Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

katka55
17. apr 2011

@maxara ak by sa nieco take dialo, tak my by sme prisli. termin v juni vyhovuje. my ideme na dovolenku az koncom juna 🙂

maxara
17. apr 2011

@katka55 ozaj Kati, od teba som chcela ten link na ten hotel kam idete, pls

katka55
17. apr 2011

@maxara ideme sem: http://www.solarishotelsresort.com/accomodation... Vitkovice tours maju najlepsie ceny. Ale v sezone sa mi to zda dost drahe 😒 A inak, aj dieta ma polpenziu 😀 Nema lozko, ale jedlo ano 😀

kafoditka
17. apr 2011

@maxara 😀 Peti, vidis to, nakoniec doslo na moje slova, ze megastretko sa bude konat u Max na chalupe 😉 teda ak by boli baby za.. mne sa ten napad paci 😉

kafoditka
17. apr 2011

@katka55 no teda rano nezacalo najlepsie, teraz spinka, tak dufam, ze po zobudeni uz ziadna nehoda nebude 😅

maxara
17. apr 2011

@kafoditka no uvidime, co vychod povie na to.. ja by som bola rada, keby sa dovalili..
a podla narokov na spanie by sme sa nejako potlacili a urcite by sa tu nasla aj ina tu z okolia julovka, ktora by uchylila v obyvacke niekoho, ci?

@katka55 super, dik, pozriem to a uvidime, lebo sme chceli ist do Bulharska, ale tam je epidemia osypok a neockovane deti su vo velkom ohrozeni, navyse vraj to je sprevadzane s brutalnymi komplikaciami, opuchmi mozgu, zapalmi..

kafoditka
17. apr 2011

@maxara uvidime, ako sa vyjadria k myslienke na stretko u teba ostatne baby, dnes je nedela tak sa asi vsetky doma venuju a varia, ale vecer urcite nakuknu... ten skorsi junovy datum by bol fajn, potom uz tusim zacinaju oslavy roku nasich detureniec.. maly sa mi budi, spal 2 hod. 20min 😕 idem, zatial caute

noemarta
17. apr 2011

@maxara jasne ze som sa neurazila, ale vies, aby to niekto nepochopil kto si to bude citat, ze si to ozaj myslim 😕
Akoooo, dost ta obdivujem, ze si trufas na take megastretko.... ale co sa tyka terminu, mne osobne vyhovuje toho 18teho, lebo ten vikend pred tym budem urcite sediet nad papiermi....
my sme sa teraz zobudili s nelou, spala 1,5 takze super som si pospala.
Idem varit, paaa

bambola
17. apr 2011

bre ranko 🙂

my sme mali celkom dobru noc. dnes rano na ranajky prvy jogurt 😉
mne sa podarilo uz aj osprsit, oholit, umyt hlavu..... no krasna som co vam budem hovorit 😀
@maxara mne sa stretko pozdava, vsak vie, ze ja som vsade, niekedy sice neskoro ale predsa 😀 navyse ak sa nenapadne nasukame @katka55 katke do auta tak mame aj odvoz 😀
@noemarta ja si myslim, ze ked ma niekto svoje auticko a je s nim zzity tak si vie uz lahko odhadnut kolko ma kde miesta a co si moze dovolit 🙂 je to len o zvyku (a trosku zrucnosti) ale vidim, ze vy ste tu riadne autickarky, ja sa nechytam 😕

dnes by sme chceli ist do mesta na spacirku, mozno tam budu este tie remesla ci co to spominali, dame si cokoladovy shake 🙂 a andrej chce do panta rhei po nejake foto knihy tak pojdeme do tej velkej na vysokej 🙂 snad pocko pekne vydrzi 😎

katarina7777
17. apr 2011

aj ja varim obed, budeme mat lososa s koprovou omackou a varenymi zemiakmi a salatom, rano som vypila len cerstvu stavu z pomarancov takze ma uz aj hlad zmaha 🙂

@maxara myslienka stretka na chalupe sa mi paci, budem sa snazit prist ak bude ... a donesiem maso na gulas 😝 ozaj a diky za fotky a komentare som sa zasmiala 😉

katka55
17. apr 2011

@bambola jasne, ze odvoz mate 😉 a ked je to v sobotu, neberies tm? ja by som asi vzala mm. ved ked mega, tak mega 😀
@maxara inak ja som tiez kukala bulharsko, lebo to vyslo za dobre peniazky a bolo to letecky, ale este ze som to potom zrusila 😕

bambola
17. apr 2011

@katka55 kati cosi 😀 to on na take nepojde, na to je moc hanblivy 😉 a este by mi ho tam uchmatla @oacka aby jej fotil kiku stale 😀
inac ma este teraz napadlo, ze ja mam vtedy akurat skuskove takze zatial sa neslubujem ale uz je to koniec tak snad uz budem vtedy hotova 🙂

katka55
17. apr 2011

@bambola sak na fotenie je uz dobrovolne prinutena adelainina polovicka 😀 dovtedy ho este spracujes 😉

aalexis007
17. apr 2011

Pomóóóc, ako naučím moje dieťa prespať celú noc. Alebo max. s nejakým 1-2 prebudeniami????
Budí sa stále každé 2 hodinky - ako ho to odnaučím????? A zakaždým je hladný a mrčí pokiaľ mu niečo nedám. Dávam mu mlieko alebo čaj. Kedy to už skončííííííí. ☹ ☹ ☹ ☹

A ďalší problém máme zádery na prštekoch - ako na ne?
A ešte jedna otázočka - akú stolicu majú vaše detičky??? My ju máme stále takú kašovitú - jeden čas bola aj taká "formovačka" ale v poslednom čase len taká kašovitá. Je to OK?

@maxara - jéééj, konečne dátum stretka 11. a 18.6. čo mi sedí. Takže mne je to úplne jedno kedy to bude. Konečne by sa mi dalo prísť. 😉 🙂

mirka285
17. apr 2011

baby ha ha ste ma pobavili 🙂 ja pochybujem,ze niekto z Vychodu pride a uz vobec neverim tomu,zeby sa chcel uchylit na noc u niekoho v obyvacke,alebo zeby niekto chcel niekoho mat v obyvacke 😀 no ale mozno sa hlboko mylim 🤐

adelaine
17. apr 2011

ahojte, co sa to tu riesi?
idem si vas precitat 😉

bambola
17. apr 2011

@aalexis007 asi jednoducho mu nedat, ja sa psychicky takto pripravujem na odstavenie od nocneho kojenia, ze jej proste nedam a budem ju cicikat nech zabuva aj bez toho prsa a dostane az rano. ale ja viem, ze ona nie je v noci hladna, ze len proste potrebuje prso ak je hladny tak to je ine. ale baby tusim spominali, ze davaju v noci max.cajik

bambola
17. apr 2011

@mirka285 miri tak to je ine ked mas dvojizbak alebo dom ako peta. mne by v dome nevadili 🙂

tinaki1275
17. apr 2011

ahojte babule..tak som rychlo precitala co ste popisali a nestiham fotky ..ideme k svokre n obed.. 😒 a mala ma stale teplotu ,rano mala az 38,5 a je zamrncana..to tam bude zase show..
joj ako by som dosla keby sa dalo ☹ na stretko ,ja mozem az v decembri a januari ..tak dufam ze tam zorganizujete nejake stretko ..no idem chystat malu do jamy levovej 😀

monline
17. apr 2011

@maxara Peti super nápad, máš môj obdiv, že by si sa na to dala.....11.6. má Danielko rok, to budeme mať oslavu doma a 18.6. má narodky Marek, to bude oslava určite tiež, to by som musela zistiť, či by sa z nej dalo uliať, ale je pravdepodobné, že vtedy budú krštiny..takže- zatiaľ mi termíny nesedia ☹

noemarta
17. apr 2011

@maxara nooo, teraz pozeram ze to je sobota, tak to uz teraz hovorim ze nedojdeme.... nam sa zacina stafeta oslav, kt. sa vacsinou konaju cez vikend, takze nehrozi.....
A Mirka ma pravdu, myslim si, ze po prve nikto nedojde z vychodu a to spanie..... 😕 😕 😕

noemarta
17. apr 2011

ja som dnes total vypnuta, bez nalady, a len vrcim..... 😔 😔 😔
idem sa niekam schovat..... ☹

zuzik1983
17. apr 2011

@maxara ty si teda trufas 🙂

bellablonde
17. apr 2011

aahojte a prijemnu nedelu vsetkym! na zapad, stred aj vychod 😉

@maxara zase raz som sa hodinu rehotala na komentoch k fotkam 😀
noo co sa tyka maximegastretka na vasej chalupe, neviem, kde vsade planujeme byt v juni, mame tam nejake rodinne oslavy - tusim, musim hodit rec s mangelom...ked sa vrati domov, lebo ZASE je od rana v robote 😠
ale kebyze zrovna by sme boli doma, tak ja by som sa rada zucastnila a som ochotna poskytnut niekomu izbicku na prespatie 🙂 p.s. beriem aj zo stredu slovenska 😀
(nastastie v sobotu zubari neordinuju 😀 ).. 😅
peti, ja ta inak za toto nenormalne obdivujem, ale kedze si prirodzeny organizacny talent, tak to urcite vypali super spica bombovo...ako vzdy 😵 😵

a inak u nas je podozrivo ticho, detvaky buvaju
cochvila pride segra s frajerom a potom neskor bracho so svagrinou na navstevu
tak sa idem aspon ucesat, nech sa ma nezlaknu

katka55
17. apr 2011

@noemarta @monline tak doma oslavujte a krstite v nedelu 😉 a co sa tyka ubytka, mam ten isty nazor ako bambola 🙂

maxara
17. apr 2011

no pozeram baby, ze nie ste vobec nadsene megastretkom.. ani na strednom slovensku, ani u nas, tak potom niiiic.. inak mne by nevadili doma napr taki tutufrutinovci alebo strasskovci, meruskovci.. a urcite aj ini.. ale teda dom nenafuknem. kazdopadne, kto sa nechce tlacit, pre toho su hotely. Ja som myslela, ze ked budu musiet vychodniarky dalej cestovat, tak aspon ubytko by nemuseli platit, ak sa uskromnia. Tak ale ja mam len tri izby a jednu obyvacku k dispozicii 😒

gabika41
17. apr 2011

@maxara....blahozelam k vymesaciu.... 🙂

@katka55....operacia oci je dobra vec,ale pokial este planujes dieta,tak ju odloz.....lebo potom sa rodi uz iba cisarom....
😉

maxara
17. apr 2011

@gabika41 😉 nerodiiiii

bellablonde
17. apr 2011

@maxara ts ts nahodou ja som celkom nadsena 😀

maxara
17. apr 2011

@bellablonde no pozri, uvidime co povie vychod, prosit sa nebudem, len ponukam moznost.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre