Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

merikac
7. máj 2011

@monline a nika- vsetko naj k vasmu sviatku,,,hlavne nech sa posluchate navzajom 😀 a ste zdrave, aby ste sa mohli naplno venovat Danielovi 😀

noemarta
7. máj 2011

ahojte,
tiez prajem vsetkym Monikam len to naj naj....
Vcera to nasi dobre pohnojili.... 😠 😠 😠 dnes uz hokej nepozeram....
Prajem krasny den, ....

tinaki1275
7. máj 2011

no ja vas asi nestihnem docitat .. ☹ mne doma uz druhy den nejde net..a mm sa netvari ze by sa mu chcelo hladat dovod.. a teraz z kancla toho vela nestihnem lebo bohuzila musim aj pracovat..a som straasne unavena..
baby mala mi zacala neuveritelne vyvadzat v noci ..a to uz bola ustalena a sice sa 2-3 x budila ale cucla si caju alebo mliecka a spala..teraz sa zobudi o tretej a aj hodinu a pol normalne pisti a vyvadza..potom zaspi a zabudi sa po hodine zase a zase je hodinu hore a potom zaspi a spi do deviatej ..co z toho ked ja pred osmou vstavam..este aj ced den sa pocas obednajsiehoi a popoludajsieho spanku neuveriteln emrvi a je strasne nepokojna..a mrnci kazdych 10 minut..ja dufam ze su to zuby aj ked nic nvidim ..stale mame len tie dve spodne jednicky ..ani poobede som si s noi nemohla pospat lebo sa v hojdacej sieti budila kazdych 10 minut.. 😒

gabika41
7. máj 2011

dobre ranko sa praje..... 🙂 vsetkym Monikam vsetko najlepsie k sviatku... 🙂
@merikac...to bol napad Jakubikovej,som Ti vcera zabudla povedat,robi zastupkynu Bozikovi a predtym robila sefku osobneho u nas vo firme,takze ona mava taketo napady a mne sa mala zobudila dokonca vo vnutri.... 😒
@maxara...ani moja barikada nepomohla a presne ako hovoris,iba raz som si dovolila tuknut a dostali sme druhy gol....ale ved niekdo musi aj prehrat.....

inak prajem vsetkym pekny,slnecny den.... 🙂

tinaki1275
7. máj 2011

juj vsetko naj naj Monikam. .. 😉

katka55
7. máj 2011

ahojte. tiez sa pripajam ku gratulkam Monikam 😉 Patrik sa tiez v noci nejako viac budil. teraz ma take pyzamko, ku ktoremu musi mat ponozky, teda nie su to dupacky, a on v noci tolko "chodil", ze ich viacej nemal ako mal 😒 ale bohovsky je, ked ma hole labky 😀 sa uz tesim na leto 😵 Na obed sme mali halusky a teraz idem spravit Zamatovu roladu. Mnam 😉
@maxara skus na dasna Ninkin zubny gelik 😀 ale inak sa aj ja pripajam k tomu frtanovi 😉
@tinaki1275 ty aj dnes pracujes? ☹
Prajem vam vsetkym pekny den.

tinaki1275
7. máj 2011

@katka55 veru aj dnes a aj zajtra 😢 ja budem mat volny den iba v pondelok ...

merikac
7. máj 2011

@gabika41 "skvela myslienka" 😠 - emma spala necelych 20 minut,,je taka nervna,,ze az

merikac
7. máj 2011

@tinaki1275 ved budes celu zimu zas oddychovat, tak nejaka ta soboty, ci nedela v letnej sezone, je len take prijemne odbocenie od beznych povinnosti, a este ti aj za to zaplatia 😀 - to teda viem povzbudit, coooo? 😅

maxara
7. máj 2011

@bellablonde 😉 nemas zac

monline
7. máj 2011

pekný dník prajem
chcem poďakovať všetkým za priania, potešili ste ma veľmi 🙂
teraz nemám čas písať, práve Danielko zaspal a ja mám koláč v trúbe a potrebujem spraviť naň puding a krém, tak asi až neskôr...odovzdám pozdravy aj Nike, tá si už počíta, koľko ľudí jej blahoželalo, tak bude nadšená, že jej taký počet narastie :😀

adelaine
7. máj 2011

@maxara Peti, ked mas zapalene dasno pri prerezavani, je to nic moc,
ale mohol by ti pomoct vyplach corsodylom

denisse
7. máj 2011

ahojte zeny .. tak ja som sa dnes s barunkou prvykrat vybrala "do mesta" 😀 akoze v kociari busom na Andel do nakupneho centra ... barunka cely cas kvicala a prechadzalo to do revu ...
az sa sama sebe cudujem, ze som sa v tom obchode a v autobuse vobec nenastvala (na rozdiel od zimy, kedy ma ten rev vyslovene vytacal, aj ked som nechcela) ... som postupne vyberala hracky, rozok, ppiskotku, kornut od zmrzky, potom som to vsetko zbierala po zemi, lebo ona nic nechcela a vsetko hadzala a jak som nakupovala, tak som stale dookola opakovala (som si uvedomila, ze to uz ani poriadne nevnimam, ako rozmyslam nad nakupom): "uz to bude, uz pojdeme domov" 🙂 ale predavacka pri pultovom predaji v tescu asi bola z nej nervozna, bo aj ona ju zacala utisovat :D
a barun zurila, robila luky, chcela vyskocit z kociara .. kvicala a miestami normalne revala 🙂 ale aspon sme mali vylet 😀
ked jej teraz nevylezu nejake zubiska, tak uz neviem 😉
a vcera som videla v bille pre mna uplne science fiction, ked jedna pani s hlbokym kociarom, v ktorom lezalo (uplne v lahu, nic nevidelo von) asi 7-8 mesacne dieta, ktore sa hralo s jednym koliesko a hovorilo si pri tom "ba ba ba" ... a pani vo veeeelkom klude nakupovala ... 😀

a nela mala v noci teplotu, takze nikam s mm nesli ... a v utorok sa v skolke fotia, by som chcela aby isla 😕

denisse
7. máj 2011

@monline
vsetko najlepsie posielame aj z prahy ... tebe aj nike 😅

kafoditka
7. máj 2011

Caute baby... z dnesneho vyleu nic nebolo ☹ ☹ skanzen otvara sezonu koli rekonstrukcii az v polovici juna a Filip je od rana total vymenene dieta. Baby on mi od rana vkuse mrnci, place a stale chce byt na mne zaveseny. Vonku sme prechadzku vzdali po 20 minutach, co reval v kociku a ani nezaspal.. najhorsie je, ze nechce byt ani pri Petovi, ani pri mojej mame, len mne na rukach 😔 Neviem, ci mu idu dalsie zuby alebo ma dnes nahovno den, ale uz ma poraza. nech uz je 19:00 a maly spi..
@monline vsetko najlepsie k meninkam tebe aj Nike 😉

denisse
7. máj 2011

@kafoditka
mame doma to iste uz viac ako tyzden ... 😒

denisse
7. máj 2011

teda nie zeby predtym barunka bola ukazkovo spokojne a kludne babetko ... ale tieto dni su fakt hrozne ... zase ma boli chrbat ☹

katka55
7. máj 2011

a este som vam chcela napisat, ze sme dnes boli pre slnecnu clonu sunshine kids v brendone a skusala som ju akurat namontovat na golfac a je to take smiesne 😅 no uvidime, ci sa osvedci 😉 @bambola a pozrela som tam aj tie zabrany na sufliky a skrinky a mali tam teda kadejake, aj take vonkajsie bez vrtania, aj take, ze dieta neotvori suflik ani trosicku, ale akoze 1ks stoji 5,50e 😕 im harasi 😠

mirka285
7. máj 2011

caute koceny...no vidim,ze ste nejake zufale ☹ my sme boli u nasich na dvore,bolo fajn ked svietilo slniecko...na obed som sa drbkala s fasirkami ale ostalo aj na zajtra,takze zajtra len slepaciu polievocku uvarim 🙂
@katka55 no mne sa ta slnecna clona nepacila ani na obrazkoch,taka opacha podla mna,co spati cely kocik 🤐

noemarta
7. máj 2011

ahojte, tak my sme mali zas super den, Nela sa zobudila poobede a vyrazili sme na rekonstrukciu bojov-oslobodenie BA , najskor som vahala ci ist, ci sa nebude bat tych vybuchov, strel, aleeee... nela sa nezapre ze ma zbrojarov starych rodicov, bola svetova, lietali tam aj lietadla a to ju uplne fascinovalo. 😉
A musim sa pochvalit, od vcera sa nela vie posadit z lahu a labzuje po celom dome po ritke, taka je zlataaaa, tot vjo, fakt vydareny den, idem ju ulozit a jaaaa idem makat nad papiermi.
Paaaa pekny vecer, a a a jaaaa hokej nekukaaaaam.... 😒
@kafoditka nebooooj, hadam sa z toho v noci vyspi a zajtra bude uz faaajn. 😉

katka55
7. máj 2011

@mirka285 no ved ani mne sa nepacila na obrazkoch, ale co ine? slnecnik u nas neprezije, prehodenu plienku zase neznasam ja ked niekto prevadzkuje a ine clony vraj dobre nedrzia 😒 ved uvidim. ak splni ucel, tak som spoko 😉

mirka285
7. máj 2011

@katka55 no ved prave ze nic nevyzera super...ja som nekupila zatial nic,som si myslela,ze postaci malej ciapka so siltom a prd makovy...vsetky capice si dava dolu a hadze na zem,takze budem to musiet aj ja poriesit nejakou clonou...ja uvazujem na tou Teutonackou,ale musim este zistit ci by pasovala aj na sicko,nevies nahodou?

denisse
7. máj 2011

@mirka285
ahoj miri, chcela som sa ta opytat, ci si niekde nevidela alebo nevies, kde sa daju kupit pekne saty pre 4 rocne druzicky ... hladam na nete a nejak neviem 😕 v auguste ideme mojmu brachovi na svadbu a nela hovori, ze ide za "druzinku" 🙂

mirka285
7. máj 2011

@denisse Deni v HaM mavaju,aj v Nexte som videla a tusim aj v Mark and Spencer 😉

katka55
7. máj 2011

@mirka285 tak to neviem, ci by pasovala. a teutonacke clony tusim chvalia. budes asi musiet spravit prepad v babymarkete 😉

mirka285
7. máj 2011

@katka55 Kati tak si predstav,ze som volala teraz s kamoskou,co ma take iste kociky co ja a pasuje aj na sicko 😉 a navyse su v Babymarkete teudonia days takze ju maju v akcii za 12,90 eur,no nekup to 😀

katka55
7. máj 2011

@mirka285 no super, sa ti zadarilo 😉 a ak to bude vyzerat dobre, tak neviem, neviem, ci odolam 😀 oni robia aj jednofarebne? lebo som tam videla same hacabarkave 😕

katka55
7. máj 2011

@mirka285 uz som nasla aj jednofarebne 😉

mirka285
7. máj 2011

@katka55 ja kupim ciernu,to mi bude ladit k obom kocikom...

katarina7777
7. máj 2011

caute, tak ja som dneska totalne vystavena, od rana som sa nezastavila a poobede som sa 3 hodiny drbkala vonku a sadila kvetiny... chvalabohu za to uz mam z krku. 😝
Leo zacal mat nejake obdobie vzdoru, nechce byt v stolicke, ani v chodusi, ani v kociku, ked ho idem prebalovat tak si nechce lahnut.... dneska som uz par krat ratala do desat 😠 😠 😠 😠 esteze vecer rychlo zaspal a tym si vylepsil dneskajsie skore 😉 a potom zacne hadzat tie jeho sibalske usmevy takze sa potom citim aj zle ze som na neho zvysila hlas 😒

@mirka285 a capice mi tiez zacal stahovat z hlavy 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre