Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katarina7777
16. apr 2011

@mirka285 ja tiez radsej jazdim velkym autom, ved teraz mas spredu aj vzadu parkovacie senzory, cize naozaj sa s nim da dobre manevrovat aj v malom priestore, a ja sa rada na cestu pozeram zhora 😀

katka55
16. apr 2011

@merikac autickujeme sa 😉

katarina7777
16. apr 2011

@mirka285 tak ty si na tom jak ja, my zeny stare auta a chlapi take iste ale nove 🙂 , Lexusa mozem len odporucit, nikdy sme s nimi nemali ziaden problem 🙂

merikac
16. apr 2011

@katka55 ved pozeram,,sa na vas nechytam,, ja nerada snivam o niecom co si nemozem dovolit.. 😀

katarina7777
16. apr 2011

@mirka285 ktory model sa ti paci z lexusu?

mirka285
16. apr 2011

@katka55 no tak ja som asi dobry sofer,lebo mne parkovacie miesta stacia 😀 a presne,ze vsetky tie lepsie auta maju senzory,cuvaciu kameru,co clio nema...
@katarina7777 tak tak,kto raz skusil velke auto,ine uz nechce,o tom to cele je...no idem uz spat,dobru nocku

katarina7777
16. apr 2011

@merikac nikdy nehovor nikdy, este aby si ma raz neobiehala v nejakom fare 😉

katarina7777
16. apr 2011

@mirka285 bohuzial je to tak vo vsetkom, na dobre sa lahko zvyka... dobruuuuu... a nech gabo podava kazdy tyzden sportku 😀

tinaki1275
16. apr 2011

@merikac ale snivat je predsa pekne... 😉 ja auta milujem 😀 a cim vacsie tym lepsie.. 😉
no idem ja uz do hajan..sa tu furt vykecavam

merikac
16. apr 2011

@katarina7777 😀 kiez by tvoje slova boli pravdive 😉 ,,,,,,,,,pozeram fotecky z gulasparty,,,vyzera, ze akcia bola velmi vydarena,,,,,,,,,,,,,a deti ako narastli,,,,,,,,,,,,,,,

katarina7777
16. apr 2011

dobruuu, idem aj ja

katka55
16. apr 2011

@merikac ked nebudes snivat, nebude sa ti mat co splnit 😉 mm strasne tuzil po volve, vzdy vravel, ze ked bude velky, tak si ho kupi. no a potom sme si na 30 rokov zavesili na krk hypoteku, tak uz ani nedufal, ze ho niekedy bude mat. no a do roka ho mal, a pritom sme nic nevyhrali, ani nedostali, ani nic extra. proste sa to nejako pristastilo. je sice jazdene, ale je take, ake sme chceli 😉

mirka285
16. apr 2011

@katarina7777 tiez ten hybrid tusim 450 tka to je,a najradsej biely alebo cierny v hnedej kozi 😝 sa mi bude dnes o nom aj snivat...
@merikac musis snivat....

merikac
16. apr 2011

@tinaki1275 ano je,,ale skor o veciach realnych,,,dobru noc

merikac
16. apr 2011

ale ked uz,,tak auto vacsie ako mensie,,a vobec mi nevadi cuvane, parkovaniei ani otacanie sa s velkym autom,,,,vo firme som si vystriedala viacere a vo vecsich sa citim bezpecnejsie a pohodlnesie

katarina7777
16. apr 2011

@mirka285 drahy ma taky biely perletovy v ciernej kozi, a ked zjednaval cenu tak som mu volala ze som tehotna 😀 teraz ideme k tomu istemu dilerovi tak mu hned poviem ze tento krat mu to zjednavanie tak lahko neprejde 🙂

katka55
16. apr 2011

@mirka285 tak neviem kde parkujes alebo si proste superzena 😉 😀

katka55
16. apr 2011

idem aj ja spat. dobru noc.

katka55
16. apr 2011

@mirka285 jaj, a este k tomu datumu svadby ma napadlo, ze my sme vyberali datum tak, aby tam bolo co najviac parnych cisel, lebo tie su vraj priaznive. ale bolo to len JPP, takze neviem, ci je to pravda. ale podla mna, ak sa vam ten datum paci a mate pocit, ze je ten pravy, tak sa treba nechat riadit instinktom. aby to clovek potom neprekombinoval. drzim palce 😉 a uz ozaj dobru.

bambola
16. apr 2011

este som sem nakukla a vidim, ze sa autickarenie rozbehlo 😀
@mirka285 ja nepotrebujem super auto a mini je moja laska uz dlho, take ako nakupna taska postaci 😀 velke nech si maju chlapi 😀
@katka55 vidis, volva nam ostali smradom, baby moc neoblubuju ale to asi aj preto, ze to nie je moc zname 😉 to je tak pre fajnsmekrov 😎

inac baby, ja parkovacie senzory povazujem za strasnu hovadinu. piska to ako najate ked mam este kopu miesta a napriek tomu co sa o zenach hovori, dovolim si tvrdit, ze parkovat viem 😉 a hentie vecicky ma len rozculuju 😠

no uz je asi po stej reklame cez jediny film tak sa vratim k filmu 🙂 buona notte 🙂

bambola
16. apr 2011

@mirka285 miri ja len viem , ze by v datumoch nemali figurovat 7, ani sucet by nemal byt 7, proste ziadnym sposobom by tam nemala byt 7....... negativna energia cico 😕

inac kamoska sa vydavala minuly rok 11.9. , sme si z nej robili srandu, ze cela amerika truchli a ona sa ide veselit 😀

katarina7777
17. apr 2011

dobre rano, vcera vecer to tu bolo jak v autozurnale 🙂
my mame za sebou klasicku noc, maly spinkal do pol siedmej, asi 2 razy som mu davala napit vodicku co mrnkal a potom spinkal dalej.

@mirka285 ja idem kamoske za svedka 3.9 ale ja na take veci ako cisla, horoskopy a tak moc nedam.... aj mna sa vsetci vypytuju kedy sa uz zoberieme ale asi som nejaka vadna ale mne sa nechce akoze milion papierovaciek, svadbu by som aj tak nerobila, svadobne saty ma tiez nelakaju, na dovolenke sme boli, priezvisko by sa mi nezmenilo, obcianstvo talianske by som aj tak nedostala a ani ho nechcem... no nemam motivaciu. 😲

aalexis007
17. apr 2011

@maxara mrzí ma to ☹ ☹ ☹ ☹

maxara
17. apr 2011

@bambola @katka55 baby, nemam Ninku za sebou, je na najbezpecnejsom sedadle, cize za spolujazdcom 😕 iba asi tri dni sa vozila za mnou a to, ked som mm povedala, nech da autosedfacku do auta a on ju tam dal, ale vajco nevybral z toho za soferom sedadla, takze ju musel dat za mna 😀
A klobasky boli tiez vyborne, to boli zapekacky, cize vyzerali hrozne ale chutili vyborne 😀 resp mne sa hnusi vsetko co je take ako zapekacka, vyzera to ako zive crevo 😝

@katarina7777 uz ich ladujem 😉 uz suuuuu kukni

noemarta
17. apr 2011

Dobre ranko,
vidim ze ste vcera vecer, co vecer, v noci rozoberali auta....sakraaa...v tej teme som doma, kedze som 8 rokov robila v porsche. @mirka285 veru s tym servisom mercedes mas pravdu, bol to a je to nas dlhorocny konkurent v servisovani.... maju neskutocny pristup, to u nas napodobne ako v opli.... Vies, poviem ako to je, zaklad je predat a tym to zhaslo, co sa deje dalej s tym autom uz nikoho nezaujima.... bohuzial je to tak.... 😠
Mne osobne mercedes a ani bmw nic nehovori, ako obdivujem tie znacky, ale nic viac, aleeee taka audina, to je moja srdcovka, my s muzom sme skor na vozidla s velkymi konmi, cize u nas vyhravaju motory 1,8T alebo RSky, ci octavia, alebo audina....Cize aj teraz pozerame po takom aute. 😉 Napr. nova audi A6 ma teraz neskutocny dizajn. 😉
Tiez jazdim od svojich 18tich, takze nemam so ziadnym autom problem, ani s parkovanim, s nicim.... aleee ako pise @bambola total ma vytacaju parkovacie senzory v aute, nikdy by som to nechcela, mna to proste znervoznuje, radsej dam aj na dalej na svoj instinkt 😉 Myslim si, ze nezalezi, ci je to auto male, velke, je dolezite aby nam vyhovovalo, ale tiez podla vlastnej skusenosti hovorim, ze s velkym autom , vysokym je clovek viac v bezpeci. A vzdy si clovek zvykne na lepsie ako presadat do horsieho nez ste mali.... tiez vlastna skusenost, ked sme zacali stavat, tak sme sa zrazu ocitli do konca az v takom stave, ze sme boli pol roka bez auta, to nehovorim, ze sme sa potom zmohli na staru feliciu, co by som nikdy nepovedala ze ja budem jazdit este na felicii, aleeee som rada, ze sme mali aspon na com jazdit... 😉 boooze som sa rozkecala, monologujem.... hi hi

kafoditka
17. apr 2011

Dobre ranko 🙂
Baby dnes neviem co je za den, ale Filip mi stihol na seba prevratit zehliacu dosku behom dvoch sekund, nastastie sa mu nic nestalo, len sa vylakal, hned rano po zobudeni prepadol cez postielku, ze sme ho ledva zachytili, aj tak si udrel celo o bocny ram nasej postele... bok postielky sme mali v nizsej polohe, postielka prirazena skoro k nasej posteli a maly sa nahacoval dovtedy k lampicke, co mam namontovanu pri hlave, az sa jej chytil a pritiahol sa ☹ obaja sme este driemali s mm, ale nastie sa na neho kukol mm a prave vtedy prepadol... ☹ no a ceresnicka - ked som umyvala riad pred chvilou, privrel si prstiky do suflika... vyplakal sa mi na rameni a pri tom aj zaspal. idem si dat s Petom kavicku, o chvilu odchadza do prace..

maxara
17. apr 2011

No babule, takze dobre ranko zelam.
prihodila som fotky z grilky a Noe sa uz stihla aj urazit na komentoch 😀 .. dufam, ze viete vsetky, ze vsetko je to len vtip a 95% komentov nie je PRAVDA, len to, co ma napadlo v suvislosti s ksichtami a ksichteniami sa..
Ja som vstala dnes o 7mej, aj napriek tomu, ze mm zobral Ninusu dole a nechal ma spat. Ale tak som sa ponahlala vam sem zavesit fotky, ze...
Dnes planujem toho vela. Dosadit nejake tie rastliny, pozehlit tychto sedem pracok, co sa na mna usmieva zo skrinky, chcem sa pohrat so steniatkami, lebo uz vidia a tak tarbavo lozia, chcem ich trochu s Ninkou pofotit a aj Misko chce ist na nejaku prechadzku. Asi do Kucisu..

INAK, POZOR VSETKY:
My s mm budeme mat teraz zakratko 30tku a viem ze aj @noemarta @meruska maju to iste a @mirka285 @oacka a urcite este kopec dalsich mame narodky cca plus minus teraz. A my sme sa bavili s mm, ze keby ste chceli, hlavne teda aj vychodniarky, ze by sme pri tejto prilezitosti zorganizovali megastretko juloviek u nas na chalupe. Ja viem, ze je pre vsetky mala, ale tak vsetci by sli spat domov. Ja by som mohla tri rodinky prichylit u nas a mozno by aj ine baby sa nejakej rodinky z daleka ujali. A ked nie, tak vybavime nejake ubytko v PK. A kludne by to mohlo byt tak, ze vychod, stred by sa dovalil v piatok vecer a v sobotu by sme sa presunuli na chalupu a vecer spat a v nedelu rano by bud vsetci vyrazili domov, alebo by sme mohli dat este nejake zaujimave doobedie, napr zoo alebo take nieco.. Co vy na to? Blbost? Prisiel by niekto? Vidim to na 11.6. alebo 18.6. alebo neskor? August?

katka55
17. apr 2011

dobre ranko. patrik o 7 vstal, takze uz zase zalomil 🙂 dnes to vyzera na pekny den, sa tesim.
@kafoditka tak filip ma dnes den blbec 😉 budes ho musiet xtra strazit 😀

mirka285
17. apr 2011

dobre ranko...my sme spali dobre,poslednu dobu Linda spava super,dufam,to nezakriknem 🙂 dnes to vonku vyzera na super den...

maxara
17. apr 2011

ooo a este k autam som chcela, ze mne sa pacia cervene a cierne. A tie male zagulatene sa mi pacia bledomodre 😀 a inak sa v autach absolutne nevyznam. My mame mazdicku a ja som s nou mimoriadny spokofon. Kabrac je megane, na nom sa tiez super jazdi, ale mam pocit, ze nejako casto mu treba menit brzdy, lebo trasie voalntom. A predtym sme mali toledo, to stare a tiez bolo super. A aj na felde som jazdila a na to, ze nema ani posilovac riadenia a teda ze je to hrca, tak velmi lahko sa mi s nou manevrovalo. A jazdila som aj na Doble a .. clovek si zvykne na cokolvek 😉 Teraz ma caka mat velku mazdu 6 a stale som na pochybach, lebo teda je ozaj velka, a ani nie vysoka ako dlha a podla mna toto je presne ten typ auta, s ktorym sa tazko parkuje. Je z neho vidno ako z maleho auta, ale je velke. A senzory tusim nema. A ja zas taka zrucna nie som 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre