Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
6. apr 2011

@kafoditka @maxara akurat som nad tym rozmyslala ked som bola s malou von 🙂 ak mi da mm auto tak jasne, ze ta mozme zobrat, petrzalka nie je az tak daleko ten kusok sa vratim. ja mm brat nechcem a on by nesiel 😉 vsak daj vediet ako ste sa dohodli ak by si si to vybavila inak tak mozem kludne zobrat niekoho ineho, najlepsie ruzinova a okoli a po ceste kedze budem vyrazat z nemocnice 🙂 aspon konecne niekomu oplatim to, ze nas obcas zvezie mirka alebo katka 🙂
auto teda uz mam predbezne dohodnute, mm ma sluzbu cize ho az do soboty rana potrebovat nebude , perfektne ste to naplanovali 😀

bambola
6. apr 2011
kafoditka
6. apr 2011

odcvicene 🙂
@bambola Mati uvidim, ako sa dohodnem s mm, este o nicom nevie... inak mooooja, este mi povedz, ze o com sa toci v tom linku 😕

kafoditka
6. apr 2011

@noemarta jasneee, kazdy cvici ako vie 😀 len si uzi, ja ti doprajem 😵

kafoditka
6. apr 2011

kde ste sa zdechli vsetky?????????

aalexis007
6. apr 2011

Ahojte
Prosím poraďte mi darček pre maminu - bude mať 50-ku a ja som úplne bez nápadu a bezradná ☹

kafoditka
6. apr 2011

@aalexis007 Mati podla toho v akej cenovej relacii.... wellnes vikend potesi... moja mamina si napr. vybrala swarovskeho a kozenu bundu..

aalexis007
6. apr 2011

@kafoditka no ten wellnes víkend by bol dobrý nápad 😉

A dnes máme presne 9 mesiačikov a boli sme s malým v IKEI a Avione na nákupe. A minula som strašné prachy 😒

aalexis007
6. apr 2011
kafoditka
6. apr 2011

@aalexis007 a co pekne ste pokupili??

bambola
6. apr 2011

@aalexis007 kafko dobre hovori, skus mozno pomrkat po t&ch zlavovych serveroch, mozno tam bude nejaky pekny weillnes alebo pobyt 🙂

kafoditka
6. apr 2011

@aalexis007 daj si posielat na stranke zlavadna.sk kazdy den mail s aktualnou zlavou, min. 3x do tyzdna su tam taketo pobyty za polovicne ceny pre dvoch 😉

vierkaha
6. apr 2011

@adelaine neviem aké sú príznaky tej intolerancie, len som si všimla, že po jogurte a po mliečnej kaši mi nechce jesť a mlieko nepije už 3.týždeň
@zrzulka lebo mi nechcel jesť vôbec nič a za 6 týždňov nepribral nič, ale ešte aj schudol
No ale týždeň je na probiotikách a aspoň príkrmy začal jesť celkom pekne, dnes som mu aj kúpila nutráč pre deti s alergiou na laktózu, ale ani ten nechce ( a ani sa mu nečudujem, je to riadny grc - normálne mlieko je oproti tomu lahôdka )

katarina7777
6. apr 2011

@maxara super si to poriesila so stretkom vidim 😉 inak keby chcel niekdo gulas z diviny tak by som mohla doniest masko, otec polovnik tak by bolo dobre 😝 tesim sa baby ze si pokecame...
akurat mi drahy oznamil ze sme pozvany na vikend do anglicka k jeho kamaratom zaciatkom maja a maju 3 rocne dvojicky dievcata tak im chcem kupit nieco, ale neviem ci oblecko alebo co... su to deti co maju uplne vsetko tak sa mi tazko vybera 😒

bambola
6. apr 2011

@kafoditka no ako si som to prvykrat len preletela a osparvedlnujem sa, je to clanok, proti ockovaniu 😠 cize niekomu mozno posluzi 😉 ale teda ja s tym nesuhlasim a pisu sa tam klasicke veci o vyskyte chorob po ockovani a pod a je to napisane dost formou agitky 😠

mirka285
6. apr 2011

tak aj ja uz som docvicila 🙂 hned mam lepsi pocit zo seba....
@aalexis007 pekna fotka,a ani mi nehovor,my sme dnes boli len na obede a aj tak sme nechali v Eurovei sto eur,a to som kupila len drobnosti malej 😕

kafoditka
6. apr 2011

@bambola ahaa, no na takuto anglinu sa uz nechytam..

adelaine
6. apr 2011

@maxara rada pridem, tak sa teda dovalime traja 😉 neviem, ci sa mi to podari na 13.00 , ale
budem sa snazit pobalit mojich chlapov co najrychlejsie....
ja si vsak z celej vtedajsej akcie na chalupe pamatam akurat tvoju hand made ruzovu tabulku 😀
ostatne dolezite ako adresa mi vyfucalo 😅 to budes zrejme asi viacerym pripominat, vsak? nie som jedina blond zrejme...

@katty17 poslala som ti IP

mirka285
6. apr 2011

@katarina7777 no divina by bola super na gulasik...ja by som doniesla nejaku kuracinku napacovanu a urobila nejaky salatik zeleninovy 🙂

kafoditka
6. apr 2011

@mirka285 teraz ked mam odcvicene mi chute robis?? tss.. 😉

bambola
6. apr 2011

@mirka285 @katarina7777 hej, neberte si vsetko, pekne podelime 😀

katarina7777
6. apr 2011

@mirka285 juuuj len nech nam pocasicko vyjde a bude zabava 🙂

adelaine
6. apr 2011

@vierkaha risko ked sa mu intolerancia objavila najprv presta pit mlieko, odmietal ho,
potom zacal byt nekludny, zle spaval, zrejme ho bolelo brusko a strasne bol zaplyneny,
ten mi fakt prdel non stop...

mirka285
6. apr 2011

@kafoditka Domi aj ja som hladna,lebo obedovala som az o stvrtej,cize veceru som si uz nedala,nech necvicim s plnym bruchom....ale Gabo mi doniesol zase tie fajnove tuniaky z metra,tak si zajtra spravim super salatik 😉
@bambola Mati neboj,potom sa dohodneme kto co donesie...

bambola
6. apr 2011
kafoditka
6. apr 2011

@mirka285
@katarina7777
@bambola fuuu to budu lukulske hody u max 😀

mirka285
6. apr 2011

@kafoditka vsak sa konecne poradne najem,ja som sa uz tak z chuti neprejedla ani nepamatam..

kafoditka
6. apr 2011

@mirka285 😀

katarina7777
6. apr 2011

@mirka285
@kafoditka baby potrebujem motivaciu na cvicenie, kolko vazite? nech viem ze vas musim dohanat , ja mam zase 56,5 kg vecer 😠

vierkaha
6. apr 2011

@adelaine aj Maťko mi prestal piť mlieko, ale úplne a keď zbadá fľašu tak normálne chytí hysák a tiež zle spával, ale teraz už spí pekne lenže sme celý deň, len na príkrmoch 😒 . A vy máte aké mlieko teraz ? Ja som kúpila Nutrilon alergy care

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre