Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

strasska
15. apr 2011

Velmi pekne fotecky, vidno ze ste sa mali dobre. tesim sa 🙂

robika
15. apr 2011

@monline to je fajn, ze Ti je uz lepsie a podla fotiek bolo fajn ze si isla, joj co by som ja dala za take stretko ☹

bambola
15. apr 2011

ahojte,
ja som sa skor k pocitacu nedostala. dorazili sme v poriadku 🙂 mala zaspala az po pol ceste, vylozili sme katty so sandrickou na DD a este sme s tatinom sli po jeho maminu do prace a odviest ju domov kedze mala spala a nechcela som ju budit.
nakupili sme v carrefoure, doma som rychlo malu nakrmila kasickou, tatino si navaril sam a uz som aj isla s malou lahnut a kedze som bola dost vystavena po dnesku tak som hned aj ja zalomila. pred hodkou som sa zobudila lebo mala je ako radiator tak mi bolo strasne teplo.
dakujem za pekny den, aj ked my sme boli prevazne dnu lebo mala bola taka nijaka ale asi jej vonku bola zima lebo dnu sa normalne hrala s deckami 🙂 gulasik bol fajny, tatovia skvele dozerali 😀

bambola
15. apr 2011

@maxara peti mrzi ma , ze som vam nejako nemohla pomoct ale bolo to aj tym, ze sme neskoro dosli ale hlavne mala bola nejaka nesvoja takze stale len mne na rukach, popripade na ciciku 😠
ako hostitelia ste sa aj s miskom ako vzdy osvedcili 🙂 a jasne, ze si pre neho najkrajsia ale ked ti to raz za cas (a castejsie) zopakuje tak sa dobre pocuva 😉

aalexis007
16. apr 2011

@maxara no mrzí ma že sme neprišli, ale ako naschvál prišla mi návšteva a to neohlásená - po sto rokoch mi prišli krámy ☹ Skoro celý deň som bola v posteli s termoforom a tabletkami. Hrozné bolesti som mala - a to sa hovorí, že po pôrode sa to upraví. 😒 ☹

kafoditka
16. apr 2011

Ranko... noc otrasna, kazdu hodinu som bola hore pri malom ☹ idem si dat velku kavu, maly je po ranajkach, dnes aj zajtra sme sami dvaja doma. Plan na dnes ziaden, uvidim, ake bude pocasie...
@maxara tesim sa na foto 😉
@adelaine uplne perfektne fotky urobil tm, velky sikuliak je to 😉 skoda, ze moj Filip akurat vtedy spal..

gabika41
16. apr 2011

dobre ranko babeny,vidim ze stretko sa vydarilo,fotky su velmi pekne......dufam,ze dnes sa to pocko uz zlepsi...mala by som oprat....prajem prijemny den...

adelaine
16. apr 2011

dobre ranko,
pocko dnes o nicom, esteze vcera maxi vybavila slniecko 😀

a baby dakujem za komentare k fotkam, ked bude nabuduce nejake mecheche,
mm vas urcite rad pofoti s detickami, aj mne je luto, ze sa na msetkych nedostalo,
ze tam nie je @monline s danielkom, ani @noemarta s nelkou, ani filipko 😖

noemarta
16. apr 2011

dobre ranko,
@kafoditka napodobna noc, tiez bola nela dost casto hore, spala ale mrncala.... 😔 😔 ale tak mm ma nechal do teraz spat, nela sa zobudila o 7,20.

@adelaine v pohode mati, ved snad to nebola posledna party.... 😉 verim ze cez leto sa budeme stretavat castejsieeeee....

bambola
16. apr 2011

Dobre ranko 🙂

tak u nas bola noc fajnova. vcera sa asi rozhodla, ze zacne dospavat, preto bola aj taka umrncana. snad dneska tiez pospi.

maggine123
16. apr 2011

Vďaka za radu, veľmi dobrý

mirka285
16. apr 2011

dobre ranko...tak akoze my sme spali doteraz 😕 ale ja som bola stale hore,strasne ma boli chrbat...
@adelaine Mati krasne fotky,posli mi ich na mail,dakujem 🙂 mirlov@post.sk

monline
16. apr 2011

@kafoditka v noci okolo tretej som kojila tvojho Filipka 😀 😀
malý sa mi v posteli kadejako točil, muž do mňa drgol, že sprav s ním niečo, lebo spadne..ja som ho otočila k sebe, vyhrnula tričko a snívalo sa mi, že to je Filip a pekne papá 🙂)

monline
16. apr 2011

@mirka285 Linda je úplne parádna na nich, že? veľmi krásne fotky spravil

monline
16. apr 2011

@adelaine veru škoda, že nás nepofotil všetky, resp. aspoň detičky..no čo už...možno sa podarí nabudúce

mirka285
16. apr 2011

@monline veru krasna je a jozko robi naozaj pekne fotky 😉 @adelaine odkaz,ze ho chvalim 😉 musim ist,idem sa s Gabom previezt na Mileticku,ide pre nejake papiere,tak sa tam prejdeme s Lindou...

vierkaha
16. apr 2011

Dobré ránko, vidím, že stretko ste mali parádne a ja môžem len závidieť.... 😔
Malý mi včera tiež nechcel zaspať ( a to ani nebol na stretku ) asi bolo niečo vo vzduchu, ráno si pospal až do 8:00 ( konečne po dlhej dobe), ale zobudil sa do nejakej demolačnej nálady, lebo mi tu v beháku stihol narobiť bordel v kuchyni a kým som ho upratala tak povyťahoval šuflíky v obývačke a stihol na seba prevrátiť stoličku na jedenie 😠 Takže ja som ešte v pyžame, strapatá, zuby neumyté - to zas bude deň 🙄
A teraz sa mi zamotal d vertikálnej žalúzie no idem ho poriešiť a snáď sa dnes dostanem aj k fotkám zo stretka

tinaki1275
16. apr 2011

dobre rano prajem..my po horor noci zase..mala sa zobudila presne v momente ked som si lahla teda o pol jednej a bola horuca jak slak ,takze ockovanie zase "nesklamalo "..mala 38,8 ...to este nikdy nebolo .tak som dala nurofen sirup a zabral...ale do pol stvrtej nespala len mrncala aprvykrat v zivote chcela by t na mojich rukach 😕 tak som ju nosila a nosila..(uz viem preco maju opice take dlhe ruky) 😒 mm sa odstahoval do obyvacky ,aj on bol chory vcera mu zubar rezal dasno a cistil nieco v sanke p o zube..takze som tahala sama.. 😒 a samozrejme rano zmizol do roboty uz o osmej..este ze mala je teraz bez teploty ..

kafoditka
16. apr 2011

@monline Mon 🙂 tak to moze byt naozaj len vo sne, aby bol Filip kojeny a este k tomu krasne papal 😉
@tinaki1275 Mati mna vcera trochu vystrasila Noe, ze tretia varka hexavakciny je pre deti narocna, ze teda ju najhorsie znasaju, mozno v kombinacii s tymi zubkami..a my sme akurat v obdobi, kedy sa nam tlacia hore 4 zuby naraz, tak som zvedava, ako to zvladne Filip... dnes je malej uz lepsie?

noemarta
16. apr 2011

@kafoditka domi, ja som ta nechcela vystrasiiiit.... ale tak som pocula, ze to deti neznasaju najlepsie. Ale lekarka sa ma hned pytala, ze ako znasala tie prve davky, ze ci sme mali teploty, a ja jej hovorim ze sme nemali, tak ona ze, tak to by mala zniest aj teraz dobre, tak ja neviem.... ale ja si myslim, ze ked budu mat nase deti horucky, tak ich ani nezaockuju, myslim si, ze dieta musi byt fit, ze telo nemoze s nicim inym bojovat, iba s tou vakcinou... moj nazor.
Ale aj tak mam z toho strach, teda ja celkovo mam strach z ockovania.... myslim na tie vedlajsie ucinky....

@monline mooon, tebe nestaci tvoj prisavnik, ty potrebujes este aj Filipka, hi hi
Nela spi, a ked sa zobudi, tak vyrazame do obchodu, asi do tesca, doplnit tie nase praaazdne zasoby.... 😉 Dnes nevarim, lebo mm bude mat na obed perfektny gulas(vcera ho uz nechcel jest na noc, lebo dosiel neskor nez my) a ja tam mam este spagety, a poobede chceme byt vonku na terase, dokoncit zahradku.....
tak prajem pekny deeeen.

noemarta
16. apr 2011

@adelaine veru, nabuduce ked bude akcia, tvoj mm bude mat za ulohu spravit nasim detom momentky, my tam byt nemusime, ale hlavne nase deti, a viete co by sa mi strasne pacilo, kebyze spravi aj taky zaber, kde by boli vsetky julovciatka, teda myslim viete ako vsetky, vsetky zucastnene na danej akcii. to by sa mi paaaacilo, taka pamiatka, ze aha ako sa kamosili nase mamky na konovi. 😉

tinaki1275
16. apr 2011

@kafoditka dnes je lepsie,ale pravda je ze vcerajsia noc bola zatial asi najhorsia po ockovani aku sme mali ..neviem ako Filipko reaguje na ocokovanie,ale Leia je vzdy 48 hodin po ockovani strasne uplakana a teplotu ma vzdy ale este taku vysoku este nemala..no a nam este chyba tretia davka prevenaru ,to bude za 3 tyzdne..

noemarta
16. apr 2011

@tinaki1275 😔 😔 chudiatka, hadam to uz dnes bude dobreeeee. 😉

kafoditka
16. apr 2011

@tinaki1275
@noemarta baby mne maly znasal celkom dobre ockovania... ja som mu preventivne hodinu po ockovani dala viburcol a bola pohoda, v noci sa mi zobudil s horuckou 38,5 dostal paralenovy cipok a spal.. tak snad bude aj toto v pohode.. Maci, na nasledky radsej nemyslim a ani si ich nepripustam.. 😉

kafoditka
16. apr 2011

@tinaki1275 pocuj, ty v tej novej profilovke vypadas na 20 😉

katka55
16. apr 2011

pekny den sa praje. to ani nestraste, ze tretia hexa je najhorsia 😕 my ideme 31.5. uz teraz sa netesim 😝
a neviem, co idem vymysliet na to moje dieta, lebo sa mu volajako nepaci v autosedacke ☹ od mala cestuje, takze to nemoze byt vo zvyku. proste on ak v aute nespi alebo nieco nezuzle, tak vymysla, mrnci, vzpiera sa. do dovolenky ho budem musiet nejako spacifikovat, lebo to bude cesta... skusim mu asi pustat nejake rozpravky, ze? ale ked tie ho ani v telke velmi nebavia... dokelu... nemate nejaky tip? 😅
ano, ano, spolocna fotka julovciat by bola super 🙂

zuzik1983
16. apr 2011

ahojte, tak som si nasla trosku casu na vas 😉
jak vidim,tak stretko na chalupe sa vam vydarilo,nadherne fotky .
my sme dnes mali tak zlu noc,mala bola kazdu pol hodinu hore,tak vyzeram dnes dost biedne 😒

bellablonde
16. apr 2011

caute kvakalky 🙂
@tinaki1275 chudatko leika, ako tazko znasa ockovania ... snad sa jej uz polepsi a cez den bude taka dobrucka, ze ti vynahradi nepokojnu noc 😒

u nas tiez nic moc noc ... maly peto mal grcacko-sracky... chuda moje strapate
aj sasenka sa mi parkrat zobudila
nic moc som nenaspala

chalani isli na chvilu von, kupit konecne sasenku autosedacku, ja som bola s bambulou na prechadzke...strasne je skaredo u nas, nevludne ako v novembri
dnes varim / parim len kopu zeleninu a objednala som pizzu
takze sa moc v kuchyni nenarobim
poobede planujem upiect daky kolac... takze idem sa inspirovat na nejake stranky 😉

@katka55 kati, nas peto je odmalicka zavislak na detskych pesnickach, klasika ludovych prsi prsi, pec nam spadla...jemu to ku stastiu celkom staci a nas z toho uz boli hlava 😀
sasena zatial zvlada cestovanie v pohode, hlavne ked ma dobry vyhlad a akekolvek hracky poruke
minule sa asi hodinu vyzabavala s prazdnou krabickou od cigariet 😀 (cakam, ze teraz ma nejaka supermamicka, ktora ani nepatri do temy, strasne zdrbe)

mirka285
16. apr 2011

baby tak ja uz som aj spat,vsak na MIlde bolo tolko ludi,ze ani som tam nevystupila z auta ☹ sme sa po ceste domov zastavii nakupit,Lindu som ulozila,a idem si nalakovat nechty,lebo hadajte co??ja dnes idem tadovat s Gabom po nejakom nakupnm centre,a rozhodla som sa,ze malu necham u maminy na dvore a trosku si aj ja vydychnem a vypijem v klude kavu 🙂 vsetkym prajem pekny den

vierkaha
16. apr 2011

@bellablonde Maťko má obľúbenú hračku akúkoľvek prázdnu krabičku od liekov 😅

Baby ako malý mi spí už 2,5 hod vonku na balkóne už som ho bola aj skontrolovať ( či náhodou nemáme pokazené vysielačky ) - teda niežeby som nebola rada, ale u nás je to nezvyklý jav 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre