Termín pôrodu v júli 2010

lucia.
27. okt 2009

ahojte sice tehu nemam potvrdene lekarom ale pravdepodobne tehulka som.. s terminom na konci juna/zaciatkom jula... a v teme junoviek je vela tehuliek na zac. mesiaca.. tak by som chcela najst nejake cerstvejsie novopecenejsie tehulky 😅 😵

bambola
2. júl 2011

@denisse neondi sa a napis nieco 😀

bambola
2. júl 2011

browsujem po nete a na teba miri @mirka285 som si spomenula pri tomto 😉
http://www.satur.sk/hotel/plavba-lodou-po-nile-...

denisse
2. júl 2011

@bambola
barunka sa po necelej hodine spanku o 13.10 zobudila, ale dala som jej este cucnut a spala doteraz 😕

bambola
2. júl 2011

@denisse no vidis, pomaly sa aj spat nauci 😉

carrie84
2. júl 2011

Baby - skuste, funguje 😉 Aspon na webe, teda 😀 😀 😀 😀

http://make-everything-ok.com/

merikac
2. júl 2011

@maxara - nebola som doma, teraz som prisla, chcela som ist este von, ale ved to pocasie je ako keby bol 1. april........ a nespominala si, ze pojdes k pedine, nech sa na Ninku pozrie co to vlastne ma???..veru neradi by sme teraz schytali kiahne, aj ked clovek nevie kedy a kde na ne narazi,,,,,,,, 😀

monline
2. júl 2011

moje dieťa spí
kde ste baby? uspávate? pekný večer prajem
My máme dnes ulievací deň..nič sa nám nechcelo, tak sme sa len tak ponevierali 🙂 Daniel málo spal, len asi hodinku, zobudil sa o dvanástej, poobede nechcel zaspať, tak už bol veľmi unavený..naťahovala som čas, nech spí do rána..teda dúfam, pretože strašne zle mi dnes jedol..ja už vážne premýšľam nad odstavením..minimálne cez deň mu chcem prestať dávať piť mlieko..
No a dnes ma môj syn vysmial....dala som si šiltovku a strááášne rehoty, zrejme som komická, ja viem 🙂

bambola
2. júl 2011

@monline mne uz mala tiez spi. zobudila sa o 15 z trojhodinoveho tak som ju uz poobede nedala spat a boli sme von, ze nech ide spat vecer normalne ako vsetky deti. dufam, ze sa nepomyli a nezobudi sa o hodinu vysmiata ako leco, ze teda uz hotovo 😠 vravela som jej, ze toto uz je nocny spanok 😀

monline
2. júl 2011

@bambola však i ja som mu to prízvukovala, ale práve idem od neho, plakal, tak dostal prso zas..dudluje mi prso malý závislák 😠

katty17
2. júl 2011

ahojte kocky. aj sandricka uz spinka ale som zvedava ako dlho s tym ucpatym nosom :( normalne chrape babulka.
@maxara - peti udaje do tabulky k roku su: vaha 9800 g a vyska 78 cm. a ozaj, mama rozprava od maja. datum neviem presny nakolko som netusila kedy to uz vravi cielene 😉 tak staci ak tam nahodis ze Maj 😉

mirka285
2. júl 2011

@vierkaha kukni toto http://www.elefanten.de/Elefanten/de/Elefanten_... my sme mali vela topanociek a podla mna su Elefanten sandalky super,predtym mala Linda ine,tiez zodpovedali vsetkym deckym normam,ale napriek tomu,neboli take dobre ako tieto...teraz sme sa vratili zo Sale,sme tam spali,som vas docitala,ale tak ma boi zlata zila,ze nevladzem ani pisat ☹

bambola
2. júl 2011

@monline u nas bez uspechu, dudlovala sa polhodinu a aj tak je teraz hore 😠 chuda je taka otapena a zobudena, ze tu pada ako hnila hruska 😀 taka je zlata 😵

katty17
2. júl 2011

@vierkaha - aj sandra nosi topanky elefanten. ma cele topanocky celokozene a aj take akoby tenisko topanky. su to kvalitne topanocky . dokonca na ne boli 50 % zlavy aj v rakusku a aj u nas. 😉 mozno este su.

monline
2. júl 2011

@bambola sú rovnaké tie naše decká..aj daniel je hore..snažil sa dostať sa mi pod tričko, ale nedala som..tak je hore..skúšala som mu dať jesť, ale nehrozí, odtláča mi ruku..tak sa s mužom dole zabáva, som zvedavá dokedy

maxara
2. júl 2011

Caute mrzane,
tak den super.. vsetko hladko prebiehalo, cestou do partaku Ninka spala. Dorazili sme asi 5 minut pred strasnou burkou. Cize vonku griloval chudak oslavenec sam s dazdnikom a vsetci sedeli vnutri, kde sa zapol elektricky gril a tak sme hodovali pomerne rychlo vsetci. Nazrala som sa ako svina 😔, lebo maso bolo uzasne napacovane a prepecene. Podavali sa aj pstruhy, to som ja vynechala 🤐 a bohovsky ovocny salat, ktorym som sa dorazila. Domov sme odchadzali vynimocne prvi, lebo sme isli aj s mm sestrou a ona mala este cestu do Viedne pred sebou. Ale aj tak sme dorazili domov pred osmou. Takze akurat. Cestou sme sa zastavili u tej nasej @merikac a mala som tu cest sa stretnut aj s Gabikou41 kedze sme ich prichytili na ulici v druznej debate. 🙂 Aj som Meri zakazala priblizenie ku Guli, ale priblizila sa 😒, tak snad nic krasna Emka nechyti. Cely cas, co sme isli domov, sa nam podarilo udrzat Ninku hore, sice nas to stalo vela pilenia usi, poslednu polhodinku som jej spievala desne pesnicky mojho mlaadii, ale aspon som pobavila aj zbytok posadky. Cizee, aj Ninka je uz v cajchu, sladko buska a ja zachvilku asi pojdem tiez 🙂

@tinaki1275 Mati, veru dobre nam to padlo vsetkym 🙂 som rada, ze sme boli.. dokonca aj som si oddychla od Ninky, lebo mama s nou vkuse pochodovala, az tak, ze mi ju vymaznala tak, ze ked sa jej teraz chvilku nevenujem ja alebo mm, tak normalne ide vrieskat.. ale uz si zvyka naspat, ze niekedy musim aj varit, prat, zehlit a upratovat 😒 cize pohodka

@denisse no skoro 😉 ale cestou spat sme isli cez den a rovnych 10 hodin aj 2 minuty 🙂 a tiez poslednych 30 km uz zacinala byt nesvoja, ale bola som vpredu, tak.. 😀 😀
inak aj mna by zaujimalo co to teda Ninka ma, lebo to ma presne taky priebeh ako kiahne, akurat ze tie vyrazky nema po celom tele, nema horucky a nedokazem prist na to, co mohla zjest take.. navyse po alergii vyrazky jednoducho zmiznu a nerobia sa z nich chrasty 😒 Preto idem v pondelok s nou na kozne aj keby sa to polepsilo, nech to potvrdia alebo co..

kafoditka
2. júl 2011

caute... marne sa snazim uz dve hodiny uspat si dieta, dnes je na baterky alebo co 😕
@mirka285

monline
2. júl 2011

@maxara horúčky nemusí mať a ani výsyp na celom tele nemusí byť..pamätám, že nika mala pár na tvári, dve na zadku ...dokopy asi 15 vyrážok...Ninkine líčko vyzeralo ako nálet dravého komára, ale ked píšeš, že sa ich nazbieralo na tvári aj sto, tak to fakt vyzerá ako kiahne..alergia by sa prejavila naraz, nepribúdali by vyrážky a inak by sa hojili (si laicky myslím)..ak už má iba chrastičky, tak by už ani nemala byť infekčná...

maxara
2. júl 2011

@katty17 Kati miery som si poznacila, ked som docitavala, a mama som ti dala 15teho, lebo sa mi nechce babrat sa s tym, ked nedam prve cislo, tak tomu drbe a ..

gabika41
2. júl 2011

Caute...takze,co sa dala na zajra nachystat,tak sme nachystali,dufam,ze nebude prsat.....inak mi este brat volal,ze mi vezie bednu marhul...to aby som sa nahodou v pondelok nenudila...... 🙂

@maxara....som rada ,ze sme sa takouto uplnou nahodou stretli...... 🙂 muzik vysmiati ako slniecko.....inak mna velmi zaujala aj jeho sestra,aspon tak narychlo na mna posobila ako velmi jemne dievca.....mylim sa ?.....

tak mi zajtra drzte palce.... 🙂

maxara
2. júl 2011

@monline Mon bola som u lekarky, ta ich videla a povedala, ze ona si absolutne nie je ista tym, ci su to kiahne.. kopec ludi mi vravi, ze nemusi byt vysypana vsade, ani horucky.. ale ona vyslovene povedala, ze tie vyrazky vyzeraju nejak inak a ze ked ju to ani nesvrbi, tak ona fakt je na pochybach.. no skratka co ti poviem, zelam si aby to boli kiahne a tym padom by sme ich uz mali za sebou a to velmi hladko, ale .. v pondelok idem na to kozne, nech jej to pozru

katty17
2. júl 2011

@maxara -som zvedava co to nakoniec bude. lebo z fotiek to vazne vyzera ako stipance. ale to by musel byt hodne velky nalet hmyzu 😉

maxara
2. júl 2011

@gabika41 🙂 nie , nemylis sa, ona je velmi fajn, mila a fakt taka jemnucka, krehka.. ale vie byt aj pekne nechutna, ked chce 😀 celu cestu domov sme rozoberali rozne fekalne temy 😀

maxara
2. júl 2011

@katty17 ja som spala v tej istej izbe ako Nina, asi pol metra od nej.. boli tam komare, ale po tom ako sa jej vyhodili tie prve vyrazticky, tych prvych 6, tak sme to tam kontrolovali, ci tam nie su plostice a tak.. ale nic, ani naznak. Navyse nikto z nas nemal ani jeden stipanec, iba vonku pri stole, ked sme sedeli vecer a to od komara a tie stipance teda vyzerali inak.. proste.. nie som odbornik, ale lekarka to videla, zatial jej verim

merikac
2. júl 2011

@maxara mna mrzi, ze ste nesli apsom na zahradu na pohar vody, ci kavu, alebo kolacik- zajtra su u nas hody, tak mamiina napiekla,,,,,, 😀 ale som rada, ze ste sa stavili a spom som vas zhliadla,,,,,,,,,,, 😵
baby, inac musim vam bonznut, ze maxi vyzerala skvelo,,,,,,,

@kafoditka este sragori tak casto??..Emmca dnes nakladla statocne do 3 plienok,,,,,ale co ta poje, tak sa tomu ani necudujem,,,,,,,,a ozaj jej vysli 2 stvorky, po sebe den po dni,,,takze preto bola pretdym taka mrzuta a nic nechcela jest a prehanalo ju

maxara
2. júl 2011

@merikac no ved som nechcela Emmku nakazit, ak by to predsalen boli tie kokotne kiahne.. 😒 a navyse kvoli Sonke sme odchadzali skor z tej oslavy, tak som nechcela ani ju zdrziavat 😒 ale ber to pozitivne, ze som isla okolo a zastavila som sa. To malokto urobi 😉.. a na treti pokus som aj trafila do tej spravnej ulicky 😉 a kolaciky si nezasluzime, kedze stale mam tu tvoju misku doma, ci nie? Boze aj @noemarta inu misku mam doma, @robika inu mikinku pre maleho, @denisse inu lyzicku, co som corla este v BA v Dubravke.. a neviem co vsetko 😒 tusim este sa postradala @jaz ina kukurica plysova.. ale tu si nepamatam, ze by som videla 😅

kafoditka
2. júl 2011

Konecne to dieta spi.., sak nacase, som zvedava, kedy sa zobudi na hlad 😕
@merikac dnes mi kadil len raz a aj to len trosku, taku tvrdu hrudku... nehodis mi takto cez monitor nejaky ten kolac, ked mas napecene? 😀 taku mam chut na sladke, vcera som piekla muffiny a tak sa po nich zaprasilo, ani jeden mi nenechali 😠

merikac
2. júl 2011

@maxara ved jasne,,ale ked to je tak lakave, ked sa uz s niekym vidis, koho-rada vidis, - tak prehodit s nim par solov behom 2 minut je nepostacujuce,,,ale cenim si, ze ste sa zastavili.......tak takto ty zhrnas domov majetok inych 😀 😀

merikac
2. júl 2011

@kafoditka nebud pazrava 😀 😀 - ja som leniva ist do pivnece fotit- a keby som ich videla istotne by som si dala daky,,a povedala som si, ze okrem melona uz dnes vecer nic viac nemozem

cigaretka5
2. júl 2011

baby poradte , co dostali vasi drobci k prvym narodkam od babiek a dedkov? jasne ze nasi aj svokorovci, ze povedz si a mi jej to kupime. ALe mna nic origos nenapada a prakticke mame secko..................

vierkaha
2. júl 2011

@mirka285 už som pozerala 😉 pôjdem ešte do jedného obchodu a keď tam nič nekúpim tak zoberiem tie elefanten, ale ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre