

Dobre ranko babulky... dnes to vypada na pekny slnieckovy den 🙂 Tesim sa, budem s malym sama doma, pojdeme na prechadzku, vecer sa pohrame s oblubenymi kockami, maleho dam spat a ja si vylozim nohy k telke a konecne si pozriem to, co ja budem chciet 😀 Baby posledne tri dni ukazujem malemu a napodobnujem zvuky ako robi kravicka, kozicka, opicka, sliepocka.. on sa na mne tak strasne bavi, az sa pomaly zajakava od smiechu 😅 potom po mne zopakuje napr. muuu a smeje sa zas, strasne je podareny poklad moj 😵 Baby Mirka mi spominala, ze zub ked sa prereze, tak do tyzdna by mal byt cely vonku..ako dlho to trvalo u vas zubatych? Maly ma zubcek vonku, je ho vidno, krasne citit na dotyk ale mam pocit, ako by bol stale rovnako velky a nevychadzal uplne vonku..taky maly pidi zubcek...

mirka285
2. apr 2011

@kafoditka Domi som myslela,ze ked vidis len taku ryzu najprv,tak ze do tyzdna sa prereze ale kym narastie cely do vysky,tak to aj mesiac u nas trvalo,tak neboj 😉
@maxara za hodku vyrazame,tak som zvedava ako dopadneme,caute catial

kafoditka
2. apr 2011

@mirka285 jaaaj, tak potom je to v pohode 😉 pekny vylet prajem a vydareny nakup 😉 😉 😉

tinaki1275
2. apr 2011

dobre ranko damy...tak u na zase kosa a leje..nechapem asi 14 stupnov, a sranda je ze dnes prichadzaju prve lety zo Svedska,ale pre nich to bude aj tak ako leto 😀 ..ja som v noci spala asi 3 hodiny prerusovane,brala som 3x nurofen..bola to hroza..a mala sa tomu prisposobila, ze teda ked je mama hore budem aj ja.. 😒 no co uz,hadam dne s cez den pospi a ja tiez..teraz je to trochu lepsie uz to tak neboli tak dufam ze to aspon tak cez den ostane..a inac mam aj zvysenu teplotu 37,8 ..je to normalne po vytrhnuti zuba? este sa mi to nestalo ..
@mirka285 dufam ze budu take o akych si snivala.. 😉
@kafoditka aj nam sa pacia zvuky zvierat ,ale opakovat sme zacali len papa, pri odchode.aj s kyvanim rucickou .uz druhy den tak sa tesim ,lebom ja sa trosku bojim ako to u nas bude z rozpravanim,kedze vyrasta v bilingvalnej rodine ale zatial je super..

luludi
2. apr 2011

Ahojte babulky,

mm ma dnes upratovaci amok, z nejakeho neznameho dovodu - prave umyva okna 😕

ja sa dnes tesim na stretko s @maxara a @denisse, slniecko nam pekne svieti, este nech sa bubo vyspi do ruzova, uz ho ukladam pol hodku a furt vymysla 😠

@maxara sikovna si, ja som este sprchu nestihla, lebo mi mm furt blokuje kupelnu, dnes budem za mockosa asi 😀

tinaki1275
2. apr 2011

@maxara @denisse@luludi prajem pekne stretko 😉

gabika41
2. apr 2011

@maxara@denisse@luludi....uzite si to dnes... 🙂

@tinaki1275 ....myslim si,ze ndes to uz prestane boliet...a kuk do sukra 🙂

merikac
2. apr 2011

pekny den baby.........ja som si s mojou šviholicou trosku zdriemla na obed,,fu,,sme si teda potiahli,,,,,,,,,,,,,
@gabika41 bolo to v Novakoch......
@mirka285 teeeeeeeeda,,,tak ak toto je tajomstvo je asi dalsim tajomstvom ze tie obrucky sa nekupuju len tak,,,,ci ma @monline vcear zabudla informovat?! 😉 - alebo to je dovod tvojej absencie na MK 🙂........
@kafoditka jeeezisi, Filip musi byt 100 bodovy,,,,,,,,,,,,,,, 😀

monline
2. apr 2011

to len mne zamrzol kôň alebo tu fakt nikto od druhej nepísal?
dnes sme mali extrémny deň...daniel sa ráno zobudil o pol deviatej a počas celého dňa spal dokopy 15min, absolútne som ho nevedela uspať, pritom bol veľmi unavený..konečne na rukách o štvrť na dve zaspal, ale po 15min stál v postieľke...teraz mi o siedmej zaspal, tak som zvedavá na túto noc..

@luludi
@maxara
@denisse ako vám vyšlo stretko? mali ste krásne počasie...

@mirka285 aj si si vybrala? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre