Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

zrzulka
19. jún 2011

@maxara No koooonecne.Nakukam ci uz!!! Perfektny report zo stretka ako vzdy. Aj nasi certici plni zazitkov vcera zaspali veelmi rychlo. 😉 A Pato sa dnes tiez pozabudol a spravil tiez par samostatnych krokov cize stretko malo na neho prudko pozitivny vplyv 😉 😉 😉
Foto rodiniek super. Aspon nezucastneni maju moznost spoznat baby ktore sem nestihaju chodit...tu nasu mi prosim hod na mail ak by si nezabudla vdaka....

alllexa
19. jún 2011

@bambola - aj ja som uvedomela matka🙂 Tiez ma zabrzdilo hlavne to, ze mal toho stafylokoka...

bambola
19. jún 2011

@alllexa ved jasne, ale toto som spominala andrejovi lebo mon pozna, tak uznanlivo pokyval hlavou 😉

mirka285
19. jún 2011

@maxara super zhrnutie,myslim,ze baby sa to bali zhrnut,takze cakalo to na teba 😉 prebehla som fotky,tiez som si niektore kocky predstavovala inac 😀 super,ze to vyslo,Peti mozes chystat pomaly dalsie stretko 😉

aalexis007
19. jún 2011

@maxara pekné zhrnutie a aj fotky vydarené. Veď na to sú takéto stretká, aby sme sa trošku spoznali. 😀 že nižšia? no stačí mi mojich 174 cm. 😀 A môj malý nieje Maxim - ale Filipko. 😉 Ale ani sa ti nečudujem, že si sa pomýlila pri toľkej účasti.
Bolo u Vás suprovo.

kafoditka
19. jún 2011

@maxara Peti, ako vzdy si nesklamala a super opisala fotky aj stretko 🙂
@bambola Mati, ze recept ti da mm za 50euri, predsa su to autorske prava 😀 😀

maxara
19. jún 2011

@zrzulka Leni, teraz asi nemam cas, snad to neponahla, potom poposielam vsetkym

@mirka285 🙂 ved chystam.. niekedy v septembri alebo oktobri.. uvidime podla pocka.. mozno uz v auguste

@aalexis007 Mati ved ja viem ze je Filipko predsa.. ved este na chalupe som ho tak oslovovala ☹ vobec nechapem preco som ho tak nazvala a hned dvakrat 😒 ani neviem, co ma zmiatlo, lebo o lutsine sme sa s tuti ani nebavili, cize..

monline
19. jún 2011

@cigaretka5 fakt má 86cm? teda, riadne vysoká kočka to je 🙂 Meraná je normálne pri stene? postojačky? Daniel má len 74cm a 9,4 kg..taký drobček to je... 🙂

bambola
19. jún 2011

@kafoditka dokelu 😀 , to vymyslal on? 😉

monline
19. jún 2011

@maxara Peti, výborne si to zhrnula a aj fotky sú skvelé 🙂

cigaretka5
19. jún 2011

@monline no ja mam 180 Cm 2metere takze nasa mala je tabulkova podla rodicov, nie? My kupuje velkost 86 a nieco aj 92 a nie je nam to nejake velke 😉neriesim a nepripada mi v porovnani s inymi detmi nejaky obor

monline
19. jún 2011

@cigaretka5 tak potom je to jasné 🙂 my až takéto výšky nedosahujeme..ja mám 170 a muž 180 cm 🙂

kristip
19. jún 2011

Ahojte, Petko dnes spal do pol desiatej a noc bola uplne suprova - pokojna, tvrdy spanok... 🙂
Fotky zo vcerajska su velmi pekne. S Petom sme si dali k obedu trosku vinka - vsak Den otcov..., no a pripili sme sa. Peto to siel vyspat a ja samozrejme nemozem, lebo Petko..., tak si idem asi uvarit kavicku, lebo nezvladam.
Podvecer asi pojdeme na chvilku von, ale nechce sa mi straaasneee.

Co sa tyka vysky, tak ti,co ste boli vcera ste to videli... 🙂 Nas Petko je dlhan, myslim, ze bol najvyssi vcera a to je jedno z poslednych narodenych julovciatok. Na 9 mesacnej poradni mal 79, tak uvidime kolko bude mat na rocnej 😉 Ja som krpata, ale moj Peto ma 190...

bellablonde
19. jún 2011

ahoj kocky,

veru uzasne sme sa mali, ja som si perfektne oddychla a celkovo vsetko vypalilo na jednicku 🙂
cize hura nabuduce 😎

sasenka vcera zaspala az po 10 a ani dnes to so spankom neprehana,,, takze mame cely den taky cudny rozlietany,,, ani obed sme nemali normalny spolocny nedelny 😖 peto riesi maleho, ja sasku, mame to podelene

zajtra uz bude opat vsetko v starych kolajach
papa

ywett
19. jún 2011

zdraaviiim kocky,
foto je perfetkne, som zvedava, kedy si ich ulozim...
moje dve kuriatka buvaju a nechce sa im vstavat.
nasa zaspala vcera v aute, ale potom sa prebrala, okupala a zaspala...
mame takych squelych najomnych susedov, ze do tretej mali party...takze nie mala, ale ja som sa budila...

aalexis007
19. jún 2011

Pre všetkých, ktorým tak chutil 😉

Kokosovo-žĺtkový zákusok 😉

Cesto:
35 Dkg hladká múka
25 Dkg palmarin
21 Dkg práškový cukor
1/2 prášok do pečiva
1 vajce
2 PL kakao
Cesto rozdelíme na dve časti a dáme na chvíľku do mrazničky, aby sa nám ľahšie dalo rozvalkať.

Plnka kokosová:
6 bielkov
25 Dkg kr. cukor
25 Dkg kokos
Zákusok sa pečie spolu s plnkou. Na prvé rozvaľkané cesto dáme džem (najlepšie nejaký kyslejší - ja som dala domáci ríbezľový), potom dáme kokosovú plnku a potom druhé cesto a dáme piecť na nejakých 10-15 minút pri 250 °C. Keď už začína vrch cesta chytať takú hnedastú farbu.

Poleva žĺtková:
6 žĺtkov
25 Dkg. pr. cukor
1 vanilkový cukor
Polevu dávame na horúci koláč - hneď ako sa vyberie upečený.

mirka285
19. jún 2011

no kocky,Lindu dnes strasne ominaju zubky co jej rastu,len place a place,teraz konecne zaspala,ani vonku sme neboli:(dufam,ze zajtra bude lepsie,zlaticko moje krasne ☹

macik27
19. jún 2011

ahojte...ta k ja som si dnes navarila zeleninkový obed veď mäsa bolo včera až až 😀 malá už bola o piatej hore a brmkala v postielke a potom sa rozkecala no nevedela som jej pusu zavrieť...stihli sme aj prechádzku a malé pivko na terase 😅 a hned ako sme dorazili domov tak sa rozpršalo čiže to mám perfektne načasované
@mirka285 ďakujem za tip na zľavu v deichmane Kajka má nové topánočky 😉

mojalili
19. jún 2011

@maxara - MAxi, uzasne fotky a ich komentare, no po vzhliadnuti fotiek som sa vazne nad sebou zamysela a idem cvicit brusaky 😕 😕 😕

Kocky, DANKO od dnes definitvne zacal chodit sam, asi sa inspiroval od @aalexis007 Filipka....na stvornozkovanie si ani nespomenie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Uzasne sledovat, co dokazalo take stretko s nim urobit 😀 😀 😀 😀

luminkasp
19. jún 2011

@alllexa tak sa tym vobec netrap, my sme mensi ako vy a tereska napr bola este mensia ako alberto 😉

luminkasp
19. jún 2011

@kristip he, kristi, no nas alberto bude trpaslik vedla vasho patka 😉

denisse
19. jún 2011

ahojte baby ... my sme dorazili domov az dnes, takze som sa sem az teraz dostala a len z romanovho pracovneho notebooku, lebo nas je v servise, takze ani zajtra cez den nebudem a ktovie dokedy ☹
ALE ... vsetkym dakujem za supracke stretko, my sme si to teda velmi uzili, paradne bolo ... 🙂
mam milion fotiek, tak snad vecer ked ulozim vsetkych spat, tak vam aspon fotky natiahnem, aj ked vidim, ze uz tu nejake su 😉 ale tak mozno mam odfotene nieco, co nikto 😀 😀 😀

cigaretka5
19. jún 2011

@mojalili nebud taka sebakriticka

maxara
19. jún 2011

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/maxara/album... keby niekoho este zaujimalo, pridala som este dodatocnu fotku Tutiovcov.. az tesne pred odchodom domov, co bolo pred pol hodinou, sa mi podarilo ich dotlacit "k muru" a odfotit celu familiu 🙂 takze kuknite..

vdaka baby za pochvaly 😵

@mojalili ty si koza Hani.. a ja by som teda cim mala zacat? ktorou castou tela?

takze pisem si do julovkovej tabulecky zrzulku, mojalili a nas ako dnesny den prveho kroku.. to sme dali nasim muzom ku dnu otcov.

@denisse urcite mas ulozene to, co chcem vidiet.. Ninkinu maslicku (ten urevany fejs) 😀

adelaine
19. jún 2011

ahojte koceny
ocividne ste sa mali super, bola vas tam teda riadna kopa.
U nas doma bez zmeny, risko kadi ako divy, to uz zubami nebude...zajtra klusem k pedine
:-\ a mne bolo vcera tak zle, motala sa mi hlava, bolo mi na tycku, tak som zalahla a spala som 3 hodiny v kuse...moj mm sa s riskom vyparili von a nechali ma vyspat..dnes som ako iny clovek.

meruska
19. jún 2011

@maxara aj my sme dnes dali ockovi darcek v podobe prvých hned 3 krokov naraz 😉 😀 😵

maxara
19. jún 2011

@meruska ok, znaciiim 🙂

meruska
19. jún 2011

super megastretko ste prezili 😉

meruska
19. jún 2011

@maxara vy ste robili par krokov ale uz chodite?

maxara
19. jún 2011

@meruska my chodime za ruky od velkej noci, asi tri tyzdne len za jednu ruku, za choditkotlacitkom asi tyzden a dnes sa sama prvykrat odvazila a pustila sa 😵 inak este nechodi tak, ze uplne uplne uplne sama.. len sa odvazila.. takze coskoro sa asi pusti sama 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre