Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
28. máj 2011

@adelaine mati myslim, ze xtcko nema nikto od nas, ale ano da sa 🙂 teda nie uplne ze uplne ale to nejde ziadny golfac ale v podstate lezi dieta 🙂 a ma preklapaciu strechu 😉
kukni aj sem, baby tam maju vacsinou xt-cka
https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/maclaren-golfovy-kocik-ake-mate-skusenosti/

adelaine
28. máj 2011

@bambola 😉 diky

bambola
28. máj 2011

@adelaine nemas zac a uz sa idem ucit lebo uz si teraz pri konovi polhodinu umyvam zuby 😀 😀

adelaine
28. máj 2011

@bambola tak nech ti dobre pali a vela sa naucis 😉

macik27
28. máj 2011

dobré ráno 🙂 búrku sme prežili a moje auto tiež malinká sa zobudila v noci len dvakrát ale zato o šiestej už bola vyspatá no neva pre mňa je to super dlhý spánok dúfam že jej to vydrží....pôjdem asi upiecť nejaký ľahký koláčik a malej vymyslieť program na tento škaredý deň 😖

maxara
28. máj 2011

@bambola Bambi, tak ja by som verila, ake obludy si ludia stavaju.. 😀 a k tomu hrobove kompozicie.. napodobnujem prirodu, tak si vysadim do zahradky rastliny v jednom rade 😒 ... bez komentara
a inak aj moja uchylka je ocumovanie novych domov 😉

@kafoditka no ja dufam, ze to roztocia, ale nebude to az take desive ako to vyzera byt 😅 podla zoznamu hosti.. 😝
tak ale je tam mm a sido.. teda neviem ci je sido ako dospely dozor, alebo sa prida k oslavujucim 😀 kazdopadne, zobrali aj psov, takze ja som uuuuplny spokofon, len dufam, ze mala Ripka neskonci na razni 🤐 🙄
a ticho zavidim, ze mas uz navarene a polku upratanu, mna vsetko len caka, ale zacnem najlahsim asi.. ja mam zatial len zachody, kupelku dolnu scasti, perie sa pradlo, zo vcera mam polievku a druhe uvidim co zbodnem ale asi si uvarene nieco spolocne pre nas obe.

katka55
28. máj 2011

ahojte. vonku je akoze normalna zima 😕 ale skonstatovala som, ze radsej nech je cez tyzden pekne, nech mozem s malym lobzovat a cez vikend mam pestunov, tak mi je to jedno 😉
@mirka285 @ aalexis007 pripajam sa ku gratulaciam 😉
@cigaretka5 supeeeer, gratulujem k // 😉
@katty17 sandricke skore uzdravenie prajem
@maxara aj ja chcem take zazracne boxy, aby moje dieta davalo hracky spinkat 😉

cigaretka5
28. máj 2011

@katka55 dakujem no rano som kukala na test a ta ciara je nejaka zjavnejsia. no haluuuuuuuuuuuuz a dorotka sa dneska ukazuje len place a place a place

katka55
28. máj 2011

@cigaretka5 Dorotka uz asi videla ten test, tak ziarli 😀

cigaretka5
28. máj 2011

@katka55 alebo sa ukazuje ze mama tuk tuk takychtoi borcov tu budes mat dvoch a zasadne budu revat v iny moment

maxara
28. máj 2011

@katka55 😀 musis ist do hainburgu 🙂

bambola
28. máj 2011

@maxara ja som vedela, ze rakusaci maju lepsie vyrobky 😀 my mame ikea box a ten tak zazracne nefunguje 😀
@cigaretka5 ale ved to bude take zlate ako sa budu spolu hrat 😉

cigaretka5
28. máj 2011

@bambola ale sak ja sa nestazujem sa pohoda, inak haluz ak by to tak bolo tak by tam bol rovnaky rozdiel ako medzi mnou a mojim braskom

kafoditka
28. máj 2011

Tak ja mam upratane, maly chrni, idem este hodit nieco do pracky a vylozit si nohy k telke..
@cigaretka5 jezis na teba som zabudla uplne, veeeelka gratulka, tak si otvorila druhe kolo tehulkovania v julovkach 😉 drz sa 🙂

cigaretka5
28. máj 2011

a tymto sa mi vyriesila dilema ci kupovat golfac. NIE budem musiet riesit nieco ine

cigaretka5
28. máj 2011

@kafoditka dakujem. mozno nie som sama sak uvidime komu motyka vystreli 🙂

kafoditka
28. máj 2011

baby nam takto pred rokom uz puchli nohy z tepla, vlacili sme velke brucha pred sebou a funeli po par metroch, nehovoriac o tom, ze uz vtedy som sa poriadne nevyspala 😅 a teraz budu mat nase ratolesti pomaly rocik..
@maxara Peti tusim v tomto obdobi vznikli aj nase prvotiny profi tehu fotky s Mirkou od Radany 😵

kafoditka
28. máj 2011

@cigaretka5 nooo nechajme sa prekvapit, ktora julovka - mozno aj junovka - sa k tebe prida 😉

cigaretka5
28. máj 2011

tak tu je

kafoditka
28. máj 2011

@cigaretka5 😵 😵 to bude teraz brasko k Doris? 😉

bambola
28. máj 2011

@cigaretka5 cigi tak to je jasne 🙂 moja ciarka bola este slabsia 😉

maxara
28. máj 2011

@kafoditka vidis, fakt.. takto nejak to bolo.. 😵 a ty si uz skoro porodila u nas 😀
@cigaretka5 😉 .. no tak tato ciarka je podla mna jasnaa

bambola
28. máj 2011

@cigaretka5 inac najlepsie by ti bolo poriesit asi ten taky surodenecky kocik 🙂 ale tak to mas este cas 🙂

maxara
28. máj 2011

@bambola no to si nie som ista.. mozno preto je upratovaci, lebo ma strasne nasrala na krava pri pokladni 😖

bambola
28. máj 2011

@maxara tak to asi nechapem 😕

cigaretka5
28. máj 2011

@bambola neviem ci si pamatas ako som riesila veci ale ja vsetko na poslednu chvilu. a surodenecke kociky sa mi nepacia a milujem mojho mutsyka tak to asi nakombinujeme len s bojnou sajtkou sak mala bude v januari aj tak behat tak co a rychle presuny poriesim aftom

kafoditka
28. máj 2011

@maxara ano ano, vtedy som mala prvych ozajstych poslickov u teba 🙂

cigaretka5
28. máj 2011

@kafoditka haluz vzdy sme tak s mm snivali ze starsia dorotka a mladsi chlapcek samko , tak uvidime

kafoditka
28. máj 2011

@cigaretka5 cize meno je jasne 😉

katka55
28. máj 2011

@cigaretka5 tak ty to myslis vazne s tym tehulkovanim 😀 😉 joooj, aj ti zavidim (samozrejme v dobrom). dufam, ze aj ja este budem tehulkovat, ale este si chcem trosku pockat 😉

a dnes, ked sme sli popri kramaroch, som presne vravela mm, ze by som hned sla rodit znovu. to je taky zazitok 😵 tentokrat by som skusila epidural, privitala by som aj nejaku tu poslednu dobu pred porodom ( uz neviem, ako sa vola), ze by som si pohopsala na fitlopte a nie hned letiet rodit a potom sa tam 4 hodiny mordovat a este by to mohlo byt dievcatko... hmm 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre